Jump to content

Huawei P30


Doctor2010
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μια ερωτηση που το πηρες απο τον γερμανο: ειναι καθαρο το κινητο ή εχει τιποτα μενου με εικονιδια της cosmote?

 

Καθαρό είναι κανένα πρόσθετο πρόγραμμα

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα πάντως με το wifi, εξακολουθεί να υφίσταται.

Όταν μπαίνω μέσα στο σπίτι, δε συνδέεται με τίποτα.

Πρέπει να κάνεις ολόκληρη διαδικασία για να συνδεθεί.

Κανείς άλλο με το συγκεκριμένο θέμα;

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα πάντως με το wifi, εξακολουθεί να υφίσταται.

Όταν μπαίνω μέσα στο σπίτι, δε συνδέεται με τίποτα.

Πρέπει να κάνεις ολόκληρη διαδικασία για να συνδεθεί.

Κανείς άλλο με το συγκεκριμένο θέμα;

 

για δοκιμασε να αλλαξεις καναλι στο router σου ( μηπως το εχεις πανω απο το 11 ? ).

Link to comment
Share on other sites

Ναι, πάνω από το 11 το έχω.

Δεν ήξερα ότι παίζει ρόλο αυτό.

Θα το δοκιμάσω. Ευχαριστώ.

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Ναι, πάνω από το 11 το έχω.

Δεν ήξερα ότι παίζει ρόλο αυτό.

Θα το δοκιμάσω. Ευχαριστώ.

σε μερικα smartphone παιζει ρολο, αλλαξε το και θα με θυμηθεις.

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανεις αν μπορούμε να παρέμβουμε στο συρτάρι των εφαρμογών;

Θέλω για παράδειγμα να αφαιρέσω τις προτάσεις που μου βγάζει πάνω πάνω με τις πιο συχνές εφαρμογές ή να ορίσω εγώ το χρώμα που θα έχει το συρτάρι.

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, διαβασα σε καποιο προηγουμενο post οτι το p30 καθυστερει στις ειδοποιησεις της εφαρμογης yahoo mail ειδικα οταν εχεις ανοιχτα τα δεδομενα. χρησιμοποιει κανεις το yahoo mail να μου πει αν πραγματικα συμβαινει αυτο ή ηταν καποιο μεμονομενο περιστατικο?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Εγώ και δουλεύουν όλα μια χαρά.

Δεν έχω συναντήσει κάποιο πρόβλημα.

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

γεια σας, ηθελα μια μικρη βοηθεια: που βρισκονται οι ρυθμισεις για επιλογη κανονικης φορτισης ή ταχειας φορτισης γιατι δεν το βρισκω?
Link to comment
Share on other sites

γεια σας, ηθελα μια μικρη βοηθεια: που βρισκονται οι ρυθμισεις για επιλογη κανονικης φορτισης ή ταχειας φορτισης γιατι δεν το βρισκω?

 

Δεν έχει. Επιλέγει αυτόματα ανάλογα με τον φορτιστή που του βάζεις. Αν βάλεις τον μαμά, θα σου βγάλει υπερταχεία φόρτιση (και το καλώδιο), αν κάνεις τραμπες φορτιστή και καλώδιο, ανάλογα το πόσο τραβάει, τόσο θα δίνει.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει. Επιλέγει αυτόματα ανάλογα με τον φορτιστή που του βάζεις. Αν βάλεις τον μαμά, θα σου βγάλει υπερταχεία φόρτιση (και το καλώδιο), αν κάνεις τραμπες φορτιστή και καλώδιο, ανάλογα το πόσο τραβάει, τόσο θα δίνει.

 

η υπερταχεια ειναι καλο να την χρησιμοποιεις συνεχεια για την ζωη της μπαταριας? οταν λες τραμπες εννοεις να βαλεις καποιον αλλο φορτιστη που δεν εχει ταχεια φορτιση πχ 2amper, 5 volt που εινα τα πιο πολλα για κανονικη φορτιση?

Edited by boymanos
Link to comment
Share on other sites

η υπερταχεια ειναι καλο να την χρησιμοποιεις συνεχεια για την ζωη της μπαταριας? οταν λες τραμπες εννοεις να βαλεις καποιον αλλο φορτιστη που δεν εχει ταχεια φορτιση πχ 2amper, 5 volt που εινα τα πιο πολλα για κανονικη φορτιση?

Οι τεχνολογίες φόρτισης έχουν προχωρήσει πολύ. Χρησιμοποιώντας τον φορτιστή και το καλώδιο της συσκευασίας δεν θα υπάρξει πρόβλημα.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Οι τεχνολογίες φόρτισης έχουν προχωρήσει πολύ. Χρησιμοποιώντας τον φορτιστή και το καλώδιο της συσκευασίας δεν θα υπάρξει πρόβλημα.

 

αυτο με ενδιεφερε, σε ευχαριστω πολυ. ( μου ειπες καποιος στην πρωτη φορτιση να το αφησω περιπου 8 ωρες στο ρευμα πριν το χρησιμοποιησω, αληθευει? )

Link to comment
Share on other sites

αυτο με ενδιεφερε, σε ευχαριστω πολυ. ( μου ειπες καποιος στην πρωτη φορτιση να το αφησω περιπου 8 ωρες στο ρευμα πριν το χρησιμοποιησω, αληθευει? )

Όχι, δεν χρειάζεται.

Αυτές οι οδηγίες ίσχυαν για τις παλιού τύπου μπαταρίες, πριν πολλά χρόνια.

Αστο να φορτίσει ως το 100% και μετά βγαλτο και δούλεψέ το κανονικά.

Καλό είναι όμως να μην αφήνεις την μπαταρία να κατεβαίνει κάτω από το 20%.

Οταν φτάσει εκεί, βάλτο να φορτίσει.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Όχι, δεν χρειάζεται.

Αυτές οι οδηγίες ίσχυαν για τις παλιού τύπου μπαταρίες, πριν πολλά χρόνια.

Αστο να φορτίσει ως το 100% και μετά βγαλτο και δούλεψέ το κανονικά.

Καλό είναι όμως να μην αφήνεις την μπαταρία να κατεβαίνει κάτω από το 20%.

Οταν φτάσει εκεί, βάλτο να φορτίσει.

 

επειδη ανοιξα τωρα το κινητο καινουργιο και εχει το android 9 να υποθεσω οτι εχει βγει και η εκδοση android 10? τωρα μου κανει μια ενημερωση γυρω στα 4gb οποτε να υποθεσω οτι θα ειναι αυτη?

Link to comment
Share on other sites

Θα το δεις μετά, από τις ρυθμίσεις του κινητού.

Λογικά αυτό είναι.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Θα το δεις μετά, από τις ρυθμίσεις του κινητού.

Λογικά αυτό είναι.

 

ολα ενταξει με το κινητο, ευχαριστω. θα ηθελα να ρωτησω το εξης: οταν παιρνεις τηλεφωνο πριν απαντηση ο ακροατης, ακουγεται μια δονηση στο κινητο. αυτη η δονηση απενεργοποιεται ( πχ στα samsung το κανεις) ή ειναι ετσι παντα, γιατι δεν βρηκα καπου απενεργοποιηση.

Link to comment
Share on other sites

ολα ενταξει με το κινητο, ευχαριστω. θα ηθελα να ρωτησω το εξης: οταν παιρνεις τηλεφωνο πριν απαντηση ο ακροατης, ακουγεται μια δονηση στο κινητο. αυτη η δονηση απενεργοποιεται ( πχ στα samsung το κανεις) ή ειναι ετσι παντα, γιατι δεν βρηκα καπου απενεργοποιηση.

Έτσι είναι, δεν μπόρεσα να βρω τρόπο να απενεργοποιηθεί.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

καλημερα, θα ηθελα μια μικρη βοηθεια: ενω πατουσα το κεντρικο κουμπι παρατεταμενα και πηγαινα στις επιλογες επανεκινηση ή απενεργοποιηση του τηλεφωνου, ξαφνικα κατι εγινε και δεν μου βγαζει αυτες τις επιλογες, αλλα με παει σε ενα αλλο μενου με ομιλια και μου γραφει οτι τα το mobile data is turned off και πως μπορει να με βοηθησει, μαλλον κατι σαν οδηγος ειναι. πως φευγει αυτο? ευχαριστω εκ των προτερω?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • The title was changed to Huawei P30

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...