Jump to content

Xiaomi Mi A3


kiriakosk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

κανονικά μαύρο.

 

Μαύρο μαύρο ή σκούρο γκρι?

Εγω πάντως μέχρι να βγει έχω βρει άλλους τρόπους για μαύρο με kiwi

 

 

1OgiMuf.png

Link to comment
Share on other sites

Μαύρο μαύρο ή σκούρο γκρι?

Εγω πάντως μέχρι να βγει έχω βρει άλλους τρόπους για μαύρο με kiwi

 

 

1OgiMuf.png

 

Αν ήταν μαύρο μαύρο δε θα το έβλεπες σε μαύρο φόντο :D

Link to comment
Share on other sites

Πάντως από εδώ αναφέρουν ότι είναι οκ η τελευταία αναβάθμιση

 

Ναι ναι, δεν υπάρχουν παράπονα! Μακάρι μπας και έρθει και σ' εμάς

Sony Ericsson X10, HTC Desire, Huawei Ideos X5, Sony Ericsson X10 mini, Motorola Razr XT910i, Samsung Galaxy S3, Sony Ericsson X8, Nexus 4,HTC wildfire S, Sony Ericsson Neo-V, Nexus 5, Blacview JK809, Lenovo A820, Lenovo A760, Oppo Find 7a, Jiayu G2F, Xiaomi Hongmi 1S, THL T6s pro, Umi Zero, Cubot S200, Meizu MX4, Cubot X9, Kingzone Z1, Ulefone be pure, LG G flex 2, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi Note Pro, Huawei P8 lite, Meizu m2 Note, Moto X style, Letv One Pro, Nexus 6P, Note 5, Xiaomi Redmi 3
Link to comment
Share on other sites

για να έχω τις ειδοποιήσεις τις αναδυόμενες όταν έχω πχ ένα μήνυμα στο messenger, κλπ πρέπει να έχω αυτήν την επιλογή ενεργή; δηλαδή να ανάβει και η οθόνη (εάν είναι σβηστή); ae5d307c87f33f56487a8897d5a70499.jpg

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ρε παιδιά μου έρχεται να το πάρω και να το πετάξω το κινητό γιατί ΣΈΡΝΕΤΑΙ... κολλάει υπερβολικά πολύ ειδικά αν μπω σε κάποιο παιχνίδι άστα να πάνε... το ίδιο και σε κάποιες βαριές εφαρμογές τι να το κάνω;

Εσάς είναι τόσο χάλια;

Όλο αυτό από τότε με το Android 10 άρχισε....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ρε παιδιά μου έρχεται να το πάρω και να το πετάξω το κινητό γιατί ΣΈΡΝΕΤΑΙ... κολλάει υπερβολικά πολύ ειδικά αν μπω σε κάποιο παιχνίδι άστα να πάνε... το ίδιο και σε κάποιες βαριές εφαρμογές τι να το κάνω;

Εσάς είναι τόσο χάλια;

Όλο αυτό από τότε με το Android 10 άρχισε....

 

Κανε ενα factory reset na strvsei.

Link to comment
Share on other sites

Κανε ενα factory reset na strvsei.

Του είχα κάνει όταν πέρασα την 10άρα

Link to comment
Share on other sites

Του είχα κάνει όταν πέρασα την 10άρα

 

Τοτε δεν ξερω κατι αλλο γιατι εγω δεν εχω παρει ακομα την 10.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ρε παιδιά μου έρχεται να το πάρω και να το πετάξω το κινητό γιατί ΣΈΡΝΕΤΑΙ... κολλάει υπερβολικά πολύ ειδικά αν μπω σε κάποιο παιχνίδι άστα να πάνε... το ίδιο και σε κάποιες βαριές εφαρμογές τι να το κάνω;

Εσάς είναι τόσο χάλια;

Όλο αυτό από τότε με το Android 10 άρχισε....

 

Τέτοια λεγε μας να μην ξεχαστούμε και τη βάλουμε.

Αν βγει και για EU και δε θέλουμε να τη βάλουμε τι γίνεται με τις ενημερώσεις ασφαλείας μετά?

Link to comment
Share on other sites

Τέτοια λεγε μας να μην ξεχαστούμε και τη βάλουμε.

Αν βγει και για EU και δε θέλουμε να τη βάλουμε τι γίνεται με τις ενημερώσεις ασφαλείας μετά?

 

Η θα βάλεις 10 η δεν θα έχεις ενημερώσεις ασφαλείας.

Δεν έχει ξεχωριστή επιλογή

-το καλό μπορεί πάντα να γίνει καλύτερο

-οχι πάντα...

-πάντα!!! ψάξτο στο google και θα δεις!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ρε παιδιά μου έρχεται να το πάρω και να το πετάξω το κινητό γιατί ΣΈΡΝΕΤΑΙ... κολλάει υπερβολικά πολύ ειδικά αν μπω σε κάποιο παιχνίδι άστα να πάνε... το ίδιο και σε κάποιες βαριές εφαρμογές τι να το κάνω;

 

Εσάς είναι τόσο χάλια;

 

Όλο αυτό από τότε με το Android 10 άρχισε....

Εγώ πάντως δεν έχω τέτοιο θέμα. Αντίθετα με τη 10 το τηλέφωνο έχει γίνει πιο smooth. Κοίτα μήπως κάποια εφαρμογή κάνει την ζημιά.
:innocent: Όλα είναι σχετικά... :devil:
Link to comment
Share on other sites

Η θα βάλεις 10 η δεν θα έχεις ενημερώσεις ασφαλείας.

Δεν έχει ξεχωριστή επιλογή

 

Ποτε μην εχω τοτε παρα να παω να αγορασω αλλο

Επρεπε να μπορει να υπαρχει η επιλογη για να γυρισεις στην 9

Εκλεισα και τις αυτοματες ενημερωσεις και τελος

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα η 10 πετάει κανένα πρόβλημα, κάποια εφαρμογή μπορεί να σου κάνει την ζημιά.

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Βασικά σε 9 σου ετρεχε καλύτερα ή γενικά είχες θέμα. Γιατί αν είχε πρόβλημα και πριν τότε προφανώς δεν είναι θέμα του Android 10... μπορεί να είναι απλά βαριά η εφαρμογή σε σχέση με τα specs της συσκευής.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Εχω ενα προβλημα. Οταν εχω ανοιχτο wifi και bluetooth, πεφτει η ταχυτητα του wifi. Android 10!

 

Και στην 9 το ιδο συνεβαινε.εμενα τουλαχιστον.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Εχω ενα προβλημα. Οταν εχω ανοιχτο wifi και bluetooth, πεφτει η ταχυτητα του wifi. Android 10!

 

Αυτό είναι κοινό πρόβλημα πολλών συσκευών, ανεξαρτήτως μάρκας, το Bluetooth και το WiFi έχουν την ίδια συχνότητα, των 2.4 Ghz.

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Eγώ στην 9 έχω διαπιστώσει ότι όταν έχω συνδεδεμένο το κινητό με το bluetooth adapter στο αυτοκίνητο για μουσική και έχω ανοιχτό και το wifi κάνει μικροκοψιματάκια στη μουσική, σαν παρεμβολές...Αν κλείσω το wifi (και με data ανοικτά) δεν έχει παρεμβολές... Ωστόσο όταν συνδέω το κινητό με bluetooth ηχείο στο σπίτι δεν υπάρχει κανένα θέμα...Οπότε είχα καταλήξει ότι φταίει το bluetooth στο αυτοκίνητο...ίσως επειδή ήταν ένας φτηνός bluetooth σε 3,5mm adapter...

Το περίεργο είναι ότι με ένα παλιό lenovo c2 vibe στο αυτοκίνητο όλα παίζουν καλά ανεξάρτητα ενεργού ή ανενεργού wifi...:blink:

Mi A3 Not just Blue 4GB RAM 64GB ROM, official international version, PFQEUXM
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ! Άρα δεν διορθώνεται!
Ευχαριστώ στην Qualcomm :lol:

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι κοινό πρόβλημα πολλών συσκευών, ανεξαρτήτως μάρκας, το Bluetooth και το WiFi έχουν την ίδια συχνότητα, των 2.4 Ghz.

 

και στο 5GHz router (όταν είμαι στο 5αρι συνδεδεμένος πάντα, γιατί για πιο μεγάλες αποστάσεις εκπέμπει και σε 2.4) μου έχω πτώση όταν έχω το bt αναμμένο

 

βέβαια κλάιν και πάλι πιάνω κάνα 40αρι από την 100αρα σύνδεση δεν είναι κάτι που με ενδιαφέρει ιδιαίτερα στο κινητό

3210/t29/6340/t68/ngage/p910/p1/optimus one/gnex/z1/g3/mi a1/mi a3/poco f3/xperia 5 iv

Link to comment
Share on other sites

και στο 5GHz router (όταν είμαι στο 5αρι συνδεδεμένος πάντα, γιατί για πιο μεγάλες αποστάσεις εκπέμπει και σε 2.4) μου έχω πτώση όταν έχω το bt αναμμένο

 

βέβαια κλάιν και πάλι πιάνω κάνα 40αρι από την 100αρα σύνδεση δεν είναι κάτι που με ενδιαφέρει ιδιαίτερα στο κινητό

Δεν έχω παρατηρήσει από κανέναν προς το παρόν να έχει πτώση ταχύτητας ενώ είναι ενεργό το ΒΤ με συνδεδεμένο 5GHz WI-FI.

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εμένα δεν δουλεύει το σημείο πρόσβασης WiFi ούτε σε 2,4 ούτε σε 5,0 συμβαίνει σε κάποιον άλλο; Και αυτό μετά το τελευταίο update.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...