Jump to content

Bluetooth ακουστικά (Hands-Free)


moderndrummer
 Κοινοποίηση

επιλογή bluetooth  

6 members have voted

  1. 1. επιλογή bluetooth

    • Jawbone Icon
      0
    • Jabra Extreme
      0
    • Plantronics 975
      3
    • Jawbone Era
      0
    • Samsung Modus 3500
      0
    • Motorola HX550
      0
    • 'Αλλο
      3

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Αυριο θα τα έχω με 40€. Την xiaomi την εμπιστευομαι γενικα. Ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενη με κινητα της εταιριας.
Ενδιαφέρουσα πρόταση.Απο που τα παρηγγειλες?

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Αυτά τα έχει δοκιμάσει κανείς?Αναρωτιέμαι πώς θα κάθονται στο αυτί και αν ειναι λίγο μεγάλα...

https://www.skroutz.gr/s/19532216/JBL-Reflect-Flow-%CE%9C%CE%B1%CF%8D%CF%81%CE%BF.html

 

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω ειναι σε αλλη κατηγορια τα συγκεκριμενα Sony μιας και τα βλεπω στα 99 ευρω απο skroutz καταστηματα πανε στα 105 με μεταφορικα. 60 ευρω διαφορα δηλαδη με τα MPOW που εγραψα. Τα βρηκες καπου 73 ωστε η διαφορα να ειναι 30 ευρω? Εκτος αν γραφεις για την τιμη που εχουν τωρα να πω οτι μπαινουν αρκετα συχνα σε sale οπως και τα mpow H10.

 

Περίμενε γτ με έκαψες τώρα.

Σε όλες τις γνωστές αλυσίδες έχουν εδώ και καιρό (οσο κρατούν οι εκπτώσεις) 97 ευρώ με 0 έξοδα αποστολής.

Η τιμή αυτή την στιγμή των ακουστικών σου είναι 60 ευρώ.

 

Εσυ καλά έκανες και τα πήρες 44 ευρώ, αλλά τα κάνεις review σε περίπτωση που κάποιος τα βρει ενδιαφέρον, πατήσει το link που άφησες και μπει στη διαδικασία να τα αγοράσει στην τιμή που έχουν αυτή τη στιγμή.

Κάπου εδώ μπήκα σφηνα και είπα την σκέψη μου, πως αν είναι να δώσω αυτή τη στιγμή 60 ευρώ, θα σκεφτόμουν πιο σοβαρά να πάρω τα sony σκεπτόμενος και την αυτονομία και την απόδοση αλλά και το support των συνεχόμενων update.

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Περίμενε γτ με έκαψες τώρα.

Σε όλες τις γνωστές αλυσίδες έχουν εδώ και καιρό (οσο κρατούν οι εκπτώσεις) 97 ευρώ με 0 έξοδα αποστολής.

Η τιμή αυτή την στιγμή των ακουστικών σου είναι 60 ευρώ.

 

Εσυ καλά έκανες και τα πήρες 44 ευρώ, αλλά τα κάνεις review σε περίπτωση που κάποιος τα βρει ενδιαφέρον, πατήσει το link που άφησες και μπει στη διαδικασία να τα αγοράσει στην τιμή που έχουν αυτή τη στιγμή.

Κάπου εδώ μπήκα σφηνα και είπα την σκέψη μου, πως αν είναι να δώσω αυτή τη στιγμή 60 ευρώ, θα σκεφτόμουν πιο σοβαρά να πάρω τα sony σκεπτόμενος και την αυτονομία και την απόδοση αλλά και το support των συνεχόμενων update.

 

Ναι βρε καταλαβα το σκεπτικο σου και συμφωνω στον τροπο σκεψης δεν εχεις αδικο. Αυτη τη στιγμη ειναι ενα 40αρι η διαφορα στα sale τα πηρα 37 μαζι με 6.49 ευρω μεταφορικα. Δεν τα εχω ακουσει τα sony αλλα τα MPOW μου αφησαν παρα πολυ καλες εντυπωσεις τα δουλευω καθημερινα.

Link to comment
Share on other sites

Αυτά τα έχει δοκιμάσει κανείς?Αναρωτιέμαι πώς θα κάθονται στο αυτί και αν ειναι λίγο μεγάλα...

https://www.skroutz.gr/s/19532216/JBL-Reflect-Flow-%CE%9C%CE%B1%CF%8D%CF%81%CE%BF.html

 

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Ενδιαφέρον και αυτά. Αλλά δεν γράφουν τι αναμονή έχουν! :(

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Εκτός από την δυνατότητα να αλλάζεις τραγούδια, να απαντάς στις hands-free στις κλήσεις σου και να έχεις προσβαση στο voice assistant, τα Reflect Flow σου προσφέρουν 10 ώρες μουσικής αυτονομίας με 20 επιπλέον ώρες στη θήκη-φορτιστή, ενώ είναι εντελώς αδιάβροχα και sweatproof, με δείκτη IPX7.

Οι πληροφορίες ειναι απο το site του κοτσοβολου.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε καταλαβα το σκεπτικο σου και συμφωνω στον τροπο σκεψης δεν εχεις αδικο. Αυτη τη στιγμη ειναι ενα 40αρι η διαφορα στα sale τα πηρα 37 μαζι με 6.49 ευρω μεταφορικα. Δεν τα εχω ακουσει τα sony αλλα τα MPOW μου αφησαν παρα πολυ καλες εντυπωσεις τα δουλευω καθημερινα.

 

Η αλήθεια είναι πως αν δεν είχα ενα συρτάρι ακουστικά θα τους έδινα μια ευκαιρία.

 

Με τα sony είμαι φουλ καλυμμένος σε ακουστικά.

Πλέον μόνο τα sony δουλεύω και τα freelace της Huawei για έξω.

 

Η αλήθεια είναι πως μια ευκαιρία επίσης θέλω να δώσω και στα crystal audio bt-01 αλλά δεν μπορώ να βρω περισσότερες πληροφορίες όπως αυτονομία, έκδοση BT και τέτοια οπότε με αποτρέπει η αγορά τους στα 25 ευρώ.

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι πως αν δεν είχα ενα συρτάρι ακουστικά θα τους έδινα μια ευκαιρία.

 

 

 

Με τα sony είμαι φουλ καλυμμένος σε ακουστικά.

 

Πλέον μόνο τα sony δουλεύω και τα freelace της Huawei για έξω.

 

 

 

Η αλήθεια είναι πως μια ευκαιρία επίσης θέλω να δώσω και στα crystal audio bt-01 αλλά δεν μπορώ να βρω περισσότερες πληροφορίες όπως αυτονομία, έκδοση BT και τέτοια οπότε με αποτρέπει η αγορά τους στα 25 ευρώ.

Αν παίξουν σε sale ξανά δώσε τα μια ευκαιρια πιστεύω θα σε ικανοποιησουν για την τιμή τους. Η crystal audio ήταν από παλιά πολύ ποιοτική εταιρία σε ότι έβγαζε αλλά δεν τα έχω ακούσει. Τα Sony πάντα είναι ποιοτικά απλά λίγο τσιμπημένα αλλά είναι και το brand στη μέση που ξέρεις ότι περνεις κάτι αξιόλογο.

 

Στάλθηκε από το SM-T720 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Από προχθές κάτοχος Plantronics 110.

Πρώτες εντυπώσεις άριστες, τόσο σε design, λειτουργικότητα όσο και ποιότητα ήχου και ακύρωση θορύβων.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Από προχθές κάτοχος Plantronics 110.

Πρώτες εντυπώσεις άριστες, τόσο σε design, λειτουργικότητα όσο και ποιότητα ήχου και ακύρωση θορύβων.

Τι τιμή έχουν αυτά; Ear buds είναι;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το Deep Sleep που γράφει τι είναι; Όταν σε πάρει κάποιος τηλέφωνο και το έχεις ενεργοποιημένο θα σε ειδοποιήσει;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω στην κατοχή μου περίπου 4 μήνες τα παρακάτω, στην ομιλία ο συνομιλητής σε ακούει πολύ καθαρά & είναι πολύ τίμια στην μουσική, είναι πολύ άνετα στο αυτί σαν να μην φοράς τίποτα. Μπαταρία κρατάνε περίπου δύο ώρες & η θήκη τα φορτίζει 4 φορές. Υπόψιν ότι εις γνώση σου πας σε ακουστικά από τα βάθη της Κίνας & οι πιθανότητες να ψοφήσουν είναι πολλές. Πριν τα αγοράσω είχα ψάξει στο YouTube & τα χαρακτήριζαν ως την πιο πίστη αντιγραφή των Apple.

 

Εύχομαι να βοήθησα.

 

https://www.skroutz.gr/s/20455771/i666-%CE%9B%CE%B5%CF%85%CE%BA%CF%8C.html?utm_source=android&utm_campaign=skroutz_share

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δύσκολο να σε ακούν καθαρά σε περιβάλλον με θόρυβο... δεν εχω καταφέρει με κάτω απο είκοσι ευρω καλά αποτελέσματα

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερες παιδια και καλο μηνα, καλη Σαρακοστη.

Για τα Creative Outlier air που τα ειδα στο Skroutz τα εχει καποιος?

Η Creative απο οσο θυμαμαι εβγαζε καρτες ηχου σε υπολογιστες αλλα και over ear ακουστικα.

Καποιος που να ειναι κατοχος να παραθεσει αποψη?

Ευχαριστω.

Τεχνολογια...μια ανηφορικη ροτα προς την εξιλεωση των συναισθηματων...
Link to comment
Share on other sites

Deep sleep είναι μία λειτουργία, κατά την οποία όταν το bluetooth ακουστικό είναι εκτός εμβέλειας της συσκευής με την οποία είναι συνδεδεμένο, κάνει εξοικονόμηση μπαταρίας. Πέφτει δηλαδή σε μία κατάσταση ας πούμε βαθέος ύπνου.

Από τη στιγμή που θα συνδεθεί ξανά με το ακουστικό, ενεργοποιείται και πάλι.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Deep sleep είναι μία λειτουργία, κατά την οποία όταν το bluetooth ακουστικό είναι εκτός εμβέλειας της συσκευής με την οποία είναι συνδεδεμένο, κάνει εξοικονόμηση μπαταρίας. Πέφτει δηλαδή σε μία κατάσταση ας πούμε βαθέος ύπνου.

Από τη στιγμή που θα συνδεθεί ξανά με το ακουστικό, ενεργοποιείται και πάλι.

Αυτό το χαρακτηριστικό μόνο το συγκεκριμένο Plantronics το έχει;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το χαρακτηριστικό μόνο το συγκεκριμένο Plantronics το έχει;

Όχι, τα περισσότερα plantronics, ακομη και τα πιο οικονομικά μοντέλα, το έχουν.

Είναι πολύ καλό!

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Από προχθές κάτοχος Plantronics 110.

Πρώτες εντυπώσεις άριστες, τόσο σε design, λειτουργικότητα όσο και ποιότητα ήχου και ακύρωση θορύβων.

 

Το έχω σχεδόν 1 χρόνο. Σε γενικές γραμμές πολύ καλό. Δύο μειονεκτήματα έχω να αναφέρω.

Το πρώτο αφορά στην μέγιστη ένταση του ακουστικού, η οποία δεν είναι όσο δυνατή θα ήθελα.

Και το δεύτερο έχει να κάνει με το γεγονός ότι δεν κρατάει το επίπεδο έντασης που έχω ορίσει. Μέσα στην ημέρα το επίπεδο πέφτει κάτω από την μέση. Δεν έχω καταλάβει γιατί συμβαίνει.

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Όταν το κορυφαίο για ομιλία ακουστικό (voyager edge) πωλείται αυτή τη στιγμή στα 35€ δεν δίνεις 38 για το 110. Γνώμη μου :)
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά δεν μ αρέσει καθολου ο σχεδιασμός του EDGE και έχω διαβάσει για αρκετά προβλήματα που έβγαλε.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Όταν το κορυφαίο για ομιλία ακουστικό (voyager edge) πωλείται αυτή τη στιγμή στα 35€ δεν δίνεις 38 για το 110. Γνώμη μου :)

 

Φιλος με τα 110 μπροστά μου αναφέρει ως Heavy χρήστης ότι είναι καταπληκτικά για ομιλία

Προφανώς δεν ακούει μουσική αλλά είναι όλη την ώρα με το κινητό ή το skype.

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

Αν θέλεις και μουσική παίρνεις τα στερεοφωνικά Bluetooth! Σε μόνο ηχείο δεν θα άκουγα ποτέ μουσική!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Όταν το κορυφαίο για ομιλία ακουστικό (voyager edge) πωλείται αυτή τη στιγμή στα 35€ δεν δίνεις 38 για το 110. Γνώμη μου :)

 

Συμφωνώ 100%!!

Link to comment
Share on other sites

Φιλος με τα 110 μπροστά μου αναφέρει ως Heavy χρήστης ότι είναι καταπληκτικά για ομιλία

Προφανώς δεν ακούει μουσική αλλά είναι όλη την ώρα με το κινητό ή το skype.

Πολυ καλά τα λέει ο φίλος σου, η ποιότητα ομιλίας είναι απίστευτη!

Άψογα ακουστικά σε όλα τους!

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...