Jump to content

Samsung Galaxy Note 10 Plus


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλό φαίνεται πολύ από βάρος τι λέει;

 

Για 20.000 mah το βάρος του μια χαρά είναι. Εγώ το κουβαλάω μαζί Μου στο αμάξι και στην δουλειά, δεν έχω πρόβλημα με το βάρος. Το samsung που είπε ένας φίλος, δε μου φαίνεται καλή επιλογή, γιατί έχει λίγα mah χωρητικότητα και θα φορτίζεις το τηλέφωνο 1.5 φορά, γιατί χάνουν κ λίγο τα powerbank,ότι κ να πάρεις θα έχει απώλειες. Ή επιλογή δική σας. Δείτε Σκρουτζ,αλλά τo xiaomi νομίζω είναι ότι καλύτερο αυτή τη στιγμή

Link to comment
Share on other sites

Σας βγάζει το Instagram τις τελευταίες 2 μέρες μήνυμα ότι κάτι πήγε στραβά και δεν μπορεί να ρυθμιστεί η εφαρμογή τα ελληνικα;
Link to comment
Share on other sites

Τελικά εγώ το πέρασα το update έγινε κανονικά
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Για 20.000 mah το βάρος του μια χαρά είναι. Εγώ το κουβαλάω μαζί Μου στο αμάξι και στην δουλειά, δεν έχω πρόβλημα με το βάρος. Το samsung που είπε ένας φίλος, δε μου φαίνεται καλή επιλογή, γιατί έχει λίγα mah χωρητικότητα και θα φορτίζεις το τηλέφωνο 1.5 φορά, γιατί χάνουν κ λίγο τα powerbank,ότι κ να πάρεις θα έχει απώλειες. Ή επιλογή δική σας. Δείτε Σκρουτζ,αλλά τo xiaomi νομίζω είναι ότι καλύτερο αυτή τη στιγμή
Το fast charge σε ταχύτητα είναι αντίστοιχο με την φόρτιση από πρίζα; Αν είναι, φυσικά και αξίζει. Της Samsung κάνεις φόρτιση με ταχύτητα όπως με τον 25w φορτιστή.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το fast charge σε ταχύτητα είναι αντίστοιχο με την φόρτιση από πρίζα; Αν είναι, φυσικά και αξίζει. Της Samsung κάνεις φόρτιση με ταχύτητα όπως με τον 25w φορτιστή.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Της Samsung έχει βγει το γρήγορο γτ δεν το βρίσκω στο σκρουτζ

Link to comment
Share on other sites

Πριν το σημερινό update υπήρχε η μπάρα ρύθμισης του back sensitivity;c7314d5ed454378acb0f28e4777eb5b1.jpg

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Το fast charge σε ταχύτητα είναι αντίστοιχο με την φόρτιση από πρίζα; Αν είναι, φυσικά και αξίζει. Της Samsung κάνεις φόρτιση με ταχύτητα όπως με τον 25w φορτιστή.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

https://www.skroutz.gr/s/20525681/Xiaomi-Mi-Powerbank-3-Pro-20000mAh-%CE%9C%CE%B1%CF%8D%CF%81%CE%BF.html?utm_source=android&utm_campaign=skroutz_share

 

Διάβασε λίγο εδώ τα specs,ότι λέει ισχύει. Το 45w που θες το υποστηρίζει μόνο η θύρα usb-c

Link to comment
Share on other sites

Πριν το σημερινό update υπήρχε η μπάρα ρύθμισης του back sensitivity;c7314d5ed454378acb0f28e4777eb5b1.jpg

Καλησπερα, τωρα το κατεβαζω και βλεπω οτι αλλαξε αυτο που λες.Νομιζω δεν υπηρχε.Επισης αλλαξε και το εικονιδιο ''ρυθμισεις'',οχι σε εμφανιση αλλα περιστρεφεται το γραναζι!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σήμερα θα παραλάβω κι εγώ την συσκευή.Ημουν ανάμεσα σε note και σε s20 ultra αλλά τελικά προτίμησα το note γιατί σαν συσκευή είναι ποιο εντυπωσιακή από το άλλο που το επεξεργαστικα για λίγη ώρα σε περίπτερο της Samsung στο εξωτερικό και δεν με εντυπωσίασε.Χθες είδα ότι έχει βγεί κα gcam για το note αλλά δεν ξέρω αν είναι για το ευρωπαϊκό μοντέλο η για το αμερικανικό.

Όποιος θέλει μπορεί νά δοκιμάσει

 

https://gr.gizchina.com/2020/02/26/gcam-7-3-mod-install-all/

Καλησπερα.Το κατεβασα , το δοκιμασα αλλα τιποτα, μαλλον δεν λειτουργει...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση!! Υπάρχει τρόπος να ρυθμίσουμε την ένταση ανα εφαρμογή? Δηλαδή να είναι πχ στο τέρμα στις ειδοποιήσεις του Facebook και να το έχουμε ποιο χαμηλά στις ειδοποιήσεις του Viber πχ??

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πριν το σημερινό update υπήρχε η μπάρα ρύθμισης του back sensitivity;c7314d5ed454378acb0f28e4777eb5b1.jpg
Ναι υπάρχει κανονικά. Δεν έχω πάρει ακομα την αναβάθμιση.

 

Sent from my SM-N9750 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά πόσα watt είναι ο φορτιστής που έχει η συσκευασία;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά πόσα watt είναι ο φορτιστής που έχει η συσκευασία;

 

25w και έιναι πολύ γρήγορος μηδαμινές διαφορές με τον 45w

Link to comment
Share on other sites

Άρα κ 25w να είναι το power bank στον ίδιο χρόνο θα φορτίζει σωστά;
Link to comment
Share on other sites

Έχω Cosmote. Καμιά ιδέα ποιο firmware να βάλω. Cosmote ή EUR?

Στο Note 8 είχα EUR γιατί έβγαζε πιο γρήγορα updates, δούλευε κανονικά και το VoLTE.

Τώρα έχω TPH (Πορτογαλία) και κατεβάζω κανονικά (αυτόματα) Updates στο Android Auto που δεν υποστηρίζεται στην Ελλάδα. Θα το χάσω μάλλον αυτό με Cosmote Firmware.

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Έχω Cosmote. Καμιά ιδέα ποιο firmware να βάλω. Cosmote ή EUR?

Στο Note 8 είχα EUR γιατί έβγαζε πιο γρήγορα updates, δούλευε κανονικά και το VoLTE.

Τώρα έχω TPH (Πορτογαλία) και κατεβάζω κανονικά (αυτόματα) Updates στο Android Auto που δεν υποστηρίζεται στην Ελλάδα. Θα το χάσω μάλλον αυτό με Cosmote Firmware.

 

Eur βάλε, δλδ το απλό ελληνικό χωρίς παρόχους κ τέτοια.

 

----- προσθήκη μηνύματος 83 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έχει κανείς το good lock; Είναι καλό; Τραβάει μπαταρία; Γενικά φαίνεται εντυπωσιακό σε κάποια γκεστουρς μοιάζει με Huawei και σε ειδοποίηση με απλ...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους σας και καλή Σαρακοστή!

 

Θέλω να διαγράψω τη σελίδα Bixby αλλά δε μπορώ.

Υπάρχει τρόπος;

 

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους σας και καλή Σαρακοστή!

 

Θέλω να διαγράψω τη σελίδα Bixby αλλά δε μπορώ.

Υπάρχει τρόπος;

 

Ευχαριστώ πολύ

 

Καλή Σαρακοστή σε όλους...

Ναι φίλε μου από την αρχική οθόνη κάνεις με τα 2 δάχτυλα ζουμ in και πας δεξιά και απενεργοποιεις την οθόνη Bixby

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Eur βάλε, δλδ το απλό ελληνικό χωρίς παρόχους κ τέτοια.

 

----- προσθήκη μηνύματος 83 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έχει κανείς το good lock; Είναι καλό; Τραβάει μπαταρία; Γενικά φαίνεται εντυπωσιακό σε κάποια γκεστουρς μοιάζει με Huawei και σε ειδοποίηση με απλ...

Κανένα πρόβλημα από άποψη μπαταρίας, ούτε καν φαίνονται στη κατανάλωση. Κατέβασε το nicelock από το playstore και από το λινκ που θα σου δώσει κατέβασε το nicelock downloader από το xda. Με τη δεύτερη εφαρμογή θα έχεις αυτόματα check για updates και θα κατεβάζεις τα modules κατευθείαν από τα link που σου δίνει.

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κάποια θηκη βιβλίο μαγνητική που να μην επηρεάζει την λειτουργία spen έχει κάποιος να προτείνει?

 

την οριτζιναλ samsung

Link to comment
Share on other sites

την οριτζιναλ samsung

 

Σωστός. Έχω την μπλε και είναι φοβερή.

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Έχει κανείς ιδέα τι συμβαίνει με το Android Auto και την τελευταία έκδοση του Android? Το προηγούμενο τηλέφωνο μου ήταν το S9+ και μου είχαν εγκαταστήσει από τη Hyundai μέσω του apkmirror μια έκδοση (δε θυμάμαι ποια) και με το Note μετά την αναβάθμιση σε Android 10 αδυνατώ να βγάλω άκρη. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 10 Plus

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...