Jump to content

Xiaomi Mi 9T Pro


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτο που εχω παρατηρησει παντως ειναι οτι δεν εχει την οθονη του Samsung A70, που ειδα στο πλαισιο, ηταν πιο σκοτεινη στο Mi9. Edited by jimmys
Link to comment
Share on other sites

Σαν πολύ υψηλό σαρ δεν έχει;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

από ό,τι φαίνεται τα πιο πολλά sites δεν δίνουν τιμές sar. Οπότε αν θέλεις βάλε σύνδεσμο..

Link to comment
Share on other sites

Ξέρουμε περίπου πότε θα είναι διαθέσιμο Ελλάδα είτε σε skroutz είτε έστω μέσω Amazon? για το pro εννοώ και πάντα.

 

Sent from my Le X820 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί και να μην κυκλοφορήσει ποτέ. Δεν κυκλοφόρησε ως τώρα γιατί θα σταματούσαν οι πωλήσεις του mi 9 . Καθώς εκτός από την ασύρματη φόρτιση και μιας από τις 3 κάμερες που υστερεί έχει και φουλ οθόνη χωρίς σταγόνα και μεγαλύτερη μπαταρία και ραδιόφωνο και 3.5 αρι τζακ

 

Στάλθηκε από το Mi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οσοι το πήρατε με Global ROM σας ήρθε αναβάθμιση?

https://forum.xda-developers.com/k20-pro/how-to/discussion-feedback-miui-global-10-3-3-t3949900

 

Το NFC δουλεύει κανονικά?

Link to comment
Share on other sites

Για το Mi 9T Pro και την κυκλοφορία του έχουμε καμιά νέα είδηση ή υπάρχει περίπτωση και να μην βγει ποτέ; Για Αύγουστο λέγανε αλλά δεν ακούγεται τίποτα πλέον.
Link to comment
Share on other sites

Tα ιδια αναρωτιεμαι και εγω..

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Οσοι το πήρατε με Global ROM σας ήρθε αναβάθμιση?

https://forum.xda-developers.com/k20-pro/how-to/discussion-feedback-miui-global-10-3-3-t3949900

 

Το NFC δουλεύει κανονικά?

 

λογικα εισαι κατοχος του κινεζικου κινητου κ20-pro σωστά?

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

λογικα ή δεν θα κυκλοφορησει ποτε ευρωπη ή θα κυκλοφορησει οταν θα αδειασουν τελειως απο το mi9. Είναι ευθεως ανταγωνιστικο μοντελο με σημειο που κερδιζει και σημειο που χανει απο το mi9. Δεν θα βάλουν τοσο μεγαλη εσωτερικη τρικλοποδια στην ναυαρχιδα τους. Θα το κυκλοφορήσουν όταν θα είναι πια ελαφρως παρωχημενο και αφου θα όπως ειπαμε θα εχουν πουληθεί οι συσκευες που θελουν απο το mi9 στην ευρωπη και λιηο πριν κυκλοφορησει το mi10.

Link to comment
Share on other sites

Αν η xiaomi εβαζε κατω (αυτη) τη λογικη, τοτε δε θα κυκλοφορουσε 7 παραλλαγες απο καθε 5 μοντελα που εχει για καθε μια απο 17 κατηγοριες συσκευων.

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Απ'όσο λέγεται, η global version του pro, αναμένεται κατά τα τέλη Σεπτέμβρη.

Επειδή δεν είμαι σίγουρος αν αξίζει η αναμονή, πιστεύετε ότι είναι ρίσκο αν πάρω την κινέζικη έκδοση?

Θέλω να πω, πέρα από την extra μπάντα για το 4G θα έχει κάποια άλλη διαφοροποίηση στη λειτουργικότητα? πχ στο GPS

Επίσης, αν το παραγγείλω με κινέζικη ρομ και του φλασάρω στη συνέχεια την αντίστοιχη eu θα παίρνει κανονικά αναβαθμίσεις?

Υπάρχει περίπτωση να μπρικάρει και να μου μείνει στα χέρια?

Letv x800 - US version
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει πουθενά όμως αναλυτικά τις μπάντες για να δούμε ότι τις υποστηρίζει όλες...
Link to comment
Share on other sites

 

και πουθένα η 8/256 ! ο μόνος λόγος να πάρεις το pro έναντι του απλού εκτός αν το να παίζεις παιχνίδια είναι η βασική χρήση του κινητού σου !

Link to comment
Share on other sites

Μετά από 5+ μήνες που κυκλοφορεί το mi9 ακόμα συζητάμε πότε θα κυκλοφορήσει το pro.

Όταν θα φτάσει πραγματικά στα χέρια κατόχων στην Ευρώπη δλδ σε κάνα δίμηνο θα γκρινιάζουμε ότι δεν είναι 5G!

Στάλθηκε από το Mi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by THANKIN
Link to comment
Share on other sites

Μήπως περιμένουν να βάλουν τον 855+;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Όχι είναι απλά κλασική σιαομι. Αν το έβγαζαν στην ώρα του θα του έλειπαν ελάχιστα και συνεπώς δεν θα έμοιαζε με ... σιαομι που κλασικά πάντα του λείπουν αρκετά!

 

Στάλθηκε από το Mi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ποιά έκδοση πιστεύεται αξίζει σαν κόστος προς απόδοση και για να μας κρατήσει περισσότερο 6/128 ; με τα 64 νομίζω δεν τραβάει γεμίζει για την πλάκα, τώρα 6 ή 8 μνήμη δεν ξέρω τι αξίζει και με τι κόστος
Link to comment
Share on other sites

Στα 429 δεν το λες και φθηνό για το μικρό μοντέλο + το καπελάκι της infoquest

Ooooooooooooh Campione!The One and Only

We're Liverpooooooooooooool

They say our days are numbered, we're not famous anymore

But scousers rule the country like we've always done before

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...