Jump to content

CU BIG BANG APP


Ilovemetal
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και σε μένα το κάνει, και νόμιζα επειδή άλλαξα ROM... Το έκανε και παλιότερα, μετά σταμάτησε... Τώρα ξανά.

 

Είναι πολύ καλή συσκευή για να σου κάνει προβλήματα. Έχω σιμ σε ένα lenovo k5 note με android 6 και όταν βγαίνει η κλεψύδρα σέρνεται και πρακτικά δεν μπορείς να την χρησιμοποιήσεις αλλά artifacts δεν έχω δεί.

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Με καλυψε ο jaranor , αφού το κάνει και στο δικό του , είναι πολύ μικρή η πιθανότητα να έχουν πρόβλημα τα τηλέφωνα μας.

Pi is a new digital currency developed by Stanford PhDs, with over 3.5 million members worldwide. To claim your Pi, follow this link https://minepi.com/hoannis and use my username (hoannis) as your invitation code.
Link to comment
Share on other sites

εδω και αρκετες μερες, δεν εχει καποιο αξεσουαρ ή συσκευη για να παρω εκπτωση με εξαργυρωση κρυσταλλων.

Αυτοι στο site τους , το διαφημιζουν κανονικα

https://www.vodafonecu.gr/upiresies-cu/bbCampaign/

 

Σε εσας εχει καποιο αξεσουαρ/συσκευη ή γραφει "συντομα νεα προϊοντα" ;

Link to comment
Share on other sites

Στα αξεσουάρ τελικά έβαλαν το bluetooth ακουστικό "RIVERSONG Array L2" με εξαργύρωση 36.000 κρυστάλλων, ενώ επανήλθε (τροποποιημένη) η προσφορά για το efood (5€ έκπτωση με εξαργύρωση 10.000 κρυστάλλων).
Link to comment
Share on other sites

Στα αξεσουάρ τελικά έβαλαν το bluetooth ακουστικό "RIVERSONG Array L2" με εξαργύρωση 36.000 κρυστάλλων, ενώ επανήλθε (τροποποιημένη) η προσφορά για το efood (5€ έκπτωση με εξαργύρωση 10.000 κρυστάλλων).

 

Πως ήταν η αρχική προσφορά για το e-food?

Link to comment
Share on other sites

Πως ήταν η αρχική προσφορά για το e-food?

 

Στα 10€ προηγουμένως.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Στα αξεσουάρ τελικά έβαλαν το bluetooth ακουστικό "RIVERSONG Array L2" με εξαργύρωση 36.000 κρυστάλλων, ενώ επανήλθε (τροποποιημένη) η προσφορά για το efood (5€ έκπτωση με εξαργύρωση 10.000 κρυστάλλων).

 

Σε μενα μονο adidas φσινεται στα κουπονια και καμια συσκευη

Link to comment
Share on other sites

Σε μενα μονο adidas φσινεται στα κουπονια και καμια συσκευη

 

Το ίδιο και σε εμένα.

Pi is a new digital currency developed by Stanford PhDs, with over 3.5 million members worldwide. To claim your Pi, follow this link https://minepi.com/hoannis and use my username (hoannis) as your invitation code.
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς ήταν περιορισμένα τεμάχια και τελείωσαν. Σήμερα ως black Friday έκπτωση στους πόντους 70%. Το 100αρι πακέτο μολις 9000 πόντους +10€ αλλά στη δεδομένη στιγμή χάνει από το απεριόριστο των 9.90€ το οποίο ήδη έχω αγοράσει και απολαμβάνω.
Link to comment
Share on other sites

...αλλά στη δεδομένη στιγμή χάνει από το απεριόριστο των 9.90€ το οποίο ήδη έχω αγοράσει και απολαμβάνω.

 

Καλή απόλαυση!! :lol: :p

Sorry αλλά μου φάνηκε αστείο έτσι όπως το διάβαζα... :lol: ;)

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς ήταν περιορισμένα τεμάχια και τελείωσαν. Σήμερα ως black Friday έκπτωση στους πόντους 70%. Το 100αρι πακέτο μολις 9000 πόντους +10€ αλλά στη δεδομένη στιγμή χάνει από το απεριόριστο των 9.90€ το οποίο ήδη έχω αγοράσει και απολαμβάνω.

 

Το αγοράζεις και πριν λήξει ξαναγοραζεις το ίδιο και μεταφέρονται όλα και έχεις καβατζα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πάντως εάν το έδιναν μόνιμα με 15.000 κρυστάλλους, θα κέρδιζαν περισσότερα 10ευρα κάθε μήνα. Με τα 30.000 που τα ζητούν είναι αδύνατον κάποιος να το πάρει κάθε μήνα.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ. Μαζευόνται οριακά αν έχεις όλες τις προσπάθειες απο 600 πόντους και αν περισσεύει κάτι λίγο το συμπληρώνεις απο την αγορά του πακέτου ομιλίας combo αν παίρνεις και τέτοιο
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς ήταν περιορισμένα τεμάχια και τελείωσαν. Σήμερα ως black Friday έκπτωση στους πόντους 70%. Το 100αρι πακέτο μολις 9000 πόντους +10€ αλλά στη δεδομένη στιγμή χάνει από το απεριόριστο των 9.90€ το οποίο ήδη έχω αγοράσει και απολαμβάνω.

Το απεριόριστο από που το πήρες , δεν το βρίσκω στο Big Bang.

Pi is a new digital currency developed by Stanford PhDs, with over 3.5 million members worldwide. To claim your Pi, follow this link https://minepi.com/hoannis and use my username (hoannis) as your invitation code.
Link to comment
Share on other sites

Το απεριόριστο από που το πήρες , δεν το βρίσκω στο Big Bang.

 

Δεν είναι προσφορά του bing bang αλλά είναι στα πακέτα internet τα κανονικά πακέτα και όχι του bing bang

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Eμφανίστηκε νέο πακέτο που λέγεται student data πακέτο και δίνει με 2,5€ + 3000 πόντους 10gb για μια εβδομάδα, ενω παράλληλα υπάρχει και το data πακέτο 5 που δίνει με 4€ + 3000 πόντους 10gb για μια εβδομάδα...
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε αν δεν έχεις κάνει ήδη, μία εκκαθάριση δεδομένων. Τώρα βλέπω ότι πρόσθεσαν και Χριστουγεννιάτικο στολισμό με χιόνι.. και δίνει σε όλες τις πίστες 600αρια

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αρχικά ευχαριστώ όλες 600άρες!!!!!!!

 

Εκκαθάριση δεδομένων είχα κάνει.

Τελικά το έλυσα το πρόβλημα αλλιώς . Απεγκατέστησα τελείως την εφαρμογή (είχα v.2) και εγκατέστησα τη καινούργια έκδοση v.3

Δεν έχω google services @ play stote γιατί είναι hyuawei. Ίσως να μην έγινε κάποια αναβάθμιση που χρειαζόταν.

Edited by balkos
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Lucky lottery στο bigbang με κάθε συμμετοχή να κοστίζει 900 πόντους, μπορεις να έχεις πολλαπλές συμμετοχές και δώρα 5 ηλεκτρικά σκούτερ και 4 playstation 4
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...