Jump to content

Xiaomi Mi Note 10


kakos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

10 minutes ago, BURNIN_AMBITION said:

χρονια πολλα.

δεν ειναι το αντροιντ 12 σωστα? απλα ηρθε το miui 13

Android 11 είναι. Δεν νομίζω να πάρουμε την 12.

NOKIA 3210 -> NOKIA 3310 -> NOKIA 3510i -> Sony Ericsson K750i

NOKIA 5530 -> NOKIA Lumia 710 -> NOKIA Lumia 920 -> NOKIA 6 -> ΝΟΚΙΑ 6.1

Xiaomi Mi Note 10

Link to comment
Share on other sites

προσοχη οσοι ειστε ρουταρισμενοι. παρολο που το αντροιντ 11 με το twrp εχουν συμβατοτητα (ενω με το 12 οχι), εμενα μπρικαρε το κινητο. ναναι καλα το miflash που καταφερα και ξαναπερασα την γκλομπαλ.

υποτιθεται παντως πως θα παρουμε αντροιντ 12 αλλα κουτσουρεμενο. αυτο ειχα διαβασει

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Το κινητό μόλις έκλεισε 2 χρόνια και 2 μήνες τα έκλασε... :( αγορασμένο απο eshop.gr, το πρόσεχα σαν τα μάτια μου δεν εχει πέσει ούτε μια φορά. Χρήση κυρίως facebook κανα στοίχημα και αρκετή μουσική, καθόλου παιχχνίδια. Έβαλα το πρωι με τον καφέ να δω στορυ απο instagram και εκει που έβλεπα 2-3 λεπτά ξαφνικα αναβοσβηνε η οθονη σαν φωτορυθμικο. την κλεινω, ανοιγω ξανα δειχνει κανονικά εικόνα και μετά απο 10δευτερολεπτα πάλι σαν να έχεις φλας απο φωτογραφικη και να αναβοσβηνει η οθονη ασπρο μαυρο. κόντεψα να πάθω επιληψία. Απο τότε τέρμα μονο αναβοσβήνει ασπρόμαυρο. Μεχρι τώρα δεν είχε παρουσιάσει το παραμικρό προβλημα ρε γαμώτο. Πηρα την Infoquest και μου είπαν να μιλησω με το καταστημα που το πήρα καθώς το eshop δεν είναι oficcial αντιπρόσωπος. φαντάσου δλδ να το χα πάρει και απο κανα skroytzομάγαζο. Είχε ποτέ κανείς αντίστοιχο πρόβλημα? Τι μπορεί να είναι έτσι ξαφνικά?

Edited by Giogiannis
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...