Jump to content

Καλοκαιρινό myPhone meeting 10/7/05


vampyre
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα σας παιδια..Μπορω να το κανονισω να ειμαι τη Κυριακη εκει,αλλα σαν ραντεβου στα τυφλα ειναι!!!Φιλοι και γνωστοι θα ειναι για μπανιο ή αλλου(δεν πολυασχολουνται με τεχνολογια) και το να παει ο καθενας σαν τη καλαμια..σαν ραντεβου ειναι!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 232
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το κανονίσαμε Κυριακή,για να μπορέσεις να μας γνωρίσεις,και δεν θα έρθεις;

 

 

οπως ειπα και παραπανω δουλευω σε customer care βαρδιες,και προεκυψαν αλλαγες!!εισαι μικρη και ειναι λογικο να μην ξερεις καποια πραγματα!

δεν παραταμε τη δουλεια για να παμε για καφε!ειδικα αν ζουμε απο αυτη τη δουλεια!θα ηθελα πολυ να ερθω αλλα...

«Έφυγα,ψάχνοντας το σήμερα...και χάθηκα....

»

Link to comment
Share on other sites

Οι γυναικείες παρουσίες σιγα σιγα ... "λακίζουν". :(
τόσες άλλες θα έχει εκεί :w00t: :lol:

άλλωστε όλο και κάποια γκαρσόνα θα βρείτε να ασχοληθείτε :D :p

Link to comment
Share on other sites

Μην αγχωνεστε ολοι θα βρεθουμε. εγω παντως ειμαι μεσα. αλλωστε οι περισσοτεροι απο εμας εχουν τιποτα καλύτερο να κάνουν;

Σημαντικες πιστευω να ειναι και οι γυναικειες παρουσιες μιας και παρατηρω οτι τελευταια ολο και περισσοτερες κοπελες ασχολουνται με την τεχνολογια. :!: :whistle:

Mess with the best die like the rest :spam: :ban: :stupid: :rocket:
Link to comment
Share on other sites

Θα ειμαι κι εγω εκει............

 

Μαλλον δηλαδη...

 

Ε καλα αφου επιμενετε...Θα ρθω να δω και τους παλιους...

Watch When You Stray My Friend...
Link to comment
Share on other sites

Κατά 90% δεν θα παρεβρεθώ! :blink:

 

Εγώ τι να πω που δεν θα έρθω 110% :( ? Και θα ήθελα να γνωρίσω κάποια άτομα :)

Link to comment
Share on other sites

Όσοι και όσες "ανησυχείτε" ότι το meeting θα είναι ένα ραντεβού στα τυφλά, θα διαπιστώσετε το αντίθετο, καθότι οι σχετικές συνάξεις δεν είναι ακριβώς "κατηχητικό"... :lol: Οπότε δεν υπάρχει περίπτωση να μην εντοπίσετε την παρέα! Σε κάθε περίπτωση βέβαια, υπάρχει και το σχετικό κινητό που δόθηκε, ώστε κανείς και καμία να μην μπερδευτεί. Θα τα πούμε την Κυριακή λοιπόν! :)
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν νέα από την επίσκεψη αντιπροσωπευτικής ομάδας σήμερα στο μαγαζί :p (elektrik-eye + rigasnic)

Καταρχήν πρόσβαση με αυτοκίνητο από Συγγρού, μετά προς Πειραιά και καθόμαστε δεξιά λωρίδα που λέει προς ΣΕΦ και Λαμία. Μετά ακολουθούμε αριστερή λωρίδα που λέει προς ΣΕΦ. Μας βγάζει σε κάτι πάρκιγνκ του ΣΕΦ, τα αγνοούμε και ακολουθούμε πορτοκαλί ταμπέλες "ΝΑΙ". Έχει ένα σωρό, αποκλείεται να το χάσετε.

 

Το μαγαζί

α) είναι στεγασμένο άρα δεν υπάρχει πρόβλημα ήλιου

β) έχει μια πολύ ωραία θέα

 

Μας είπανε θα μας κρατήσουν έναν χώρο, όπως μπαίνεις όλο ευθεία.

Όμως δεδομένου ότι το μαγαζί δυναμώνει αργότερα τη μουσική και δεδομένου ότι συνήθως αργούμε να μαζευτούμε :whistle: , είπαμε να το κάνουμε μια ώρα νωρίτερα δηλαδή 18.00. Αυτό δε σημαίνει ότι όσοι γυρίζουν από κάπου δε θα μπορέσουν να έρθουν, ελάτε στις 19.00 απλά θα έχετε λιγότερο ώρα να μας δείτε! :p Αλλά επίσημα θα ξεκινήσουμε από τις 18.00 :)

 

Αυτά λοιπόν, για να μαζευόμαστε :)

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

Congrats παιδιά....τα καταφέρατε να μας ειδοποιήσετε 3 μέρες πριν το meeting...δεν νομίζω να έχει ξαναγίνει.....και ούτε μια δημοσκόπηση για το που θα γίνει....και πάλι μπράβο :X :X :X

 

Τεσπα...

 

Από το Στάδιο πώς πάμε εκει? :wacko:

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Congrats παιδιά....τα καταφέρατε να μας ειδοποιήσετε 3 μέρες πριν το meeting...δεν νομίζω να έχει ξαναγίνει.....και ούτε μια δημοσκόπηση για το που θα γίνει....και πάλι μπράβο :X :X :X

 

Σε προηγούμενό του μήνυμα, ο rigasnic έγραψε:

 

Δε θα συζητήσουμε την ημερομηνία... δεν έχουμε τον χρόνο! Όποιος έχει κανονίσει διακοπές έτσι και αλλιώς δε θα της άλλαζε για μας. Από την άλλη όποιος ήθελε να κάνει κανένα μπανάκι, ας το ακυρώσει για να έρθει να μας δει. Μη περιμένετε όλοι, το meeting να πέσει την ώρα και τη μέρα που δεν θα έχετε τίποτε να κάνετε! Ούτε εγώ θα καθόμουν Αθήνα αυτό το Σ/Κ, αλλά τροποποιώ λίγο το πρόγραμμα μου για το meeting.

 

 

Οπότε είναι προφανές γιατί δε μπήκε δημοσκόπηση και γιατί κανονίστηκε τόσο γρήγορα...

 

Τεσπα...

 

Από το Στάδιο πώς πάμε εκει? :wacko:

 

Την απάντηση την έδωσε ο lemanis σε προηγούμενο ποστ, λέγοντας:

 

Με τον ηλεκτρικό, κατεβαίνουμε στο Νέο Φάληρο (Καραϊσκάκη), περνάμε από την πεζογέφυρα πάνω από την Ποσειδώνος και βγαίνουμε μέσα στο ΣΕΦ. Από εκεί είναι 300 μέτρα το πολύ, έχει ταμπέλες και επίσης "Ρωτώντας πας στην πόλη"!

 

Ομοίως και αν έρθει κανείς με τραμ.

 

Αν χρησιμοποιήσετε λεωφορείο, ΟΛΑ τα λεωφορεία για Πειραιά κάνουν στάση στο Καραϊσκάκη.

 

:)

seventh_heaven

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Link to comment
Share on other sites

χμ... θα δυσκολευτώ νομίζω... ίσως τα καταφέρω.... αλλιώς θα είμαι mentaly insane και μαζί σας... εννοείται!

 

Υγ. Αντε μπαι

[sIGPIC][/sIGPIC]...breath taking...

 

http://www.chf.gr

Link to comment
Share on other sites

Θα προσπαθησω να ερθω αλλα δεν υποσχομαι και τιποτα.Για στειλτε κανενα pm με τηλεφωνο επικοινωνιας-ευρεσης της παρεας. ;)
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Το τηλέφωνο επικοινωνίας είναι το 6944752670 για οτιδήποτε θέλετε. Περάστε το στο κινητό σας, έτσι ώστε αν δεν βρίσκετε εκείνη την ώρα το σημείο, να μας πάρετε τηλέφωνο για οδηγίες.
Link to comment
Share on other sites

Οδηγίες για το πως θα βρεθείτε στο "ΝΑΙ" αν δεν φέυγετε από το Graz τη Δευτέρα αλλά ξεκινάτε κανονικά και στην ώρα σας από το σπίτι σας στην Αθήνα:

 

http://img71.imageshack.us/img71/9579/nai8rl.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

re paidia... mou dinetai leptomereis odigies...?

apo afstria pos erxomai?...

 

sigekrimena ksekinao tin deftera apo graz... pos tha ftaso sto karaiskaki tin kiriaki to apogevma?

 

μόνο με χρονομηχανή. Το μίτινγκ είναι την προηγούμενη μέρα! :p :lol:

http://www.4troxoi.gr/forum/images/avatars/40901403742c3d7ea3caba.jpg
Link to comment
Share on other sites

μόνο με χρονομηχανή. Το μίτινγκ είναι την προηγούμενη μέρα! :p :lol:

Eγώ έχω έτοιμη μία. Μόνο που δεν δουλέυειτο fastforward και το rewind. Το play δουλεύει κανονικά! ;)

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...