Jump to content

OnePlus 7 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτό ακριβώς γράφω τόσο καιρό σε κάποιους και επιμένουν στην ανοησία τους. Ζητάνε και ξαναζητανε features και νέες λειτουργίες και όταν τους τις δώσουν, κλαίνε για τα 800αρια και τα χιλιάρικα. Μάθανε κάποιοι να αγοράζουν συσκευές "ναυαρχίδες" στα 400 και στα 500 και θέλουν για πάντα οι τιμές να μένουν στάσιμες αλλά με περισσότερα features.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ανάθεμα αν υπήρξε στα χρονικά των smartphone περίπτωση να βάζουν features και να μενει η τιμή σταθερή,όχι να μειώνεται που μόνο σε παράλληλο σύμπαν θα συνέβαινε.

 

Καμία εταιρία δεν δουλεύει για την ψυχή της μάνα της ούτε είναι φιλανθρωπικα ιδρύματα.

 

Παλιότερα έκαναν κριτική γιατι δεν βάζει 2k ανάλυση,τώρα έβαλε που όμως είχε αποτέλεσμα αύξηση τιμή 100+ ευρώ μεταξύ και επιπλέον extra features και υπάρχει πάλι γκρίνια από άλλους.

 

Και τώρα που έβαλε και μάλιστα δινοντας επιλογή στα 90hz γκρινιάζουν για την μπαταρία που δεν θα είναι top of the top αλλά σε πιο χαμηλά επίπεδα και ενώ στην συντριπτική πλοιοψηφια θα καλύψει για μια full ημέρα.

 

Θα σου πουν Ε τότε ας έβαζε 4500 μπαταρία και πάλι θα υπήρχε γκρίνια από άλλη μερίδα χρηστών που θα λένε μα τι τούβλο το κάνανε και γιατί το χοντρό το κάνανε.

 

Και ούτε καθ εξής.

 

Μαγικές λύσεις δεν υπάρχουν αυτή είναι η μόνη χειροπιαστη πραγματικότητα.

 

Μόνο κάτι κινήσεις απελπισίας τύπου ZTE που έβαλε τα περισσότερα features από οποιονδήποτε άλλον που δεν είναι Sammy,Huawei,Google,Apple και τα τιμολογει στα 600 και βλέπεις είναι στην αφανεια.

 

Ακόμα και απαρνηθηκε το δικό της skin και βάζει stock android και πάλι τζίφος.

 

Εχθές η Asus έβγαλε το zenfone 6 με της Παναγίας τα μάτια specs και θύρες ακουστικών και micro SD και 5000 μπαταρία και stereo speakers και stock android και 150 κάτω από αντιστοιχη έκδοση 7 Pro.

 

Η και.

 

Ακλαφτο θα πάει.

 

Απ όπου να το πιάσεις ακόμα και όταν εταιρίες δίνουν και περισσότερα και φθηνότερα αλλά σνομπαρονται από τους καταναλωτές.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Οθονη 90hz fluid amoled

Ufs 3.0

No bezel no nortch

Τριπλή καμερα απειρος καλυτερη απο το 6τ

Φορτιζει σε 20 λεπτά στο 50%

Εχει ψύκτρα

Στερεο ηχεια.

Σου δίνει 7 καινουργια πραγματα για τα οποια αξιζει τα 150€ παραπανω. Δεν γινετε να στα δωσει στα 500€ οταν σ10 και p30 καποια δεν τα εχουν καν

https://twitter.com/ogiwrgos<>

Nokia 3330 , Nokia N73ME , NOKIA N8 , JOLLA PHONE, HTC 10, ONE PLUS 7 PRO NEBULA BLUE

The Microsoft & Nokia Motto: "We're the leaders, wait for us!"

Link to comment
Share on other sites

Και type c 3.1 έδωσε ενώ έδινε v.2.0 έως τώρα.

Και το χαμηλότερο input latensy ενώ πριν είχε στο Θεό.

Και μείωσε και το Sar σε πιο γήινα επίπεδα ενώ πριν στο Θεό.

Έδωσε το πιο γρήγορο in display finger sensor της αγοράς

 

Επίσης αναβάθμισε το vibration motor που έπασχε προηγούμενες σειρές.

 

Ναι δεν έχει 2-3-4 πράγματα που έχει ανταγωνισμός,αλλά παράλληλα αυτός ο ανταγωνισμός δεν έχει 2-3-4 που έχει το oneplus.

 

Δεν γίνεται να ικανοποιήσει όλους καμία εταιρία για αυτό υπάρχουν επιλογές και ανταγωνισμός όπου κάθε ένας να βρει το λιμάνι του.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Και type c 3.1 έδωσε ενώ έδινε v.2.0 έως τώρα.

Και το χαμηλότερο input latensy ενώ πριν είχε στο Θεό.

Και μείωσε και το Sar σε πιο γήινα επίπεδα ενώ πριν στο Θεό.

Έδωσε το πιο γρήγορο in display finger sensor της αγοράς

 

Ναι δεν έχει 2-3-4 πράγματα που έχει ανταγωνισμός,αλλά παράλληλα αυτός ο ανταγωνισμός δεν έχει 2-3-4 που έχει το oneplus.

 

Δεν γίνεται να ικανοποιήσει όλους καμία εταιρία για αυτό υπάρχουν επιλογές και ανταγωνισμός όπου κάθε ένας να βρει το λιμάνι του.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Πολύ καλά όλα αυτά που έβαλε αλλά προσωπικά θεωρώ ότι για εταιρεία χωρίς δίκτυο στην χώρα και μόνο με ηλεκτρονικές παραγγελίες η τιμή είναι αυξημένη. Για εμένα η θύρα και η sd είναι πολύ σημαντικά. Στο 6άρι μου το έχω μετανοιώσει που δεν έχει sd.

Το σαρ ακόμα στον θεό είναι.

Τα 3 από τα 4 που είπες έχει και το 7. Μόνο την καλή οθόνη δεν έχει και χειρότερη κάμερα.

Edited by bill_phone
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ανυπομονώ να έρθει στα χέρια μου.

Υπερευχαριστημενος από την op με το 6αρι μου.

Η op θέλει να γίνει ένα premium brand και τα καταφέρνει μια χαρά.

Από τα σπαρτιατικα αρχικά της τηλέφωνα περάσαμε στην εποχή που πρωτοπορεί σε χωραγια που άλλοι είχαν χρόνια τα ινια.

Για αυτός που δεν τους καλύπτει είτε σε τιμή είτε σε χαρακτηριστικά, υπάρχουν άπειρες επιλογές εκεί έξω για όλα τα βαλαντια.

Κάθε εξι μήνες τα ίδια και τα ίδια από τους ίδιους εδώ μέσα.

 

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ανυπομονώ να έρθει στα χέρια μου.

Υπερευχαριστημενος από την op με το 6αρι μου.

Η op θέλει να γίνει ένα premium brand και τα καταφέρνει μια χαρά.

Από τα σπαρτιατικα αρχικά της τηλέφωνα περάσαμε στην εποχή που πρωτοπορεί σε χωραγια που άλλοι είχαν χρόνια τα ινια.

Για αυτός που δεν τους καλύπτει είτε σε τιμή είτε σε χαρακτηριστικά, υπάρχουν άπειρες επιλογές εκεί έξω για όλα τα βαλαντια.

Κάθε εξι μήνες τα ίδια και τα ίδια από τους ίδιους εδώ μέσα.

 

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

 

Δεν έθιξα κανενός την επιλογή. Απόψεις λέμε. Η πορεία των πωλήσεων θα δείξει πάντως αν δικαιωθεί. Βέβαια δεν έχει βγάλει ακόμα το 7αρι για πώληση.

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα ποια που φλερτάρει με 800 είναι ότι 1) η τιμή δεν θα πέσει ενώ από τις άλλες ναυρχίδες θα πέφτει. 2) κάποιοι, όπως και εγώ, θα ήθελα να δω από κοντά αυτή την οθόνη για να δώσω τα 800. Δεν γίνεται να παραγγείλω τυφλά ή μόνο από κριτικές στο διαδίκτυο.
Να λέμε τα πράγματα με το όνομα τους όμως. Σε κανένα επίσημο κανάλι διανομής δεν πέφτουν οι τιμές. Επειδή στην Ελλάδα και σε κάνα δυο χώρες της Ευρώπης ακόμα, υπάρχουν τα παράνομα στην ουσία μαγαζιά τύπου Σκρουτζ, που φέρνουν παραεισαγωγες και πουλάνε ναυαρχίδες σε χαμηλές τιμές, δεν σημαίνει πως πρέπει να γίνεται σύγκριση με την OnePlus και τα σκρουτζομαγαζα. Για παράδειγμα το Galaxy S10e δεν κοστιζει μόνο 600 ευρώ στα επίσημα κανάλια.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Να λέμε τα πράγματα με το όνομα τους όμως. Σε κανένα επίσημο κανάλι διανομής δεν πέφτουν οι τιμές. Επειδή στην Ελλάδα και σε κάνα δυο χώρες της Ευρώπης ακόμα, υπάρχουν τα παράνομα στην ουσία μαγαζιά τύπου Σκρουτζ, που φέρνουν παραεισαγωγες και πουλάνε ναυαρχίδες σε χαμηλές τιμές, δεν σημαίνει πως πρέπει να γίνεται σύγκριση με την OnePlus και τα σκρουτζομαγαζα. Για παράδειγμα το Galaxy S10e δεν κοστιζει μόνο 600 ευρώ στα επίσημα κανάλια.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Τι εννοείς σε κανά 2 χώρες; Παντού πέφτουν οι τιμές.

πχ

Γερμανία https://www.idealo.de/preisvergleich/OffersOfProduct/6461748_-galaxy-s10-plus-samsung.html

Γαλλιά https://www.idealo.fr/prix/6476011/samsung-galaxy-s10-plus-128-go-noir-prisme.html

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς σε κανά 2 χώρες; Παντού πέφτουν οι τιμές.

 

πχ

 

Γερμανία https://www.idealo.de/preisvergleich/OffersOfProduct/6461748_-galaxy-s10-plus-samsung.html

 

Γαλλιά https://www.idealo.fr/prix/6476011/samsung-galaxy-s10-plus-128-go-noir-prisme.html

Αυτά είναι επίσημα κανάλια διανομής; Είναι οι αντίστοιχοι κοτσοβολοι, Vodafone, cosmote κλπ της Γερμανίας και Γαλλίας; Γιατί το site της OnePlus είναι επίσημο κανάλι σαν όλα αυτά που αναφέρομαι.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Αυτά είναι επίσημα κανάλια διανομής; Είναι οι αντίστοιχοι κοτσοβολοι, Vodafone, cosmote κλπ της Γερμανίας και Γαλλίας; Γιατί το site της OnePlus είναι επίσημο κανάλι σαν όλα αυτά που αναφέρομαι.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ούτε εδώ στο σκρουτζ πέφτει η τιμή. Μάλιστα το 6 όταν κοιτούσα να αγοράσω ερχόταν όσο από το επίσημο κανάλι +φπα.

 

Στα του βίντεο δεν ξέρω γιατί δεν φαίνεται η διαφορά στο ufs 3. Ελπίζω να είναι θεμα λογισμικού και να λυθεί. Επειδή το p30 pro είναι πολύ γρήγορο.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή σύγκριση , όντως το UFS 3.0 του OP δεν έδωσε κάποιο πλεονέκτημα , έτσι όπως φάνηκε το S10 με τον SD θα ξεπερνούσε σε όλα το OP, ο exynos είναι λίγο 2nd tier για να τα βάλει με το OP.

 

Sent from my PRO 6 Plus using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εδώ στο σκρουτζ πέφτει η τιμή. Μάλιστα το 6 όταν κοιτούσα να αγοράσω ερχόταν όσο από το επίσημο κανάλι +φπα.

 

 

 

Στα του βίντεο δεν ξέρω γιατί δεν φαίνεται η διαφορά στο ufs 3. Ελπίζω να είναι θεμα λογισμικού και να λυθεί. Επειδή το p30 pro είναι πολύ γρήγορο.

Αναφερθηκα ξακαθαρα στο "άλλες ναυαρχίδες πέφτουν οι τιμές τους". Όχι στην Oneplus. Άγνωστο γιατί δεν πέφτουν ακόμα και στο Σκρουτζ τα OnePlus.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Ωραία συσκευή ήθελα όμως περισσότερες επιλογές σε χρώματα.

Αν δεν αγαπάς 1+ δεν δίνεις τα χρήματα που ζητάει σήμερα.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Ωραία συσκευή ήθελα όμως περισσότερες επιλογές σε χρώματα.

Αν δεν αγαπάς 1+ δεν δίνεις τα χρήματα που ζητάει σήμερα.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Θα δώσει και άλλα χρώματα αλλά αργότερα.

Το ίδιο κάνουν και άλλοι καλώς ή κακώς (κακιστα κατά την γνώμη μου )

Χαρακτηριστικό παράδειγμα η Sammy.

 

Το κάνουν μία προφανή εξήγηση για να διατηρήσουν ενδιαφέρον κόσμου μεγαλύτερο χρονικό διάστημα η και αναθερμανση όπου θεωρούν θα τους βοηθήσει πετύχουν αποτέλεσμα που θέλουν.

 

Sent from my V1821A using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Θα δωσουν κοκκινο σιγουρα και ισως και διάφανο.

https://twitter.com/ogiwrgos<>

Nokia 3330 , Nokia N73ME , NOKIA N8 , JOLLA PHONE, HTC 10, ONE PLUS 7 PRO NEBULA BLUE

The Microsoft & Nokia Motto: "We're the leaders, wait for us!"

Link to comment
Share on other sites

Δεν έθιξα κανενός την επιλογή. Απόψεις λέμε. Η πορεία των πωλήσεων θα δείξει πάντως αν δικαιωθεί. Βέβαια δεν έχει βγάλει ακόμα το 7αρι για πώληση.
Ναι ρε παιδιά. Τι κακό είναι αυτό με εσάς τα φανμποις; Δε μπορεί κάποιος να πεί αντίθετη άποψη;

 

Ότι έχει δώσει βάση του κόστους που έχει σε σχέση με άλλες εταιρείες είναι απρέπεια. Απρέπεια πρός όλους αυτούς που επί χρόνια λένε ότι 30€ + το χρόνο δεν είναι πολλά.

 

Σε κοροϊδεύει μέσα στη μάπα λέγοντας σου ότι και οι άλλες:αν δε μπορείς πάρε το 6Τ2. Λες και είμαστε Β διαλογής.

 

Δε μπορείς να βάλεις 90hzκαι να είσαι ευχαριστημένος αν θα στο βάλει 95€ πάνω. Μπορείς προφανώς αλλά δε μπορεί να είσαι ικανοποιημένος ως καταναλωτής. Προφανώς είναι άποψη αλλά δεν έχω καταλάβει πότε καταργήθηκε η ελευθερία του λόγου(και προσωπικά περίμενα σαν τρελός το 1+7).

 

Δε καταλαβαίνω γιατί εσύ να έχεις δίκιο. Ασχολήθηκε κανείς να σε πει πρόβατο που ακολουθείς ευλαβικά την εταιρία ότι και να δώσει;

 

Λίγο κουλ με τους χαρακτηρισμούς. Και αυτή να είναι η πολιτική της εταιρείας πολύ καλά κάνει και πολύ καλά κάνει ο καθένας να εκφράζει τα σιχτηρικια του.

 

Γι'αυτό δεν είναι το φόρυ;για να ανταλλάξουμε απόψεις και να πούμε τι γουστάρουμε τι όχι; Είναι τα φόρυ για ευλαβικά να λέμε ναι σε όλα;;;

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εδώ στο σκρουτζ πέφτει η τιμή. Μάλιστα το 6 όταν κοιτούσα να αγοράσω ερχόταν όσο από το επίσημο κανάλι +φπα.

 

Στα του βίντεο δεν ξέρω γιατί δεν φαίνεται η διαφορά στο ufs 3. Ελπίζω να είναι θεμα λογισμικού και να λυθεί. Επειδή το p30 pro είναι πολύ γρήγορο.

Πολύ καλή σύγκριση , όντως το UFS 3.0 του OP δεν έδωσε κάποιο πλεονέκτημα , έτσι όπως φάνηκε το S10 με τον SD θα ξεπερνούσε σε όλα το OP, ο exynos είναι λίγο 2nd tier για να τα βάλει με το OP.

 

Sent from my PRO 6 Plus using Tapatalk

Μια χαρά είναι εμφανεστατη η διαφορά σε real life test στη πλοιοψηφια των δοκιμών

Και σε επεξεργασία και loading app και game performance υπερτερεί.

 

Επίσης αν κάνετε μεταφορά αρχείων από έναν φάκελο σε άλλον εντός συσκευής και εκει θα υπερτερεί.

 

Όχι σε test για μεταφορά σε pc που εκεί δεν παίζει ρόλο η ταχύτητα ufs εκτός αν μεταξύ emmc και ufs.

 

Εκεί είναι το προσόν ufs ταχύτητα.

Και παίζει η διαφορά μεγαλώσει με software optimization διοτι τα άλλα 2 έχουν ήδη στις πλάτες τους 2-4 software updates.

 

Το να κρίνουμε ότι κάτι δεν πάει καλά από το χρόνο ολοκλήρωσης ufs test σε androbench app είναι άτοπο.

 

Κάλλιστα να ευθύνεται η εφαρμογή που να μην είναι optimized για τα 90hz.

 

Sent from my V1821A using Tapatalk

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Ωραία συσκευή ήθελα όμως περισσότερες επιλογές σε χρώματα.

Αν δεν αγαπάς 1+ δεν δίνεις τα χρήματα που ζητάει σήμερα.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Συμφωνώ. Αλλά δεν είναι μόνο θέμα χρημάτων. Θα τα έδινα άνετα μετά από δύο χρόνια με το 5αρι, εάν δεν είχε κυρτή οθόνη. Θα τα έδινα αν δεν ήταν τόσο βαρύ. Θα τα έδινα αν δεν ήταν τόσο παχύ, που με μια θήκη θα γίνεται πιο γκουμούτσα. Θα τα έδινα εάν είχα τις τσέπες του Snoop Dogg για να χωράει χωρίς να ξεπροβάλλει το μισό έξω.

 

Δυστυχώς μάλλον θα την πατήσει ο Alex και θα πρέπει να βρεθούμε για λίγο από κοντά για να το δω και να αποφασίσω.

0αρεπιπτιντως παρέλαβε κανείς σήμερα η από βδομάδα; Η θα αποσταλούν έτσι κι αλλιώς στις 21 και μετα;

 

 

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ. Αλλά δεν είναι μόνο θέμα χρημάτων. Θα τα έδινα άνετα μετά από δύο χρόνια με το 5αρι, εάν δεν είχε κυρτή οθόνη. Θα τα έδινα αν δεν ήταν τόσο βαρύ. Θα τα έδινα αν δεν ήταν τόσο παχύ, που με μια θήκη θα γίνεται πιο γκουμούτσα. Θα τα έδινα εάν είχα τις τσέπες του Snoop Dogg για να χωράει χωρίς να ξεπροβάλλει το μισό έξω.

 

Δυστυχώς μάλλον θα την πατήσει ο Alex και θα πρέπει να βρεθούμε για λίγο από κοντά για να το δω και να αποφασίσω.

0αρεπιπτιντως παρέλαβε κανείς σήμερα η από βδομάδα; Η θα αποσταλούν έτσι κι αλλιώς στις 21 και μετα;

 

 

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Γιατί να την πατήσω βρε :p?

Αφού ίδιο βάρος, πάχος, διαστάσεις έχω 1 χρόνο με τα 2 Vivo.

 

Δεν αλλάζει κάτι ουσιαστικο.

 

Και note 9 είχα μια εβδομάδα και το βάρος πάχος, διαστάσεις δεν ήταν ούτε καν στους λόγους που το έδωσα.

 

Θα είναι όντως μεγάλο,βαρύ και ογκώδες για σεβαστή μερίδα χρηστών αλλά όχι για εμένα

 

 

 

 

Sent from my V1821A using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Γιατί να την πατήσω βρε :p?

Αφού ίδιο βάρος, πάχος, διαστάσεις έχω 1 χρόνο με τα 2 Vivo.

 

Δεν αλλάζει κάτι ουσιαστικο.

 

Και note 9 είχα μια εβδομάδα και το βάρος πάχος, διαστάσεις δεν ήταν ούτε καν στους λόγους που το έδωσα.

 

Θα είναι όντως μεγάλο,βαρύ και ογκώδες για σεβαστή μερίδα χρηστών αλλά όχι για εμένα

 

 

 

 

Sent from my V1821A using Tapatalk

Θα την πατήσεις εννοώ που θα σε τραβάω απογευματιατικα να μου το δείξεις από κοντά :p

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ. Αλλά δεν είναι μόνο θέμα χρημάτων. Θα τα έδινα άνετα μετά από δύο χρόνια με το 5αρι, εάν δεν είχε κυρτή οθόνη. Θα τα έδινα αν δεν ήταν τόσο βαρύ. Θα τα έδινα αν δεν ήταν τόσο παχύ, που με μια θήκη θα γίνεται πιο γκουμούτσα. Θα τα έδινα εάν είχα τις τσέπες του Snoop Dogg για να χωράει χωρίς να ξεπροβάλλει το μισό έξω.

 

Δυστυχώς μάλλον θα την πατήσει ο Alex και θα πρέπει να βρεθούμε για λίγο από κοντά για να το δω και να αποφασίσω.

0αρεπιπτιντως παρέλαβε κανείς σήμερα η από βδομάδα; Η θα αποσταλούν έτσι κι αλλιώς στις 21 και μετα;

 

 

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εγώ που έχω παραγγείλει το 12/256 μου λέει αυτό. 90886f33cbf0a34ef0a2fbde93c05b85.jpg

 

Στάλθηκε από το Nexus 5X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα το ίδιο λέει για το 8/256

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ. Αλλά δεν είναι μόνο θέμα χρημάτων. Θα τα έδινα άνετα μετά από δύο χρόνια με το 5αρι, εάν δεν είχε κυρτή οθόνη. Θα τα έδινα αν δεν ήταν τόσο βαρύ. Θα τα έδινα αν δεν ήταν τόσο παχύ, που με μια θήκη θα γίνεται πιο γκουμούτσα. Θα τα έδινα εάν είχα τις τσέπες του Snoop Dogg για να χωράει χωρίς να ξεπροβάλλει το μισό έξω.

 

Δυστυχώς μάλλον θα την πατήσει ο Alex και θα πρέπει να βρεθούμε για λίγο από κοντά για να το δω και να αποφασίσω.

0αρεπιπτιντως παρέλαβε κανείς σήμερα η από βδομάδα; Η θα αποσταλούν έτσι κι αλλιώς στις 21 και μετα;

 

 

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

 

Βαιε ξέρεις ότι αν βρεθείς με τον Αλεξ δεν θα γλιτώσεις την παραγγελία.

Μην κανείς νάζια και δώσε σήμερα τα στοιχεία της κάρτας σου στην αγαπημένη 1+.

Άντε βρε καλοδουλευτο.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Βαιε ξέρεις ότι αν βρεθείς με τον Αλεξ δεν θα γλιτώσεις την παραγγελία.

Μην κανείς νάζια και δώσε σήμερα τα στοιχεία της κάρτας σου στην αγαπημένη 1+.

Άντε βρε καλοδουλευτο.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Θα με πείσει ο Άλεξ η η συσκευή ομως; Το ότι θα με εντυπωσιάζει ως συσκευή από κοντά είναι σίγουρο. Θα υπάρχει όμως η θα χαθεί η έννοια της φορητότητας;

 

Την περίμενα πως και πως αυτή την συσκευή η αλήθεια είναι. Αλλά είμαι και λίγο διστακτικός για τους λόγους που αναφέρω παραπάνω. Η κάμερα επίσης πιστεύω πως σε σχέση με το 5 θα με αφήσει παραπάνω από ικανοποιημένο, αλλά δεν ξέρω εάν ο χώρος βελτίωσης της γεμίσει με τον καιρό. Θα βελτιωθεί κι άλλο;

 

Η αυτονομία της συσκευής, που είναι και το βασικότερο για μένα, δε νομίζω ότι θα με απογοητεύσει αλλά δεν ξέρω αν θα πιάνει και τους χρόνους που πιάνω τώρα με το 5αρι. Θα μπορώ για παράδειγμα με χαλαρή χρήση να πετύχω 3 μέρες standby και 6 ώρες οθόνης;

Με πιο βαριά χρήση θα πιάνω 8 ώρες οθόνης με 1,5 ημέρα standby;

 

Είναι δηλαδή κάνα δυο πραγματακια που θέλω λίγο να δω για να αποφασίσω πιο καθαρά.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 7 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...