Jump to content

Huawei P30


Doctor2010
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

5 minutes ago, aras said:

Πως γίνεται αυτό φίλε? 

Δωσε μου ενα mail να σου στειλω , με μπλοκαρουν να σου βαλω video απο το youtube

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλημέρα παιδιά

Να κάνω μια ερώτηση στους κατόχους, η σε όσους είχαν το P30 με τον Kirin 980 (7 nm)

Ο αδερφός μου έδωσε το εν λόγο τηλέφωνο το οποίο  και  έχει σε αρίστη κατάσταση.

Μου κάνει εντύπωση ότι το ακουστικό του (που ακούμε δηλαδή  αυτόν που μας καλεί )ακούς τον άλλο λίγο χαμηλά.

Εγώ έχω το P30 lite new edition το οποίο είναι κατώτερο μοντέλο αλλά έχω την αίσθηση ότι με το P30 δεν ακούς τον συνομιλητή  σου τόσο καλά όσο με το δικό μου.

Είναι η αίσθηση μου ? έχει πρόβλημα το P30  ? Η γενικά έτσι ακούγετε ?

Ευχαριστώ προκαταβολικά

Edited by dankannn
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά
Να κάνω μια ερώτηση στους κατόχους, η σε όσους είχαν το P30 με τον Kirin 980 (7 nm)
Ο αδερφός μου έδωσε το εν λόγο τηλέφωνο το οποίο  και  έχει σε αρίστη κατάσταση.
Μου κάνει εντύπωση ότι το ακουστικό του (που ακούμε δηλαδή  αυτόν που μας καλεί )ακούς τον άλλο λίγο χαμηλά.
Εγώ έχω το P30 lite new edition το οποίο είναι κατώτερο μοντέλο αλλά έχω την αίσθηση ότι με το P30 δεν ακούς τον συνομιλητή  σου τόσο καλά όσο με το δικό μου.
Είναι η αίσθηση μου ? έχει πρόβλημα το P30  ? Η γενικά έτσι ακούγετε ?
Ευχαριστώ προκαταβολικά
Καλημέρα. Η γυναίκα μου το έχει 3 χρόνια το p30 και δεν έχει κανένα θέμα με το ακουστικό. Μήπως να έκανες ένα καθάρισμα με μια μπατονετα και λίγο οινόπνευμα; Το είχα δοκιμάσει κι εγώ σε δικό μου παλιό τηλεφωνο και είχε βελτιωθεί το ίδιο πρόβλημα.

Στάλθηκε από το RMX3370 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το ακουστικό του Ρ30 είναι κάτω από την οθόνη ενσωματωμένο με την οθόνη (εγώ είχα το p30 Pro). Άρα για να ακούσεις Μαξ πρέπει να το βάλεις το αυτή σου λίγο πιο κάτω από το πάνω μέρος της οθόνης. 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Παιδιά η εφαρμογή ‘’θέματα’’ δε λειτουργεί εδώ και μήνες και μου λέει σφάλμα φόρτωσης όταν την ανοίγω. Έχετε κι εσείς το ίδιο πρόβλημα;

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, arasparadiser said:

Παιδιά η εφαρμογή ‘’θέματα’’ δε λειτουργεί εδώ και μήνες και μου λέει σφάλμα φόρτωσης όταν την ανοίγω. Έχετε κι εσείς το ίδιο πρόβλημα;

Εμένα λειτουργεί κανονικά. Κάνε μια εκκαθάριση cache, force stop και δοκίμασε ξανά... 

Link to comment
Share on other sites

Και πως το κάνω φίλε αυτό; Κάνω αναγκαστική διακοπή της εφαρμογής;

Τα έκανα αλλά τίποτα. Μήπως κάνω και κάτι άλλο μετά την αναγκαστική διακοπή;

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πριν, arasparadiser said:

Και πως το κάνω φίλε αυτό; Κάνω αναγκαστική διακοπή της εφαρμογής;

Τα έκανα αλλά τίποτα. Μήπως κάνω και κάτι άλλο μετά την αναγκαστική διακοπή;

Αν το έκανες όπως λες, απλά δοκιμάζεις ξανά. Ίσως και μια επανεκκίνηση αλλά φαντάζομαι έχεις κάνει ήδη. 

Δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλησπερα, χρονια πολλα! 

Εχασα τον φορτιστη του P30, τον ταχυφορτιστη και δεν βρισκω πουθενα στην αγορα. Παντου φαινονται εξαντλημενοι. Εχω διαφορους universal αλλα ειναι αισθητα πιο αργοι στη φορτιση. 

Βρισκω 22.50W αλλα ειναι 10V 2.50A αντι 4.5V/5A που ειναι του p30. Και δεν νομιζω να αποδιδει 22.50W στο P30.

Ξερετε που μπορω να βρω αυτον ή καποιον παρομοιο ωστε να εκμεταλλευομαι τα 22.50W;

Αν παρω τον 40W ξερετε αν θα φορτιζει μεχρι το max των 22.50W;

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Mikepan_1 said:

Καλησπερα, χρονια πολλα! 

Εχασα τον φορτιστη του P30, τον ταχυφορτιστη και δεν βρισκω πουθενα στην αγορα. Παντου φαινονται εξαντλημενοι. Εχω διαφορους universal αλλα ειναι αισθητα πιο αργοι στη φορτιση. 

Βρισκω 22.50W αλλα ειναι 10V 2.50A αντι 4.5V/5A που ειναι του p30. Και δεν νομιζω να αποδιδει 22.50W στο P30.

Ξερετε που μπορω να βρω αυτον ή καποιον παρομοιο ωστε να εκμεταλλευομαι τα 22.50W;

Αν παρω τον 40W ξερετε αν θα φορτιζει μεχρι το max των 22.50W;

https://www.skroutz.gr/s/16685213/Huawei-Fortistis-CHoris-Kalodio-me-THyra-USB-A-22-5W-SuperCharge-Leykos-HW-050450E01-Bulk.html?product_id=167624069&sponsored=listing

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, waeo said:

Ευχαριστω!! Φαινεται πως αυτος ειναι. Τον παρηγγειλα. Καλες γιορτες

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...