Jump to content

iPhone 11 Pro Max


energetic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγω παντως πανω απο την 13.7 εβαλα την 14 χωρις κανενα reset...

Μεχρι τωρα ολα καλα, αν δω κανα κουλο θα κανω reset!

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αντιμετωπίζει κανείς πρόβλημα με την αυτόματη φωτεινότητα; Κάποιες φορές εμένα δε την διαβάζει και δεν ρυθμίζεται. Σπαστικό bug...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Μια απ τα ίδια εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως πανω απο την 13.7 εβαλα την 14 χωρις κανενα reset...

Μεχρι τωρα ολα καλα, αν δω κανα κουλο θα κανω reset!

 

Κανονικά έτσι πρέπει να γίνεται σε όλους πέρα από κάποια μεμονωμένα φαινόμενα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Αυτό με το ότι το deep fusion δεν δουλεύει στο ios 14 έχουμε κάποιο link που να το αναφέρει; γιατί αν όντως ίσχυε /ισχύει δεν θα είχε "βουηξει" ο κόσμος σε site και YouTube ;

 

Σε μένα δουλεύει κανονικά πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα δουλεύει κανονικά πάντως.

 

 

Πώς το βλέπεις αν δουλεύει;Φαινεται αν είναι ενεργοποιημένο;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πώς το βλέπεις αν δουλεύει;Φαινεται αν είναι ενεργοποιημένο;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Όταν δεις τη φωτογραφία που τράβηξες, κάνει μια στιγμιαία επεξεργασία.

Link to comment
Share on other sites

Πώς το βλέπεις αν δουλεύει;Φαινεται αν είναι ενεργοποιημένο;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Κατεβάζεις την εφαρμογή metapho και στις λεπτομέρειες της κάθε φωτογραφία λέει deeply fused όταν έχει ενεργοποιηθεί .

Link to comment
Share on other sites

Κατεβάζεις την εφαρμογή metapho και στις λεπτομέρειες της κάθε φωτογραφία λέει deeply fused όταν έχει ενεργοποιηθεί .

 

Ωραιος φιλε, ευχαριστουμε!

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Παρασκευή μου έκανε μόνο του update από τότε έχω θέματα πολλές εφαρμογές (ακόμη και αριθμομηχανή) τρώνε force close, σημερα εκανα factory restore από iTunes όλα μια χαρά με το που περνάω backup πάνω είτε από iCloud είτε από iTunes αρχίζουν τα κουλά.

Μία ερώτηση μόνο (επειδή η συσκευή είναι για δουλειά και πρέπει να αποφασίσω τώρα καθος αύριο θα είναι αργά)

Γνωρίζετε κάτι κλπ κλπ που να στρώνει την κατάσταση? Η μονόδρομος να κάτσω μέχρι τα μεσάνυχτα να τα στήσω όλα από την αρχή?

Link to comment
Share on other sites

Παρασκευή μου έκανε μόνο του update από τότε έχω θέματα πολλές εφαρμογές (ακόμη και αριθμομηχανή) τρώνε force close, σημερα εκανα factory restore από iTunes όλα μια χαρά με το που περνάω backup πάνω είτε από iCloud είτε από iTunes αρχίζουν τα κουλά.

Μία ερώτηση μόνο (επειδή η συσκευή είναι για δουλειά και πρέπει να αποφασίσω τώρα καθος αύριο θα είναι αργά)

Γνωρίζετε κάτι κλπ κλπ που να στρώνει την κατάσταση? Η μονόδρομος να κάτσω μέχρι τα μεσάνυχτα να τα στήσω όλα από την αρχή?

 

Εγώ το γύρισα πίσω στην 13.7 και δηλώνω απόλυτα ικανοποιημένος.

Link to comment
Share on other sites

Παρασκευή μου έκανε μόνο του update από τότε έχω θέματα πολλές εφαρμογές (ακόμη και αριθμομηχανή) τρώνε force close, σημερα εκανα factory restore από iTunes όλα μια χαρά με το που περνάω backup πάνω είτε από iCloud είτε από iTunes αρχίζουν τα κουλά.

Μία ερώτηση μόνο (επειδή η συσκευή είναι για δουλειά και πρέπει να αποφασίσω τώρα καθος αύριο θα είναι αργά)

Γνωρίζετε κάτι κλπ κλπ που να στρώνει την κατάσταση? Η μονόδρομος να κάτσω μέχρι τα μεσάνυχτα να τα στήσω όλα από την αρχή?

 

Nαι στησε ολα απο την αρχη. Θα σου παρει χρονο αλλα λογικα δε θα εχεις θεμα...

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Οι εφαρμογές δεν έχουν ενημερωθεί για iOS 14, γι αυτό βλέπουμε προβλήματα.

 

Φυσικά και το ίδιο το λειτουργικό έχει ακόμα τα θέματα του.

Καλό θα ήταν να περιμένετε κανέναν μήνα να στρώσουν οι παιδικές ασθένειες του iOS 14 με μερικά updates

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το γύρισα πίσω στην 13.7 και δηλώνω απόλυτα ικανοποιημένος.

 

Γιατί ξαναγύρισες τι θέματα είχες ?

Link to comment
Share on other sites

Οποίος βιάζεται σκοντάφτει όπως έχουμε καταλάβει

Η συγκεκριμένη έκδοση πριν τον Οκτώβριο μην περιμένετε να στρώσει

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Nαι στησε ολα απο την αρχη. Θα σου παρει χρονο αλλα λογικα δε θα εχεις θεμα...

 

 

μόλις τελείωσα τώρα μεταφέρω πίσω της 2500 φώτο με 3u tools και θα είμαι οκ σε λιγάκι

 

ολα φαίνονται να παίζουν οκ μετά απο καθαρό install

Οι εφαρμογές δεν έχουν ενημερωθεί για iOS 14, γι αυτό βλέπουμε προβλήματα.

 

Φυσικά και το ίδιο το λειτουργικό έχει ακόμα τα θέματα του.

Καλό θα ήταν να περιμένετε κανέναν μήνα να στρώσουν οι παιδικές ασθένειες του iOS 14 με μερικά updates

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

εμενα με το clean install έπαιξαν όλα ............ με λίγα λόγια το Update έκατσε χάλια

 

Οποίος βιάζεται σκοντάφτει όπως έχουμε καταλάβει

Η συγκεκριμένη έκδοση πριν τον Οκτώβριο μην περιμένετε να στρώσει

 

λες και το ηθελα σε μενα μόνο του το πέρασε το βράδυ εγώ δεν το άγγιξα καν ξυπνάω και ειναι με το καινούργιο............

Link to comment
Share on other sites

Σου βγάζει ειδοποίηση για την αναβάθμιση

Προφανώς δεν το πρόσεξες

Μπορείς να σβήσεις το αρχείο μέσα από τις ρυθμίσεις και να μην κάνει αυτόματη εγκατάσταση την νύχτα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Γιατί ξαναγύρισες τι θέματα είχες ?

 

Είχα θέμα με τη μπαταρία. Ενδεχομένως να ήταν θέμα εφαρμογών και widgets. Σκέφτομαι να περιμένω και να αναβαθμίσω μια και καλή στην 14.2

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω εμένα δεν με ενθουσιάζει καθόλου το 14. Τα widgets μου θύμισαν windows phone άσε που δεν βλέπω και κάτι χρήσιμο παραπάνω.. Συν ότι έχοντας widgets στην αρχική οθόνη η μπαταρία φεύγει νεράκι..

Τα αγαπημένα που έβγαιναν με παρατεταμένο πάτημα στο εικονίδιο της κλήσης πήγαν περίπατο.

Γενικά η μπαταρία μετά από 3 μέρες και αναβάθμιση από iTunes δείχνει χειρότερη από το 13..

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω εμένα δεν με ενθουσιάζει καθόλου το 14. Τα widgets μου θύμισαν windows phone άσε που δεν βλέπω και κάτι χρήσιμο παραπάνω.. Συν ότι έχοντας widgets στην αρχική οθόνη η μπαταρία φεύγει νεράκι..

Τα αγαπημένα που έβγαιναν με παρατεταμένο πάτημα στο εικονίδιο της κλήσης πήγαν περίπατο.

Γενικά η μπαταρία μετά από 3 μέρες και αναβάθμιση από iTunes δείχνει χειρότερη από το 13..

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Γυρίστε πίσω όσο προλαβαίνετε και πριν σταματήσει να υπογράφεται η 13.7 . Μπροστά μπορείτε να πάτε όποτε το επιθυμείτε. Πίσω όχι.

Link to comment
Share on other sites

Κατεβάζεις την εφαρμογή metapho και στις λεπτομέρειες της κάθε φωτογραφία λέει deeply fused όταν έχει ενεργοποιηθεί .

 

Πολύ καλή πληροφορία.

Εγώ μετά από 20 δοκιμαστικές φωτογραφίες κατέληξα ότι όταν είναι live είναι deeply fused.

 

Όμως αν βάλω σε βραδινή λήψη την επιλογή που μετράει ανάποδα μονο τότε δεν βγάζει την ένδειξη deeply fused.

Παρόλα αυτά νομίζω ότι βγαίνουν πιο ευδιάκριτες καθαρές αυτό με την αντίστροφη μέτρηση και ας μην είναι deeply fused

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

Στο AppStore

Μόνο αν υπάρχει ενημέρωση για εφαρμογή θα την εμφανίσει ... δεν είναι σφάλμα της 14 όπως νόμιζα στην αρχή.

Link to comment
Share on other sites

Ποιο iPhone 12, ποια AW και ποια iPads. Η είδηση της χρονιάς είναι εδώ, που θα αλλάξει την όλη εμπειρία χρήσης. Μακάρι μα ενσωματωθεί στο iOS 15

 

https://jobs.apple.com/en-us/details/200193684/siri-annotation-analyst-greek-speaking

 

 

 

Sent from my iPhone XI using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Ποιο iPhone 12, ποια AW και ποια iPads. Η είδηση της χρονιάς είναι εδώ, που θα αλλάξει την όλη εμπειρία χρήσης. Μακάρι μα ενσωματωθεί στο iOS 15

 

https://jobs.apple.com/en-us/details/200193684/siri-annotation-analyst-greek-speaking

 

 

 

Sent from my iPhone XI using Tapatalk Pro

 

Siri στα Ελληνικα; Καλη φαση, για να δουμε, ελπιζω να το δουμε πριν το iOS 20 :lol:

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 11 Pro Max
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...