Jump to content

Samsung Galaxy Note 20 Ultra


ntinoscrypton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

https://postimg.cc/ZBHV833X

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

screenshot

 

Πολύ ωραία. Ανέβασε σε παρακαλώ και το αντίστοιχο της μαμάς εφαρμογής.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία. Ανέβασε σε παρακαλώ και το αντίστοιχο της μαμάς εφαρμογής.

 

https://postimg.cc/yWL5qq5c

Link to comment
Share on other sites

 

Κοντεύεις να ξεπεράσεις το s20u.....

Πολλοί καλοί χρόνοι.

Γραψε αν θέλεις ρυθμίσεις φωτεινότητας, σήμα κινητής, πόσα mail συγχρονίζεις, και τι έχεις ανοιχτά από Bluetooth, θέση κλπ

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Κοντεύεις να ξεπεράσεις το s20u.....

Πολλοί καλοί χρόνοι.

Γραψε αν θέλεις ρυθμίσεις φωτεινότητας, σήμα κινητής, πόσα mail συγχρονίζεις, και τι έχεις ανοιχτά από Bluetooth, θέση κλπ

 

οπως και ναχει ειναι πολυ σοτ που ακομα καποια να εχει κλειστα η οτιδηποτε αλλο ειναι καλο σοτ και καταριπτει τις υπερβολες εδω μεσα περι μπαταριας

Link to comment
Share on other sites

οπως και ναχει ειναι πολυ σοτ που ακομα καποια να εχει κλειστα η οτιδηποτε αλλο ειναι καλο σοτ και καταριπτει τις υπερβολες εδω μεσα περι μπαταριας

 

Μπααααα,

Δώσε κι εσύ ένα δικό σου.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σύμφωνα με την μαμισια εφαρμογή εχω φτάσει στις 6 ώρες σοτ.. αλλά δεν έχω εξάντληση ποτέ την μπαταρία πχ 5%... Όλα ανοικτά με 2 κάρτες και με 4mails να συγχρονιζονται... Σοτ επαναλαμβάνω σου έχω στείλει τότε ήτα 3ωρες αν θυμάμαι καλά αλλά με 50% μπαταρία..

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εγώ σύμφωνα με την μαμισια εφαρμογή εχω φτάσει στις 6 ώρες σοτ.. αλλά δεν έχω εξάντληση ποτέ την μπαταρία πχ 5%... Όλα ανοικτά με 2 κάρτες και με 4mails να συγχρονιζονται... Σοτ επαναλαμβάνω σου έχω στείλει τότε ήτα 3ωρες αν θυμάμαι καλά αλλά με 50% μπαταρία..

 

Να σου δώσω την παλάμη μου ως άπιστος Θωμάς να δεις αν έχει τρύπες :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σύμφωνα με την μαμισια εφαρμογή εχω φτάσει στις 6 ώρες σοτ.. αλλά δεν έχω εξάντληση ποτέ την μπαταρία πχ 5%... Όλα ανοικτά με 2 κάρτες και με 4mails να συγχρονιζονται... Σοτ επαναλαμβάνω σου έχω στείλει τότε ήτα 3ωρες αν θυμάμαι καλά αλλά με 50% μπαταρία..

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Να σου δώσω την παλάμη μου ως άπιστος Θωμάς να δεις αν έχει τρύπες :lol:

 

Βρε συ, αντί για όλα αυτά δώσε ένα screenshot να δούμε.

Πέραν όλων αυτών, η αυτονομία της συσκευής είναι γνωστή. Μπορείς να την δεις από πολλά μέλη/χρήστες. Εννοείται πως αν κόψεις αρκετά πράγματα θα έχεις βελτίωση (έως και θεαματική). Από εκεί και πέρα μπορώ κι εγώ να σου δώσω 10 ώρες sot (χωρίς υπερβολή).

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

Το γεγονός ότι πολλοί παραπονούμαστε για την απόδοση της μπαταρίας όμως άλλοι και με αποδείξεις μάλιστα, θεωρούν τη μπαταρία πολύ καλή (και ποιος δε θα τη θεωρούσε με διάρκεια 24ώρες εδώ που τα λέμε) μήπως θα μπορούσε και να σημαίνει ότι έγινε και καμιά στραβή με παρτίδες μπαταριών στα Βιετνάμια και στις Κορέες και οι τυχεροί πήραν το καλό πράμα και υπόλοιποι εμείς τη πούλπα;

 

Λέμε τώρα!!!

 

Επίσης άλλη ερώτηση. θα μπορoύσαμε να βασιστούμε σε μετρήσεις χωρητικότητας μπαταρίας που υπάρχουν σε εφαρμογές; πχ accubattery. Γιατί άν είναι αξιόπιστες και ακριβείς τότε η δικιά δε πιάνει σε καμία περίπτωση τις τιμές που δίνει η Sammy.

Νοτάκιας από τα γενοφάσκια του.
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα το προαγω σε προσωπικη κοντρα συνεχιζοντας η αρχιζοντας να σε προσβαλλω , προφανως ο τροπος που εκφραζεται ο καθενας μας εδω εχει να κανει με το απο που ερχομαστε η το που ειμαστε...

Στα του θεματος. Οπως εξηγησα νωριτερα σε παλαιοτερα μου ποστ εχω μονιμα 11 pro max σαν κυρια συσκευη και καθε φορα που βγαινει κατι καινουριο το δοκιμαζω και ελπιζω (εστω και μεσα σε μια δικη μου φανταστικη σφαιρα) να ειναι αυτο που θα με κανει να αλλαξω στρατοπεδο. Οταν λοιπον το Σαββατο αγορασα το σετ ρολογιου και κινητου (μπορει να το διαπιστωσει οποιοσδηποτε βλεπωντας το προφιλ μου -Διπλανο φορουμ- ποτε και απο που το αγορασα) δυο τρεις μερες μετα το ανεβασα και παλι αγγελια. Περα απο το προφανες πως παντα το ιδιο κανω απλα για να μην χασω χρονο και χρημα σε αυτην την περιπτωση ειχα εναν λογο παραπανω. Μπηκε ξαφνικα η γυναικα μου στο νοσοκομειο λογω ενος ατυχηματος και χρειαζομουν και τα χρηματα.(Εχω ηδη σχολιασει οτι το αγχος με το αν θα με βγαλει η οχι η μπαταρια ειχε να κανει πολυ εντονα με αυτο καθως σχεδον εμεινα απο μπαταρια οσο ημουν στο νοσοκομειο).

Στο θεμα μας , εμπορος ειναι αυτος που εχει κερδος απο οτι κανει, εγω αντιθετα ΠΑΝΤΑ εχω χασουρα. Αλλα ειναι δικαιωμα μου να ξοδευω τα χρηματα μου οπως θελω.Αλλοι τα τρωνε στον τζογο , στο στοιχημα και ουτω καθεξης. Εγω ειμαι της τεχνολογιας..

Δεν καταλαβαινω γιατι πιστευεις οτι εκμεταλλευομαι το φορουμ (ειδικα αυτο που εχει μεινει καθαρο ακομα και μπαινει καποιος κυριως για να διαβασει κριτικες και οχι απλα να πουλησει) οταν μαλιστα το εχω χρησιμοποιησει για αυτο το σκοπο μολις μια φορα.

Ελεω βιασυνης λοιπον εκανα copy paste το κειμενο της αγελιας αλλα και παλι δεν αλλαζει το γεγονος πως αναφερω ηδη εκει ποτε αγοραστηκαν οι συσκευες και μεταξυ μας εχεσθην ο καθενας για το ποτε θα ισχυριστω οτι τις ανοιξα. Η αποδειξη παει με την εγγυηση και οχι με το ανοιγμα.

Επισης θα διαπιστωσεις εαν διαβασεις τα ποστ μου πως ημουν ενθουσιασμενος με την συσκευη με ενα μεγαλο ερωτηματικο στην μπαταρια του. Στην πρωτη ομως μερα που την χρειαστηκα ηταν απουσα.

Εξακολουθω να πιστευω πως ειναι καταπληκτικη η συσκευη αλλα εαν δεν εχεις power bank -με την δικη μου χρηση παντα- δεν βγαζεις ουτε το απογευμα αρα για μενα ειναι εκτος οριων.

Εαν ηθελα να πουλησω απλα ως εμπορος δεν θα ελεγα δημοσια πως ειναι τοσο χαλια απο αυτονομια. Θα εβγαινα κι εγω σαν καποιους αλλους να δηλωνω 8 ωρες οθονη και παει λεγοντας.

Το εχω ξαναπει, οσοι το πηρανε/πηρατε μην νευριαζετε με τις αντιθετες αποψεις. Αυτη ειναι και η εννοια του φορουμ και αλοιμονο αν ειχαμε καθεστως παπαδοπουλεων εδω μεσα... Εαν την εχετε και δεν σας ενοχλει απολαυστε την και αφηστε νευρακια και καχυποψιες εκτος.

Αλλωστε 60 σελιδες τοπικ και τα screenshots SOT ειναι μετρημενα στα δαχτυλα.

Anyway, οπως προειπα καταπληκτικη και μοναδικη συσκευη με τεραστιο φαουλ την μπαταρια του. Εαν προσπαθησω λογικα μπορω κι εγω να βγαλω 8 ωρες οθονη και να σας ποσταρω εδω φωτο αλλα θα επρεπε να το εχω σαν μπιμπελο και να προσπαθησω παρα πολυ.Δεν θα ειχε νοημα ομως ετσι δεν ειναι?

Αλλωστε δεν προσπαθω να κανω καποιον να παρει iphone (ικανους τους εχω μερικους να πουνε πως κανω και διαφημιση - ως εμπορος που ειμαι :) - απλα ωσ μονιμη συσκευη μου ειναι και το μετρο συγκρισης που εχω.

Θα συνεχισω να διαβαζω το φορουμ ωστε εαν ποτε φτιαξει το θεμα μπαταριας να ξαναδοκιμασω.

Η αγγελια κατεβαινει, ως εμπορος πριν λιγο εχασα 200 ευρω μεσα σε μια βδομαδα σχεδον , πρεπει να ειμαι πολυ καλος στην δουλεια μου...

 

Καταρχάς περαστικά στη γυναίκα σου.

Άλλο τα προσωπικά αλλο εδώ οι ασχολίες μας.

Όσο για το κινητό, καταλαβαίνεις ότι με τόσες υπερβολές που διαβάζουμε , όταν βλέπω αγγελία από τις 14 του μήνα με κινητό μιας ημέρας και εδώ να λες άλλα, και μετά ξανα αγγελία πάλι με κινητό μιας ημέρας, δεν ήθελα πολύ να σκεφτώ ότι κάτι δεν μας λες καλά...από εκεί και πέρα δε νομίζω ότι έχουμε να χωρίσουμε κάτι, ούτε σε προσέβαλα όπως εσύ στην απαντηση σου την προηγούμενη που θα μπορούσες να εξηγήσεις τι έχει γίνει και παρανόησα.... δε φταίω εγώ αν εσύ έκανες τέτοια διαδικασία και μπερδεύει κόσμο

Edited by Nikos_Mpl

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Βρε συ, αντί για όλα αυτά δώσε ένα screenshot να δούμε.

Πέραν όλων αυτών, η αυτονομία της συσκευής είναι γνωστή. Μπορείς να την δεις από πολλά μέλη/χρήστες. Εννοείται πως αν κόψεις αρκετά πράγματα θα έχεις βελτίωση (έως και θεαματική). Από εκεί και πέρα μπορώ κι εγώ να σου δώσω 10 ώρες sot (χωρίς υπερβολή).

 

Εγώ σου έδωσα αλλα δεν μας είπες αν είναι οκ...

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σου έδωσα αλλα δεν μας είπες αν είναι οκ...

 

Νίκο χάθηκα στα πολλά ποστ. Που βρίσκεται?)(αν θέλεις ποσταρε ξανά ή με pm και βέβαια με τι χρήση).

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Νίκο χάθηκα στα πολλά ποστ. Που βρίσκεται?)(αν θέλεις ποσταρε ξανά ή με pm και βέβαια με τι χρήση).

 

Χθες βράδυ έβαλα βρε συ, προηγούμενη σελίδα, που μου ζήτησες και προηγούμενων ημερών κατανάλωση..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Το γεγονός ότι πολλοί παραπονούμαστε για την απόδοση της μπαταρίας όμως άλλοι και με αποδείξεις μάλιστα, θεωρούν τη μπαταρία πολύ καλή (και ποιος δε θα τη θεωρούσε με διάρκεια 24ώρες εδώ που τα λέμε) μήπως θα μπορούσε και να σημαίνει ότι έγινε και καμιά στραβή με παρτίδες μπαταριών στα Βιετνάμια και στις Κορέες και οι τυχεροί πήραν το καλό πράμα και υπόλοιποι εμείς τη πούλπα;

 

Λέμε τώρα!!!

 

 

Δεν νομίζω. Εδώ τα πράγματα είναι απλά. Κάποιοι (που το έχουν αναφέρει άλλωστε) βάζουν την φωτεινότητα αρκετά χαμηλά κι έτσι ανεβαίνει η αυτονομία. Είναι και στον οδηγό του s_wind που ακολουθούν (κι εγώ σε μερικά σημεία) αρκετοί.

Θαύματα δεν γίνονται. Η αυτονομία της συσκευής είναι 5 με 5,30 ώρες. Σε όποιον αρκεί αγοράζει την συσκευή με κλειστά μάτια. Οι υπόλοιποι μπαίνουμε σε δυσάρεστα διλήμματα (snap χωρίς εγγύηση).......

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Χθες βράδυ έβαλα βρε συ, προηγούμενη σελίδα, που μου ζήτησες και προηγούμενων ημερών κατανάλωση..

 

Νίκο συγνώμη, τώρα το είδα (βασικά τρέχω με το dex..... :lol: )

Ουσιαστικά είσαι σε αυτό που έγραψα πριν, στις 5 ώρες sot. Καμία σχέση με το πόστο του φίλου πιο πάνω. Κάπου εκεί είναι και ο megatr0n που επίσης εμπιστεύομαι.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Κοντεύεις να ξεπεράσεις το s20u.....

Πολλοί καλοί χρόνοι.

Γραψε αν θέλεις ρυθμίσεις φωτεινότητας, σήμα κινητής, πόσα mail συγχρονίζεις, και τι έχεις ανοιχτά από Bluetooth, θέση κλπ

 

Αυτόματη φωτεινότητα aprox. στο 60%, όταν βλέπω video πάω συνήθως στο 70-80% φωτεινότητα, ανάλυση μόνιμα 2k 60hz, 3 mail συγχρονισμένα, θέση μόνιμα ανοιχτή, bluetooth 2-3 ώρες, aod κλειστή, σήμα κινητής 2 γραμμές.

Link to comment
Share on other sites

Αυτόματη φωτεινότητα aprox. στο 60%, όταν βλέπω video πάω συνήθως στο 70-80% φωτεινότητα, ανάλυση μόνιμα 2k 60hz, 3 mail συγχρονισμένα, θέση μόνιμα ανοιχτή, bluetooth 2-3 ώρες, aod κλειστή, σήμα κινητής 2 γραμμές.

 

Άρα η κλειστή aod (προσωπικά απαγορευτικό να σβήσω μια τέτοια ευκολία) σου δίνει +3 ώρες σε σχέση με τον Νίκο πιο πάνω......

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω. Εδώ τα πράγματα είναι απλά. Κάποιοι (που το έχουν αναφέρει άλλωστε) βάζουν την φωτεινότητα αρκετά χαμηλά κι έτσι ανεβαίνει η αυτονομία. Είναι και στον οδηγό του s_wind που ακολουθούν (κι εγώ σε μερικά σημεία) αρκετοί.

Θαύματα δεν γίνονται. Η αυτονομία της συσκευής είναι 5 με 5,30 ώρες. Σε όποιον αρκεί αγοράζει την συσκευή με κλειστά μάτια. Οι υπόλοιποι μπαίνουμε σε δυσάρεστα διλήμματα (snap χωρίς εγγύηση).......

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Νίκο συγνώμη, τώρα το είδα (βασικά τρέχω με το dex..... :lol: )

Ουσιαστικά είσαι σε αυτό που έγραψα πριν, στις 5 ώρες sot. Καμία σχέση με το πόστο του φίλου πιο πάνω. Κάπου εκεί είναι και ο megatr0n που επίσης εμπιστεύομαι.

 

Όπως έχω πει από την αρχή, έχω παίξει και με 3 ώρες σοτ πριν την αναβάθμιση, την αρχική και με κακο σήμα .

Τωρα παίζω στις 4 με 6, ανάλογα τη χρήση. Ίσως αν μιλάω πολύ ,και κινούμαι, καθώς μιλάω πολύ στο δρόμο με hands free, εχω μειωμένο sot.

Γενικά οι 6 ώρες είναι καλά θεωρώ, μιλάμε για πολλές ώρες χρήσης....εκτός αν είναι εργαλείο δουλειάς...

Επίσης φωτεινότητα στο αυτόματο...και όλα ανοιχτά εκτος απο gps.

Οθόνη πάντα στα 60...τα 120 ηρθαν και όποιον τον βγάζει τα βάζει, εμένα μία με βγάζουν μια όχι, πάλι ανάλογα τη χρήση οθόνης μάλλον, οπότε το άφησα 60 και τέλος

Α και aod κλειστή καθώς βαράει συνέχεια και έχω σιχαθεί να είναι γεμάτη εικονίδια, αλλά έχω την edge ειδοποίηση που με βολεύει γιατί όταν το έχω αθόρυβο φωτίζεται όλη η οθόνη και σκάει ειδοποίηση οποτε με καλυπτει....

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς περαστικά στη γυναίκα σου.

Άλλο τα προσωπικά αλλο εδώ οι ασχολίες μας.

Όσο για το κινητό, καταλαβαίνεις ότι με τόσες υπερβολές που διαβάζουμε , όταν βλέπω αγγελία από τις 14 του μήνα με κινητό μιας ημέρας και εδώ να λες άλλα, και μετά κανα αγγελία πάλι με κινητό μιας ημέρας, δεν ήθελα πολύ να σκεφτώ ότι κάτι δεν μας λες καλά...από εκεί και πέρα δε νομίζω ότι έχουμε να χωρίσουμε κάτι, ούτε σε προσέβαλα όπως εσύ στην απαντηση σου την προηγούμενη που θα μπορούσες να εξηγήσεις τι έχει γίνει και παρανόηση.... δε φταίω εγώ αν εσύ έκανες τέτοια διαδικασία και μπερδεύει κόσμο

 

Σ ευχαριστώ φίλε μου.

Όλα καλά λοιπόν . Πάμε παρακάτω .

Πραγματικά δεν έχουμε κάτι να χωρίσουμε !

Live now , stop thinking yesterday and tomorow...

Link to comment
Share on other sites

Κάπου εκεί είναι και ο megatr0n που επίσης εμπιστεύομαι.

:love:

Παιδια τροπος να βγουν 7-8 ωρες sot υπαρχει αλλα δεν ειναι ρεαλιστικος ή αφορα συγκεκριμενη χρηση (60hz, no AOD, χαμηλη φωτεινοτητα, κομμενες ρυθμισεις κτλ).

ΜySmartphone: OnePlus 12 16/512

MySmartwatch:  Garmin Forerunner 965

 

Link to comment
Share on other sites

:love:

Παιδια τροπος να βγουν 7-8 ωρες sot υπαρχει αλλα δεν ειναι ρεαλιστικος ή αφορα συγκεκριμενη χρηση (60hz, no AOD, χαμηλη φωτεινοτητα, κομμενες ρυθμισεις κτλ).

 

Ναι, αυτό λέω κι εγώ. Ουσιαστικά μετατρέπεις το Note (ή οποιαδήποτε smartphone) σε Nokia 3310....:lol: :lol:

Εσυ τι sot έχεις συνήθως??

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αυτό λέω κι εγώ. Ουσιαστικά μετατρέπεις το Note (ή οποιαδήποτε smartphone) σε Nokia 3310....:lol: :lol:

Εσυ τι sot έχεις συνήθως??

 

Το εδωσα την περασμενη εβδομαδα boy.

Αναλογα τη χρηση... σπιτι που εχω φουλ σημα και με wifi εβγαζα πανω απο 5 ωρες.

Δουλεια με χαλια σημα και χαλια wifi, αν θυμαμαι καλα, 3,5 ωρες.

1 φορα χρειαστηκε να με κρατησει μεχρι το βραδυ στις 9 και επειδη στις 5 θα με αφηνε, το φορτισα, ξενερωσα και το εδωσα.

Αν ειχε την αυτονομια του 11 Pro Max (ή εστω λιγο χειροτερη) τοτε θα μιλουσαμε ευκολα για την καλυτερη συσκευη της αγορας.

ΜySmartphone: OnePlus 12 16/512

MySmartwatch:  Garmin Forerunner 965

 

Link to comment
Share on other sites

Το εδωσα την περασμενη εβδομαδα boy.

Αναλογα τη χρηση... σπιτι που εχω φουλ σημα και με wifi εβγαζα πανω απο 5 ωρες.

Δουλεια με χαλια σημα και χαλια wifi, αν θυμαμαι καλα, 3,5 ωρες.

1 φορα χρειαστηκε να με κρατησει μεχρι το βραδυ στις 9 και επειδη στις 5 θα με αφηνε, το φορτισα, ξενερωσα και το εδωσα.

Αν ειχε την αυτονομια του 11 Pro Max (ή εστω λιγο χειροτερη) τοτε θα μιλουσαμε ευκολα για την καλυτερη συσκευη της αγορας.

 

Και είχες snap αν θυμάμαι καλά.

Γι αυτό μένω στο s20u με 7-7.30 sot. Κρίμα τέτοια συσκευή. Την χαντακωσαν και δεν μπορώ να καταλάβω το γιατί.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Και είχες snap αν θυμάμαι καλά.

Γι αυτό μένω στο s20u με 7-7.30 sot. Κρίμα τέτοια συσκευή. Την χαντακωσαν και δεν μπορώ να καταλάβω το γιατί.

 

Ειχα και snap και exynos!

Γιατι; Για να βγει του χρονου το νεο μοντελο με μεγαλυτερη μπαταρια και να πουν οτι κατι κανανε!

ΜySmartphone: OnePlus 12 16/512

MySmartwatch:  Garmin Forerunner 965

 

Link to comment
Share on other sites

Ειχα και snap και exynos!

Γιατι; Για να βγει του χρονου το νεο μοντελο με μεγαλυτερη μπαταρια και να πουν οτι κατι κανανε!

 

Δοκιμασμένη συνταγή..... (note8-> note9)

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασμένη συνταγή..... (note8-> note9)

Aααααακριβως!

ΜySmartphone: OnePlus 12 16/512

MySmartwatch:  Garmin Forerunner 965

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...