Jump to content

OnePlus 7 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα με πείσει ο Άλεξ η η συσκευή ομως; Το ότι θα με εντυπωσιάζει ως συσκευή από κοντά είναι σίγουρο. Θα υπάρχει όμως η θα χαθεί η έννοια της φορητότητας;

 

Την περίμενα πως και πως αυτή την συσκευή η αλήθεια είναι. Αλλά είμαι και λίγο διστακτικός για τους λόγους που αναφέρω παραπάνω. Η κάμερα επίσης πιστεύω πως σε σχέση με το 5 θα με αφήσει παραπάνω από ικανοποιημένο, αλλά δεν ξέρω εάν ο χώρος βελτίωσης της γεμίσει με τον καιρό. Θα βελτιωθεί κι άλλο;

 

Η αυτονομία της συσκευής, που είναι και το βασικότερο για μένα, δε νομίζω ότι θα με απογοητεύσει αλλά δεν ξέρω αν θα πιάνει και τους χρόνους που πιάνω τώρα με το 5αρι. Θα μπορώ για παράδειγμα με χαλαρή χρήση να πετύχω 3 μέρες standby και 6 ώρες οθόνης;

Με πιο βαριά χρήση θα πιάνω 8 ώρες οθόνης με 1,5 ημέρα standby;

 

Είναι δηλαδή κάνα δυο πραγματακια που θέλω λίγο να δω για να αποφασίσω πιο καθαρά.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

 

Να σου πω ότι δεν είναι μεγάλη η συσκευή θα σου πω ψέματα.

Να σου πω ότι δεν είναι βαριά πάλι ψέματα θα σου πω.

 

 

Δεν βοηθάει και η εποχή όπου σε λίγο θα ήμαστε με βερμούδες και φανελάκια.

Όπως έχω γράψει όμως πάλι ο έρως εποχές δεν κοιτά.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Είναι μεγαλούτσικο, το max φαίνεται πιο μαζεμένο μπροστά του, που θεωρητικα είναι και αυτό μεγάλο.
iphone 7 iOS 12.0
Link to comment
Share on other sites

Να σου πω ότι δεν είναι μεγάλη η συσκευή θα σου πω ψέματα.

Να σου πω ότι δεν είναι βαριά πάλι ψέματα θα σου πω.

 

 

Δεν βοηθάει και η εποχή όπου σε λίγο θα ήμαστε με βερμούδες και φανελάκια.

Όπως έχω γράψει όμως πάλι ο έρως εποχές δεν κοιτά.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Η οθόνη του σίγουρα θα είναι ατελείωτη και απολαυστική. Το κακό είναι ότι εάν μάθω σε αυτό και το συνηθίσω, άντε να γυρίσω σε μικρότερες οθόνες :D

 

Εσύ με την συσκευή που έχεις στην κατοχή σου, εάν είναι αυτή του avatar σου, τι σε κάνει να θες να πας στο 7 Pro; Εκτός από τον έρωτα με την OP, που έχω και εγώ ομολογώ έως έναν βαθμό, δε θα χάσεις πράγματα όπως και θα κερδίσεις προφανώς κάποια άλλα; Τι είναι αυτό που έχει πείσει εσένα και είσαι σίγουρος ότι σε θα σε απογοητεύσει;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι πολύ περίεργος να δω την απόδοση της μπαταρίας σε πραγματικές συνθήκες. Με τέτοια οθόνη φοβάμαι ότι τα πράγματα θα είναι απογοητευτικα στους χρόνους sot

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Yπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Η καμπυλοτητα τοσο της οθονης οσο και τις πλατης στις ακρες θα βοηθαει αρκετα στο κουμπωμα στο χερι αλλα παραλληλα το γυαλι και το βαρος θα το κανουν Νο.1 για γλυστρημα. Οποτε θηκη πλατης οπωσδήποτε.
Link to comment
Share on other sites

Η οθόνη του σίγουρα θα είναι ατελείωτη και απολαυστική. Το κακό είναι ότι εάν μάθω σε αυτό και το συνηθίσω, άντε να γυρίσω σε μικρότερες οθόνες :D

 

Εσύ με την συσκευή που έχεις στην κατοχή σου, εάν είναι αυτή του avatar σου, τι σε κάνει να θες να πας στο 7 Pro; Εκτός από τον έρωτα με την OP, που έχω και εγώ ομολογώ έως έναν βαθμό, δε θα χάσεις πράγματα όπως και θα κερδίσεις προφανώς κάποια άλλα; Τι είναι αυτό που έχει πείσει εσένα και είσαι σίγουρος ότι σε θα σε απογοητεύσει;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

 

Δεν με κατάλαβες.

Εγώ ψώνισα πριν δυο εβδομάδες XS MAX και ησύχασα από τα ζωύφια που με ετρωγαν στην τσέπη.

Εσενα τσιγκλάω γνωρίζοντας ότι έχεις αγάπη στην 1+ να μην δίνεις σημασία στα αρνητικά που όλες οι συσκευές λίγο πολύ έχουν και να εστιάσεις στα θετικά της.

Οθόνη : Εντάξει δεν είναι φλατ αλλά είναι ατελείωτη και απολαυστική όπως έγραψες.

Ήρθε η ώρα να βάλεις μια αγγελία το 5αρι σου.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Δεν με κατάλαβες.

Εγώ ψώνισα πριν δυο εβδομάδες XS MAX και ησύχασα από τα ζωύφια που με ετρωγαν στην τσέπη.

Εσενα τσιγκλάω γνωρίζοντας ότι έχεις αγάπη στην 1+ να μην δίνεις σημασία στα αρνητικά που όλες οι συσκευές λίγο πολύ έχουν και να εστιάσεις στα θετικά της.

Οθόνη : Εντάξει δεν είναι φλατ αλλά είναι ατελείωτη και απολαυστική όπως έγραψες.

Ήρθε η ώρα να βάλεις μια αγγελία το 5αρι σου.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Μπα το 5αρι θα μείνει μέχρι να παραδώσει πνεύμα, είτε πάω στο 7Pro είτε όχι.

 

Αν θυμάμαι σωστά, πριν 3 χρόνια περίπου γράφαμε στο Mi4S. Έτσι δεν είναι;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by baiosss

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε και για προ παραγγελία σε Amazon(στο γερμανικό για την ώρα)

Βέβαια δινει ημερομηνία κυκλοφορίας 31 Μαΐου αλλά εικάζω και νωρίτερα

https://www.amazon.de/Oneplus-Smartphone-interner-Speicher-Deutsche-Schwarz/dp/B07R97WZJ9/ref=sr_1_5?__mk_de_DE=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&keywords=oneplus+7+pro&qid=1558155385&s=gateway&sr=8-5

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε και για προ παραγγελία σε Amazon(στο γερμανικό για την ώρα)

Βέβαια δινει ημερομηνία κυκλοφορίας 31 Μαΐου αλλά εικάζω και νωρίτερα

https://www.amazon.de/Oneplus-Smartphone-interner-Speicher-Deutsche-Schwarz/dp/B07R97WZJ9/ref=sr_1_5?__mk_de_DE=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&keywords=oneplus+7+pro&qid=1558155385&s=gateway&sr=8-5

 

Γιατί όταν το βάζεις στο καλαθι την τιμή την πάει στα 790€?

Link to comment
Share on other sites

Γιατί όταν το βάζεις στο καλαθι την τιμή την πάει στα 790€?

 

Έχουμε μεγαλύτερο φπα από Γερμανία και επειδή το άμαζον αποδίδει το φπα στο Ελληνικλο κράτος, προσθέτει την διαφορά.

Προσθήκη

Με την Ιταλία νομίζω έχουμε παραπλήσιο φπα οπότε η τιμή δεν ανεβαινει πολύ. Αλλά καλύτερα αν δεν θέλεις τιμολόγιο απευθείας από oneplus. Βέβαια δεν έχουν βγάλει ακόμα τα πακετάκια προσφοράς που έβγαζαν με αγορά κινητού ακόμα.

Edited by bill_phone
Link to comment
Share on other sites

Γιατί όταν το βάζεις στο καλαθι την τιμή την πάει στα 790€?

 

Όπως σου εξήγησε ο φίλος πάνω.

Από Amazon αξίζει μόνο με τιμολόγιο που είναι η μόνη εναλλακτική εφόσον oneplus δεν παρέχει τέτοια δυνατότητα.

 

 

Btw και ένα review που βάζει τα πράγματα σε πιο νορμάλ επίπεδα όσον αφορά μπαταρία

 

Από 8.40 " και μετά.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Όπως σου εξήγησε ο φίλος πάνω.

Από Amazon αξίζει μόνο με τιμολόγιο που είναι η μόνη εναλλακτική εφόσον oneplus δεν παρέχει τέτοια δυνατότητα.

 

 

Btw και ένα review που βάζει τα πράγματα σε πιο νορμάλ επίπεδα όσον αφορά μπαταρία

 

Από 8.40 " και μετά.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

 

Αν είναι όπως τα λέει και μετά από 1-2 αναβαθμίσεις ώστε να στρώσει καλύτερα το λειτουργικό τότε θα έχει αρκετά καλή αυτονομία.

Link to comment
Share on other sites

Όπως σου εξήγησε ο φίλος πάνω.

Από Amazon αξίζει μόνο με τιμολόγιο που είναι η μόνη εναλλακτική εφόσον oneplus δεν παρέχει τέτοια δυνατότητα.

 

 

Btw και ένα review που βάζει τα πράγματα σε πιο νορμάλ επίπεδα όσον αφορά μπαταρία

 

Από 8.40 " και μετά.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Πολύ καλά νέα για την μπαταρία λοιπόν. Και είναι ακόμα αρχή.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Εξ αρχής δεν είχα καμία αμφιβολία για την απόδοση μπαταρίας ότι θα είναι σε ικανοποιητικα επίπεδα ακόμα και σε λειτουργία μόνιμα στα 90hz.

 

Ναι δεν θα είναι top of the top όπως θα παρέχει το 7αρι η το p30 pro η το s10 plus Qualcomm variant αλλά από την άλλη το 10-15% κατώτερη απόδοση του(χωρίς να σημαίνει ότι θα είναι μέτρια) ειμαι πρόθυμος να αποδεχθω και σαν αντισταθμισμα να έχω την καλύτερη viewing experience σε smartphone σήμερα που είναι συνδυασμός top χαρακτηριστικά οθόνης και φυσικά full screen experience.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι όπως τα λέει και μετά από 1-2 αναβαθμίσεις ώστε να στρώσει καλύτερα το λειτουργικό τότε θα έχει αρκετά καλή αυτονομία.

 

https://www.gsmarena.com/oneplus_7_pro_receives_firmware_update_the_soon_after_launch-news-37080.php

Link to comment
Share on other sites

Εξ αρχής δεν είχα καμία αμφιβολία για την απόδοση μπαταρίας ότι θα είναι σε ικανοποιητικα επίπεδα ακόμα και σε λειτουργία μόνιμα στα 90hz.

 

Ναι δεν θα είναι top of the top όπως θα παρέχει το 7αρι η το p30 pro η το s10 plus Qualcomm variant αλλά από την άλλη το 10-15% κατώτερη απόδοση του(χωρίς να σημαίνει ότι θα είναι μέτρια) ειμαι πρόθυμος να αποδεχθω και σαν αντισταθμισμα να έχω την καλύτερη viewing experience σε smartphone σήμερα που είναι συνδυασμός top χαρακτηριστικά οθόνης και φυσικά full screen experience.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Καλά το P30 Pro δεν μπαίνει στην εξίσωση λόγω FHD οθόνης. Αν βάζαμε και το 7 Pro σε τέτοια ανάλυση, νομίζω όλα ίδια θα είναι πάνω κάτω.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν άντεξα και το παρήγγειλα από αμερική (είμαι εδώ αυτή τη στιγμή), σε mirror grey.

Μαζί με θήκη και τα wireless bullets.

Πήρα το 8/256 που έρχεται πιο φθηνά από το ευρωπαϊκό 6/128.

 

Κάρμπον θήκη, wireless bullets και τηλέφωνο σύνολο στα 780 ευρώ με τη μετατροπή.

 

Λογικά δευτέρα τρίτη θα το έχω

Link to comment
Share on other sites

Διαθέσιμο για προ παραγγελία και σε ισπανικό Amazon το οποίο λέει από 24 Μαΐου διαθέσιμο και στέλνει Ελλάδα

https://www.amazon.es/OnePlus-Mirror-Gray-256GB-GM1913/dp/B07R97WZJ9/ref=sr_1_51?__mk_es_ES=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&keywords=Oneplus+7+Pro&qid=1558194849&s=gateway&sr=8-51

 

Αντίθετα από γαλλικό και ιταλικό δεν στέλνουν τη δεδομένη χρονική στιγμή, ίσως αλλάξει σε μεταγενεστερη ημερομηνία.

https://www.amazon.it/OnePlus-Pro-Mirror-Gray-256GB/dp/B07R97WZJ9/ref=sr_1_42?__mk_it_IT=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&keywords=Oneplus+7+Pro&qid=1558194176&s=gateway&sr=8-42

https://www.amazon.fr/OnePlus-Pro-Smartphone-D%C3%A9bloqu%C3%A9-fran%C3%A7aise/dp/B07R84NSXM/ref=sr_1_52?__mk_fr_FR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&keywords=Oneplus+7+Pro&qid=1558194051&s=gateway&sr=8-52

 

Στο αγγλικό ακόμα δεν εμφανίστηκε.

 

Sent from my V1821A using Tapatalk

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Διαθέσιμο για προ παραγγελία και σε ισπανικό Amazon το οποίο λέει από 24 Μαΐου διαθέσιμο και στέλνει Ελλάδα

https://www.amazon.es/OnePlus-Mirror-Gray-256GB-GM1913/dp/B07R97WZJ9/ref=sr_1_51?__mk_es_ES=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&keywords=Oneplus+7+Pro&qid=1558194849&s=gateway&sr=8-51

 

Αντίθετα από γαλλικό και ιταλικό δεν στέλνουν τη δεδομένη χρονική στιγμή, ίσως αλλάξει σε μεταγενεστερη ημερομηνία.

https://www.amazon.it/OnePlus-Pro-Mirror-Gray-256GB/dp/B07R97WZJ9/ref=sr_1_42?__mk_it_IT=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&keywords=Oneplus+7+Pro&qid=1558194176&s=gateway&sr=8-42

https://www.amazon.fr/OnePlus-Pro-Smartphone-D%C3%A9bloqu%C3%A9-fran%C3%A7aise/dp/B07R84NSXM/ref=sr_1_52?__mk_fr_FR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&keywords=Oneplus+7+Pro&qid=1558194051&s=gateway&sr=8-52

 

Στο αγγλικό ακόμα δεν εμφανίστηκε.

 

Sent from my V1821A using Tapatalk

 

Este producto saldrá a la venta el 24 de mayo de 2019.

Cómpralo en preventa ya.

El vendedor que has elegido para este producto no realiza envíos a Grecia

Ο πωλητής που έχετε επιλέξει για αυτό το προϊόν δεν αποστέλλεται στην Ελλάδα..! Ο Ισπανός λέει δεν στέλνει Ελλάδα..!!

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Τζαμακι μπαίνει σε curved οθονες ή αφηνουμε την ζελατινα ?

https://twitter.com/ogiwrgos<>

Nokia 3330 , Nokia N73ME , NOKIA N8 , JOLLA PHONE, HTC 10, ONE PLUS 7 PRO NEBULA BLUE

The Microsoft & Nokia Motto: "We're the leaders, wait for us!"

Link to comment
Share on other sites

Τζαμακι μπαίνει σε curved οθονες ή αφηνουμε την ζελατινα ?
Η ζελατίνα η tempered glass uv σαν το white dome για τα samsung!

 

P30 Pro 256gb Aurora Power

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Este producto saldrá a la venta el 24 de mayo de 2019.

Cómpralo en preventa ya.

El vendedor que has elegido para este producto no realiza envíos a Grecia

Ο πωλητής που έχετε επιλέξει για αυτό το προϊόν δεν αποστέλλεται στην Ελλάδα..! Ο Ισπανός λέει δεν στέλνει Ελλάδα..!!

Άλλαξε στην πορεία,στην αρχή έστελνε κανονικα που δοκίμασα εγώ

Αλλα κάλλιστα να αλλάξει ξανά πολιτική σε άλλη χρονική περίοδο,τα κάνει πολύ τακτικά το Amazon αυτά ειδικά σε πρωτοεμφανιζομενα προϊόντα.

Τζαμακι μπαίνει σε curved οθονες ή αφηνουμε την ζελατινα ?

Κράτα το εργοστασιακό,μια χαρά θα κάνει τη δουλεία του,η αλλιώς αγοράζεις το επίσημο γυαλί που θα πουλάει η oneplus όποτε γίνει διαθέσιμο.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Άλλαξε στην πορεία,στην αρχή έστελνε κανονικα που δοκίμασα εγώ

Αλλα κάλλιστα να αλλάξει ξανά πολιτική σε άλλη χρονική περίοδο,τα κάνει πολύ τακτικά το Amazon αυτά ειδικά σε πρωτοεμφανιζομενα προϊόντα.

 

Κράτα το εργοστασιακό,μια χαρά θα κάνει τη δουλεία του,η αλλιώς αγοράζεις το επίσημο γυαλί που θα πουλάει η oneplus όποτε γίνει διαθέσιμο.

 

Εγώ την ολοκλήρωσα την παραγγελία Μ προχώρησε κανονικά. Τώρα θα δούμε αν χρεωθεί ο λογαριασμός μου. Υπάρχει περίπτωση αφού με άφησε κ την ολοκλήρωσα μετά από 2_3 μέρες να μου την ακυρώσουν κ να μου πουν ότι δεν στέλνει ο πωλητής? Κ τζάμπα να περιμένω?

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ την ολοκλήρωσα την παραγγελία Μ προχώρησε κανονικά. Τώρα θα δούμε αν χρεωθεί ο λογαριασμός μου. Υπάρχει περίπτωση αφού με άφησε κ την ολοκλήρωσα μετά από 2_3 μέρες να μου την ακυρώσουν κ να μου πουν ότι δεν στέλνει ο πωλητής? Κ τζάμπα να περιμένω?
Όχι ποτέ δεν γίνεται αυτό.

Η μόνη περίπτωση να γίνει αν έχουν βάλει κατά λάθος πολύ χαμηλή τιμή σε ένα προϊόν και έτσι ακυρώσουν

 

Τώρα ειδα και εγώ ότι στέλνουν ξανά Ελλάδα όπως στην αρχή.

 

Η χρέωση γίνεται στην αποστολή του προϊόντος

Αλλά μπορεί να προ δεσμεύουν το ποσό αφού μπει στη διαδικασία προετοιμασία αποστολής.

 

Ποια έκδοση παρήγγειλες??

 

Διότι μπλε που εγώ θέλω μόνο το 12/256 έχουν στη λίστα

Το 8αρι μόνο σε γκρι τώρα που μιλάμε,το μπλε όχι.

 

Sent from my V1821A using Tapatalk

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Όχι ποτέ δεν γίνεται αυτό.

Η μόνη περίπτωση να γίνει αν έχουν βάλει κατά λάθος πολύ χαμηλή τιμή σε ένα προϊόν και έτσι ακυρώσουν

 

Τώρα ειδα και εγώ ότι στέλνουν ξανά Ελλάδα όπως στην αρχή.

 

Η χρέωση γίνεται στην αποστολή του προϊόντος

Αλλά μπορεί να προ δεσμεύουν το ποσό αφού μπει στη διαδικασία προετοιμασία αποστολής.

 

Ποια έκδοση παρήγγειλες??

 

Διότι μπλε που εγώ θέλω μόνο το 12/256 έχουν στη λίστα

Το 8αρι μόνο σε γκρι τώρα που μιλάμε,το μπλε όχι.

 

Sent from my V1821A using Tapatalk

Το μπλε έβαλα 12-256. Και την ολοκλήρωσα κανονικά. Δεν μου έβγαλε σφάλμα..τώρα δεν ξερω...τι θα γίνει. Μην περιμένω τζάμπα φοβάμαι κ στο τέλος μου την ακυρωσουν

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 7 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...