Jump to content

Samsung Galaxy A70


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα. Με το δαχτυλικο αποτύπωμα που έχετε πρόβλημα (όσοι έχετε) πως ενεργοποιείτε την οθόνη; Έχω παρατηρήσει ότι με το double tap ενεργοποιείτε άμεσα, ενώ με το power bouton καθυστερεί και καμιά φορά θέλει και δεύτερη φορά να ανοίξει...Για δείτε μήπως εκεί εστιάζεται το προβλημα.

Έχει το A70 λειτουργία double tap to wake up;

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 790
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Έχει το A70 λειτουργία double tap to wake up;

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ρυθμισεις μετα συνθετες λειτουργιες και μετακινησεις και χειρονομιες και εισαι οκ!;)

SAMSUNG GALAXY S20 FE
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω είναι ενεργοποιημένη από προεπιλογή.

Η αφή πρέπει να βελτιώθηκε με την ρύθμιση, που πρότεινε ένας φίλος σε προηγούμενο post, αλλά νομίζω ακόμα έχει προβληματακι.

Στην ενημέρωση λογισμικού, έγραφε ... Βελτίωση αφής κλπ, πράγμα που σημαίνει ότι Και από την Samsung δέχονται ότι υπάρχει πρόβλημα, και προσπαθούν να το φτιάξουν, με ενημέρωσεις λογισμικού.

Ας ελπίσουμε ότι δεν είναι θέμα hardware, προσωπικά δεν το χρησιμοποιω το κινητό κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ και τους δύο για τις απαντήσεις σας.

Δεν την έχω την συσκευή, αλλά είμαι σε αναζήτηση για την επόμενη μου μετά το Mate 8 που έχω τώρα.

Μου φαίνονται αρκετά ενδιαφέροντα τα επιμέρους χαρακτηριστικά της όπως μπαταρία και οθόνη, από κάμερα όμως πως τα πάει;

Έχω δει από κοντά το A50 το οποίο μου άρεσε αρκετά και η κάμερα του ήταν συμπαθητική.

Υπάρχει κάποιος που να έχει συγκρίνει τα A50 και A70 και να μπορεί να μου πει εάν αξίζει το A70 τα επιπλέον χρήματα;

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά.

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

Το Α70 έχει μεγαλύτερη οθόνη με μικρότερα bezel, 6GB ram και επεξεργαστή snapdragon. Στα υπόλοιπα είναι ίδια πάνω κάτω, οι κάμερες δεν έχουν διαφορά.
Link to comment
Share on other sites

Ήθελα να ήξερα, πότε η Samsung θα κάνει ενημέρωση λογισμικού, όπου θα λέει,, επίλυση προβλήματος αφής, (τώρα λένε, βελτίωση αφής), .

Προσωπικά υποπτεύομαι ότι είναι θέμα Και hardware, με τόσους προγραμματιστές δεν μπορεί να φτιάξει το λογισμικό (;). ;

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω παρατηρήσει κάτι τέτοιο.

Κάτω από ποιες συνθήκες το παρατηρείς; Γιατί αν, για παράδειγμα, στο κάνει σε παιχνίδια είναι λογικό.

 

Στάλθηκε από το SM-A705FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με την αναβάθμιση του Ιουλίου σαν να έστρωσε λιγο, με απλή χρήση ζεσταινόταν ένα κλικ παραπάνω από το προηγούμενο μου.

Από τζαμακι έχετε καμία πρόταση; Έχω το mocolo τώρα και λειτουργεί το δαχτυλικό αλλά έχει ένα πλαίσιο γύρω γύρω που κόβει 1-2 χιλιοστά από κάθε πλευρά και είναι λίγο σπαστικό..

 

Envoyé de mon SM-A705FN en utilisant Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το δακτυλικο αποτύπωμα ακόμα και μετά το update κάνει ότι θέλει και δυσκολεύεται πολύ.

Motorola Moto G

Nexus S, SlimJB 2.0, Beladus 7.1

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε βάλει gcam, έχετε δει διαφορά σε σχέση με την στοκ;

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

Εχει διαφορα η gcam, ειδικα οταν τραβας φωτο σε εσωτερικους χωρους. Οσον αφορα το τζαμακι και εγω εζω το ιδιο προβλημα και περιμενω τωρα ενα τζαμακι της nilkin ππυ δεν εχει καθολου μαυρα πλαισια περιμετρικα και ευελπιστω οτι θα το λυσω το προβλημα. Ειδωμεν....

 

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το δακτυλικο αποτύπωμα ακόμα και μετά το update κάνει ότι θέλει και δυσκολεύεται πολύ.
Δεν ξέρω, αργεί αλλά πολύ σπάνια χρειάζεται 2η φορά. Έχω το κάθε δάχτυλο από μια φορά ίσιο και από μια φορά όπως πιάνω το κινητό συνήθως, δοκιμάστε το μήπως βοηθήσει.
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι; ότι widget βγάζω στην κεντρική οθόνη για το wifi,flight mode κλπ μετά από λίγη ώρα παγώνουν και δεν κάνουν κάτι... έχει κανείς ιδέα γιατί το κάνει αυτό;
Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε βάλει gcam, έχετε δει διαφορά σε σχέση με την στοκ;

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Παιδιά έχει το 2api ενεργοποιημένο παίρνει gcam χωρίς ρουτ;

Link to comment
Share on other sites

Θα πρότεινα να δοκιμάσετε και το face unlock. Οκ. Δεν είναι το πιο ασφαλές, αλλά είναι εξαιρετικά γρήγορο κι έχει όμορφο εφέ στην μπροστινή κάμερα.

 

Στάλθηκε από το SM-A705FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εδω και μερικές μέρες μου κάνει το εξής, μετά από μερικα δευτερόλεπτα κλήσης, την ώρα που μιλάω, δεν ακούω ούτε με ακούει ο συνομιλητής,χωρίς να χάνεται το σήμα. Το δοκίμασα με πολλές κλήσεις και συμβαίνει το ίδιο. Εχω κάνει το τελευταίο update και πριν απο αυτό δεν είχα παρατηρήσει κάτι. Έχει συμβεί σε κανέναν?
Link to comment
Share on other sites

Εδω και μερικές μέρες μου κάνει το εξής, μετά από μερικα δευτερόλεπτα κλήσης, την ώρα που μιλάω, δεν ακούω ούτε με ακούει ο συνομιλητής,χωρίς να χάνεται το σήμα. Το δοκίμασα με πολλές κλήσεις και συμβαίνει το ίδιο. Εχω κάνει το τελευταίο update και πριν απο αυτό δεν είχα παρατηρήσει κάτι. Έχει συμβεί σε κανέναν?

 

μηπως την ωρα της κλησης εισαι με VoWi-fi?

μου εχει συμβει εμενα με ασθενες σημα wi-fi..

Link to comment
Share on other sites

μηπως την ωρα της κλησης εισαι με VoWi-fi?

μου εχει συμβει εμενα με ασθενες σημα wi-fi..

Οχι, νορμαλ συνθήκες με απλή κλήση .

Link to comment
Share on other sites

Το κοίταξα, η τελευταία ήταν του Ιουλίου, αλλά γράφει ,, ενημέρωση ασφαλείας από 1η Μαϊου.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy A70

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...