Jump to content

Samsung Galaxy A70


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχει 2-3 μέρες που στην οθόνη κλειδώματος δεν εμφανίζει πάνω δεξιά τιποτα, για να δω μπαταρία σήμα κλπ πρέπει να ξεκλειδώσω το κινητό ή να κατεβάσω την κουρτίνα των ειδοποιήσεων. Το μόνο που εμφανίζεται πάνω στην μπάρα είναι το όνομα του παρόχου. Πώς φτιάχνει αυτό;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 790
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Ηρθε σε κανεναν αλλο ενημερωση 458ΜΒ η οποια βελτιωνει λεει την αφη ; Πηρα πριν μια εβδομαδα το κινητο και με που το ανοιξα του εκανα μια ενημερωση παλι για την αφη.

Motorola Moto G

Nexus S, SlimJB 2.0, Beladus 7.1

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει gcam να βγαίνουν οι φωτογραφίες σε πιο μεγάλη ανάλυση και όχι μόνο στα 8mpx;

 

Στάλθηκε από το SM-A705FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει gcam να βγαίνουν οι φωτογραφίες σε πιο μεγάλη ανάλυση και όχι μόνο στα 8mpx;

 

Στάλθηκε από το SM-A705FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αμα σε ενδιαφερει μονο το μεγεθος της φωτο η παρακατω εφαρμογη προσφερει μετα απο επεξεργασια περισσοτερα mpx. Δεν ξερω εαν σου δουλευει δοκιμασε να δεις , πληροφοριες εδω---->>> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7598812#post7598812

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν δουλεύει, Ναι ήθελα περισσότερη λεπτομέρεια στην gcam και η στοκ είναι τραγική για την κατηγορία δυστυχώς.

Ευχαριστώ πολύ πάντως.

 

Στάλθηκε από το SM-A705FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σημερα ηρθε και τοποθετησα το τζαμακι nillkin h+ pro. Το τζαμακι εκατσε καλυτερα απο το προηγουμενο noname που ειχα και εκρυβε μερος της οθονης περιμετρικα. Η αισθηση που αφηνει ειναι πολυ καλη, το δακτυλο πραγματικα γλιστραει στο τζαμι. Καμια σχεση με το παλιο μου τζαμακι.

 

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω πως ναι, προς το καλυτερο. Ισως βεβαια ειναι placebo effect, οποτε θα επανελθω σε μια εβδομαδα για την κριτικη.

 

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Ενδιαφέρομαι για τη συσκευή αλλα διαβασα οτι η καμερες δεν ειναι τοσο καλες.. εχει εγκαταστησει κανεις gcam? Ειναι ευκολο? Υοαρχει καποιο συγκριτικο? Ειμαι κατοχος pocophone το οποιο με gcam ειναι πολυ καλο και δεν θα ηθελα να παω σε κατι χειροτερο .εχει κανει καποιος αυτη τη μεταβαση να μου πει την άποψη του?
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι γενικά θα απογοητευτείς.

Εάν εξαιρέσεις την amoled οθόνη του A70, στα υπόλοιπα το Pocophone νομίζω υπερέχει.

Αλήθεια, γιατί θέλεις να αλλάξεις το Xiaomi;

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Ενδιαφέρομαι για τη συσκευή αλλα διαβασα οτι η καμερες δεν ειναι τοσο καλες.. εχει εγκαταστησει κανεις gcam? Ειναι ευκολο? Υοαρχει καποιο συγκριτικο? Ειμαι κατοχος pocophone το οποιο με gcam ειναι πολυ καλο και δεν θα ηθελα να παω σε κατι χειροτερο .εχει κανει καποιος αυτη τη μεταβαση να μου πει την άποψη του?
H κάμερα είναι πολύ μέτρια φίλε μου,επειδή τα είχα και τα δύο η διαφορά στις κάμερες είναι χαοτική. ΜΙΑ gcam δουλεύει όλη και όλη και αυτή Όχι σωστά, τραβάει φωτογραφίες στα 8mpx όποτε μην περιμένεις λεπτομέρεια..

 

Στάλθηκε από το SM-A705FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πηγα παμπλικ συνταγματος και το δουλεψα Αρκετα.

Πολυ ωραια και ομορφη συσκευη χορταστικη τεραστια οθονη και τουμπαναρα μπαταρια.

Με τιμη 290ε ειναι πολυ καλο.----->>> https://www.skroutz.gr/s/18424073/Samsung-Galaxy-A70-Dual-128GB.html

Link to comment
Share on other sites

2 εβδομάδες δεν έχω παράπονο, λίγο η οθόνη με την αφή μας τα χαλάει αλλά μπορεί με άλλο τζαμάκι να διορθωνεται. Η κάμερα όταν είναι 4:3 12ΜΡ νομίζω βγάζει καλύτερες φωτογραφίες από τα 32, αλλά δεν είμαι και πολύ σίγουρος..
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστεύω, ότι το προβληματακι με την αφή, το κάνει σε μένα κάπου κάπου, είναι θέμα Hardware . Αν ήτανε λογισμικού θα το είχε φτιάξει η Samsung με μια ενημέρωση λογισμικού. Μου κόλλησε αυτό, !!και αν φτιαχτεί με τις ενημερώσεις, ας πούμε σε ένα ποσοστό 80% θα φτιάξει,, πάλι θα μείνει ένα μικρό προβληματακι.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ περιμένω να δω το night mode γιατί οι φωτογραφίες είναι απαράδεκτες το βράδυ ακόμα και για midrange,αν και δεν πιστεύω ότι θα δούμε κάτι ιδιαίτερο, απλά από περιέργεια.

 

Στάλθηκε από το SM-A705FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι γενικά θα απογοητευτείς.

Εάν εξαιρέσεις την amoled οθόνη του A70, στα υπόλοιπα το Pocophone νομίζω υπερέχει.

Αλήθεια, γιατί θέλεις να αλλάξεις το Xiaomi;

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μου την εχει δωσει το θεμα των ειδοποιήσεων..αν βγει λειτουργικη gcam για το a70 θα το χτυπησω(φυσικα μεγαλο ρολο παιζει και η οθονη)..

Link to comment
Share on other sites

Μου την εχει δωσει το θεμα των ειδοποιήσεων..αν βγει λειτουργικη gcam για το a70 θα το χτυπησω(φυσικα μεγαλο ρολο παιζει και η οθονη)..

Σου στέλνω pm για να μην γεμίζουμε το θέμα με off topic.

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βρήκα νέα gcam που δουλεύουν όλα απροβλημάτιστα, επίσης στις ρυθμίσεις μπορείς να πειράξεις τα πάντα και σαν αποτέλεσμα γενικά καλύτερη από την γνωστή που έχουμε όλοι.

 

https://mega.nz/#!bSoTzAgA!HTEAitMDIUk-0Lf7fSVy9UcKf43mzTct-lf0gMsvG_0

 

Στάλθηκε από το SM-A705FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Προσωπικά έχω βάλει libs savitar και base settings πίσω κάμερα pixel 3a xl

 

Στάλθηκε από το SM-A705FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για δούλεψε τη να μας πεις εντυπώσεις σε σχέση με την στοκ.

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια, το εχω εδω και 2 μερες, ακομα το ψαχνω. Προς το παρον αυτο που βλεπω ειναι οτι υστερει σε σημα σε σχεση με τα αλλα μου τηλεφωνα. Επισης μετα την αναβαθμιση η ενταση της οθονης ειναι ποιο χαμηλη, και στον ηλιο δε φαινετε πολυ καλα.
Link to comment
Share on other sites

Βλεπω το ιδιο προβλημα στο always dispay. Οταν παταω πανω του για δευτερα γινετε ποιο φωτεινο. Φοβαμαι δεν εκατσε κσλα η αναβαθμιση, καμια ιδεα;
Link to comment
Share on other sites

Βλεπω το ιδιο προβλημα στο always dispay. Οταν παταω πανω του για δευτερα γινετε ποιο φωτεινο. Φοβαμαι δεν εκατσε κσλα η αναβαθμιση, καμια ιδεα;
Είναι για εξοικονόμηση ενέργειας αυτό.

 

Στάλθηκε από το SM-A705FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy A70

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...