Jump to content

Xiaomi Mi 9T Pro


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γνωστό ς γιουτοπερ το θάβει για την σελφι κάμερα του.είδατε το βίντεο;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ναι το είδα και συμφωνώ ΜΟΝΟ για την μπροστινή κάμερα και από ότι βλέπω και σε άλλα βίντεο τα ίδια λένε παρόλα αυτά αν πέσει η τιμή του κάπου στα 300 που θα πέσει σε κάνα μήνα τότε θα είναι μια πολύ καλή αγορά.
Link to comment
Share on other sites

Από 26 Αυγούστου διαθέσιμο σε γερμανικό Amazon αλλά δεν αποστείλει Ελλάδα (ίσως βέβαια αλλάξει πολιτική αργότερα με την ευρεία κυκλοφορία του)

https://www.amazon.de/dp/B07WDJRNTK

https://www.amazon.de/dp/B07WMQWBVL

 

Και σε πολύ καλή τιμή στα 399 το 128αρι για προ παραγγελίες για λίγες ώρες από 449 που είναι η κανονική του τιμή

 

48ed933c26a58e1413f63ada9636aae2.jpg

 

Αντίθετα Στέλνει Ελλάδα το ισπανικό αλλά μόνο το 64αρι στα 399 χωρίς καμία έκπτωση όσο η κανονική του τιμή.

https://www.amazon.es/Xiaomi-Mi-9T-Pro-Full-Screen/dp/B07W6WJ24J/ref=sr_1_13?__mk_es_ES=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&keywords=Xiaomi%2BMi%2B9T%2BPro&qid=1566312609&s=gateway&sr=8-13&th=1

 

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk

 

Πλέον στέλνει κανονικά από amazon.de Ελλάδα!

Link to comment
Share on other sites

449.9 έχει στο .de συν μεταφορικά το 128.

 

Στάλθηκε από το Mi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

449.9 έχει στο .de συν μεταφορικά το 128.

 

Στάλθηκε από το Mi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Άλλο ΦΠΑ έχει,λάθος κάνεις

463 περίπου είναι όλα μαζί στην πόρτα σου

Δεν λέει,άμα πέσει αργότερα ίσως

Και γω έκανα λάθος 476 € στην πόρτα σου

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Να κάνω μια ερώτηση? Αν κάποιος το πάρει από amazon.de (ή γενικά από Ευρώπη αλλά όχι παραεισαγωγής), η εγγύηση καλύπτεται από infoquest ή είναι μόνο για Ελλάδα? Πχ στην Ssamsung που ρώτησα, μου είπαν ότι καλύπτεται κανονικά. Στην Xiaomi?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Να κάνω μια ερώτηση? Αν κάποιος το πάρει από amazon.de (ή γενικά από Ευρώπη αλλά όχι παραεισαγωγής), η εγγύηση καλύπτεται από infoquest ή είναι μόνο για Ελλάδα? Πχ στην Ssamsung που ρώτησα, μου είπαν ότι καλύπτεται κανονικά. Στην Xiaomi?

 

Η infoquest κάνει εισαγωγή και καλύπτει μόνο τις δικές της

Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησαν τα καλά χτες παρουσιάστηκε σήμερα πτώση τιμής στο Banggood σε preorder με παραλαβή 5 Σεπτέμβρη κουπόνι BGM9TP64

Τιμή: 388,38€ :D

 

Xiaomi Mi 9T Pro Global Version 6GB 64GB

Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησαν τα καλά χτες παρουσιάστηκε σήμερα πτώση τιμής στο Banggood σε preorder με παραλαβή 5 Σεπτέμβρη κουπόνι BGM9TP64

Τιμή: 388,38€ :D

 

Xiaomi Mi 9T Pro Global Version 6GB 64GB

Μην παραπληροφορείτε τον κόσμο!

Αποστολή 5 Σεπτέμβρη λέει και εάν το στείλουν στις 5 γιατί πέρυσι πολλά παιδιά την πάτησαν αντίστοιχα με Poco και τους το είχε στείλει με κάτι εβδομάδες καθυστέρηση και επίσης βάλε άλλες 10-15 ημέρες από την στιγμή που το στείλουν!

Link to comment
Share on other sites

Μην παραπληροφορείτε τον κόσμο!

Αποστολή 5 Σεπτέμβρη λέει και εάν το στείλουν στις 5 γιατί πέρυσι πολλά παιδιά την πάτησαν αντίστοιχα με Poco και τους το είχε στείλει με κάτι εβδομάδες καθυστέρηση και επίσης βάλε άλλες 10-15 ημέρες από την στιγμή που το στείλουν!

 

Το αναφέρω ότι θα έχουν παραλαβή 5 Σεπτέμβρη, διάβαζε ποιο προσεκτικά πριν κατηγορήσεις κάποιον για παραπληροφορήση.

 

Ξεκίνησαν τα καλά χτες παρουσιάστηκε σήμερα πτώση τιμής στο Banggood σε preorder με παραλαβή 5 Σεπτέμβρη κουπόνι BGM9TP64

Τιμή: 388,38€ :D

 

Xiaomi Mi 9T Pro Global Version 6GB 64GB

Edited by tigreos
Link to comment
Share on other sites

8αρι αραγε θα βγει με global ? ξερει κανεις ?
Από αυτά που διαβάζω μέχρι τώρα όχι το 8 δεν θα βγεί global.
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Γιατί έκαναν την πατάτα με τη σελφι κάμερα, αλλιώς θα έσπερνε

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Να πέσει η τιμή μέχρι τις γιορτές και θα είναι ταμάμ παρόλο που διατηρώ τις επιφυλάξεις μου σε σχέση με το Mi 9, σχεδόν 400 έχει τώρα. Θα δείξει στην πορεία.
Link to comment
Share on other sites

Σιγά ρε παιδιά τώρα να αποτελεί deal breaker γιατί δεν έφερε τα 8gb έκδοση εδώ.

Μία χαρά τα 6 θα ανταποκριθουν στο 95+ των χρηστών.

Μην τρελαθούμε τώρα.

Να πέσει η τιμή μέχρι τις γιορτές και θα είναι ταμάμ παρόλο που διατηρώ τις επιφυλάξεις μου σε σχέση με το Mi 9, σχεδόν 400 έχει τώρα. Θα δείξει στην πορεία.

Άνετα μέσα στο Σεπτέμβρη - Οκτώβρη ένα 50ευρω κάτω θα παίζει.

 

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Ότι να ναι πιο ακριβό το 64 από το 128! Συντονιστειτε παιδιά. Απορώ αν θα υπάρξει έστω και ένας που θα δώσει τα 100 ευρώ καπέλο που ζητάνε οι μάγκες!

 

Στάλθηκε από το MI PAD 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 60 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Γιατί έκαναν την πατάτα με τη σελφι κάμερα, αλλιώς θα έσπερνε

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν ξέρω τι λέτε εγώ οι σελφι που είδα δίπλα στο μι9 δεν μου φάνηκαν πατάτα. Ένα κλικ κάτω απλά.

 

Στάλθηκε από το MI PAD 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σιγά ρε παιδιά τώρα να αποτελεί deal breaker γιατί δεν έφερε τα 8gb έκδοση εδώ.

Μία χαρά τα 6 θα ανταποκριθουν στο 95+ των χρηστών.

Μην τρελαθούμε τώρα.

 

Άνετα μέσα στο Σεπτέμβρη - Οκτώβρη ένα 50ευρω κάτω θα παίζει.

 

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk

 

Σωστά για τη ραμ, συμφωνώ. Για την τιμή όμως σκιάζομαι όταν πέφτει σχετικά γρήγορα του Mi 9 με τα 128.

Link to comment
Share on other sites

Πτώση τιμής στο Banggood σε preorder με παραλαβή 5 Σεπτέμβρη κουπόνι BGM9TPE 361,29€ :)

 

Xiaomi Mi 9T Pro Global Version 6GB 64GB

 

1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πτώση τιμής στο Banggood σε preorder με παραλαβή 5 Σεπτέμβρη κουπόνι BGM9TPE 361,29€ :)

 

Xiaomi Mi 9T Pro Global Version 6GB 64GB

 

1.jpg

 

Στην περιπτωση αυτη περναει τελωνειο?

Link to comment
Share on other sites

Στην περιπτωση αυτη περναει τελωνειο?

 

Αυτό έχει να κάνει με τον τρόπο αποστολής που επιλέγεις κατά την παραγγελία δηλαδή με την επιλογή Priority Direct Mail είσαι 100% σίγουρος ότι δεν θα πέραση.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό έχει να κάνει με τον τρόπο αποστολής που επιλέγεις κατά την παραγγελία δηλαδή με την επιλογή Priority Direct Mail είσαι 100% σίγουρος ότι δεν θα πέραση.

 

Τι ακριβως ειναι το Priority Direct Mail και που ακριβως υπαρχει κατα την διαρκεια της παραγγελιας?

Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβως ειναι το Priority Direct Mail και που ακριβως υπαρχει κατα την διαρκεια της παραγγελιας?

 

Η ερώτηση σου δεν είναι για το παρόν θέμα, αν θες δες τα αντίστοιχα θέματα στο forum αλλά για να σου απαντήσω τσέκαρε

ότι άλλες ερωτήσεις έχεις πας στα αντίστοιχα θέματα στο forum οχι εδω :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...