Jump to content

Poco F2 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σου,

 

Μπορεις να μου δωσεις ενα παραδειγμα αυτου που λες, να το δοκιμασω? Απο καθαρη περιεγεια και μονο. Δοκιμασα αυτο που αναφερει ο chios αλλα δεν ειδα καποιο προβλημα. Συγκεκριμενα, Google-αρα: Phone Stand, Banggood. Μου εβγαλε το Google καποια αποτελεσματα, επελεξα ενα και βρεθηκα στο Banggood σε μια λιστα με Phone Stands. Επελεξα και ενα προϊον, οποτε με ρωτησε αν θελω να εγκαταστησω την εφαρμογη τους ή να παραμεινω στο site. Επελαξα, Stay και παρεμεινα στο site.

 

Σπανια κανω browsing απο το κινητο. Ομως ολα τα ειδησεογραφικα sites που (σπανια) ανοιγω, BBC, The Guardian etc, αψογα λειτουργουν.

 

By the way, χθες βραδυ παρελαβα αυτη τη βαση στηριξης για το κινητο. ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ προϊον!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Sorry, χρησιμοποιω Proton στο κινητο. Ισως ειναι μια καλη ιδεα να φτιαξεις ενα Proton Mail να τα κανεις ολα redirect εκει? (δεν το εχω δοκιμασει)

Ριξε μια ματια σε αυτα μηπως σε βολεψει κατι.

ΑΝ εψαχνα e-mail client για το κινητο θα δοκιμαζα το MS Outlook.

Το κάνει μόνιμα στα amplifier link τώρα ποιες σελίδες της μπερδεύει με διαφήμιση δεν θυμάμαι αλλά και παλιότερα που είχα adblock σε root κινητό είχε τέτοια προβλήματα, εκεί όμως είχε την επιλογή να τα λύσεις και να κάνεις απενεργοποίηση σε συγκεκριμένους συνδέσμους...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Όπως είπα σε προηγούμενο post μου, ο Urnyx05 άνοιξε crowdfunding για να πάρει Poco F2 Pro. Θα βοηθήσει αρκετά το F2 Pro community και γενικότερα κάθε Snapdragon 865 συσκευή.

 

Το πόσταρε στο telegram group και το στείλαμε σε όσα group και forum μπορούσαμε.

 

Ορίστε το telegram post του με το link για το crowdfunding μέσω PayPal:

 

Poco F2 Pro for Urnyx05

 

Crowdfunding to help GCam mod further development

 

Hi, lots of users knows me as a GCam modder. Few days ago, they proposed me to support GCam for Poco F2 Pro, so I'm organizing a crowdfunding. The amount of money will be 380 euros, that is the actual price of Poco F2 Pro on Amazon. If you want to contribute, this is the link to the crowdfunding:

https://paypal.me/pools/c/8twmcmVVpc

Έγινε ήδη το donation. Τον urnyx τον ξέρω προσωπικά και μιλάμε συχνά. Εύχομαι να μαζευτούν γρήγορα τα χρήματα και να καταλάβει γρήγορα το κινητό. Θα δούμε θαύματα...

 

Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μόλις κατέβασα την τελευταία έκδοση για την gcakκκαι το xml config για k30 phoenix. Αποθήκευσα το αρχειο της gcam στο download και το ετρεξα απο το κινητό και έγινε η εγκτάσταση. Το θέμα είναι οτι δεν βρίσκω πουθενά μεσα στο κινητό φάκελο gcam/configs7 για να αντιγράψω το αρχείο των ρυθμίσεων. Που στο καλό το αντιγράφω τις ρυθμίσεις;;
Link to comment
Share on other sites

Κανένα καλό apk για dialer και για SMS υπάρχει..;;; δυστυχώς της Google είναι τουλάχιστον μια δεκαετία πίσω!!

 

Στάλθηκε από το POCO F2 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Νομίζω τα έχω δοκιμάσει όλα. Πιστεύω ότι αυτό είναι το καλύτερο https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hb.dialer.free

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μόλις κατέβασα την τελευταία έκδοση για την gcakκκαι το xml config για k30 phoenix. Αποθήκευσα το αρχειο της gcam στο download και το ετρεξα απο το κινητό και έγινε η εγκτάσταση. Το θέμα είναι οτι δεν βρίσκω πουθενά μεσα στο κινητό φάκελο gcam/configs7 για να αντιγράψω το αρχείο των ρυθμίσεων. Που στο καλό το αντιγράφω τις ρυθμίσεις;;

Τους φτιάχνεις εσύ τους φακέλους.

spacer.png
Model: OnePlus 8T Lunar Silver 12/256 (kebab)
ROM: OxygenOS v11.0.11.11.KB05AA (Android 11)
Mods: Magisk v23 + Riru + LSPosed
Recovery: TWRP 3.5.2_11

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα.

 

Μετά από 3 χρόνια με ΝΟΚΙΑ 8 (πρώτο μου ANDROID τηλέφωνο), από προχθές είμαι κάτοχος του POCO F2 PRO.

Έχω μερικές απορίες και θα εκτιμούσα την οποιαδήποτε βοήθεια μιας και οι γνώσεις μου περιορίζονται στις βασικές.

1. Άφησα το τηλέφωνο με 100% μπαταρία και μετά από 5 ώρες είχε πέσει στο 89. Όλες οι εφαρμογές ήταν κλειστές. Πηγαίνοντας στην βελτιστοποίηση μπαταρίας, μου φέρνει ως ανοιχτές, εφαρμογές που ούτε καν έχω χρησιμοποιήσει! Υπάρχουν κάποιες ρυθμίσεις που πρέπει να κάνω;

2. Με την επαναφορά λογαριασμού της Google, μου έφερε όλες τις εφαρμογές και τώρα, αρκετές τις έχω διπλές!!! Ανοίγοντας όμως την ίδια εφαρμογή από τα εικονίδια που είναι διπλά, βλέπω ότι τα δεδομένα της εφαρμογής είναι ίδια άσχετα από ποιο εικονίδιο άνοιξα την εφαρμογή. Αν διαγράψω τη μία εφαρμογή, θα χαθούν τα δεδομένα και από την άλλη;

3. Το ΑΙ στη φωτογραφική μηχανή, τι ακριβώς κάνει; Το έχουμε ενεργοποιημένο ή όχι;

4. Κάτι που πρέπει να προσέξω;;;

 

Ευχαριστώ και να είστε σίγουροι ότι μέχρι να το μάθω, θα σας πρήξω :lol:

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα

 

Με ενδιαφέρει και μενα πολύ το κινητο και το βρισκω στο bestprice στα 350 ευρώ.

Μπορεί να μου πει κάποιος τι διαφορές(εκτός από την εγγύηση φυσικά) έχουν σε χαρακτηριστικά τα κινητά των σκρουτζομαγαζα,bestprice από αυτων των μεγάλων αλυσίδων ?

 

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα

 

Με ενδιαφέρει και μενα πολύ το κινητο και το βρισκω στο bestprice στα 350 ευρώ.

Μπορεί να μου πει κάποιος τι διαφορές(εκτός από την εγγύηση φυσικά) έχουν σε χαρακτηριστικά τα κινητά των σκρουτζομαγαζα,bestprice από αυτων των μεγάλων αλυσίδων ?

 

ευχαριστώ

 

Αδερφέ μου θα σου πω την προσωπική μου άποψη γιατί και γω το έψαξα πολύ. Λοιπόν έχουμε και λέμε, το να πάρεις ένα κινητό από μια μεγάλη αλυσίδα σε εξασφαλίζει αφενός οτι δεν είναι παραεισαγωγής και κυρίως ότι θα έχεις την εγγύησή του αν τυχόν αντιμετωπίσεις κάποιο πρόβλημα. Πάμε τώρα στο θέμα μας. Επίσημη αντιπροσωπεία της xiaomi στην Ελλάδα δεν υπάρχει και όποιο κατάστημα σου πει κάτι τέτοιο είναι ψέμα. Συνεπώς το κάθε κατάστημα που το πουλάει το προμηθεύεται μόνο του το κινητό από το εξωτερικό και αυτός είναι ο λόγος που το κινητό δεν υπάρχει σε μεγάλες αλυσίδες. Οπότε, το κάθε μαγαζί παραγγέλνει από το εξωτερικό τις συσκευές και μετά σου δίνει εγγύηση 1 ή 2 χρόνια από το ίδιο το κατάστημα σε συνεργεία που έχει ο κάθε μαγαζάτορας συνεργασία. Αυτήν την στιγμή το κινητό από "μεγάλα" καταστήματα θα το βρείς στο public και στο eshop μόνο στην έκδοση των 128GB. Εγώ ήθελα 256 οπότε στράφηκα σε άλλο μαγαζί. Για μένα κοίτα τις κριτικές από το κάθε μαγαζί και πάρτο από εκεί που νομίζεις καλύτερα. Εννοείται να σου δίνει 2 χρόνια εγγύηση αλλά μην κολλάς σε μεγάλες αλυσίδες γιατί στην προκειμένη περίπτωση δεν έχει καμία διαφορά.

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τους φτιάχνεις εσύ τους φακέλους.

 

Ευχαριστώ πολύ. Τα κατάφερα. Κατέβασα την τελευταία έκδοση Urnyx's 7.3 v2.3: GCam_7.3.018_Urnyx05-v2.3.apk που υπάρχει στο link και έβαλα τις ρυθμίσεις του k30 Phoenix.xml. Δεν έκανα πολλές δοκιμές γιατί πάλευα νυχτιάτικα. Όμως, από 4-5 λήψεις που έκανα με φλας και χωρίς συγκριτικά με την κάμερα του κινητού παρατήρησα ότι η κανονική φωτογραφική του κινητού είχε αρκετά πιο έντονα χρώματα από αυτήν της gcam. Μου έμοιαζε καλύτερο το αποτέλεσμα από την κανονική κάμερα παρά από την gcam. Βέβαια δεν έκανα πολλές δοκιμές σε διαφορετικές συνθήκες. Έχει δει κάποιος αυτό το αποτέλεσμα που περιγράφω ή μήπως κάνω κάποιο λάθος?

 

 

Τέλος επειδή το έψαξα πολύ αλλά παντού έβλεπα ότι δεν είναι δυνατόν να γίνει κάτι τέτοιο κάνω και μια τελευταία απόπειρα ρωτώντας εδώ. Υπάρχει περίπτωση να μπορώ να καταφέρω να κρατήσω τα μηνύματα και τις photo του viber και να μπορώ να τις μεταφέρω από ios σε android. Ψάχνω δηλαδή ανάκτηση σε διαφορετικό λειτουργικό.

 

Ευχαριστώ πολύ

Edited by kchoriano
Link to comment
Share on other sites

Αδερφέ μου θα σου πω την προσωπική μου άποψη γιατί και γω το έψαξα πολύ. Λοιπόν έχουμε και λέμε, το να πάρεις ένα κινητό από μια μεγάλη αλυσίδα σε εξασφαλίζει αφενός οτι δεν είναι παραεισαγωγής και κυρίως ότι θα έχεις την εγγύησή του αν τυχόν αντιμετωπίσεις κάποιο πρόβλημα. Πάμε τώρα στο θέμα μας. Επίσημη αντιπροσωπεία της xiaomi στην Ελλάδα δεν υπάρχει και όποιο κατάστημα σου πει κάτι τέτοιο είναι ψέμα. Συνεπώς το κάθε κατάστημα που το πουλάει το προμηθεύεται μόνο του το κινητό από το εξωτερικό και αυτός είναι ο λόγος που το κινητό δεν υπάρχει σε μεγάλες αλυσίδες. Οπότε, το κάθε μαγαζί παραγγέλνει από το εξωτερικό τις συσκευές και μετά σου δίνει εγγύηση 1 ή 2 χρόνια από το ίδιο το κατάστημα σε συνεργεία που έχει ο κάθε μαγαζάτορας συνεργασία. Αυτήν την στιγμή το κινητό από "μεγάλα" καταστήματα θα το βρείς στο public και στο eshop μόνο στην έκδοση των 128GB. Εγώ ήθελα 256 οπότε στράφηκα σε άλλο μαγαζί. Για μένα κοίτα τις κριτικές από το κάθε μαγαζί και πάρτο από εκεί που νομίζεις καλύτερα. Εννοείται να σου δίνει 2 χρόνια εγγύηση αλλά μην κολλάς σε μεγάλες αλυσίδες γιατί στην προκειμένη περίπτωση δεν έχει καμία διαφορά.

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σε ευχαριστώ για την γρήγορη απάντηση

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ. Τα κατάφερα. Κατέβασα την τελευταία έκδοση Urnyx's 7.3 v2.3: GCam_7.3.018_Urnyx05-v2.3.apk που υπάρχει στο link και έβαλα τις ρυθμίσεις του k30 Phoenix.xml. Δεν έκανα πολλές δοκιμές γιατί πάλευα νυχτιάτικα. Όμως, από 4-5 λήψεις που έκανα με φλας και χωρίς συγκριτικά με την κάμερα του κινητού παρατήρησα ότι η κανονική φωτογραφική του κινητού είχε αρκετά πιο έντονα χρώματα από αυτήν της gcam. Μου έμοιαζε καλύτερο το αποτέλεσμα από την κανονική κάμερα παρά από την gcam. Βέβαια δεν έκανα πολλές δοκιμές σε διαφορετικές συνθήκες. Έχει δει κάποιος αυτό το αποτέλεσμα που περιγράφω ή μήπως κάνω κάποιο λάθος?

 

 

 

 

Ευχαριστώ πολύ

 

Και 'γω που εβαλα την GCam την ιδια εντυπωση εχω, οτι η καμερα του κινητου τραβαει καλυτερα, αλλά δεν εκανα και πολλες δοκιμες με την GCam

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ. Τα κατάφερα. Κατέβασα την τελευταία έκδοση Urnyx's 7.3 v2.3: GCam_7.3.018_Urnyx05-v2.3.apk που υπάρχει στο link και έβαλα τις ρυθμίσεις του k30 Phoenix.xml. Δεν έκανα πολλές δοκιμές γιατί πάλευα νυχτιάτικα. Όμως, από 4-5 λήψεις που έκανα με φλας και χωρίς συγκριτικά με την κάμερα του κινητού παρατήρησα ότι η κανονική φωτογραφική του κινητού είχε αρκετά πιο έντονα χρώματα από αυτήν της gcam. Μου έμοιαζε καλύτερο το αποτέλεσμα από την κανονική κάμερα παρά από την gcam. Βέβαια δεν έκανα πολλές δοκιμές σε διαφορετικές συνθήκες. Έχει δει κάποιος αυτό το αποτέλεσμα που περιγράφω ή μήπως κάνω κάποιο λάθος?

 

 

Φιλε μου η gcam ειναι ποιο πολυ για νυχτερινες φωτογραφιες χωρις φλας με πολυ λιγο θορυβο σε σχεση με την stock του κινητου.Αν χρησιμοποιεις φλας δεν υπαρχει λογος να βαλεις gcam μια χαρα ειναι και η stock;)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ. Τα κατάφερα. Κατέβασα την τελευταία έκδοση Urnyx's 7.3 v2.3: GCam_7.3.018_Urnyx05-v2.3.apk που υπάρχει στο link και έβαλα τις ρυθμίσεις του k30 Phoenix.xml. Δεν έκανα πολλές δοκιμές γιατί πάλευα νυχτιάτικα. Όμως, από 4-5 λήψεις που έκανα με φλας και χωρίς συγκριτικά με την κάμερα του κινητού παρατήρησα ότι η κανονική φωτογραφική του κινητού είχε αρκετά πιο έντονα χρώματα από αυτήν της gcam. Μου έμοιαζε καλύτερο το αποτέλεσμα από την κανονική κάμερα παρά από την gcam. Βέβαια δεν έκανα πολλές δοκιμές σε διαφορετικές συνθήκες. Έχει δει κάποιος αυτό το αποτέλεσμα που περιγράφω ή μήπως κάνω κάποιο λάθος?

 

 

Φιλε μου η gcam ειναι ποιο πολυ για νυχτερινες φωτογραφιες χωρις φλας με πολυ λιγο θορυβο σε σχεση με την stock του κινητου.Αν χρησιμοποιεις φλας δεν υπαρχει λογος να βαλεις gcam μια χαρα ειναι και η stock;)

 

 

Σε ευχαριστώ πολύ. Δεν το ήξερα καν. :) Άρα gcam μόνο σε συνθήκες νυχτερινού φωτισμού. Ξέρεις αν βοηθάει η gcam στην έλλειψη optical stabilization που δεν έχει η συσκευή???

 

Επίσης ξέρει κάποιος να μου πει αν υπάρχει ελπίδα να περάσω τις φώτο και τα video που είχα στο viber από IOS στο poco??

Edited by kchoriano
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να διορθωθεί η μορφή της ημερομηνίας στην οθόνη κλειδώματος; Είναι σε αμερικάνικο φορμάτ.

Σας λειτουργεί ο τερματισμός κλήσης με το πλήκτρο On/off; Έχω ενεργοποιήσει το σχετικό στην προσβασιμότητα.

Με τι διάρκεια της μπαταρίας δεν είμαι ευχαριστημένος - έβαλα το Gsam battery monitor αλλά κάθε τόσο μου το κλείνει - τι πρέπει να δηλώσω για να μην το κάνει αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Προερχόμενος από mi9,μου λείπει η ασύρματη φόρτιση .Μιας και έχω και qi charger και στο σπίτι ,αλλά και στο αυτοκίνητο ,έλεγα να πάρω ένα qi charging receiver.

Χρησιμοποιεί κανείς?

 

Στάλθηκε από το POCO F2 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επίσημη αντιπροσωπεία της xiaomi στην Ελλάδα δεν υπάρχει και όποιο κατάστημα σου πει κάτι τέτοιο είναι ψέμα.

Επίσημος εισαγωγέας υπάρχει και είναι η InfoQuest. Αλλά δεν έχει έρθει επίσημα το POCO F2 Pro στην Ελλάδα (ακόμα τουλάχιστον). Το F1 είχε έρθει πάντως και επίσημα.

Τέλος επειδή το έψαξα πολύ αλλά παντού έβλεπα ότι δεν είναι δυνατόν να γίνει κάτι τέτοιο κάνω και μια τελευταία απόπειρα ρωτώντας εδώ. Υπάρχει περίπτωση να μπορώ να καταφέρω να κρατήσω τα μηνύματα και τις photo του viber και να μπορώ να τις μεταφέρω από ios σε android. Ψάχνω δηλαδή ανάκτηση σε διαφορετικό λειτουργικό.

Απ τις ρυθμίσεςι του Viber στο iOS ψάξε αν έχει δημιουργία αντιγράφου ασφαλείας, κάντο και μετά κάντο restore μόλις κάνεις log in στο Android.

Υπάρχει τρόπος να διορθωθεί η μορφή της ημερομηνίας στην οθόνη κλειδώματος; Είναι σε αμερικάνικο φορμάτ.

Πρέπει να αλλάξεις τη γλώσσα από English US σε English UK.

spacer.png
Model: OnePlus 8T Lunar Silver 12/256 (kebab)
ROM: OxygenOS v11.0.11.11.KB05AA (Android 11)
Mods: Magisk v23 + Riru + LSPosed
Recovery: TWRP 3.5.2_11

Link to comment
Share on other sites

Απο τις ρυθμίσεις του Viber στο iOS ψάξε αν έχει δημιουργία αντιγράφου ασφαλείας, κάντο και μετά κάντο restore μόλις κάνεις log in στο Android.

 

Δεν δουλεύει αυτό που λες επειδή είναι διαφορετικά λειτουργικά. Θα δούλευε αν το έκανα μεταξύ ios ή μεταξύ android συσκευών. Από ios σε android και το αντίθετο δεν γίνεται. Για αυτό ψάχνομαι μήπως υπάρχει κάποια διαφορετική πατέντα με κάποιο πρόγραμμα. Το ios κάνει αντίγραφο στο icloud και οι συσκευές android στο goοgle drive για αυτό και δεν γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να διορθωθεί η μορφή της ημερομηνίας στην οθόνη κλειδώματος; Είναι σε αμερικάνικο φορμάτ.

 

Πρέπει να αλλάξεις τη γλώσσα από English US σε English UK.

 

Η γλώσσα είναι στα Ελληνικά.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έχω βάλει και δουλεύει κανονικα.. Κ εννοείται ότι έχω ίντερνετ!!! Κόβει όμως μόνο τις διαφημίσεις από site κ εμφανίζει ένα γκρι πλαίσιο. Στο YouTube έχει κανονικά διαφημίσεις.

 

Στάλθηκε από το POCO F2 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Να επανέλθω με το θεμα dns κ να πω ότι ξαφνικά σήμερα το μεσημέρι ξαφνικά δεν είχα ίντερνετ στο κινητό... Ούτε από WiFi ούτε data... Δοκίμασα διαφορά αλλά τελικά ηταν το dns provider...μου έγραψε αδυναμία σύνδεσης.. Όποτε το απενεργοποιησα κ δουλεύει κανονικά το ίντερνετ... Τελικά ο φίλος πιο πάνω που του είχε τύχει αυτό είχε δίκιο!!!

 

Στάλθηκε από το POCO F2 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γενικό είναι το πρόβλημα με τον dns και εγώ δεν έχω ίντερνετ μόλις το έβαλα αυτόματο επανήλθε.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Μια από τα ίδια και εγώ με το dns δεν είχα ίντερνετ καθόλου,το έβαλα αυτόματο και μια χαρά μετά Edited by vazos

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.2.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

Εντύπωση πάντως μου κάνει για μέχρι τώρα δούλευε μια χαρά το dns. Με το που βγήκα απ το σπίτι κ ήμουν με data δεν είχα ίντερνετ.. Γύρισα έβαλα WiFi αλλά κ πάλι δεν είχα... Μόλις εβγαλα το dns όλα κομπλέ.. Κρίμα γιατί πραγματικά σε γλιτώνει από διαφημίσεις κ παραπομπές στα σαιτ!

 

Στάλθηκε από το POCO F2 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Περίεργο που δεν έχετε ίντερνετ με το dns του adguard. Ίσως έχουν κάποιο θέμα οι server του χτες και σήμερα ή μήπως φταίει η συγκεκριμένη έκδοση MIUI που φοράτε.

 

Εγώ μια βδομάδα που αναγκάστηκα να είμαι μαμά MIUI χωρίς root, το είχα και δούλευε κομπλέ. Μετά το γύρισα σε Cloudflare dns + AdAway οπότε δεν είχα θέμα με το ίντερνετ.

spacer.png
Model: OnePlus 8T Lunar Silver 12/256 (kebab)
ROM: OxygenOS v11.0.11.11.KB05AA (Android 11)
Mods: Magisk v23 + Riru + LSPosed
Recovery: TWRP 3.5.2_11

Link to comment
Share on other sites

Περίεργο που δεν έχετε ίντερνετ με το dns του adguard. Ίσως έχουν κάποιο θέμα οι server του χτες και σήμερα ή μήπως φταίει η συγκεκριμένη έκδοση MIUI που φοράτε.

 

Εγώ μια βδομάδα που αναγκάστηκα να είμαι μαμά MIUI χωρίς root, το είχα και δούλευε κομπλέ. Μετά το γύρισα σε Cloudflare dns + AdAway οπότε δεν είχα θέμα με το ίντερνετ.

 

Μάλλον κάτι με τους servers γιατί εδώ και ένα μήνα, τουλάχιστον σε μένα, δούλευε αποβλημάτιστα. Το Update σε 12.0.3 έγινε πριν 2 βδομάδες οπότε δεν έχει να κάνει με την έκδοση. Τέλος πάντων, προσωπικά δεν με ενοχλούν τόσο οι διαφημίσεις να σας πω την αλήθεια, επομένως θα το κρατήσω στο αυτόματο ώστε να μην συμβούν ανάλογα περιστατικά στο μέλλον.

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον κάτι με τους servers γιατί εδώ και ένα μήνα, τουλάχιστον σε μένα, δούλευε αποβλημάτιστα. Το Update σε 12.0.3 έγινε πριν 2 βδομάδες οπότε δεν έχει να κάνει με την έκδοση. Τέλος πάντων, προσωπικά δεν με ενοχλούν τόσο οι διαφημίσεις να σας πω την αλήθεια, επομένως θα το κρατήσω στο αυτόματο ώστε να μην συμβούν ανάλογα περιστατικά στο μέλλον.

 

Εγώ έχω βάλει την εφαρμογή που δίνει ένα παιδί adguard.Μεχρι τώρα όλα καλά

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco F2 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...