Jump to content

προβλημα σοβαρο με αγνωστες εταιριες 5ψήφια ή Pop Ups


freddaras
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κάποιες εφαρμογές επίσης στέλνουν sms οπότε ξεκινάει η χρέωση. Αν έχεις φραγή δεν χρεώνεσαι. Υπάρχουν και περιπτώσεις χρέωσης ακόμα και με φραγή. Αν το πάρεις χαμπάρι απλά λένε. Συγνώμη λάθος και επιστρέφουν το ποσό.

Άκρη δεν βγαίνει πάντως και θέλει προσοχή.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 166
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και σε εμένα ήρθε σαν αυτό το sms ενώ είχα φραγή στα 5ψήφια. Δεν με χρέωσε κάτι. Κάλεσα εξυπ. πελατών και δεν μπορούσαν να μου πουν γιατί το έλαβα ενώ είχα φραγή.

 

 

 

Ντάξει αν δεν ξέρουν αυτοί τότε κλάφτα χαράλαμπε.

 

 

Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν αυτές της μέρες εχω πάθει κάτι κουλό (ακόμη δεν βγήκε άκρη)

και στην μηχανή και στο αυτοκίνητο εχω gps tracker δουλεύει μέσο data 2g/3g

περίπου με 5 ευρώ το μήνα την βγάζω

 

λόγο ότι την είχα πατήσει παλιά και στα δυο νούμερα έχει μπλοκαρισμένα

εισερχόμενες και εξερχόμενες κλήσεις

εισερχόμενα και εξερχόμενα sms

το εκανα καλού κακού (καθώς παλιά όπως είπα την είχα πατήσει έλεγαν όχι δέχτηκα sms και έβαλα τον αριθμό του σε κάποια σελίδα)

με λίγα λόγια είναι μονο modem

 

πριν 3 μέρες τελειώνει το πακέτο data πάω να βάλω άλλο (από λογαριασμό) βλέπω 20 λεπτά (ενώ έπρεπε να εχω 9 και κάτι μεσα)

 

καλώ τον παροχο μου λένε κύριε έχετε χρεωθεί δυο φορές απο 4,5 ευρώ στην υπηρεσία πολυμεσικου περιεχομένου

λέω πως είναι δυνατόν η sim κάρτα είναι στο gps tracker

απάντηση: λογικά την βγάλατε και πληκτρολογήστε κωδικό επιβεβαίωσης στην σελίδα του παροχου πολυμεσικου περιεχομένου

απαντάω: δείτε σας παρακαλώ το νούμερο έχει μπλοκαρισμένα όλα και sms και κλήσεις

το βλεπει λέει όντος , δεν ξέρω να σας απαντήσω θα μιλήσετε με τον υπεύθυνο

100 μπαρούφες άκουσα από τον υπεύθυνο (με λίγα λόγια έριχνε το φταίξιμο σε μένα ότι εγώ κάτι εκανα ) και με προέτρεψε να μιλήσω με την εταιρεία αυτή (πολυμεσικου περιεχομενου τάδε όνομα , έπρεπε εγώ να βρω τηλέφωνο )

μίλησα εκεί δεν ειπαν πολλά μα μου από ότι ειπαν θα επιστραφεί το πόσο και θα βγάλουν το νούμερο αυτό από την λίστα τους...

περιμένω....

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν αυτές της μέρες εχω πάθει κάτι κουλό (ακόμη δεν βγήκε άκρη)

 

και στην μηχανή και στο αυτοκίνητο εχω gps tracker δουλεύει μέσο data 2g/3g

 

περίπου με 5 ευρώ το μήνα την βγάζω

 

 

 

λόγο ότι την είχα πατήσει παλιά και στα δυο νούμερα έχει μπλοκαρισμένα

 

εισερχόμενες και εξερχόμενες κλήσεις

 

εισερχόμενα και εξερχόμενα sms

 

το εκανα καλού κακού (καθώς παλιά όπως είπα την είχα πατήσει έλεγαν όχι δέχτηκα sms και έβαλα τον αριθμό του σε κάποια σελίδα)

 

με λίγα λόγια είναι μονο modem

 

 

 

πριν 3 μέρες τελειώνει το πακέτο data πάω να βάλω άλλο (από λογαριασμό) βλέπω 20 λεπτά (ενώ έπρεπε να εχω 9 και κάτι μεσα)

 

 

 

καλώ τον παροχο μου λένε κύριε έχετε χρεωθεί δυο φορές απο 4,5 ευρώ στην υπηρεσία πολυμεσικου περιεχομένου

 

λέω πως είναι δυνατόν η sim κάρτα είναι στο gps tracker

 

απάντηση: λογικά την βγάλατε και πληκτρολογήστε κωδικό επιβεβαίωσης στην σελίδα του παροχου πολυμεσικου περιεχομένου

 

απαντάω: δείτε σας παρακαλώ το νούμερο έχει μπλοκαρισμένα όλα και sms και κλήσεις

 

το βλεπει λέει όντος , δεν ξέρω να σας απαντήσω θα μιλήσετε με τον υπεύθυνο

 

100 μπαρούφες άκουσα από τον υπεύθυνο (με λίγα λόγια έριχνε το φταίξιμο σε μένα ότι εγώ κάτι εκανα ) και με προέτρεψε να μιλήσω με την εταιρεία αυτή (πολυμεσικου περιεχομενου τάδε όνομα , έπρεπε εγώ να βρω τηλέφωνο )

 

μίλησα εκεί δεν ειπαν πολλά μα μου από ότι ειπαν θα επιστραφεί το πόσο και θα βγάλουν το νούμερο αυτό από την λίστα τους...

 

περιμένω....

 

 

 

Ντάξει ρε φίλε εχουμε ξεφύγει είναι δυνατόν; Δεν υπάρχει προστασία απο τίποτα πια; Δεν υπάρχει καμια δυνατότητα να βρεις πως εγινε η εγγραφή;

 

 

Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Ντάξει ρε φίλε εχουμε ξεφύγει είναι δυνατόν; Δεν υπάρχει προστασία απο τίποτα πια; Δεν υπάρχει καμια δυνατότητα να βρεις πως εγινε η εγγραφή;

 

 

Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

 

δεν βρήκα άκρη πως έγινε εγγραφή επιμένουν ότι εγώ πληκτρολόγησα σε μια σελίδα το μήνυμά που μου ήρθε και εκανα εγγραφή και ας ήταν μπλοκαρισμένα τα sms..

τέλος πάντως να μην πολυλογώ χθες μου επιστραφήκαν τα λεφτά το απόγευμα εχω μπλοκάρει πραγματικά τα πάντα σε αυτό το νούμερο κλήσεις δεν κάνει sms δεν δέχεται δεν στέλνει ολα τα περίεργα είναι μπλοκαρισμένα από παροχο............ μόνο στο internet συνδέεται........

το μόνο που μου έρχεται στο μυαλό εταιρίες κινητής είναι σε συνεννόηση με κάτι τέτοιες ψευτο εταιρίες...... άλλη εξήγηση δεν βρίσκω

 

αν εχει καποιος άλλο κάτι άλλο στο μυαλό ας μοιραστεί μαζί μας

Link to comment
Share on other sites

Ειναι κανονική απάτη πολλά χρόνια τα έχουμε πει πολλές φορές , οι ίδιοι κάνουν την εγγραφή μεσο ιντερνετ και σου χρεώνουν το λογαριασμό , κανεις δεν μπορεί να αποδείξει ποιος την έκανε.

 

Ευτυχώς σε λίγο βγάζουν νόμο που το κόβουν αφου κανεις δεν θα μπορεί να σε χρεώσει χωρίς να έχει λάβει σμσ από εσενα ότι δέχεσαι , και η φραγή θα βγαίνει μόνο για το τηλέφωνο που έστειλες σμσ

 

τα εχω κομμένα αυτά δλδ τα 5 ψιφια για αυτό δεν ξέρω πως έγινε χρέωση το ποιο πιθανό απλά κανουν εγγραφή σε τυχαία νούμερα έχουν δεν έχουν αυτά φραγή

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

τρέχα γύρευε , ίσως η τηλεφωνήτρια να μην το έκανε σωστά, η εφαρμογή δεν ξέρω τι θέματα έχει και αν έχει ημερομηνία , οπότε σου λένε ότι θέλουνε .

 

Κανονικά είναι αδύνατον να σε χρεώσουν με φραγή τα 5ψηφια , αν ειχαν σωστό σύστημα όπως ενα απλό σμσ δεν θα τολμούσαν να σου πουν να τρέχεις να βρείς άκρη με τον κάθε απατεώνα για επιστροφές , θα ήταν δικό τους λάθος .. ευτυχώς ετοιμάζεται νέος νόμος να τελειώνουμε με τους απατεώνες στα τελευταία τους είναι γιαυτο ότι προλάβουν αρπάζουν.

Δεν παίζει ρόλο όπως κατάλαβα μέχρι να εφαρμοστεί 9 νόμος έχεις δεν έχεις φραγή αν θέλουν σε χρεώνουν τοσοοο απλά.

Η φάση είναι μου λει ναι βλέπω έχετε φραγή αλλά ο μόνος τρόπος να ενεργοποιήσετε την υπηρεσία αυτή είναι με SMS ίσος το κάνατε κάπως δεν μπορώ να ξέρω, μηληστρ με την εταιρεία

Link to comment
Share on other sites

Οπως σου είπαν , με φραγή δεν είναι δυνατόν να σε χρεώσουν, μόνο αν έστειλες εσυ σμσ η πήρες 090 , και είναι ευθύνη της εταιρίας εδω να μην σε χρεώνει πχ τηλέφωνα και σμσ που δεν έκανες και κανενός άλλου.

 

 

 

Αλλά πότε έκανες φραγή εσύ ? εχεις κάτι με ημερομηνία που να λέει ότι έγινε πρίν το χρεωστικό σμσ ?

Αρυθμος έχει φραγή εισερχομένων και εξερχομένων sms το ίδιο και κλήσεις.

Ουσιαστικά είναι data sim όπως στο ipad πχ, και η συσκευή που είναι αυτή η sim (tracker) μόνο data μπορεί να έχει.

Μου είπε ναι βλέπω είναι όλα μπλοκάρισμα δεν ξέρω πως το έκανες πάνε βγάλε άκρη με την εταιρεία

Την φραγή την έκανα πριν 3 χρόνια ουσιαστικά όταν πήγα να πάρω την sim είπα ότι θέλω data only sim και θέλω όλα μπλοκατισμενα, μου την έδωσαν έκανα και δωκιμες κάλεσα δλδ στο νούμερο κλπ όλα ήταν off

Link to comment
Share on other sites

Ντάξει ρε φίλε εχουμε ξεφύγει είναι δυνατόν; Δεν υπάρχει προστασία απο τίποτα πια; Δεν υπάρχει καμια δυνατότητα να βρεις πως εγινε η εγγραφή;

 

 

Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

Ναι φιλε, υπαρχει. Κανεις μηνυση και αναλαμβανει η εισαγγελια και οι μαγκες της ηλεκτρονικης διωξης,

Θα εχεις ενα μικρο κοστος, αλλα και τη χαρα να τους πας γ@......ς

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ναι φιλε, υπαρχει. Κανεις μηνυση και αναλαμβανει η εισαγγελια και οι μαγκες της ηλεκτρονικης διωξης,

Θα εχεις ενα μικρο κοστος, αλλα και τη χαρα να τους πας γ@......ς

 

το μοναδικο θεμα ειναι πως ολες αυτης η εταιρεις ειναι εκτος ελλαδας.................................................................

Link to comment
Share on other sites

το μοναδικο θεμα ειναι πως ολες αυτης η εταιρεις ειναι εκτος ελλαδας.................................................................

 

Αυτο δεν επηρεαζει την ερευνα των Αρχων, εφοσον το αδικημα τελεστηκε στην Ελλαδα. Και θα αποκαλυφθει και ο ρολος των παροχων ;)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Αυτο δεν επηρεαζει την ερευνα των Αρχων, εφοσον το αδικημα τελεστηκε στην Ελλαδα. Και θα αποκαλυφθει και ο ρολος των παροχων ;)

 

την έρευνα καθόλου δεν υπηρεαζει το αποτέλεσμα ναι όμως..........

καλά παροχους δεν θα τους αποκαλύπτεις που να βαράς το κεφάλι σου κάτω (καθώς εχω ψάξει λιγο παραπάνω εως πολυ ολο το θεμα)

 

το μόνο πράγμα που μπορεί να γίνει ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΡΑΓΜΑ απο μεριά της δικαιοσινεις να επιβάλουν από στους παροχους κάποια πράγματα ώστε να καλυφθεί ο πελάτης

1. να μπλοκάρουν by default της υπηρεσίες πολυμεσικου περιεχόμενου

2. να μπλοκάρουν by default την Charge-To-Bill Service (γιατί πλέον ξεκίνησαν και απο εκεί να σου τρώνε τα λεφτα) (βλ εδω https://www.insomnia.gr/forums/topic/723765-%CE%BD%CE%B5%CE%B1-%CE%B1%CF%80%CE%B1%CF%84%CE%B7-%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%B9-5%CF%88%CE%B7%CF%86%CE%B9%CE%B1)

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει διεθνης συνεργασια των διωκτικων αρχων και μπορει να βγει αποτελεσμα.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει διεθνης συνεργασια των διωκτικων αρχων και μπορει να βγει αποτελεσμα.

 

ξέρεις τι κανουν συνήθως ? κλείνουν την εταιρεία χάνονται φτιάχνουν άλλη με άλλο όνομα και αφμ κλπ.... ετσι το να κυνηγάς μια εταιρεία δεν βοηθάει μια....... άλλες 50000 ξεφυτρώνουν στην θέση τους

όπως ειναι αν δεν μπλοκαρουν by default όλα αυτά από τον παροχο βάση εισαγγελικής εντολής απλά δεν παιζει να γλυτώσει καποιος

Link to comment
Share on other sites

ξέρεις τι κανουν συνήθως ? κλείνουν την εταιρεία χάνονται φτιάχνουν άλλη με άλλο όνομα και αφμ κλπ.... ετσι το να κυνηγάς μια εταιρεία δεν βοηθάει μια....... άλλες 50000 ξεφυτρώνουν στην θέση τους

όπως ειναι αν δεν μπλοκαρουν by default όλα αυτά από τον παροχο βάση εισαγγελικής εντολής απλά δεν παιζει να γλυτώσει καποιος

 

Μην είσαι έτσι βιαστικός και απόλυτος. Κάνοντας μήνυση δεν κυνηγάς εταιρίες, κυνηγάς τα πρόσωπα που είναι υπεύθυνα στις εταιρίες. Άκου με λίγο, αν γίνουν μηνύσεις και πάρει έκταση το θέμα, θα σταματήσουν τα φαινόμενα αυτά. Απόδειξη ότι αυτές οι εταιρίες θέλουν να αποφύγουν τις δικαστικές διενέξεις είναι ότι μόλις παραπονεθείς λίγο και πείς ότι θα κάνεις μήνυση, αμέσως χωρίς κουβέντα σου επιστρέφουν τα χρήματα. Το έχω πάθει και το έχω κάνει. Αν δεν φοβούνταν τις μηνύσεις, θα σε έγραφαν.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Μην είσαι έτσι βιαστικός και απόλυτος. Κάνοντας μήνυση δεν κυνηγάς εταιρίες, κυνηγάς τα πρόσωπα που είναι υπεύθυνα στις εταιρίες. Άκου με λίγο, αν γίνουν μηνύσεις και πάρει έκταση το θέμα, θα σταματήσουν τα φαινόμενα αυτά. Απόδειξη ότι αυτές οι εταιρίες θέλουν να αποφύγουν τις δικαστικές διενέξεις είναι ότι μόλις παραπονεθείς λίγο και πείς ότι θα κάνεις μήνυση, αμέσως χωρίς κουβέντα σου επιστρέφουν τα χρήματα. Το έχω πάθει και το έχω κάνει. Αν δεν φοβούνταν τις μηνύσεις, θα σε έγραφαν.

 

επειδή και εγώ ο ίδιος εχω ρίξει δύο μηνύσεις......... μια στο πουθενά πήγε η άλλη ακόμη δεν τελείωσε.... οπως και αρκετά άλλα άτομα που ξέρω....

και ολες η εταιρείες έχουν άτομο ειδικά για αυτή την δουλειά (πως έχουν σε κτι μαγαζιά "υπεύθυνο" που ονομάζεται αφτοφορακιας... ε κάτι τέτοιο και εκει)

+ εταιρίες κινητής αδύνατον να συνδεθούν με αυτούς

ετσι 50 θα βάζουν φυλακή άλλοι 1000 θα ξεφυτρώνουν

στην περίπτωση μας αυτό που λέμε πωναει χέρι κόψε χέρι είναι η μοναδική λύση που θα δουλέψει (κόβεις της υπηρεσίες που προανέφερα και τελείωσε το παραμύθι)

Link to comment
Share on other sites

Θυμαστε σε ποιο τηλεφωνο παιρνουμε στη Vodafone για να μιλησουμε περι του θεματος; +15,5€ κοστουμι, μου ηρθε και προφανως δεν εχω κανεναν λογο και σκοπο να τους χαρισω λεφτα.

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Έχουν ξεφύγει πραγματικά, πρόσφατα ήρθε μήνυμα σε γνωστή μου. Πρέπει να βγάζουν πολλά από τα άτομα που δεν το αντιλαμβάνονται ή απλά δεν δίνουν βάση γιατί βαριουνται να ασχοληθούν.
Link to comment
Share on other sites

Μην είσαι έτσι βιαστικός και απόλυτος. Κάνοντας μήνυση δεν κυνηγάς εταιρίες, κυνηγάς τα πρόσωπα που είναι υπεύθυνα στις εταιρίες. Άκου με λίγο, αν γίνουν μηνύσεις και πάρει έκταση το θέμα, θα σταματήσουν τα φαινόμενα αυτά. Απόδειξη ότι αυτές οι εταιρίες θέλουν να αποφύγουν τις δικαστικές διενέξεις είναι ότι μόλις παραπονεθείς λίγο και πείς ότι θα κάνεις μήνυση, αμέσως χωρίς κουβέντα σου επιστρέφουν τα χρήματα. Το έχω πάθει και το έχω κάνει. Αν δεν φοβούνταν τις μηνύσεις, θα σε έγραφαν.

 

εγώ έκανα μήνυση τπτ δεν έγινε. πήγαινε να αποδείξεις ότι δεν έκανες εγγραφή.

 

Οι υπηρεσίες αυτές στέλνουν έναν κωδικό στον πάροχο ο οποίος κωδικός πιστοποιεί ότι έγινε εγγραφή και ξεκινά η χρεωση. Ο πάροχος δεν έχει δικαίωμα να αποκλείσει πολυμεσικό περιεχόμενο, οπότε είναι καλλυμένος 100%. Ο πάροχος θα σου προτείνει και θα επιμένει να κάνεις καταγγελία στην ΕΕΤΤ....

Link to comment
Share on other sites

εγώ έκανα μήνυση τπτ δεν έγινε. πήγαινε να αποδείξεις ότι δεν έκανες εγγραφή.

 

 

 

Οι υπηρεσίες αυτές στέλνουν έναν κωδικό στον πάροχο ο οποίος κωδικός πιστοποιεί ότι έγινε εγγραφή και ξεκινά η χρεωση. Ο πάροχος δεν έχει δικαίωμα να αποκλείσει πολυμεσικό περιεχόμενο, οπότε είναι καλλυμένος 100%. Ο πάροχος θα σου προτείνει και θα επιμένει να κάνεις καταγγελία στην ΕΕΤΤ....

Τι περιμενες να γινει δηλαδη? Να πλακωσει η ιντερπολ? Οταν καποιος κανει μηνυση και ειναι βασιμη ο εισαγγελεας ασκει ποινικη διωξη και η υποθεση παιρνει τη σειρα της. Προφανως θα κανει χρονια γιατι υπαρχει μεγαλος φορτος και γιατι υπαρχουν πιο σοβαρες υποθεσεις απο τα 5 ευρω που εφαγαν σε εσενα και σε εμενα. Και κανεις δεν σου ζηταει να αποδειξεις εσυ οτι δεν εκανες εγγραφη. Πού πατε και τα σκεφτεστε αυτα? Οταν λες δεν εγινε τιποτα, εννοεις οτι αθωωθηκαν ή οτι σκομη περιμενεις?? Γιατι αν ειναι το 2ο σε ενημερωνω οτι η δικη της ΧΑ ακομη δεν εχει τελειωσει, οποτε ναι, θα περιμενεις λιγακι.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ότι δεν στοιχειοθετειται κατηγορία. Ούτε καν υποψία. Απλά να προσέχω που μπαίνω και τι πατάω μέχρι η ΕΕΤΤ να βάλει μπλοκο. Στη παρούσα είναι καθόλα νόμιμες οι εταιρείες αυτές...
Link to comment
Share on other sites

Ότι δεν στοιχειοθετειται κατηγορία. Ούτε καν υποψία. Απλά να προσέχω που μπαίνω και τι πατάω μέχρι η ΕΕΤΤ να βάλει μπλοκο. Στη παρούσα είναι καθόλα νόμιμες οι εταιρείες αυτές...

Οι εταιρίες γενικά νόμιμες είναι. Η παρανομία ξεκινά όταν σε χρεώνουν χωρίς να έχεις κάνει εγγραφη.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Και πως θα στοιχειθετήσεις την κατηγορία ; Πως θα δείξεις στον εισαγγελέα ότι δεν έκανες εγγραφή;
Link to comment
Share on other sites

Και πως θα στοιχειθετήσεις την κατηγορία ; Πως θα δείξεις στον εισαγγελέα ότι δεν έκανες εγγραφή;

 

Να μας εξηγησει η εταιρια πως εγινε η εγγραφη και ποτε ακριβως.

Να μας εξηγησει πως γινεται καρτες μονο με data να κανουν εγγραφη και ολα τα αλλα ωραια που διαβαζουμε εδω.

 

Αν παρουσιασεις και 30 σελιδες αναφορων απο το διαδικτυο με ανθρωπους που διαμαρτυρονται για το ιδιο θεμα, τοτε θα σε παρουν πιο πολυ στα σοβαρα.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Έχασες .

Σύμφωνα με πάγια αρχή του δικαίου , εσύ που κάνεις την μήνυση οφείλεις να προσκομίσεις αποδείξεις. Ο κατηγορούμενος έχει το δικαίωμα της σιωπής και δεν είναι υποχρεωμένος να μιλήσει.

Όπως λέει και μια παροιμία , δεν είμαι υποχρεωμένος να αποδείγω ότι δεν είμαι Ελέφαντας.

Όπως γράφτηκε πρίν, το αδίκημα δεν μπορεί να στοιχειθετηθεί είπε ο εισαγγελέας, δηλαδή δεν προσκομείστηκαν αποδείξεις.

Αν έχεις στοιχεία ότι δεν γράφτηκες πήγαινε τες στον εισαγγελέα για να στοιχειο-θετήση την κατηγορία..

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...