Jump to content

Xiaomi Mi 10T / 10Τ Pro


Guest74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστώ παιδιά για τα καλά σάς λόγια, όπως μπορεί βοηθάει ο καθένας μέσα στα φόρουμ.

 

Στάλθηκε από το MI 10T PRO μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έσκασε 12.5.3.0 με patch Ιουνίου 295mb
Σε τι χώρα το έχεις;

 

Στάλθηκε από το MI 10T PRO μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε τι χώρα το έχεις;

 

Στάλθηκε από το MI 10T PRO μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το έχω Ελλάδα..Δοκίμασα όλες τις χώρες αλλά δεν μου κατεβάζει απλά ενημερώνω ότι βγήκε αναβάθμιση λογικά Από αύριο θα το δώσουν αβερτα

Link to comment
Share on other sites

Είναι τόσο καλή η τελευταία έκδοση 12.5.1 EU τόσο γλυκά που δουλεύει η συσκευή που πραγματικά έστω και λίγο να χαλάσει θα με δυσαρεστήσει. Τόσο απλό, γρήγορο, επέκταση των χεριών και των σκέψεων μου τελείως απροβλημάτιστο, όποτε το πιάνω το απολαμβάνω. Αν αυτή η συσκευή είχε Amoled οθόνη θα ήταν χαρακίρι για πολλά άλλα πανάκριβα κινητά οποιασδήποτε εταιρείας. Του έχω κι ένα i phone theme κι όλοι χαζεύουν. Τα δε full gestures είναι γρήγορα φοβερά λειτουργικά ( καμία σχέση με του Samsung fe 5g ) ...πιο τίμια 350 ευρώ δεν έχω ξανά δώσει.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Είναι τόσο καλή η τελευταία έκδοση 12.5.1 EU τόσο γλυκά που δουλεύει η συσκευή που πραγματικά έστω και λίγο να χαλάσει θα με δυσαρεστήσει. Τόσο απλό, γρήγορο, επέκταση των χεριών και των σκέψεων μου τελείως απροβλημάτιστο, όποτε το πιάνω το απολαμβάνω. Αν αυτή η συσκευή είχε Amoled οθόνη θα ήταν χαρακίρι για πολλά άλλα πανάκριβα κινητά οποιασδήποτε εταιρείας. Του έχω κι ένα i phone theme κι όλοι χαζεύουν. Τα δε full gestures είναι γρήγορα φοβερά λειτουργικά ( καμία σχέση με του Samsung fe 5g ) ...πιο τίμια 350 ευρώ δεν έχω ξανά δώσει.

 

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου!! Και για να σε ηρεμήσω όσοι το πέρασαν το update αναφέρουν ακόμη πιο γρήγορα animations και transitions!! Οπότε ιδωμεν όταν με το καλό μας έρθει

Link to comment
Share on other sites

Σε GLOBAL ακομη με 12,4 ειμαστε....:rolleyes:

 

Την δώσανε την global 12.5 από σήμερα για όλους! Μέχρι χθες ήταν partially released! https://xiaomirom.com/en/rom/mi-10t-pro-apollo-global-fastboot-recovery-rom/#download-redmi-k30s-ultra--mi-10t--mi-10t-pro-stable-recovery-rom

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ! Σκεφτομαι να αλλαξω θηκη και απο spigen να παω στην nilkinn frosted . Ερωτηση. Οκ ειναι σχεδον φλουδα σαν θηκη αλλα προσφερει καποια προστασια ? δλδ πισω στην καμερα υπαρχει σκαλοπατι η με την πρωτη την εβαψα?

Xiaomi Mi10T

Amazfit T-Tex

Sony a6000

Link to comment
Share on other sites

Τα screenshots με το knuckle του δακτύλου, σας παίζουν κανονικά;

Normal people believe that if it ain't broke, don't fix it.

Engineers believe that if it ain't broke, it doesn't have enough features yet.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες εγώ είμαι ακόμα στην 12.1.4 και δεν μου εμφανίζει κάποια αναβάθμιση. Είναι φυσιολογικό αυτό;
Link to comment
Share on other sites

Τα screenshots με το knuckle του δακτύλου, σας παίζουν κανονικά;

 

Έχεις δίκιο δεν μου παιζει ούτε εμένα...bugακι μωρέ...νταξ....ψιλοπραματα χαχαχα

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παίδες εγώ είμαι ακόμα στην 12.1.4 και δεν μου εμφανίζει κάποια αναβάθμιση. Είναι φυσιολογικό αυτό;

 

Καθόλου φυσιολογικό κατ'εμε!! Αν θες να σου δώσω λινκ να κατεβάσεις την 12.5 να την περάσεις χειροκίνητα πες μου

Link to comment
Share on other sites

Τα screenshots με το knuckle του δακτύλου, σας παίζουν κανονικά;

 

Πήγαινε στις ρυθμίσεις , λήψη στιγμιότυπου οθόνης και ενεργοποίησε στην τρίτη επιλογή κάτω τον διακόπτη.

 

----- προσθήκη μηνύματος 111 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εγώ το έχω ανενεργό διότι συνήθως παίρνω screen shot με τα τρία συρόμενα δάκτυλα ή πάνω από κατεβάζοντας την κουρτίνα.

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε στις ρυθμίσεις , λήψη στιγμιότυπου οθόνης και ενεργοποίησε στην τρίτη επιλογή κάτω τον διακόπτη.

 

----- προσθήκη μηνύματος 111 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εγώ το έχω ανενεργό διότι συνήθως παίρνω screen shot με τα τρία συρόμενα δάκτυλα ή πάνω από κατεβάζοντας την κουρτίνα.

 

Εγώ το έχω ενεργοποιημένο το knuckle αλλά δεν ... Το απενεργοποιησα το ενεργοποίησα τίποτα...δεν δουλεύει...το τσεκαρεις λίγο να μου πεις?

Link to comment
Share on other sites

 

Καθόλου φυσιολογικό κατ'εμε!! Αν θες να σου δώσω λινκ να κατεβάσεις την 12.5 να την περάσεις χειροκίνητα πες μου

 

προσπαθω να τη βαλω εγω ετσι...την εχω κατεβασει,παω στις ρυθμισεις και δε μου εχει επιλογη να βρω το αρχειο με τον file explorer ! μου βγαζει κατι κουφα τυπου GOOGLE DRIVE και κατι ασχετες εφαρμογες και ετσι δε μπορω να επιλεξω το αρχειο ! απιστευτο !!:lol:

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

προσπαθω να τη βαλω εγω ετσι...την εχω κατεβασει,παω στις ρυθμισεις και δε μου εχει επιλογη να βρω το αρχειο με τον file explorer ! μου βγαζει κατι κουφα τυπου GOOGLE DRIVE και κατι ασχετες εφαρμογες και ετσι δε μπορω να επιλεξω το αρχειο ! απιστευτο !!:lol:

 

Εσένα το αρχείο που σου έδωσα εχθές ήταν για γκλομπαλ μπερδεύτηκα...είσαι ΕΕΑ σωστά? Έχεις ενεργοποιήσει τις έξτρα ρυθμίσεις στον updater ? Το ενεργοποιείς όταν πατάς πολλές φορές επάνω στο σήμα του miui...και το βρίσκεις από εκεί και σε πάει κατευθείαν στα downloads το επιλέγεις και τα κάνει μόνο του μετά

Edited by papanic
Link to comment
Share on other sites

@papanic το δοκίμασα λειτουργεί κανονικά.

 

Εξαιρετικά! Ότι να'ναι βγάζει σε όλους ...πριν λίγο καιρό δούλευε τώρα γιοι..απίστευτα πράγματα. Σ'ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ, εγώ βέβαια το απενεργοποίησα πάλι διότι το έχω δώσει ως εκκίνηση βοηθού Google όπως ήταν default.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Εσένα το αρχείο που σου έδωσα εχθές ήταν για γκλομπαλ μπερδεύτηκα...είσαι ΕΕΑ σωστά? Έχεις ενεργοποιήσει τις έξτρα ρυθμίσεις στον updater ? Το ενεργοποιείς όταν πατάς πολλές φορές επάνω στο σήμα του miui...και το βρίσκεις από εκεί και σε πάει κατευθείαν στα downloads το επιλέγεις και τα κάνει μόνο του μετά

 

 

ΕΠΙΠΡΟΣΘΕΤΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΕΡΓΑ μου λεει....δε με βγαζει πουθενα...παταω τρεις τελιτσες-επιλογη πακετου αλλα δε μου βγαζει το FILE EXPLORER να επιλεξω το αρχειο !!!:lol::lol:

 

GLOBAL εχω απο ΓΕΡΜΑΝΟ

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά το κινητάκι το έχω από black Friday του περασμένου Νοεμβρίου κοντά δηλαδή στους εννέα μήνες και δεν έχει το παραμικρό bug ούτε αυτό με την οθόνη που εμφανίζεται σε αρκετά μέλη. Έτυχε κι έπεσα σε δυνατό αυγουλάκι χα χα χα... γενικά σαν τα αυγά της Λαμπρής είναι οι περισσότερες συσκευές τί θα σου τύχει, πόσο δε όταν μιλάμε για τα εκατομμύρια συσκευών της σαόμι...
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Κι εγω το λιωνω καθημερινα 6ωρα,δε χαμπαριαζει τιποτα ! σφαιρατο,μπαταριαρα...κι απο θερμοκρασιες σε λογικα πλαισια σε σχεση με τοσες ζεστες που εχει.

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Xiaomi Mi 10T / 10Τ Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...