Jump to content

Samsung Galaxy Note 20 Ultra


ntinoscrypton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχει να ρίξει πολύ δουλειά στα updates η Sammy για να φέρει το κινητό στα επίπεδα που μας υποσχέθηκε.

 

-Ζεστένεται πολύ εύκολα...και πολύ.

 

-Οι φώτο είναι πιο ξεθωριασμένες και σε φωτισμό δωματίου έχουν την αίσθηση νερομπογιάς κυρίως όταν φωτογραφίζεις πρόσωπο. Άμα είναι θέμα harware τη κάτσαμε τη βάρκα. Το Χ50zoom πολύ ενδιφέρον θα έλεγα αμα έχεις ΠΟΛΥ σταθερό χέρι.

 

-Η camera δε κάνει focus τόσο εύκολα όσο υποσχόταν και σε κοντινές φώτο to focus έχει πολύ περιορισμένη περιοχή με αποτέλεσμα τα γύρω γύρω να φαίνονται (ελαφρώς) πιο θαμπά

 

-Το link to windows ειναι πολυ αργό. Για εμφάνιση όλων των φωτογραφιών θέλει ώρες. Τελικά κανένα πρόβλημα με τις κλησεις . Όλα καλά. Γίνεται μέσω bluetooth pairing και ο χειρισμός γίνεται μέσα από το PC. Απλά τι το θέλουν το bluetooth εφόσον υπάρχει σύνδεση με καλώδιο;. Τι γίνεται αν το PC δεν έχει bluetooth;

 

-Όταν συνδέομαι στις φωτογραφίες στο link to windows εμφανίζει μόνο τις φώτο στο album "Camera" και αυτές τυχαία ταξινομημένες. Τις καινούργιες φωτογραφίες δεν τις εμφάνισε ούτε μετά από μισή ώρα σύνδεσης . Αν όμως βγάλεις φώτο όσο είναι συνΜη ξεχνάμε ότι διαφημίζουν ότι πλέον δε χρειάζεται να στέλνουμε mail στον ευτό μας για να έχουμε φώτος από το κινητό στο PC. Πρέπει να βάλουν επιλογή ταξινόμισης αλλά και επιλογή να μπορείς να βλέπεις και τα άλλα albums του κινητού. Γενικά θεωρώ ότι Samsung και Microsoft πρέπει να δουλέψουν περισσότερο πάνω σε αυτά. Οι προοπτικές είναι πολύ καλές

 

-Αν και παρουσίασαν ανανεωμένο το link to windows σαν ένα high tec χαρακτηριστικό του NOTE 20, εντούτοις (και δεν είναι κακό) λειτουργεί το ίδιο και με το NOTE 9. Και μάλλον καλυτερα θα έλεγα καθώς:

* στο 9αρι εμφανίζει τη σωστή ταξινόμιση των φωτογραφιών. Προφανώς είναι θέμα της εφαρμογής Υour Phone στο PC και (ελπίζω) όχι του 20αριού.

* στο 9αρι έχει επιλογή να βλέπεις το desktop του κινητού , στο 20αρι όχι.

 

-Πολύ αργή η λειτουργία του touchpad σε ασύρματο DEX σε TV. Έβγαλε μύνημα ότι η TV (Smart samsung 46αρα) δεν είναι optimized. Δεν ήξερα ρε Samsung ότι πρέπει να αλλάξω και τηλεόραση για να μπορώ να έχω το σύρματο DEX που χρυσοδιαφημίζεις. Κατά τα άλλα πολύ καλό future αν δουλέψει σωστά.

 

-Ο under screen δαχτυλικός αισθητήρας είναι πιο αργός.

 

-Καλή προσπάθεια αναβάθμισης το Samsung NOTES, ΑΛΛΑ μερικές φορές στο handwritting όταν θές να αλλάξεις τη γλώσσα (Αγγλικά Ελληνικά) σε πηγαίνει στο πληκτρολόγιο. Αν τη ξανααλάξεις σε πηγαίνεί σε handwritting, αν τη ξαναλλάξεις ξανά σε πληκτολόγιο. Πρέπει μέσα από το menu του πληκτρολογίου να επιλέξεις handwritting και μετά όλα καλά. Αν κλείσεις και ξανανοίξεις αλλες φορές το θυμάται και άλλες όχι.

 

-To Mystic Bronze που χιλιοδιαφημίζουν είναι ίδιο με το pink του Galaxy A3 του 2016. Κρίμα που σε 512GB δεν έχει Mystic Green. (ότι ναναι)

 

-Το camera bump... πολύ γκουμούτσα ρε παιδάκι μου. Πάρτε θήκη και camera glass protector επειγόντως

 

- Να λέμε και τα καλά. Η συσκευή έρχεται με τοποθετημένο screen protector. Κάτι είναι και αυτό μέχρι να κυκλόφορήσουν αξιοπιοστες και δοκιμασμένες λύσεις. Μή προσπαθήσετε να το ξηλώσετε, δεν είναι ζελατίνα. Και έχει οθονάρα ε!!!!!!

 

-Sammy κάνε κάτι με τη μπαταρία. Έλεος

 

Όλες οι συγκρίσεις που αναφέρω αφορούν NOTE 20 ULTRA με NOTE 9. Δε ξέρετε πόσο με πόνεσε το θέμα "νερομπογία" στις φώτο. Μου θύμισε παλίες (καλές) ΝΟΤΕ 3, Back to the future ένα πράμα.

Edited by baxy
UPDATE 1
Νοτάκιας από τα γενοφάσκια του.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

-Η camera δε κάνει focus τόσο εύκολα όσο υποσχόταν και σε κοντινές φώτο to focus έχει πολύ περιορισμένη περιοχή με αποτέλεσμα τα γύρω γύρω να φαίνονται (ελαφρώς) πιο θαμπά

 

Αυτο συμβαινει διοτι ειναι μεγαλος ο αισθητηρας, οχι γιατι δεν μπορει να κανει focus η καμερα.

Ειναι φυσικο επομενο του μεγαλου αισθητηρα...

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Αυτο συμβαινει διοτι ειναι μεγαλος ο αισθητηρας, οχι γιατι δεν μπορει να κανει focus η καμερα.

Ειναι φυσικο επομενο του μεγαλου αισθητηρα...

 

Ναι αλλά είπαν πως το διόρθωσαν στο note 20 ultra.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή αν κατάλαβα καλά σε σχέση με το note 9 όπως λέει και ο φίλος πιο πάνω ειδε αναβάθμιση μόνο σε οθόνη και στο ότι έβαλαν καλό screen protector?

 

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά είπαν πως το διόρθωσαν στο note 20 ultra.

 

Έχετε μπερδευτεί. Αλλο να κάνει σωστό focus και αλλο να βγάζει καθαρό ένα σημείο και θολο ένα άλλο. Οι μεγάλοι αισθητήρες έχουν αυτό το θέμα και δεν αλλάζει. Το s20 Ultra εχανε την εστίαση γενικά, όχι σε ένα σημείο όπως το νοτε.κατι που συμβαίνει στις κοντινές γενικά.

Edited by Nikos_Mpl

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Μολις παρελαβα τα buds live!αν και μαυρο το κινητο μου εστειλαν bronze.τα δοκιμαζω και αν δεν ..εφυγαν

Επισης μιλησα με samsung και μ ειπαν σε note ultra δινουν μονο bronze και στο απλο μονο λευκα

Edited by vasilakis13

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή αν κατάλαβα καλά σε σχέση με το note 9 όπως λέει και ο φίλος πιο πάνω ειδε αναβάθμιση μόνο σε οθόνη και στο ότι έβαλαν καλό screen protector?

 

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Περα από τη μπαταρία είναι κινηταρα. Σίγουρα η κάμερα θέλει να συνηθίσεις αλλα μην λέμε ότι δεν έχει βελτίωση. Το ότι είναι πιο ρεαλιστικά τα χρώματα δε σημαίνει ότι είναι χειρότερα. Εγώ από κάμερα είμαι ευχαριστημένος

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

1280 στο σκρουτζ... 70€ κάτω στη πρεμιέρα,βλέπω βουτιά μεγάλη..

 

Μολις μιλησα με το καταστημα στο skroutz και ρωτησα για τιμολογιο..κομπιασε λιγο αλλα μ ειπε τελικα γινεται και θελει περιπου 15-20 μερες να ολοκληρωθει η διαδικασια

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Μολις μιλησα με το καταστημα στο skroutz και ρωτησα για τιμολογιο..κομπιασε λιγο αλλα μ ειπε τελικα γινεται και θελει περιπου 15-20 μερες να ολοκληρωθει η διαδικασια

 

Για δοκίμασε και άμα σου κόψει γράψε μας

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Να λέμε και τα καλά. Η συσκευή έρχεται με τοποθετημένο screen protector. Κάτι είναι και αυτό μέχρι να κυκλόφορήσουν αξιοπιοστες και δοκιμασμένες λύσεις. Μή προσπαθήσετε να το ξηλώσετε, δεν είναι ζελατίνα. Και έχει οθονάρα ε!!!!!!

 

Τι εννοείς δεν είναι ζελατίνα, τι είναι, tempered glass?

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Για δοκίμασε και άμα σου κόψει γράψε μας

 

Γι’αυτο το ανεφερα.δεν υπαρχει περιπτωση:blink::blink::blink:

 

----- προσθήκη μηνύματος 46 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τι εννοείς δεν είναι ζελατίνα, τι είναι, tempered glass?

 

Ζελατινα ειναι οπως στα s και οπως στο n10

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Σε όλους έχει τύχει να πάρουμε ενα κινητό να μην μείνουνε πολυ ικανοποιημενοι και να θέλουμε απλά να υποστηριξουμε την επιλογή μας αλλά καλό είναι να είμαστε ειλικρινείς. Samsung Note σήμαινε το καλύτερο κινητό σε όλα της καλύτερης android εταιρείας. Πλέον δεν υπάρχει αυτό.

Πενάκι: Note ίσον Βασιλιάς. Δεν υπάρχει αντίπαλος.

Οθόνη. Μάλλον η καλύτερη( δεν είμαι και απόλυτα σίγουρος αλλά τελος πάντων) αλλά και με πολλές άλλες επιλογές ελάχιστα κατωτερες και πολύ πιο φτηνές.

Και από εδω και πέρα το χάος.

Επεξεργαστής: προβληματικός. ΔΕΝ αρμόζει σε ναυαρχίδα.

Μπαταρία. Έπρεπε να έχει ότι καλύτερο υπάρχει στην αγορά. Σε μέγεθος και χρόνο φόρτισης. (Πόσο μου λείπει το P30 pro)

Κάμερα: Πολύ μακριά από την κορυφή. Στην καλύτερη είναι αξιοπρεπής. Γιατί αν ισχύουν αυτά για την υγρασία και το focus έχουμε μεγάλο πρόβλημα.

Συνολικά δηλαδή έχουμε μια καλή συσκευή αλλά σε καμία το καλύτερο android smartphone σε όλα. Αυτό που κάποτε σήμαινε το NOTE. Μέσα στη χρονιά απο κάτι αγορές ειχα μαζέψει 6000 ευρώ επιστροφή στη EUROBANK. Πουλώντας και το 10 plus θα μου έβγαινε 150 ευρώ. Καλύτερα να αλλάξω το laptop μου.

Edited by TAZ_DEV

HTC Diamond --> NOKIA N97 mini --> SAMSUNG Galaxy W --> HTC One S --> LG G2 --> SAMSUNG Galaxy A5 --> Galaxy A7 --> Note 4 --> Lg g4 --> SAMSUNG Galaxy S7 Edge --> LG G6--> OnePlus 5T --> Huawei P20 pro --> Note 9 --> Huawei P30 pro --> Note 10+

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα να αλλάξω το laptop μου.

 

Έτσι μπράβο... Με 1350 ευρώ παίρνεις Laptop που φυσάει!!! Μην αγοράζεται day one και two να δειτε πτώση τιμών.... Απαράδεκτη η Σαμμυ, άκου 1350 ευρώ.. Σιγα ρε! Ποιοι είστε!???

 

Εγώ υπομονή για πτώση τιμής και βλέπουμε.... Να δούμε και τι θέματα βγάζει η συσκευή....

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Για δοκίμασε και άμα σου κόψει γράψε μας
Νικο, μπορει να αρνηθει να κοψει τιμολογιο?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Έτσι μπράβο... Με 1350 ευρώ παίρνεις Laptop που φυσάει!!! Μην αγοράζεται day one και two να δειτε πτώση τιμών.... Απαράδεκτη η Σαμμυ, άκου 1350 ευρώ.. Σιγα ρε! Ποιοι είστε!???

 

 

 

Εγώ υπομονή για πτώση τιμής και βλέπουμε.... Να δούμε και τι θέματα βγάζει η συσκευή....

Συμφωνώ απόλυτα για την απαράδεκτη τιμολογιακή πολιτική της εταιρίας ΑΛΛΑ τι θα πει ποιοι είστε; ποιοι δηλαδή πρέπει να τιμολογουν έτσι; η Apple στα 1600 τι είναι; η 1+ στα 1100;η Huawei χωρίς gaps 1150. Η xiaomi στα 1100;

Η Samsung τουλάχιστον σε σχέση με τον ανταγωνισμό έχει και 5 επιχειρήματα για να ανεβάσει την τιμή (κάμερες, λογισμικό, οθόνη, service, πένα) και πολλά άλλα.

Επίσης μην περιμένετε πτώση τιμής εκτός εάν κάνει προωθητική η σαμσουνκ. Το s20u δεν έπεσε ποτέ ακόμη και το n10+ ταβάνι είναι. Έχει αλλάξει πολιτική ή σαμσουνκ και εδώ.

Λάζαρος.. Note 10+

Edited by GalaxyNote
Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Σε όλους έχει τύχει να πάρουμε ενα κινητό να μην μείνουνε πολυ ικανοποιημενοι και να θέλουμε απλά να υποστηριξουμε την επιλογή μας αλλά καλό είναι να είμαστε ειλικρινείς. Samsung Note σήμαινε το καλύτερο κινητό σε όλα της καλύτερης android εταιρείας. Πλέον δεν υπάρχει αυτό.

Πενάκι: Note ίσον Βασιλιάς. Δεν υπάρχει αντίπαλος.

Οθόνη. Μάλλον η καλύτερη( δεν είμαι και απόλυτα σίγουρος αλλά τελος πάντων) αλλά και με πολλές άλλες επιλογές ελάχιστα κατωτερες και πολύ πιο φτηνές.

Και από εδω και πέρα το χάος.

Επεξεργαστής: προβληματικός. ΔΕΝ αρμόζει σε ναυαρχίδα.

Μπαταρία. Έπρεπε να έχει ότι καλύτερο υπάρχει στην αγορά. Σε μέγεθος και χρόνο φόρτισης. (Πόσο μου λείπει το P30 pro)

Κάμερα: Πολύ μακριά από την κορυφή. Στην καλύτερη είναι αξιοπρεπής. Γιατί αν ισχύουν αυτά για την υγρασία και το focus έχουμε μεγάλο πρόβλημα.

Συνολικά δηλαδή έχουμε μια καλή συσκευή αλλά σε καμία το καλύτερο android smartphone σε όλα. Αυτό που κάποτε σήμαινε το NOTE. Μέσα στη χρονιά απο κάτι αγορές ειχα μαζέψει 6000 ευρώ επιστροφή στη EUROBANK. Πουλώντας και το 10 plus θα μου έβγαινε 150 ευρώ. Καλύτερα να αλλάξω το laptop μου.

 

δεν ξερω αν μπορεις να καταλαβεις αυτο που λεμε για την καμερα, αλλα ετσι ειναι οι μεγαλοι αισθητηρες. Δεν εχει καποιο προβλημα, ειτε το παιρνεις για αυτο που ειναι ειτε οχι. κινητο ειναι δεν ειναι slr να αλλαζεις φακους και να προσαρμοζεις αποτελεσμα. Εδω εχεις φιξ πραγματα που αλλου υπερτερουν αλλου χανουν

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Νικο, μπορει να αρνηθει να κοψει τιμολογιο?

 

οχι, αλλα τι θα κανεις? θα μπεις στο λογιστηριο να το κοψεις εσυ αν δεν το κοβουν?σου λεει ναι και δε στο κοβει, τι κανεις?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

οχι, αλλα τι θα κανεις? θα μπεις στο λογιστηριο να το κοψεις εσυ αν δεν το κοβουν?σου λεει ναι και δε στο κοβει, τι κανεις?

 

Επισης μ εχει συμβει μετα απο 2 εβδομαδες να βρουν μια διακαιολογια για τα χαρτια και αντε παλι τοσες μερςς

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς δεν είναι ζελατίνα, τι είναι, tempered glass?

 

Για να είμαι ειλικρηνής δε ξέρω αν είναι tempered glass ή ένα πιο απλό τζαμάκι αλλά σίγουρα δεν είναι ζελατίνα, είναι αρκετά πιο σκληρό.

 

Αν θές δές εδώ

Νοτάκιας από τα γενοφάσκια του.
Link to comment
Share on other sites

snap vs exynos....πολύ lag ρε παιδάκι μου ο exynos στο τεστ.

 

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Will keep updating....Galaxy S out of the box 2.1 Eclair JM5 Cos,2.2.1 Froyo JS3 + SPEEDMOD KERNEL-k13c-500hz + Clockwork Mod,Slim ICS + Semaphore Kernel + JVU modem,Slim Bean 4.1.2 + Semaphore 2.6.0.s,Cyanogen 10.1 + Semaphore 2.9.23 ....10.2 etc....,Cyanogenmod 11 snapshot M4 + Neo kernel cma 415mb. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

οχι, αλλα τι θα κανεις? θα μπεις στο λογιστηριο να το κοψεις εσυ αν δεν το κοβουν?σου λεει ναι και δε στο κοβει, τι κανεις?
Θα κανω καταγγελιες παντου. Απο ΣΔΟΕ μεχρι συνηγορο καταναλωτη.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν μπορεις να καταλαβεις αυτο που λεμε για την καμερα, αλλα ετσι ειναι οι μεγαλοι αισθητηρες. Δεν εχει καποιο προβλημα, ειτε το παιρνεις για αυτο που ειναι ειτε οχι. κινητο ειναι δεν ειναι slr να αλλαζεις φακους και να προσαρμοζεις αποτελεσμα. Εδω εχεις φιξ πραγματα που αλλου υπερτερουν αλλου χανουν

 

Να το πω πιο απλά. Θα ήθελα το ΝΟΤΕ 20 ultra να έχει αν όχι την καλύτερη μια από τις τοπ 3. Πιστεύεις την έχει?

HTC Diamond --> NOKIA N97 mini --> SAMSUNG Galaxy W --> HTC One S --> LG G2 --> SAMSUNG Galaxy A5 --> Galaxy A7 --> Note 4 --> Lg g4 --> SAMSUNG Galaxy S7 Edge --> LG G6--> OnePlus 5T --> Huawei P20 pro --> Note 9 --> Huawei P30 pro --> Note 10+

Link to comment
Share on other sites

Επισης μ εχει συμβει μετα απο 2 εβδομαδες να βρουν μια διακαιολογια για τα χαρτια και αντε παλι τοσες μερςς

 

περισυ ειχα βαλει πεισμα να παρω s10+ με τιμολογιο. εκανα παραγγελια απο 10 μαγαζια και κανενας δεν εκοψε. αλλοι στην ψυχρα αλλα μου ετρωγαν χρονο, αλλοι ηθελαν 1 μηνα να εγκρινουν και αλλο 1 μηνα να ερθει και καλα το κινητο ενω εχεις καταβαλει τα λεφτα μπροστα (σε 2 μηνες ετσι και αλλιως εχει πεσει η τιμη). Τελικα πηρα απο ΚΑραβασιλη με τιμολογιο που και εκει εγινε σκηνικο....μου ελεγε ειναι αγγλικο και χωρις εγγυηση (ειχε βγαλει την αγγλια απο ευρωπη πριν την ωρα της), μετα μου ελεγε ειναι κινεζικο κτλ...και στο τελος μου εστειλε ευρωπαικο, αφου του ελεγα στειλε μου ο,τι εχεις..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Να το πω πιο απλά. Θα ήθελα το ΝΟΤΕ 20 ultra να έχει αν όχι την καλύτερη μια από τις τοπ 3. Πιστεύεις την έχει?

 

Αναλογα πού δινει ο καθενας το βαρος οταν τραβαει με την καμερα. Για καποιον π.χ. που θελει καλο βιντεο, ναι ειναι ανετα στο top 3. Συνολικα πιστευω οτι ειναι στο top 5 η καμερα του βασιλια.

Το μεγαλο θεμα της συσκευης ειναι η αυτονομια της, που προσωπικα μου θυμιζει κακες εποχες με Note 8 οπου επεφτε πολυ γρηγορα. Θα κανω υπομονη με μερικα updates ακομα και αν δεν υπαρξει εστω λιγη βελτιωση θα το δωσω και θα κρατησω το 11 Pro max γιατι δεν εχω καμια ορεξη να εχω το νου μου στην μπαταρια του κινητου οταν ειμαι στη δουλεια και εχω ενα σωρο πραγματα αλλα να ασχοληθω.

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...