Jump to content

Samsung Galaxy A70


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είναι ένα πρόβλημα που είχε αναφερθεί παλιά και λύθηκε με το τελευταίο update.

Μήπως έχει αξιόπιστα μέρη και για κάποιο λόγο προστέθηκε κι αυτό?

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 790
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Καλημέρα σας, βγήκε η 10η έκδοση. Ποιος θα είναι ο τολμηρός να μας πει να μπορούμε και οι υπόλοιποι να προχωρήσουμε άφοβα; :p

But for chips and for freedom

I could die

 

NOMBRE D'OR JEWELRY

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω κάποιοι την έχουν ήδη περάσει. Την κατεβάζω τώρα, και μετά θα κάνω factory reset για clean install.
Link to comment
Share on other sites

Την έχω περάσει εγώ,χειρότερη διαχείριση μπαταρίας αλλά όλα καλά δεν έχει θέματα.
Link to comment
Share on other sites

factory reset για clean install θα ήθελα να το αποφύγω. Νομίζετε ότι πρέπει να γίνει? Θα υπάρξει διαφορά αν δεν γίνει?
Link to comment
Share on other sites

Εσείς που κάνατε "clean install" μπορείτε να μας πείτε τα βήματα?? Δηλ:

1.κάνουμε λήψη της αναβάθμισης

2.κάνουμε την αναβάθμιση

3. κάνουμε factory reset

Η κάπως αλλιώς??

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να κάνεις και factory reset κατευθείαν αν περνάς την αναβάθμιση μέσω Odin. Αλλιώς ναι αυτός είναι ο τρόπος.
Link to comment
Share on other sites

Εσείς που κάνατε "clean install" μπορείτε να μας πείτε τα βήματα?? Δηλ:

1.κάνουμε λήψη της αναβάθμισης

2.κάνουμε την αναβάθμιση

3. κάνουμε factory reset

Η κάπως αλλιώς??

 

Έτσι το έκανα και εγώ. Όπως είπε ο paanos νομίζω οτι το battery drain έχει αυξηθεί αλλά θα το παρακολουθήσω για να το επιβεβαιώσω (χθες το σκάλισα πολύ να δω αλλαγές σε ρυθμίσεις κτλ).

 

Κατά τα άλλα, δουλεύει μια χαρά, νομίζω ελαφρώς καλύτερη απόκριση στην λειτουργία.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

 

Αν δε γίνει το clean install, τι επιπτώσεις έχει? Την έκανα κι εγώ χθες το βράδυ την αναβάθμιση στο v.10 δείχνει ότι δουλεύει καλά η συσκευή με καλύτερη απόκριση όπως είπατε παραπάνω.

 

Με clean install από την αρχή θα είναι ακόμα πιο βελτιωμένο? Η Samsung τι προτείνει?

Samsung Omnia - Samsung Galaxy S2 - LG G3 - MS Surface pro 3 - Samsung A5(2016) - Samsung A70 - Galaxy Watch - Galaxy Buds+ - Samsung Galaxy A72

Link to comment
Share on other sites

Το κατεβαζω,ΔΕΝ θα κανω factory reset , θα δω πως παει,και μετα βλεπουμε...Αντε καλορίζικη

 

Opto

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Θα πατε ρυθμισεις ,απορρητο,και θα τα

βαλετε off ΟΛΑ

 

Opto

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι τραβουσαν μπαταρια.Αυτο τσεκαρω

 

Opto

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Χθες πρόσθεσα αρκετές εφαρμογές να μπαίνουν σε sleep mode από το μενού της μπαταρίας. Ακόμα το παρακολουθώ, αλλά δείχνει πως σε κατάσταση αναμονής τουλάχιστον, το drain έχει μειωθεί.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Νομίζω ότι στην φροντίδα συσκευής, στην καρτέλα αποθήκευση είχε παλιά μια επιλογή που μπορούσαμε να διαγράφουμε τα αρχεία cashe και τα περιττά αρχεία, αν δε κάνω λάθος. Τώρα δεν υπάρχει κάτι αντίστοιχο, ούτε μετά την αναβάθμιση σε android 10. Γνωρίζει κανείς αν μπορούμε να το επαναφέρουμε με κάποιον τρόπο; Κάτι σα να πήρε το μάτι μου ότι πρέπει να γίνει επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων για να επανέλθει αυτή η επιλογή. Αν δε γίνεται, υπάρχει κάποια εφαρμογή να το κάνει αυτόματα; Γιατί χειροκίνητα είναι μπελάς!Σας ευχαριστώ για τον χρόνο σας.
Link to comment
Share on other sites

Καντε μου μια χαρη.Βρειτε την "ηχογραφηση φωνης" και καντε μια.Δουλευει? Εμενα μου λεει απετυχε

 

Opto

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Καντε μου μια χαρη.Βρειτε την "ηχογραφηση φωνης" και καντε μια.Δουλευει? Εμενα μου λεει απετυχε

 

Opto

 

Καλημέρα! Σε μένα δουλεύει κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Ok.δε δουλευε ωσπου ειδα οτι θελει και καλα update.Το εκανα και δουλευει.Ευχαριστω πολυ παιδια

 

Opto

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Εννοειται πως δεν σε αμφισβητω αλλα νομιζω οτι φορτιζει αρκετα γρηγορα

 

Opto

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Alert: Galaxy A70 Android 10 update has a hardware-breaking bug

https://www.sammobile.com/news/galaxy-a70-android-10-update-hardware-breaking-bug

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy A70

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...