Jump to content

iPhone 11


energetic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

χαχαχαχαχαχαχχ!Είστε απίστευτοι!!!Αυτή ήταν η απορία μου;;;Τι κόμπλεξ κουβαλάτε μερικοί ρε. Έχετε επαναλάβει 10 φορές το "το iphone δεν ειναι για εσένα"!!!χαχαχα!Ρε θα πιάσετε android, θα ακούσετε για root, flashαρισματα και θα νομίζετε ότι μιλάμε εξωγήινα. Το iphone είναι για χαζους σε δυσκολία και εσύ το παρουσιαζεις λες και είναι μόνο για developers ξέρω γω. Δεν υπαρχετε!

 

 

 

Όταν εκανα εγώ root εσυ κοιτούσες σα χάνος τα 3GS των φίλων σου, επίσης τα iPhone είναι όντως για χαζούς γιαυτο είναι και τα πιο πετυχημένα εμπορικά

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

PocoPhone σου λέω. Στέλνεις με Bluetooth και κάρβουνα τώρα που κάνει κρύο.

 

Επειδή έχεις γίνει κουραστικός σε ενημερώνω ότι θα πάρω PocoPhone. Το PocoPhone της Apple. Επεξεργαστής ναυαρχίδας, ips οθόνη αντι για amoled, καλά χαρακτηριστικά σε χαμηλή τιμή σε σχέση με τις ναυαρχίδες του οικοσυστήματος. Value for money.

Link to comment
Share on other sites

Όταν εκανα εγώ root εσυ κοιτούσες σα χάνος τα 3GS των φίλων σου, επίσης τα iPhone είναι όντως για χαζούς γιαυτο είναι και τα πιο πετυχημένα εμπορικά

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Πιο επιτυχημένα εμπορικα στην Ελλάδα είναι γιατι - όπως μου αποδειξατε σε 1 μέρα μέσα - αν έχεις iphone είσαι κάποιος, αφού δεν ειναι για όλους, για αυτό δίνατε τόσα χρόνια εκατοντάδες ευρώ για να πάρετε μέτριες συσκευές.

Το μόνο iphone που μου άρεσε ειναι το iphone X που πάλι ήταν πανάκριβο ομως, το μόνο που πήρα ήταν το XR για να μάθω ios, το πούλησα σε 1 μηνα και πήρα το 11 γιατί στα 680 που το βρήκα από Amazon , τα άξιζε σε σχέση απόδοσης/τιμής γι πρώτη φορά και ήταν ευκαιρία να δω και το ios.

Το τι έκανες εσύ όταν μαθαινα το Symbian στο sx1 δε θέλω να ξέρω, μάλλον βυζαινες.

Όπως και να έχει αυτό που σχολιασες περί απορίας και Bluetooth ήταν μέγιστη αστοχια για να μην πω άλλη λέξη που καταλήγει σε -ία.

Link to comment
Share on other sites

Πιο επιτυχημένα εμπορικα στην Ελλάδα είναι γιατι - όπως μου αποδειξατε σε 1 μέρα μέσα - αν έχεις iphone είσαι κάποιος, αφού δεν ειναι για όλους, για αυτό δίνατε τόσα χρόνια εκατοντάδες ευρώ για να πάρετε μέτριες συσκευές.

 

Το μόνο iphone που μου άρεσε ειναι το iphone X που πάλι ήταν πανάκριβο ομως, το μόνο που πήρα ήταν το XR για να μάθω ios, το πούλησα σε 1 μηνα και πήρα το 11 γιατί στα 680 που το βρήκα από Amazon , τα άξιζε σε σχέση απόδοσης/τιμής γι πρώτη φορά και ήταν ευκαιρία να δω και το ios.

 

Το τι έκανες εσύ όταν μαθαινα το Symbian στο sx1 δε θέλω να ξέρω, μάλλον βυζαινες.

 

Όπως και να έχει αυτό που σχολιασες περί απορίας και Bluetooth ήταν μέγιστη αστοχια για να μην πω άλλη λέξη που καταλήγει σε -ία.

 

 

 

Ρε είσαι άσχετος τί να κάνουμε τώρα, ασΚετος βασικά με κ, όταν σου λέμε να πάρεις Android δε στο λέμε ότι το iPhone είναι για developers, εννοούμε ακριβώς το αντίθετο. Με το Android μπορείς να κανεις σχεδόν τα πάντα, εδώ δε μπορείς, πάρε pocophone

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Στο σχολείο τρως /έφαγες πολύ bullying για να κάνεις έτσι dgeorge4

 

Απορώ, mods εδώ μέσα δεν έχει; Δεν άντεξαν ούτε αυτοί;

Edited by klainmein
Link to comment
Share on other sites

Έλα το τερματίσατε το νήμα.

 

@kleinmein ή αποδέχεσαι ότι τα iPhones ΔΕΝ κλειδώνουν συγκεκριμένα σε 3G/2G όπως κάποια androids είτε το πουλάς και αυτό είτε αλλάζεις πάροχο.

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έλα το τερματίσατε το νήμα.

 

@kleinmein ή αποδέχεσαι ότι τα iPhones ΔΕΝ κλειδώνουν συγκεκριμένα σε 3G/2G όπως κάποια androids είτε το πουλάς και αυτό είτε αλλάζεις πάροχο.

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Έχεις δίκαιο. Το τερματισαμε. Προσπάθησα πολύ νωρίτερα να σταματήσω,αλλά πετάγεται κάποιος και πετάει την εξυπνάδα του, οπότε με αναγκάζει να ανταπαντησω.

Link to comment
Share on other sites

Στο σχολείο τρως /έφαγες πολύ bullying για να κάνεις έτσι dgeorge4

 

Απορώ, mods εδώ μέσα δεν έχει; Δεν άντεξαν ούτε αυτοί;

 

 

Μου έμαθες και το bullying βλάχο, τραχανοπλαγιά, ευρωπαιε τσιγγάνε

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Στο σχολείο τρως /έφαγες πολύ bullying για να κάνεις έτσι dgeorge4

 

Απορώ, mods εδώ μέσα δεν έχει; Δεν άντεξαν ούτε αυτοί;

 

Ηντάνε μωρέ το bullying?

Μήπως εννοείς το Μπόουλινγκ?

Αυτό που τσουροβολείς τση μπάλες και ρίχνεις χάμες τση κορίνες;

Βεζούβιος
Link to comment
Share on other sites

Έχετε ξεφύγει όλοι και δεν σας φταίμε καθόλου εμείς που παρακολουθούμε το νήμα για ενημέρωση.

 

Κλείστε ένα ραντεβού να τα λύσετε από κοντά αλλιώς μαζευτειτε και σεβαστείτε εμάς τους υπόλοιπους.

Link to comment
Share on other sites

Έχετε ξεφύγει όλοι και δεν σας φταίμε καθόλου εμείς που παρακολουθούμε το νήμα για ενημέρωση.

 

Κλείστε ένα ραντεβού να τα λύσετε από κοντά αλλιώς μαζευτειτε και σεβαστείτε εμάς τους υπόλοιπους.

 

 

 

Μη φοβάσαι Σάκη, «άγρυπνοι» mods παρακολουθούν το νήμα, άμεσα θα καθαριστεί με τις ανάλογες κυρώσεις σε μένα

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Edited by dgeorge4
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μη φοβάσαι Σάκη, «άγρυπνοι» mods παρακολουθούν το νήμα, άμεσα θα καθαριστεί με τις ανάλογες κυρώσεις σε μένα

 

Πάνε αυτές οι εποχές...

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μη φοβάσαι Σάκη, «άγρυπνοι» mods παρακολουθούν το νήμα, άμεσα θα καθαριστεί με τις ανάλογες κυρώσεις σε μένα

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Το FBI μας παρακολουθεί;

Βεζούβιος
Link to comment
Share on other sites

Πάνε αυτές οι εποχές...

 

 

 

Ότι θα μου έλειπαν αυτές οι εποχές...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Φτάσαμε μετά από 2 πτυχία πανεπιστημίου να μας πει ένας καραγκιόζης στο myphone βλάχους,τραχανοπλαγιαδες και τσιγγανους. Άκουσες ότι είμαι σε χωριό τώρα και πήρες τα πάνω σου πρωτευουσιανε που μάλλον από κάνα κουτσοχωρι θα πηγές εκεί πρόσφατα και βγαζεις τα απωθημένα σου μέσω πληκτρολογιου. 36 στα 36 χρόνια κέντρο Θεσσαλονίκης μεγάλωσα, βλαξ.

Το ότι ασχολήθηκα με ένα κατακαθι σαν εσένα, με κανένα ίχνος πολιτισμού και άγνοια του τι θα πει "πολιτισμενος διάλογος", είναι τα πιο άχρηστα,τα πιο χαμένα λεπτά της ζωής μου. Το πιο σημαντικό πράγμα που έκανες στη ζωή σου μάλλον είναι που εφτασες να έχεις iphone. Μην ξανασχοληθεις μαζί μου.

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πάνε αυτές οι εποχές...

 

Σε θυμάμαι από πολύ παλιά. Επειδή είχα χρόνια να ασχοληθώ ενεργά με το forum του myphone, έχει καιρό που είναι τόσο παρατημενο; Κρίμα γιατί διαβαζαμε πολύ ωραία και ψαγμενα πράγματα, αντί για βοθρους που διαβάζουμε τώρα.

Edited by klainmein
Link to comment
Share on other sites

Φτάσαμε μετά από 2 πτυχία πανεπιστημίου να μας πει ένας καραγκιόζης στο myphone βλάχους,τραχανοπλαγιαδες και τσιγγανους. Άκουσες ότι είμαι σε χωριό τώρα και πήρες τα πάνω σου πρωτευουσιανε που μάλλον από κάνα κουτσοχωρι θα πηγές εκεί πρόσφατα και βγαζεις τα απωθημένα σου μέσω πληκτρολογιου. 36 στα 36 χρόνια κέντρο Θεσσαλονίκης μεγάλωσα, βλαξ.

Το ότι ασχολήθηκα με ένα κατακαθι σαν εσένα, με κανένα ίχνος πολιτισμού και άγνοια του τι θα πει "πολιτισμενος διάλογος", είναι τα πιο άχρηστα,τα πιο χαμένα λεπτά της ζωής μου. Το πιο σημαντικό πράγμα που έκανες στη ζωή σου μάλλον είναι που εφτασες να έχεις iphone. Μην ξανασχοληθεις μαζί μου.

 

 

 

Έλα βλάκα που ξεψάρωσες κιόλας, φέρε τα πτυχία σου, τα θέλω λαδόκολλες να φάω δυο «σάντουιτς» πώς τα λέτε εκεί πάνω

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Σε θυμάμαι από πολύ παλιά. Επειδή είχα χρόνια να ασχοληθώ ενεργά με το forum του myphone, έχει καιρό που είναι τόσο παρατημενο; Κρίμα γιατί διαβαζαμε πολύ ωραία και ψαγμενα πράγματα, αντί για βοθρους που διαβάζουμε τώρα.

 

Από τότε που άλλαξε η ιδιοκτησία του myphone, άλλαξαν και οι προτεραιότητες των νέων ιδιοκτητών με αποτέλεσμα να παρατηθεί το forum στη τύχη του. Γιαυτό και δεν υπάρχει πλέον moderation, έχει μειωθεί δραματικά η συμμετοχή στο forum και το κυριότερο... έχουν φύγει και όλοι αυτοί που έκαναν διάσημο το forum με την αφοσίωση τους, τους οδηγούς τους και τις γνώσεις τους...

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Από τότε που άλλαξε η ιδιοκτησία του myphone, άλλαξαν και οι προτεραιότητες των νέων ιδιοκτητών με αποτέλεσμα να παρατηθεί το forum στη τύχη του. Γιαυτό και δεν υπάρχει πλέον moderation, έχει μειωθεί δραματικά η συμμετοχή στο forum και το κυριότερο... έχουν φύγει και όλοι αυτοί που έκαναν διάσημο το forum με την αφοσίωση τους, τους οδηγούς τους και τις γνώσεις τους...

 

 

Έτσι ακριβώς

Link to comment
Share on other sites

Από τότε που άλλαξε η ιδιοκτησία του myphone, άλλαξαν και οι προτεραιότητες των νέων ιδιοκτητών με αποτέλεσμα να παρατηθεί το forum στη τύχη του. Γιαυτό και δεν υπάρχει πλέον moderation, έχει μειωθεί δραματικά η συμμετοχή στο forum και το κυριότερο... έχουν φύγει και όλοι αυτοί που έκαναν διάσημο το forum με την αφοσίωση τους, τους οδηγούς τους και τις γνώσεις τους...

 

 

 

Άμα ήταν η προηγούμενη ιδιοκτησία σιγά μην έγραφα έτσι φίλε αθανασό, ότι θα μου έλειπε πχ ο Impreza ούτε που θα το φανταζόμουν. Και σύ αξιόλογος τόσο ως mod όσο κι ως μέλος, λυπάμαι που τα διαβάζεις αυτά , αλλά πλέον δε μπορώ απλά. Συγνώμη προκαταβολικά από όλα τα παιδιά, πλην ορεγκον και Κλάιν, που μπαίνουν και διαβάζουν τις βλακείες μου

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Edited by dgeorge4
Link to comment
Share on other sites

Από τότε που άλλαξε η ιδιοκτησία του myphone, άλλαξαν και οι προτεραιότητες των νέων ιδιοκτητών με αποτέλεσμα να παρατηθεί το forum στη τύχη του. Γιαυτό και δεν υπάρχει πλέον moderation, έχει μειωθεί δραματικά η συμμετοχή στο forum και το κυριότερο... έχουν φύγει και όλοι αυτοί που έκαναν διάσημο το forum με την αφοσίωση τους, τους οδηγούς τους και τις γνώσεις τους...

 

Πόσο κρίμα. Έφυγαν τα διαμάντια και έμεινε ο βουρκος, κατάλαβα...

Να ξέρω να μην ξαναμπω αν είναι γιατί το επίπεδο είναι υπό του μηδενος πια.

Oregon, ό,τι χρειαστείς, στείλε μου προσωπικό μήνυμα, θα χαρώ να συζητάμε τους προβληματισμους μας. Μην κάνεις το λάθος να ψάξεις απαντήσεις εδώ μέσα.

athanaso77 σε ευχαριστώ για την ενημέρωση...

Link to comment
Share on other sites

Πάνε αυτές οι εποχές...

 

Για αυτό Γιάννη έχει εγκαταλειφθει το φόρουμ από γνωστες, αλλά κι αυτοί οι λίγοι που έμειναν απλά χαζι κάνουν και κάθε άλλο παρά ουσιαστική συνεισφορά...

Link to comment
Share on other sites

Για ποιο λόγο να συνεισφέρεις πλέον εδώ, πολλές φορές διαβάζω κάποια απορία και ξέρω λύση πάω να γράψω και κάπου στην μέση σταματάω και κλείνω καρτρλλα...

Να κάτσω να γράφω σε adw site, που δεν έχεις πλέον ουσίας και περιεχόμενο? Για κάνα χαβαλέ καλά είναι μέχρι εκεί...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά διαφωνώ.

Την ποιότητα - επίπεδο του Φόρουμ μπορούμε να το κρατήσουμε εμείς ζωντανό.

 

8 Ιανουαρίου κλείνω 16 χρόνια στο φόρουμ.

 

Καλή χρόνια να έχουμε Με υγεία

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Παιδιά διαφωνώ.

Την ποιότητα - επίπεδο του Φόρουμ μπορούμε να το κρατήσουμε εμείς ζωντανό.

 

8 Ιανουαρίου κλείνω 16 χρόνια στο φόρουμ.

 

Καλή χρόνια να έχουμε Με υγεία

 

Προφανώς είσαι επηρεασμένος από το πνεύμα των Χριστουγέννων, γιατί ιδεολογικά θα μπορούσαν πολλά να είναι διαφορετικά... αλλά αυτή είναι η πραγματικότητα, είτε μας αρέσει, είτε όχι.

Edited by athanaso77

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.

 

Οι προτεραιότητες του myphone έχουν αλλάξει εδώ και πολλά χρόνια. Αυτό όμως δεν έχει να κάνει με την ποιότητα μια συζήτησης. Αυτόν που βρίσκεται εδώ από εποχής unwired ... και όμως...συνεχίζει να παρασύρεται και να μπλέκει σε «συζητήσεις» νηπίων, δεν τον φταίει κανένα forum και κανένας mod.

 

Έχει εγκαταλείψει πολύς κόσμος το forum (απολύτως δικαιολογημένα) αλλά υπάρχουν μέλη που συνεχίζουν να παλεύουν και να μοιράζονται τις γνώσεις τους δωρεάν. Δώστε βάση σε αυτούς και αγνοήστε (η μεγαλύτερη τιμωρία) τα νήπια.

 

Χρόνια πολλά σε όλους με υγεία εύχομαι.

 

 

from my iPhone 11

Edited by pavlidisc

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 11
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...