Jump to content

Samsung Galaxy Note 20 Ultra


ntinoscrypton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

 

Το έχω πάρει αυτό.

Είναι solid. εκεί που φαίνονται τρύπες είναι απλα γυαλί. (ρε συ λες να μη;;;;;)

Νοτάκιας από τα γενοφάσκια του.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Με απασχόλησε κι εμένα το θέμα του γυαλιού στο πίσω μέρος. Ρώτησα στο επίσημο service και το κόστος αλλαγής είναι 70€ οπότε δεν έβαλα κάτι. Φοβήθηκα ότι μπορεί επηρεάζει την φωτογραφία αλλά και να μην το βάλω σωστά οπότε προτίμησα να το αφήσω γυμνό με κίνδυνο 70 ευρώ.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Και ένα γκάλοπ.

 

Χρησιμοποιείτε γρήγορη φόρτιση ή κανονική;

 

ΤνΧ

Νοτάκιας από τα γενοφάσκια του.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα! Επειδή ενδιαφέρομαι για την αγορά του Note20 ultra θέλω να μου πείτε την γνώμη σας κυρίως επάνω στο night mode κ αυτό διότι με ενδιαφέρει η νυχτερινή φωτό, σε κάποια ελληνικά review λένε Ότι είναι τραγική η νυχτερινή λήψη, εννοείται τραγική δεν την λες αλλά θέλω την γνώμη κάποιου που έχει την συσκευή κ αν είναι εύκολο μια σύγκριση στον συγκεκριμένο τομέα με το iPhone 11 Pro Max ευχαριστώ!!!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια πάντως είναι ότι απαξιωνεται πολύ γρήγορα το ultra στα 1060 από 1350 και το απλό 833 από 1000 σε λιγότερο από μήνα.
Link to comment
Share on other sites

Δεν απαξιώνεται ,σε αυτες τις τιμες -και ακομα πιο κατω- επρεπε να ξεκιναει..μη τρελαθουμε.....

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Δεν απαξιώνεται ,σε αυτες τις τιμες -και ακομα πιο κατω- επρεπε να ξεκιναει..μη τρελαθουμε.....

Εντάξει κι εγώ μπορεί να θέλω να πάρω audi με 10.000 αλλά αυτο δεν γίνεται. Η κάθε εταιρεία τιμολογει με βάση κάποιους κανόνες. Αν εσύ δεν συμφωνείς υπάρχουν χιλιάδες άλλες εταιρείες να πάρεις στη τιμή που το θες

Link to comment
Share on other sites

Σε καμια περιπτωση δε συμφωνω να δινω εναμιση χιλιαρικο για κινητο....σορρυ,αυτο πιστευω....

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετικά γρήγορη

 

Δε φοβάσαι για περισσότερη ζημιά στη μοαταρία;

 

Ποιά είναι η άποψή σου;

Νοτάκιας από τα γενοφάσκια του.
Link to comment
Share on other sites

Στο note 10 που έχω ποτέ δε το έβαλα σε νορμάλ φόρτιση... Μια χαρά το έβγαλε 1 χρόνο

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

1060 μου θυμίζει τιμή χωρίς φπα...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά επειδή το ξαναπήρα τελικά ... Πήρα μαζί και το watch 3 ... Δεν δουλεύει το ecg η κάνω κάτι λάθος ; Το και καλά πιεσόμετρο ξέρω πως δεν είναι ακόμα ενεργό , το ecg όμως; Αναμένω sot για να σας ανεβάσω σύντομα . Εννοείται Exynos για λόγους εγγύησης.

Live now , stop thinking yesterday and tomorow...

Link to comment
Share on other sites

Στην Ελλάδα μπορείς να το βρεις με Snapdragon 865?

 

Στάλθηκε από το Pixel 3 XL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά επειδή το ξαναπήρα τελικά ... Πήρα μαζί και το watch 3 ... Δεν δουλεύει το ecg η κάνω κάτι λάθος ; Το και καλά πιεσόμετρο ξέρω πως δεν είναι ακόμα ενεργό , το ecg όμως; Αναμένω sot για να σας ανεβάσω σύντομα . Εννοείται Exynos για λόγους εγγύησης.
Νομιζω οτι η εφαρμογη για το ecg θα ενεργοποιηθει το επομενο διαστημα...

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Ανεβάσει αβέρτα ορόφους ή αυτό είναι οκ?

 

sent from S10 Lite

 

Δεν είμαι ακόμα σίγουρος φίλε μου καθώς το φοράω μόλις μια μέρα... Θα το παρακολουθήσω όμως και θα επανέλθω. Μέχρι στιγμής δεν έχω παρατηρήσει κάτι αρνητικό με το ρολόι.

Live now , stop thinking yesterday and tomorow...

Link to comment
Share on other sites

Δες το και πες...ευχαριστώ

 

sent from S10 Lite

 

Επειδή είχα και το προηγούμενο βλέπω τεράστια διαφορά στις μετρήσεις . Έχει φοβερή ακρίβεια σε όλους τους σενσορες. Αυτό φυσικά είναι μια εικόνα 2-3 ημερών αλλά δείχνει πολύ οκ .

Live now , stop thinking yesterday and tomorow...

Link to comment
Share on other sites

Αξίζει με 1000. Εάν βελτιωθεί και η μπαταρία του μέσω των αναβαθμίσεων λογισμικού τότε θα μιλάμε για μια καταπληκτική συσκευή με άπειρες δυνατότητες.

Ακομα δεν εχω sot μιας και ειμαστε ακομα στην εκμαθηση. Δεν εχω πολυ καλα λογια για την μπαταρια μιας και η πρωτη μου συσκευη ειναι το 11 pro max αλλα κανω υπομονη καθως ειναι νωρις ακομα.

Θερμοκρασιες ειχα σχετικα ψηλες στο στησιμο αλλα λογικο μου φαινεται.Σε γενικες γραμμες παντως στην καθημερινοτητα ειναι λιγο ζεστο. Οχι ενοχλητικα ζεστο αλλα ζεστο παρολαυτα.

Δεν μπορω να σας πω για καμερες και τετοια γιατι κανω πολυ απλη και γενικη χρηση τους.

Ταχυτητα αλλου, εντυπωσιακα σφαιρατο.

Παρα πολλες δυνατοτητες που ακομα μαθαινω.

Αυτα για την ωρα..Θα επανελθω.

Παιδιά στο ios είχα ενεργο το apple pay και στο ρολόι και στο κινητο.

Εδώ έχουμε τίποτα ανάλογο?

Edited by stiflerakos

Live now , stop thinking yesterday and tomorow...

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το κινητό αξίζει η όχι;

 

Ανάλογαε την χρήση σου. Αν περιορίζεσαι σε 5-5,5 ώρες sot τότε οριακά θα σε βγάλει. Οι κάμερα θέλει ακόμα δουλίτσα (σίγουρα θα φτιάξει). Γενικά αν δεν καίγεσαι για πενάκι έφυγες για s20 Ultra.

Γνώμη μου.

 

----- προσθήκη μηνύματος 54 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αρχικά λες ότι αξίζει με χίλια και αμέσως από κάτω όλο παράπονα.....προσωπική μου άποψη φάουλ η φετινή σειρά...τοση ασχήμια στην πλάτη με αυτό το τραγικό καρούμπαλο δεν ξανάδα

Τα υπόλοιπα χάλια έχουν ειπωθεί πολλάκις

 

sent from S10 Lite

 

Το ιδιο σκεφτήκαμε.....

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα δεν σας αρέσει εάν δεν είναι αυτό που θέλετε να ακούσετε τελικά...

Εγώ από το σχόλιο μου καταλαβαίνω πάντως ότι είναι μια καταπληκτική συσκευή με ένα ερωτηματικό στην μπαταρία.

Την συνέχεια πλαστε την μόνοι σας μιας και δεν φαίνεται να έχει ιδιαίτερη σημασία τι γραφουνε οι άλλοι...

Live now , stop thinking yesterday and tomorow...

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα δεν σας αρέσει εάν δεν είναι αυτό που θέλετε να ακούσετε τελικά...

Εγώ από το σχόλιο μου καταλαβαίνω πάντως ότι είναι μια καταπληκτική συσκευή με ένα ερωτηματικό στην μπαταρία.

Την συνέχεια πλαστε την μόνοι σας μιας και δεν φαίνεται να έχει ιδιαίτερη σημασία τι γραφουνε οι άλλοι...

 

Μία ναυαρχίδα έχει 3 χαρακτηριστικά.

1. Ταχύτητα

2. Κορυφαία κάμερα

3. Αυτονομία

Εσύ είπες πως έχει το 1, το 2 δεν το δοκίμασες και το 3 ερωτηματικό (όλοι ξέρουμε ότι δεν είναι αυτή που έπρεπε).

Και έχοντας (για σένα) το 1 από τα 3 καταλήγεις πως αξίζει με τα χίλια. Τι άλλο να συμπληρώσουμε???

Edited by montoya_42

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εγώ κάνω χρηση θέαση σειρών με plex πολύ youtube, ftp download, Twitter, Facebook άκουσμα podcast. Θέλω καλή οθόνη και καλό ήχο. Είναι κατάλληλο; με θήκη καταλαβαίνεις ότι είναι ζεστό; γιατί πάντα βάζω θήκη.
Link to comment
Share on other sites

Μία ναυαρχίδα έχει 3 χαρακτηριστικά.

1. Ταχύτητα

2. Κορυφαία κάμερα

3. Αυτονομία

Εσύ είπες πως έχει το 1, το 2 δεν το δοκίμασες και το 3 ερωτηματικό (όλοι ξέρουμε ότι δεν είναι αυτή που έπρεπε).

Και έχοντας (για σένα) το 1 από τα 3 καταλήγεις πως αξίζει με τα χίλια. Τι άλλο να συμπληρώσουμε???

 

Ποιος ορίζει τα χαρακτηριστικά μιας ναυαρχίδας; υπάρχουν κάπου αυτά που αναφέρεις ή σύμφωνα με τις δικές σου απαιτήσεις;

Κάθε άνθρωπος έχει διαφορετικές προτεραιότητες.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...