Jump to content

Xiaomi Mi Note 10


kakos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γνωριζει κανεις πως ενεργοποιω τις παιχνιδιαρικες ειδοποιησεις στην οθονη κλειδωματος.Δεν μπορω να βρω ακρη
Τι εννοείς παιχνιδιάρικες;

 

Στάλθηκε από το Mi Note 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εννοω αυτους τους χρωματισμους αντι για led flash που δεν εχει
Αυτά λες fe5eed8789c68e36ac8837ba200c2212.jpg

 

Στάλθηκε από το Mi Note 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ακριβως αυτα μου στελνουνε μηνυμα ας πουμε στο μεσετζερ αναβοσβυνη μια φορα και αυτο ειναι ολο.Δεν θα επρεπε να αναβοσβυνη εως οτου μπω να δω το μηνυμα οπως το led ειδοποιησεων???
Link to comment
Share on other sites

Ακριβως αυτα μου στελνουνε μηνυμα ας πουμε στο μεσετζερ αναβοσβυνη μια φορα και αυτο ειναι ολο.Δεν θα επρεπε να αναβοσβυνη εως οτου μπω να δω το μηνυμα οπως το led ειδοποιησεων???
Αυτή έπρεπε να είναι η λογική, αλλά xiaomi είναι αυτή,ας πούμε στην always on οθόνη, πόσο δύσκολο είναι να κάνεις να υπάρχουν εικονίδια για όλες τις ειδοποιήσεις;

 

Στάλθηκε από το Mi Note 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αρα δεν κανω εγω κατι λαθος ετσι λειτουργει στιγμιαια.Ας ελπισουμε να το καταλαβουν και να το διορθωσουν.Παντως ευχαριστω για την βοηθεια
Link to comment
Share on other sites

Έχετε να προτείνετε κάποια καλή θήκη που να προστατεύει τις κάμερες και τζαμακι για την οθόνη .

 

Στάλθηκε από το Mi Note 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

https://www.banggood.com/Bakeey-360-Curved-Screen-FrontBack-Double-sided-Full-Body-9H-Tempered-Glass-Metal-Magnetic-Adsorption-Flip-Protective-Case-Xiaomi-Mi-Note-10-Xiaomi-Mi-Note-10-Pro-Xiaomi-Mi-CC9-Pro-p-1607301.html?rmmds=myorder&ID=223&cur_warehouse=CN

έχω πάρει αυτό το κινητό για τη γυναίκα μου.

της αγόρασα την παραπάνω θήκη, η οποία είναι πάρα πολύ όμορφη, πρακτική και λειτουργική.

προστατεύει όλη τη συσκευή, εκτός από τους φακούς της κάμερας.

είναι από αλουμίνιο γύρω γύρω και κρύσταλο Η9 πίσω εμπρός.

δεν πιστεύω, πως είναι για πολύ δυνατά χτυπήματα και μάλλον γλιστράει.

προσωπικά δε μου γλίστρησε ποτέ, απλά λόγο υλικού έτσι πιστεύω.

για τους φακούς αγόρασα τα τζάμια στο σύνδεσμο παρακάτω, τα οποία όμως ΔΕΝ μπορώ να βάλω στο κινητό με την παραπάνω θήκη.

είναι ίσως για συνεργασία με για άλλες θήκες.

ωστόσο δε δοκίμασα ακόμη να τα τοποθετήσω δίχως το έξτρα περίβλημα, ίσως και να γίνεται.

όταν το κάνω θα ενημερώσω.

https://www.banggood.com/Bakeey-Anti-scratch-Metal-Circle-Ring-Tempered-Glass-Phone-Camera-Lens-Protector-for-Xiaomi-Mi-Note-10-Xiaomi-Mi-Note-10-PRO-Xiaomi-Mi-CC9-Pro-p-1614941.html?rmmds=myorder&ID=512288&cur_warehouse=CN

Edited by kakos
Samsung galaxy s8 duos. Surface Pro 4. DOD LS430W.
Link to comment
Share on other sites

ενα τζαμακι απο Ελλαδα για φιλο με note 10..??
Και εγώ ρώτησα για τζαμακι αλλά δεν πήρα απάντηση .

 

Στάλθηκε από το Mi Note 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μου προτειναν να δωσω το samsung note 9 για το mi note 10,αξιζει η θα κανω πατατα....???
android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Μου προτειναν να δωσω το samsung note 9 για το mi note 10,αξιζει η θα κανω πατατα....???
Το είχα και το note 9, νομίζω μόνο σε οθόνη είναι καλύτερο το note 9, απόδοση νομίζω πάνω κάτω τα ίδια, μπαταρία-καμερα σίγουρα καλύτερο το mi note 10, βέβαια αν είναι ανταλλαγή για μένα να ζητήσεις και ένα 100αρι διαφορά.

 

Στάλθηκε από το Mi Note 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έβαλα ζελατίνα με έξι μήνες εγγύηση.

 

Στάλθηκε από το Mi Note 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

εστω αυτο..

τζαμακι κανεις?

Link to comment
Share on other sites

Το είχα και το note 9, νομίζω μόνο σε οθόνη είναι καλύτερο το note 9, απόδοση νομίζω πάνω κάτω τα ίδια, μπαταρία-καμερα σίγουρα καλύτερο το mi note 10, βέβαια αν είναι ανταλλαγή για μένα να ζητήσεις και ένα 100αρι διαφορά.

 

Στάλθηκε από το Mi Note 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Οκ Γιώργο ευχαριστώ,100 ευρώ,πόσο πωλείται το mi note...?

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Οκ Γιώργο ευχαριστώ,100 ευρώ,πόσο πωλείται το mi note...?
Κοιτά πάνω από 360-370 δεν αξίζει να δώσεις γενικά,το κινητό είναι υπερκοστολογημενο.

 

Στάλθηκε από το Mi Note 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κοιτά πάνω από 360-370 δεν αξίζει να δώσεις γενικά,το κινητό είναι υπερκοστολογημενο.

 

Στάλθηκε από το Mi Note 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

έχεις κάποια πρόταση μέχρι 400+-20 ευρώ, για κάτι καλύτερο από αυτό;

Samsung galaxy s8 duos. Surface Pro 4. DOD LS430W.
Link to comment
Share on other sites

Μου προτειναν να δωσω το samsung note 9 για το mi note 10,αξιζει η θα κανω πατατα....???

 

Σίγουρα όχι (για μένα).

Από note 9 πήγα σε mi note 10 και το μετάνιωσα.

Ταχύτητα, οθόνη, εμπειρία χρήσης όλα υπέρ του galaxy. Φωτογραφία δεν θα έλεγα πως υστερεί.

Το miui δεν μου άρεσε. Ίσως να φταίει η συνήθεια.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ παιδια,τωρα που πηρε το samsung την 10αρα πεταει,απλως ηθελα μια γνωμη,μην το μετανοιωσω....

Καλη συνεχεια στο thread,μην σας το χαλαω,και πανω απο ολα υγεια παιδια...!!!!

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

έχεις κάποια πρόταση μέχρι 400+-20 ευρώ, για κάτι καλύτερο από αυτό;
Πολλές επιλογές με 855,πχ one plus 7.

 

Στάλθηκε από το Mi Note 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 84 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ευχαριστω πολυ παιδια,τωρα που πηρε το samsung την 10αρα πεταει,απλως ηθελα μια γνωμη,μην το μετανοιωσω....

 

Καλη συνεχεια στο thread,μην σας το χαλαω,και πανω απο ολα υγεια παιδια...!!!!

Για μένα μόνο αν θέλεις κάμερα μπαταρία αξίζει αλλιώς οχι.

 

Στάλθηκε από το Mi Note 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

OnePlus 7 Pro ξεκιναει απο 680 ευρω...!!

που τα 420 του note 10..??

 

Δεν είπε το pro αλλά Oneplus 7 σκετο (8/256) που έχει κάπου στα 360, δηλαδή παρόμοιο με τα 380 του mn10 (τιμές κίνας και τα δύο)

Edited by Antretng
Link to comment
Share on other sites

Δεν είπε το pro αλλά Oneplus 7 σκετο (8/256) που έχει κάπου στα 360, δηλαδή παρόμοιο με τα 380 του mn10 (τιμές κίνας και τα δύο)

 

α καλα...να στραβωσει κατι και μετα να ψαχνω τον Κινεζο να του το στειλω για να μου το στειλει και καληνυχτα.

προτιμω απο εδω...

στην χειροτερη των περιπτωσεων απο ενα καλο σκρουτζομαγαζο,στην καλυτερη,προσφορα απο ενα μεγαλο καταστημα.

Link to comment
Share on other sites

α καλα...να στραβωσει κατι και μετα να ψαχνω τον Κινεζο να του το στειλω για να μου το στειλει και καληνυχτα.

προτιμω απο εδω...

στην χειροτερη των περιπτωσεων απο ενα καλο σκρουτζομαγαζο,στην καλυτερη,προσφορα απο ενα μεγαλο καταστημα.

 

490€ από Ελλάδα

https://www.bestprice.gr/item/2155671983/oneplus-7-8gb-256gb-dual.html??qid=3mmPNNBZgia_d8fc2&seq=2

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

μια χαρα..εαν ειναι και αξιοπιστο το καταστημα και εχει και 2 χρονια εγγυηση,σουπερ..!

Link to comment
Share on other sites

α καλα...να στραβωσει κατι και μετα να ψαχνω τον Κινεζο να του το στειλω για να μου το στειλει και καληνυχτα.

προτιμω απο εδω...

στην χειροτερη των περιπτωσεων απο ενα καλο σκρουτζομαγαζο,στην καλυτερη,προσφορα απο ενα μεγαλο καταστημα.

 

Καλά από Σκρουτζομαγαζο το παίρνεις πάλι χωρίς επίσημη εγγύηση. Να μου λέγες αμαζον να συμφωνούσα. (Δεν έχω ιδέα σε τι τιμές παίζουν τα 2 κινητά εκεί)

 

Anyway, υπάρχουν γενικά αρκετές συσκευές σε αυτά τα λεφτά με ανώτερο soc αν δεν σε καιει τόσο η αυτονομία (ακόμα και από Ελλάδα). Αυτό είπε ο Γιώργος.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...