Jump to content

OnePlus 8 / 8 Pro


Guest74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πωωωωω.. έχω χάσει πασα ιδέα για το νήμα. Ειλικρινά..!

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα, νόμιζα (έλπιζα) ότι θα άναβε άνα κάποιο διάστημα για σκάσιμο ειδοποίησης..

Τεσπά, ευχαριστώ φίλε :):)

Παρακαλω.

Και γω ετσι θα το ηθελα αλλά δυστυχως μεχρι τωρα δεν το εχουν υλοποιησει. Ισως στο μελλον με το επισημο OOS11

 

Edit: Νομιζω οτι καπου το πηρε το ματι μου σαν προτεινομενη ιδεα στο IDEAS 2.0

 

Edit 2: Το υπεβαλα και γω σαν ιδεα. Οποιος θελει κανει ενα thumbs up εδώ

Edited by lazyd2
Link to comment
Share on other sites

Παρακαλω.

Και γω ετσι θα το ηθελα αλλά δυστυχως μεχρι τωρα δεν το εχουν υλοποιησει. Ισως στο μελλον με το επισημο OOS11

 

Edit: Νομιζω οτι καπου το πηρε το ματι μου σαν προτεινομενη ιδεα στο IDEAS 2.0

 

Edit 2: Το υπεβαλα και γω σαν ιδεα. Οποιος θελει κανει ενα thumbs up εδώ

 

Done ! Και μακάρι να εισακουστεί η προτροπή :)

Stay alive, keep riding

Nokia 7110 > Sony Er. Z1010 > Nokia N95 > Nokia 701 > iNew V3 > LG V10 > 1+ 8 pro

Χάρης

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το 8 είναι η συνέχεια του 7t pro?

 

Το 8 είναι η συνέχεια του oneplus 7. Το αναμενόμενο εντός λίγων ημερών 8T είναι η συνέχεια των 7T/7T Pro, απλώς η oneplus αποφάσισε φέτος ένα μοντέλο στην συνέχεια της σειράς Τ. Του χρόνου ειδομεν :)

Edited by Lensman
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το 8 είναι η συνέχεια του 7t pro?

 

Είπαμε πάρε το Mi 10 να τελειώνεις...

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το μοντέλο από Κίνα in2020 έχει κάποια άλλη ιδιαιτεροτητα εκτός από τις μπάντες? Την beta rom θα μπορώ να την βάλω έτσι? Ενα 8προ είναι.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Κάτοχος OnePlus 3T και είπα να επενδύσω πάλι στην εταιρεία. Επειδή δεν μπορούσα να διαθέσω το ποσό για να έρθει από την εταιρεία, αγόρασα το OnePlus 8 απο banggood. Έλεγε για global ROM και προχθές το παρέλαβα... Ανοιχτό το πακέτο και από ότι κατάλαβα έχουν εγκαταστήσει την global ROM. Παλαιότερα που έψαχνα λίγο τις μπάντες για το 5G είχα δει ότι κάτι ταίριαζε. Τελικά μήπως έκανα @@κια; Τι με συμβουλεύετε από εδώ και πέρα;6b44c43c3d6a06e68bf2087410b16165.jpg

 

Στάλθηκε από το IN2010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Kαι ποιος σου είπε ότι θέλω να πάρω το mi 10? Aπλα το σκέφτομαι. Μπορεί να μου'ρθει να το πάρω σε κανένα 2μηνο από τώρα β να πάρω κάποιο άλλο αντί αυτού.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Κάτοχος OnePlus 3T και είπα να επενδύσω πάλι στην εταιρεία. Επειδή δεν μπορούσα να διαθέσω το ποσό για να έρθει από την εταιρεία, αγόρασα το OnePlus 8 απο banggood. Έλεγε για global ROM και προχθές το παρέλαβα... Ανοιχτό το πακέτο και από ότι κατάλαβα έχουν εγκαταστήσει την global ROM. Παλαιότερα που έψαχνα λίγο τις μπάντες για το 5G είχα δει ότι κάτι ταίριαζε. Τελικά μήπως έκανα @@κια; Τι με συμβουλεύετε από εδώ και πέρα;6b44c43c3d6a06e68bf2087410b16165.jpg

 

Στάλθηκε από το IN2010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η άποψη μου για μένα είναι να κάτσεις Κ να το χαρείς .έχεις το 4g που εννοείται δεν θα έχεις πρόβλημα . Όταν με το καλό θα έρθει για τα καλά το 5g στην Ελλάδα πιστεύω θα ισχύει ότι παλιά με την 800 banda δεν θα πιάνεις σε πολλά σημεία της Ελλάδος καλό 5g.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί υπάρχει πρόβλημα με τις μπάντες στις συσκευές από κινα? Γιατί κ εγώ από εκεί λέω να το πάρω Black friday /ciber monday!

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γιατί υπάρχει πρόβλημα με τις μπάντες στις συσκευές από κινα? Γιατί κ εγώ από εκεί λέω να το πάρω Black friday /ciber monday!

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ναι σε 5 χρόνια που θα έχει βγει το oneplus 13 δε θα πιάνεις 5g στη n78 συχνότητα εδώ στην Ελλάδα. Προχωρήστε άφοβα στα 600 ευρώ είναι κλέψιμο το κινητό.

Link to comment
Share on other sites

Στο 7pro μου, πέρασα πρόσφατα gcam και οι φωτογραφίες ανέβηκαν επίπεδο. Και κανονικές και πορτρέτο που βγάζει εξαιρετικά κ night Mode. Στο 8pro συμβαίνει το ίδιο? Γιατί να μπαίνεις σε διαδικασία να μην χρησιμοποιείς stock App είναι λιγάκι χαζό!

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στο 7pro μου, πέρασα πρόσφατα gcam και οι φωτογραφίες ανέβηκαν επίπεδο. Και κανονικές και πορτρέτο που βγάζει εξαιρετικά κ night Mode. Στο 8pro συμβαίνει το ίδιο? Γιατί να μπαίνεις σε διαδικασία να μην χρησιμοποιείς stock App είναι λιγάκι χαζό!

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πορτρέτο και πρόσωπα δε ξερω. Σε τοπία και κτήρια η στοκ είναι ένα κλικ καλύτερη απο την GCam, οπότε εγώ δεν τη χρησιμοποιώ. Έχε υπόψιν σου ότι το 8 pro έχει αρκετά καλύτερο αισθητήρα απο το 7 pro.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ που δοκίμασα gcam δεν είδα διαφορά. Σε κάποια σενάρια ήταν και καλύτερα με την στοκ.
Eriscsson 748, Ericsson T28, NOKIA 3310, Panasonic GD67, NOKIA 5210, SonyEriscsson W800, SonyEricsson Z600, SonyEricsson W910, NOKIA N97, Dell Streak 5, HTC One X (κλάπηκε:(), ΖΤΕ racer II, NOKIA 925, Ms Lumia 950, Galaxy S8, oneplus 8 pro
Link to comment
Share on other sites

Είχε αναφερθεί πριν λίγες σελίδες από ένα παλικάρι gcam με xml ( urnyx05-v2.2) αλλά πιστεύω αυτή την φορά η oneplus έχει έρθει πολύ δυναμικά στο θέμα φωτογραφίας . Ας ελπίσουμε με τίποτα αναβαθμίσεις μην υπάρξουν τίποτα πισωγύρισματα σε θέματα κάμερας όπως άλλες μεγάλες ναυαρχίδες...
Link to comment
Share on other sites

Ήρθαν στα χέρια μου 2 σήμερα, ένα προ ένα απλό. Σε εμφάνιση είναι σαν να κρατάω σ10 (στην φάτσα, πίσω διαφέρουν), και με το update σε Android 11 dp είναι και το μενού το ίδιο. Κρίμα τέτοια αντιγραφή. Τουλάχιστον πάνε γρήγορα.
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Η άποψη μου για μένα είναι να κάτσεις Κ να το χαρείς .έχεις το 4g που εννοείται δεν θα έχεις πρόβλημα . Όταν με το καλό θα έρθει για τα καλά το 5g στην Ελλάδα πιστεύω θα ισχύει ότι παλιά με την 800 banda δεν θα πιάνεις σε πολλά σημεία της Ελλάδος καλό 5g.
Ευχαριστώ!

 

Στάλθηκε από το IN2010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το κατεβάζω τώρα. Θα πω εντυπώσεις μετά.
Eriscsson 748, Ericsson T28, NOKIA 3310, Panasonic GD67, NOKIA 5210, SonyEriscsson W800, SonyEricsson Z600, SonyEricsson W910, NOKIA N97, Dell Streak 5, HTC One X (κλάπηκε:(), ΖΤΕ racer II, NOKIA 925, Ms Lumia 950, Galaxy S8, oneplus 8 pro
Link to comment
Share on other sites

Όλα καλά με την αναβάθμιση.γρηγορη και χωρίς προβλήματα. Πολλές αλλαγές άμεσα δεν βλέπω. Ο καιρός και η συλλογή έχουν αλλάξει. Λίγο οι ρυθμίσεις σαν χρώμα. Εικονίδια επειδή έχω custom pack δεν είδα τι έχει αλλάξει.
Eriscsson 748, Ericsson T28, NOKIA 3310, Panasonic GD67, NOKIA 5210, SonyEriscsson W800, SonyEricsson Z600, SonyEricsson W910, NOKIA N97, Dell Streak 5, HTC One X (κλάπηκε:(), ΖΤΕ racer II, NOKIA 925, Ms Lumia 950, Galaxy S8, oneplus 8 pro
Link to comment
Share on other sites

Το κατεβάζω τώρα. Θα πω εντυπώσεις μετά.

 

Όλα καλά με την αναβάθμιση.γρηγορη και χωρίς προβλήματα. Πολλές αλλαγές άμεσα δεν βλέπω. Ο καιρός και η συλλογή έχουν αλλάξει. Λίγο οι ρυθμίσεις σαν χρώμα. Εικονίδια επειδή έχω custom pack δεν είδα τι έχει αλλάξει.

 

Θα φανεί στο System Update, η την κατεβάζουμε από καπου manually ? :confused:

 

Γιαυτο και γω Oxygen Updater ;)

Edited by kwnana

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Απο οτι ειδα ειναι βασισμενη στην Open Beta 1.

 

Δεν την εγκατεστησα μιας κ δεν εχει κατι καινουργιο. Παραμενω με Open Beta 2

Link to comment
Share on other sites

Απο οτι ειδα ειναι βασισμενη στην Open Beta 1.

 

Δεν την εγκατεστησα μιας κ δεν εχει κατι καινουργιο. Παραμενω με Open Beta 2

 

Εχει βγει η open beta 2... την 3 περιμενουμε

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 8 / 8 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...