Jump to content

Redmi Note 9 Pro


highland1
 Κοινοποίηση

Ως κάτοχοι θα προτείνατε το Redmi Note 9 Pro σε κάποιον και γιατί;  

210 members have voted

  1. 1. Ως κάτοχοι θα προτείνατε το Redmi Note 9 Pro σε κάποιον και γιατί;

    • ΝΑΙ - Γιατί τη θεωρώ οικονομική συσκευή
    • ΝΑΙ - Γιατί εμπιστεύομαι την Redmi (Xiaomi)
    • ΝΑΙ - Γιατί τα τεχνικά χαρακτηριστικά της με καλύπτουν
    • ΝΑΙ - Για όλα τα παραπάνω
    • ΟΧΙ - Γιατί δε με ικανοποιεί η εγγύηση της Xiaomi
    • ΟΧΙ - Γιατί βρίσκω σφάλμα/-τα λογισμικού - (bug(s))
    • ΟΧΙ - Γιατί με απογοήτευσε η εμπειρία χρήσης
    • ΟΧΙ - Για όλα τα παραπάνω


Recommended Posts

Ηχογράφηση κλήσεων με ACR, όπου λειτουργούν: Ηχογράφηση μέσω handsfree και των δύο συνομιλητών, ηχογράφηση με ανοικτή ακρόαση, ηχογράφηση χωρίς ανοικτή ακρόαση. Επίσης: Για να ακούγεται πιο ποιοτικά, βάζουμε την ρύθμιση ηχογράφησης στην ποιότητα MP3-HQ.

Τέλος, ανεβάζουμε μέσα απο τις ρυθμίσεις τα dB στο maximum της ηχογράφησης.

Κατεβάζουμε την έκδοση αυτή εδώ (32.9).

 

Ευχαριστώ.

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Ηχογράφηση κλήσεων με ACR, όπου λειτουργούν: Ηχογράφηση μέσω handsfree και των δύο συνομιλητών, ηχογράφηση με ανοικτή ακρόαση, ηχογράφηση χωρίς ανοικτή ακρόαση. Επίσης: Για να ακούγεται πιο ποιοτικά, βάζουμε την ρύθμιση ηχογράφησης στην ποιότητα MP3-HQ.

Τέλος, ανεβάζουμε μέσα απο τις ρυθμίσεις τα dB στο maximum της ηχογράφησης.

Κατεβάζουμε την έκδοση αυτή εδώ (32.9).

 

Ευχαριστώ.

την εβαλα δεν δουλευει με κλειστη ακροαση μονο εγω ακουγομαι με ανοιχτη δουλευει αλλα δεν γινεται να μιλαει κανεις με ανοιχτη ακροαση να τον ακουνε ολοι...οποτε παω για αλλαγη σε MIXM GLOBAL που τα παιδια λενε οτι δουλευει...Σε ευχαριστω παντως γαι την συνομιλια,,,,και τα παιδια επισης.
Link to comment
Share on other sites

την εβαλα δεν δουλευει με κλειστη ακροαση μονο εγω ακουγομαι με ανοιχτη δουλευει αλλα δεν γινεται να μιλαει κανεις με ανοιχτη ακροαση να τον ακουνε ολοι...οποτε παω για αλλαγη σε MIXM GLOBAL που τα παιδια λενε οτι δουλευει...Σε ευχαριστω παντως γαι την συνομιλια,,,,και τα παιδια επισης.

 

Εάν θέλεις, μπορούμε με email να σου στείλω ηχογραφήσεις μέσω ACR με το τρόπο αυτό. Το δοκίμασα πολλές φορές. Πήρα τηλέφωνο τον πάροχό μου, για ανανέωση του χρόνου ομιλίας έτσι για δοκιμαστικές κλήσεις δηλαδή, και μπορείς να ακούσεις και εμένα (λέω ενδεικτικά μια λέξη ως απόδειξη ότι ηχογραφούμαι), και την ομιλία της υπηρεσίας ανανέωσης χρόνου ομιλίας.

Λειτουργεί η ηχογράφηση ως προανέφερα με όλους τους τρόπους. Στη διάθεσή σου τα δοκιμαστικά μου ηχογράφησης κλήσεων.

Παρένθεση βέβαια, ότι είμαι με global. Δυσκολεύομαι βέβαια να καταλάβω που και εάν υπάρχει ασυμβατότητα για να λειτουργήσει και με την EU η ACR.

Εν πάση περιπτώσει, πάντως σε κάθε περίπτωση, σε εμένα λειτουργεί.

Edited by Vasileios26

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πανω απο την V11.0.4.0.QJZEUXM περαστηκε η V11.0.4.0.QJZMIXM (fastboot) απο .eu, με το "μαμα" recovery, εγινε root και ολα δουλευουν ρολοι. με ηχογραφηση κλησεων πανω απο τον default dialer, καθαρο απο "περιττες" εφαρμογες..

 

edit: οσοι θελουν μεγαλυτερη ενταση στο ακουστικο μπορουν να αλλαξουν τα παρακατω απο το αρχειο system/vendor/etc/mixer_paths.xml

μετα την αλλαγη, επανεκκινηση

 

https://prnt.sc/twmo6q

https://prnt.sc/twmnuw

Δηλαδή πέρασες custom rom?

 

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

οπως εγραψα και πιο πριν....

για να πας απο EU σε GLOBAL ΔΕΝ χρειαζεται twrp. εννοειται χρειαζεται unlock bootloader, οπως παντα χρειαζεται για αλλη rom.

υπαρχει εκδοση fastboot απο .eu που η μεταβαση γινεται παιχνιδακι. (χανοντε ολα τα δεδομενα, backup αρχειων επιβαλλεται)

μετα root, ο τροπος ειναι γνωστος και παντου ιδιος, ειτε απο εδω οδηγος ειτε απο xda.. τραπεζες παιζουν μια χαρα κι ας μην περναει το CTS..

Η EU δεν βγάζει fastboot πλεον μόνο οι πρώτες ήταν fastboot τώρα είναι όλες recovery.

 

Sent from my U65GT using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η EU δεν βγάζει fastboot πλεον μόνο οι πρώτες ήταν fastboot τώρα είναι όλες recovery.

 

Sent from my U65GT using Tapatalk

βγαζει αυτην ειχα βαλει fastboot rom κατεβασμενη απο mi.com

 

joyeuse_eea_global_images_V11.0.4.0.QJZEUXM_20200715.0000.00_10.0_eea_dcfb9c0b60

 

----- προσθήκη μηνύματος 103 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δηλαδή πέρασες custom rom?

 

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

οχι custom rom την μαμισια την stock περασε.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εάν θέλεις, μπορούμε με email να σου στείλω ηχογραφήσεις μέσω ACR με το τρόπο αυτό. Το δοκίμασα πολλές φορές. Πήρα τηλέφωνο τον πάροχό μου, για ανανέωση του χρόνου ομιλίας έτσι για δοκιμαστικές κλήσεις δηλαδή, και μπορείς να ακούσεις και εμένα (λέω ενδεικτικά μια λέξη ως απόδειξη ότι ηχογραφούμαι), και την ομιλία της υπηρεσίας ανανέωσης χρόνου ομιλίας.

Λειτουργεί η ηχογράφηση ως προανέφερα με όλους τους τρόπους. Στη διάθεσή σου τα δοκιμαστικά μου ηχογράφησης κλήσεων.

Παρένθεση βέβαια, ότι είμαι με global. Δυσκολεύομαι βέβαια να καταλάβω που και εάν υπάρχει ασυμβατότητα για να λειτουργήσει και με την EU η ACR.

Εν πάση περιπτώσει, πάντως σε κάθε περίπτωση, σε εμένα λειτουργεί.

σε πιστευω...εισαι με global eu η mixm??..εγω με eu..και εγω το ιδιο εκανα επαιρνα στoν παροχο τηλ. Edited by olympiakos
Link to comment
Share on other sites

βγαζει αυτην ειχα βαλει fastboot rom κατεβασμενη απο mi.com

 

joyeuse_eea_global_images_V11.0.4.0.QJZEUXM_20200715.0000.00_10.0_eea_dcfb9c0b60

 

----- προσθήκη μηνύματος 103 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

οχι custom rom την μαμισια την stock περασε.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

σε πιστευω...εισαι με global eu η mixm??..εγω με eu..και εγω το ιδιο εκανα επαιρνα στoν παροχο τηλ.

 

Με την official Global Stable - QJZMIXM 11.0.5.0

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Με την official Global Stable - QJZMIXM 11.0.5.0

αρα για αυτο σου δουλευει...ετσι εξηγειται,,εμενα με eu δεν.....οποτε παω για αλλαγη σε mixm...και ενημερωνω...και μαλιστα αν δουλεψει οπως λενε τα παιδια η δικη του ηχογραφιση δεν χρειαζεται να βαλω την ACR....η πορεια θα δειξει..Δεν μου λες καμια εφαρμογη για τα μηνυματα υπαρχει??γιατο αυτη που εχει της google ειναι χαλια..

Edited by olympiakos
Link to comment
Share on other sites

αρα για αυτο σου δουλευει...ετσι εξηγειται,,εμενα με eu δεν.....οποτε παω για αλλαγη σε mixm...και ενημερωνω...και μαλιστα αν δουλεψει οπως λενε τα παιδια η δικη του ηχογραφιση δεν χρειαζεται να βαλω την ACR....η πορεια θα δειξει..Δεν μου λες καμια εφαρμογη για τα μηνυματα υπαρχει??γιατο αυτη που εχει της google ειναι χαλια..

 

Ναι βεβαίως, τη textra SMS μπορείς να περάσεις.

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ναι βεβαίως, τη textra SMS μπορείς να περάσεις.

Εξαιρετική, τη δουλεύω χρόνια!

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Textra the best of all

 

Sent from my U65GT using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

αρα για αυτο σου δουλευει...ετσι εξηγειται,,εμενα με eu δεν.....οποτε παω για αλλαγη σε mixm...και ενημερωνω...και μαλιστα αν δουλεψει οπως λενε τα παιδια η δικη του ηχογραφιση δεν χρειαζεται να βαλω την ACR....η πορεια θα δειξει..Δεν μου λες καμια εφαρμογη για τα μηνυματα υπαρχει??γιατο αυτη που εχει της google ειναι χαλια..
Από ότι ξέρω ολες οι stock rom έχουν Google dialer όχι miui, διόρθωσε με Βασίλη αν κάνω λάθος για miui dialer πας σε custom του τύπου .eu

 

Sent from my U65GT using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Textra the best of all

 

Sent from my U65GT using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Από ότι ξέρω ολες οι stock rom έχουν Google dialer όχι miui, διόρθωσε με Βασίλη αν κάνω λάθος για miui dialer πας σε custom του τύπου .eu

 

Sent from my U65GT using Tapatalk

 

Όλες οι stock οι Global και EU, ναι όντως ισχύει, επιβεβαιώνω, και το γράφω έτσι γιατί δε γνωρίζω στις official China Stable για παράδειγμα, τι έχει περασμένο η Xiaomi σε dialer, φαντάζομαι ότι εκεί θα είναι με Mi dialer.

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή πέρασες custom rom?

 

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

 

ναι. θεωρειτε custom rom η rom απο xiaomi.eu http://prntscr.com/twrevu

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Η EU δεν βγάζει fastboot πλεον μόνο οι πρώτες ήταν fastboot τώρα είναι όλες recovery.

 

Sent from my U65GT using Tapatalk

 

Σταματησε στην V11.0.4.0.QJZMIXM

η επομενη ειναι οντως recovery, η V11.0.5.0.QJZMIXM η οποια εχει update security patch μονο και προσωπικα δε βαζω twrp αν δε βγει κατι σταθερο και "επωνυμο".

γι αυτο κι εγραψα συγκεκριμενες εκδοσεις.

Edited by baxalo
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην ομάδα άλλαξε κανένας το pocophone f1 με το note 9pro να μου πει εντυπώσεις? Σκέφτομαι να το αλλάξω αλλά το σκέφτομαι...

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ναι. θεωρειτε custom rom η rom απο xiaomi.eu http://prntscr.com/twrevu

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Σταματησε στην V11.0.4.0.QJZMIXM

η επομενη ειναι οντως recovery, η V11.0.5.0.QJZMIXM η οποια εχει update security patch μονο και προσωπικα δε βαζω twrp αν δε βγει κατι σταθερο και "επωνυμο".

γι αυτο κι εγραψα συγκεκριμενες εκδοσεις.

αφου την κατεβασα σαν fastboot rom να οριστε joyeuse_global_images_V11.0.5.0.QJZMIXM_20200720.0000.00_10.0_global_41b1883945

δεν υπαρχει μονο recovery.

Link to comment
Share on other sites

Ηχογράφηση κλήσεων με ACR, όπου λειτουργούν: Ηχογράφηση μέσω handsfree και των δύο συνομιλητών, ηχογράφηση με ανοικτή ακρόαση, ηχογράφηση χωρίς ανοικτή ακρόαση. Επίσης: Για να ακούγεται πιο ποιοτικά, βάζουμε την ρύθμιση ηχογράφησης στην ποιότητα MP3-HQ.

 

Τέλος, ανεβάζουμε μέσα απο τις ρυθμίσεις τα dB στο maximum της ηχογράφησης.

 

Κατεβάζουμε την έκδοση αυτή εδώ (32.9).

 

 

 

Ευχαριστώ.

Βασίλη σε ευχαριστώ πολύ, είσαι διαμάντι.

 

Αν και έχω διαφορετικό κινητό (A70, Android 9) μου έδωσες λύση στην ηχογράφηση κλήσεων.

 

Είχα δοκιμάσει και αυτή την εφαρμογή αλλά δεν θυμάμαι ποια έκδοση και δεν δούλευε.

Με αυτή δουλεύει άψογα!!!

 

Σε ευχαριστώ και πάλι!!!

 

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με την official Global Stable - QJZMIXM 11.0.5.0
Συγνώμη, μπορεί δηλαδή κάποιος να αλλάξει την eu με την global ; Πολύ θα ήθελα έναν οδηγό για αυτό.... :)

 

Στάλθηκε από Redmi Note 9 Pro, χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη, μπορεί δηλαδή κάποιος να αλλάξει την eu με την global ; Πολύ θα ήθελα έναν οδηγό για αυτό.... :)

 

Στάλθηκε από Redmi Note 9 Pro, χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Βεβαίως! Απαιτείται ξεκλείδωμα του bootloader, και γίνεται με δύο τρόπους, με fastboot rom και στις δύο περιπτώσεις, είτε με το Mi Flash, είτε με εντολές adb γίνεται φλασάρισμα! Όμως με το δεύτερο τρόπο παρόλο που γνωρίζω θεωρητικά τη διαδικασία δε το έχω δοκιμάσει, για αυτό και μπορώ να γράψω πώς γίνεται με το Mi Flash! Θα το έχω υπόψιν μου κάποια στιγμή περί του οδηγού. :)

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

αφου την κατεβασα σαν fastboot rom να οριστε joyeuse_global_images_V11.0.5.0.QJZMIXM_20200720.0000.00_10.0_global_41b1883945

δεν υπαρχει μονο recovery.

 

αυτη ειναι η επισημη απο κινα.. για τις εκδοσεις που βγαζει η xiaomi.eu αναφερομαστε. που ειναι πιο "καθαρες"..

εχω γραψει οδηγο για μεταβαση απο Official V11.0.4.0.QJZEUXM(EEA version) σε Custom V11.0.4.0.QJZMIXM(Global version).

αν το επιτρεπουν οι κανονες εδω, βαζω το link. ειδαλλως οποιος θελει με pm του το στελνω.

Edited by baxalo
Link to comment
Share on other sites

Όλες οι stock οι Global και EU, ναι όντως ισχύει, επιβεβαιώνω, και το γράφω έτσι γιατί δε γνωρίζω στις official China Stable για παράδειγμα, τι έχει περασμένο η Xiaomi σε dialer, φαντάζομαι ότι εκεί θα είναι με Mi dialer.
βασιλη κανε μια διορθωση στον οδηγο root ,,εκει που λεει 6) Ανοίγουμε την εφαρμογή του magisk, και πάμε-> Magisk is up to date->ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ->Select and Patch a File,,,διορθωσε το και βγαλε το magisk is up to date και βαλε to magisk δεν ειναι εγκατεστημενο....ετσι βγαζει το select patch a file και οχι με το magisk is up to date σε αυτο δεν κανει τιποτα απλα κατεβαζει version του magisk....Τωρα το θεμα ειναι οτι δεν βλεπω να λειτουργει η ηχογραφηση παλι εννοω την μαμισια...θυμασαι καμια ρυθμιση?

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

αυτη ειναι η επισημη απο κινα.. για τις εκδοσεις που βγαζει η xiaomi.eu αναφερομαστε. που ειναι πιο "καθαρες"..

εχω γραψει οδηγο για μεταβαση απο Official V11.0.4.0.QJZEUXM(EEA version) σε Custom V11.0.4.0.QJZMIXM(Global version).

αν το επιτρεπουν οι κανονες εδω, βαζω το link. ειδαλλως οποιος θελει με pm του το στελνω.[/quoteποιο λινκ εννοεις??ανεβασε το εδω δεν νομιζω να υπαρχει προβλημα...

Link to comment
Share on other sites

Έχω μια ερώτηση. Μπορούμε να ξεκινήσουμε μια κλήση με voice command ;

 

Στάλθηκε από Redmi Note 9 Pro, χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

βασιλη κανε μια διορθωση στον οδηγο root ,,εκει που λεει 6) Ανοίγουμε την εφαρμογή του magisk, και πάμε-> Magisk is up to date->ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ->Select and Patch a File,,,διορθωσε το και βγαλε το magisk is up to date και βαλε to magisk δεν ειναι εγκατεστημενο....ετσι βγαζει το select patch a file και οχι με το magisk is up to date σε αυτο δεν κανει τιποτα απλα κατεβαζει version του magisk....Τωρα το θεμα ειναι οτι δεν βλεπω να λειτουργει η ηχογραφηση παλι εννοω την μαμισια...θυμασαι καμια ρύθμιση?

 

Σωστή η παρατήρησή σου, θα την κάνω την αλλαγή. Σε <<μαμίσια>>, αναφέρεσαι στον Google dialer; εάν ναι, και ούτε πρόκειται να δεις ηχογράφηση σε αυτόν. Επαναλαμβάνω, εάν αναφέρεσαι σε αυτόν. Μόνο με 3rd party app θα έχεις ηχογράφηση, δηλαδή με true phone ή ACR. Σε όποιο κινητό υπάρχει προεγκατεστημένος ο Google dialer, δεν κάνει ηχογράφηση.

 

Ή μάλλον, για να το πω πιο σωστά. Γενικά ο Google dialer, είτε υπάρχει προεγκατεστημένος, είτε όχι, δεν κάνει ηχογράφηση.

Edited by Vasileios26

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Βεβαίως! Απαιτείται ξεκλείδωμα του bootloader, και γίνεται με δύο τρόπους, με fastboot rom και στις δύο περιπτώσεις, είτε με το Mi Flash, είτε με εντολές adb γίνεται φλασάρισμα! Όμως με το δεύτερο τρόπο παρόλο που γνωρίζω θεωρητικά τη διαδικασία δε το έχω δοκιμάσει, για αυτό και μπορώ να γράψω πώς γίνεται με το Mi Flash! Θα το έχω υπόψιν μου κάποια στιγμή περί του οδηγού. :)

Αν το κάνεις αυτό χάνεται η εγγύηση; Ή είναι νόμιμη η διαδικασία;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Αν το κάνεις αυτό χάνεται η εγγύηση; Ή είναι νόμιμη η διαδικασία;

 

Εδώ η απάντηση.

 

Ευχαριστώ.

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ηχογράφηση κλήσεων με ACR, όπου λειτουργούν: Ηχογράφηση μέσω handsfree και των δύο συνομιλητών, ηχογράφηση με ανοικτή ακρόαση, ηχογράφηση χωρίς ανοικτή ακρόαση. Επίσης: Για να ακούγεται πιο ποιοτικά, βάζουμε την ρύθμιση ηχογράφησης στην ποιότητα MP3-HQ.

Τέλος, ανεβάζουμε μέσα απο τις ρυθμίσεις τα dB στο maximum της ηχογράφησης.

Κατεβάζουμε την έκδοση αυτή εδώ (32.9).

 

Ευχαριστώ.

Σε μένα γιατί δεν κατεβαίνει;;; :(

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Redmi Note 9 Pro - Δεν αναβει η οθονη οταν με καλουν

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...