Jump to content

Bluetooth ακουστικά (Hands-Free)


moderndrummer
 Κοινοποίηση

επιλογή bluetooth  

6 members have voted

  1. 1. επιλογή bluetooth

    • Jawbone Icon
      0
    • Jabra Extreme
      0
    • Plantronics 975
      3
    • Jawbone Era
      0
    • Samsung Modus 3500
      0
    • Motorola HX550
      0
    • 'Αλλο
      3

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

3 ώρες πριν, Leon_G said:

Kαλησπερα παιδια.

Ψάχνω για ακουστικα γιατι αυτά που είχα χαλασαν τελειως και ειμαι αναμεσα στα Xiaomi Redmi Buds 5 Pro και τα huawei freebuds 5i. 

Εχει κανεις άποψη? τα δευτερα ειναι πιο ακριβα και τα λενε ελάχιστα καλύτερα αλλα να πω την αληθεια δεν με τρελαινουν εμφανισιακα. 

Θελω να εχουν καλο ήχο και λειτουργία "διαφάνειας"

Ευχαριστω!

Πάρε τα freeclip πολύ καλά είναι 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Ψαχνω ακυοστικα που να μην ειναι in ear εχω 4 χρονια τα xiaomi air 2s εχετε καποια προταση?

υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, dimitris15 said:

Ψαχνω ακυοστικα που να μην ειναι in ear εχω 4 χρονια τα xiaomi air 2s εχετε καποια προταση?

SoundPEATS Air4

Mobile: OnePlus 9 Pro & Realme Pad 10.4" 

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, dante_100 said:

γνωμη για τα edifier?

Edited by dimitris15
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

καλησπερα σας, ψαχνω ασυρματα ακουστικα για το iphone 13 pro max που να ειναι δοκιμασμενα και αξιολογα χωρις αποσυνδεσεις, με καθαρο ήχο, με ACN και με καλο μικροφωνο να με ακουν καλα, μπαταρια να κραταει καποιες μερες. Κυριως για κλήσεις. Ενταξει οικονομικα μεχρι 50-60€. εχετε να προτεινετε κατι αντιστοιχο που να παιζει και να ειστε ευχαριστημενοι; σκεφτομαι κατι σαν https://www.skroutz.gr/s/49410067/Xiaomi-Redmi-Buds-5-Pro-Bluetooth-Handsfree-Akoustika-me-Antochi-ston-Idrota-kai-THiki-Fortisis-Mayra.html  ή https://www.belkin.com/noise-cancelling-earbuds/P-AUC006.html 55 euro,  ειχα το plantronics voyager 3200 και MARQUE 2 M 165  αλλα χαλασαν...και δεν υπαρχει πλεον η εταιρια για να βρω κατι αλλο... Ευχαριστώ

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

Εάν ήσουν ευχαριστημένος από το Plantronics 3200, πιθανόν να σε ενδιαφέρει το 5200 που ψιλοείναι ακόμα διαθέσιμο μετά τις διαδοχικές εξαγορές της Plantronics από Poly και HP. Απλά είναι πιο ογκώδες.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, minast said:

Εάν ήσουν ευχαριστημένος από το Plantronics 3200, πιθανόν να σε ενδιαφέρει το 5200 που ψιλοείναι ακόμα διαθέσιμο μετά τις διαδοχικές εξαγορές της Plantronics από Poly και HP. Απλά είναι πιο ογκώδες.

οοοχι το 3200 ειναι πολυ μικροτερο....το 5200 δεν....πολυ μεγαλο 

η βασικη ερωτηση ειναι αν εχει καποιος ακουστικα, οχι apple, και δουλεουν σωστα με κοστος το πολύ μεχει 60€

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πριν, pektis7 said:

Δες το Jabra talk 45

Εγώ έχω το Jabra Talk 45 ως "δεκανίκι" μετά τα από τα Plantronics Voyager Edge, 3200.

Είναι χειρότερο από όλες τις απόψεις, αλλά... το βρίσκεις. 🙂 Η αποθορυβοποίησή του είναι πολύ στοιχειώδης.

Link to comment
Share on other sites

Αν θέλετε «μανταλάκι» ακουστικό πάρτε ένα τέτοιο.

Δεν συγκρίνετε με Platronics αλλά αν δεν έχετε δοκιμάσει οτιδήποτε επώνυμο οι ίδιοι πχ Jabra και ότι άλλο επώνυμο που να σας ικανοποιεί μην πετάτε τζάμπα τα λεφτά σας.

Ένα χρόνο τώρα είμαι ευχαριστημένος, Χαλαρώνει λίγο το «μανταλάκι» με τον καιρό αλλά μάλλον το ζόρισα εγώ. Πιθανόν να βρείτε περίπου το ίδιο σε λίγο μικρότερο μέγεθος. Ίσως ο Κινέζος  έχει βγάλει και «πιο φρέσκο» μοντέλο.

Δυνατός ο ήχος αλλά δεν συνδέεται με ταυτόχρονα με δυο συσκευές. Είναι όμως σχεδόν τζάμπα.

κρατάει φουλ δυο μέρες. Δυνατά ακούς μουσική και ότι θες σε μονοφωνικό ήχο εννοείται.

YYK-530.jpg

Στιγμιότυπο οθόνης 2024-07-17 111855.jpg

Edited by Vox
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
On 16/8/2024 at 11:17 ΜΜ, ilka71 said:

ξέρει κανείς τα νέα samsung Galaxy buds 3 pro έχουν  transparency; 

Ναι έχουν και λειτουργεί πάρα πολύ καλά σε σύγκριση με του ανταγωνισμού.

Link to comment
Share on other sites

Έκαναν ανάκληση γιατί υπήρχε τεράστιο πρόβλημα με τα eartips, ίσως να ήταν και παγκόσμια. Πιστεύω σύντομα θα επανέλθουν και στα γνωστά μαγαζιά.

Link to comment
Share on other sites

Πείτε την γνώμη σας για τα Jellico AirBlue Pro 3 ?????

τα θέλω για iPhone είναι όμορφο αντίγραφο από τα AirPods 3  και θέλω να μάθω εάν αξίζουν ή όχι 

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα μια συγριση μεταξυ galaxy buds 3 τα απλα και edifier 320TN

υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

Έχει αγοράσει κάποιος από 01/08 και μετά τα buds3 και έχει καταφέρει να παραγγείλει και τη θήκη από το Samsung Members;

Link to comment
Share on other sites

πηρα τα buds3  προχτές. δεν μπορώ να πω ότι ξετρελάθηκα ούτε με την ποιότητα κλήσεων ούτε φυσικά με την μπαταρία που βλέπω είναι χειρότερη από κάτι soundpeats που έχω. 

η ερώτηση είναι ότι στην εφαρμογή wearables όταν την πρώτο άνοιξα έδειχνε και το ποσοστό μπαταρίας της θήκης. τώρα δεν το δείχνει. υπάρχει κάποια ρύθμιση; 

πηρα τα bud3 παίχτες. προχτές. δεν μπορώ να πω ότι ξετρελάθηκα ούτε με την ποιότητα κλήσεων ούτε φυσικά με την μπαταρία που βλέπω είναι χειρότερη από κάτι soundpeats που έχω. 

η ερώτηση είναι ότι στην εφαρμογή wearables όταν την πρώτο άνοιξα έδειχνε και το ποσοστό μπαταρίας της θήκης. τώρα δεν το δείχνει. υπάρχει κάποια ρύθμιση; 

EDIT τελικά το δείχνει εάν ένα από τα buds είναι μέσα

πηρα τα bud3 παίχτες. προχτές. δεν μπορώ να πω ότι ξετρελάθηκα ούτε με την ποιότητα κλήσεων ούτε φυσικά με την μπαταρία που βλέπω είναι χειρότερη από κάτι soundpeats που έχω. 

η ερώτηση είναι ότι στην εφαρμογή wearables όταν την πρώτο άνοιξα έδειχνε και το ποσοστό μπαταρίας της θήκης. τώρα δεν το δείχνει. υπάρχει κάποια ρύθμιση; 

EDIT τελικά το δείχνει εάν ένα από τα buds είναι μέσα

 

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ 

1..ένα ωραίο είναι ότι εάν πεις answer call απαντάς χωρίς χέρια. πολύ χρήσιμο! 

2.. πλέον εάν έχεις στο τηλ ενεργό το do not disturb δεν χτυπάει όχι μόνο στο τηλ η στα ακουστικά αλλά ούτε και στο huawei ρολόι! απόλυτη ησυχία

Edited by ilka71
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...