Jump to content

[S10 series] Αξεσουάρ (θήκες, screen protectors etc.)


bill_viper
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ έχω τζαμακι που δουλεύει αρκετά καλά το αποτύπωμα.. Κ έχω κ την led Cover view γιατί το καπάκι οι πανέξυπνοι της σαμι δεν βάλανε να κλείνει με ένα μικρό μαγνήτη κ το φοβάμαι αν μ πέσει μην ανοίξει οπότε το κρατάω το τζάμι

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 633
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ευχαριστω για της απαντησεις παιδια. θα αφησω την εργοστασιακη ζελατινα και θα εχω και την θηκη οποτε σε περιπτωση πτωσεις να εχω το κεφαλι μου ησυχο.απλα σε περιπτωση που βγαλω αργοτερα την εργοστασιακη ζελατινα και το εχω με την θηκη δεν θα εχω θεμα με την οθονη μην μαζεψει αραχνιες η οθονη? Επειδη εχω τωρα το g7 και θα το δωσω δεν του εχω βαλει ζελατινα και η οθονη εχει μαζεψει κατι αραχνιες θα εχω το ιδιο προβλημα?
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως τα Gorilla Glass απο το 5 και μετα γρατζουνανε πανευκολα. Για να εισαι ΟΚ τουλαχιστον μεμβρανη....

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για της απαντησεις παιδια. θα αφησω την εργοστασιακη ζελατινα και θα εχω και την θηκη οποτε σε περιπτωση πτωσεις να εχω το κεφαλι μου ησυχο.απλα σε περιπτωση που βγαλω αργοτερα την εργοστασιακη ζελατινα και το εχω με την θηκη δεν θα εχω θεμα με την οθονη μην μαζεψει αραχνιες η οθονη? Επειδη εχω τωρα το g7 και θα το δωσω δεν του εχω βαλει ζελατινα και η οθονη εχει μαζεψει κατι αραχνιες θα εχω το ιδιο προβλημα?

Με την θήκη (βιβλίο) δεν θα έχεις κάποιο πρόβλημα... Ποτέ μου δεν είχα.

Τώρα, για ψυχολογικούς λόγους και για μια έξτρα προστασία, μπορείς να έχεις μια απλή μεμβράνη προστασίας. (όπως η εργοστασιακή της Sammy).

Εγώ, προσωπικά, αν μου χαλάσει η εργοστασιακή, με την Led View θήκη μου, θα το αφήσω όπως έχει.

Δεν ξέρω αν η gorilla glass 5 γρατζουνιέται πιο εύκολα από την 4, αλλά η αίσθηση του γυμνού τζαμιού -πραγματικά- δεν συγκρίνεται με τίποτε άλλο.

Samsung Galaxy S10 (G973F)

Samsung Galaxy S7 Edge (G935F)

Samsung Galaxy S4 (GT-i9506)

Samsung Galaxy SII (GT-i9100)

Samsung Galaxy S Plus (GT-i9001)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους τους φίλους. Έχω διαβάσει όλο το νήμα σκεπτόμενος τι θα βάλω στο s10 μου όταν χρειαστεί αλλαγή ή μαμα ζελατίνα. Μου έκανε εντύπωση όλο αυτό το καιρό κανένας δεν έχει αναφερθεί για το tempered glass της Panzer Glass που το έχει κάνει παρουσίαση και ο βλαχακης και επίσης το δείχνει και αυτός live αλλά το λέει και στην συσκευασία του ότι είναι κατάλληλο για το under fingerprint μιας και στο μέρος του αναγνώστη είναι ποιο λεπτό σαν να έχει τρύπα αλλά δεν έχει και από τιμή στα 29 ευρώ στον κωτσόβολο.!! ;) Το έχει δοκιμάσει κανείς?

PanzerGlass 3D Full Glue Tempered Glass Curved Samsung Galaxy S10 Fingerprint - Προστατευτικό Οθόνης - Kotsovolos.gr

https://www.kotsovolos.gr/site/mobile-phones-gps/mobile-phones/prostasia-othonis-kinitwn/198974-panzerglass-3d-full-glue-tempered-glass-curved-samsung-galaxy-s10-fingerprint

Edited by zerv_5800

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους τους φίλους. Έχω διαβάσει όλο το νήμα σκεπτόμενος τι θα βάλω στο s10 μου όταν χρειαστεί αλλαγή ή μαμα ζελατίνα. Μου έκανε εντύπωση όλο αυτό το καιρό κανένας δεν έχει αναφερθεί για το tempered glass της Panzer Glass που το έχει κάνει παρουσίαση και ο βλαχακης και επίσης το δείχνει και αυτός live αλλά το λέει και στην συσκευασία του ότι είναι κατάλληλο για το under fingerprint μιας και στο μέρος του αναγνώστη είναι ποιο λεπτό σαν να έχει τρύπα αλλά δεν έχει και από τιμή στα 29 ευρώ στον κωτσόβολο.!! ;) Το έχει δοκιμάσει κανείς?

PanzerGlass 3D Full Glue Tempered Glass Curved Samsung Galaxy S10 Fingerprint - Προστατευτικό Οθόνης - Kotsovolos.gr

https://www.kotsovolos.gr/site/mobile-phones-gps/mobile-phones/prostasia-othonis-kinitwn/198974-panzerglass-3d-full-glue-tempered-glass-curved-samsung-galaxy-s10-fingerprint

 

Προσωπικά δεν θα έβαζα με τίποτα τζαμάκι που να φαίνεται σαν τρύπα στην θέση του δακτυλικου..

 

Παρόλο που έχω ξοδέψει πααααρα πολλά χρήματα σε δοκιμές, τζαμάκι που κολλάει μόνο περιμετρικά δεν παίρνω ούτε καν για δοκιμή.

Είτε είναι επώνυμο είτε όχι.

 

Αφού το δακτυλικο δεν λειτουργεί σωστά με Dome glass που το θεωρώ κορυφή σε tempered glass, η λύση που προτείνω είναι απλή μεμβράνη.

 

Η εργοστασιακή όσο αντέξει.

Μετά από αυτό, υπάρχει η spigen neo flex.

 

Και πρόσφατα, εδώ και 4 μέρες είμαι πολύ ευχαριστημένος από την ringke μεμβράνη.

https://www.skroutz.gr/s/17457158/Ringke-2x-Dual-Easy-Screen-Protector-Galaxy-S10.html

Καλύτερη από την spigen σε αίσθηση στο χέρι και σε χρώματα οθόνης.

( αίσθηση στο χέρι και χρώματα περίπου ίδια με την εργοστασιακή).

 

Έχω την γνήσια leather case της Samsung όλα καλά, αλλά από την εμπειρία μου θεωρώ ότι με αρκετές θήκες της spigen δεν θα συνεργάζεται.

 

Κάτι που η spigen neo flex δεν έχει κανένα πρόβλημα.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά δεν θα έβαζα με τίποτα τζαμάκι που να φαίνεται σαν τρύπα στην θέση του δακτυλικου..

 

Παρόλο που έχω ξοδέψει πααααρα πολλά χρήματα σε δοκιμές, τζαμάκι που κολλάει μόνο περιμετρικά δεν παίρνω ούτε καν για δοκιμή.

Είτε είναι επώνυμο είτε όχι.

 

Αφού το δακτυλικο δεν λειτουργεί σωστά με Dome glass που το θεωρώ κορυφή σε tempered glass, η λύση που προτείνω είναι απλή μεμβράνη.

 

Η εργοστασιακή όσο αντέξει.

Μετά από αυτό, υπάρχει η spigen neo flex.

 

Και πρόσφατα, εδώ και 4 μέρες είμαι πολύ ευχαριστημένος από την ringke μεμβράνη.

https://www.skroutz.gr/s/17457158/Ringke-2x-Dual-Easy-Screen-Protector-Galaxy-S10.html

Καλύτερη από την spigen σε αίσθηση στο χέρι και σε χρώματα οθόνης.

( αίσθηση στο χέρι και χρώματα περίπου ίδια με την εργοστασιακή).

 

Έχω την γνήσια leather case της Samsung όλα καλά, αλλά από την εμπειρία μου θεωρώ ότι με αρκετές θήκες της spigen δεν θα συνεργάζεται.

 

Κάτι που η spigen neo flex δεν έχει κανένα πρόβλημα.

Η Ringke έχει άθλια υφή, είναι σα να πιάνεις ένα πλαστικό κακής ποιότητας, και το χέρι δε γλυστρά εύκολα. Ήμουν ο πρώτος που τη δοκίμασε πριν αρκετούς μήνες και την πέταξα στο 3ημερο.

 

Αν ανατρέξετε στα προηγούμενα posts έχω ανεβάσει feedback μιας κι έχω δοκιμάσει σχεδόν τα πάντα.

 

Το καλύτερο feeling το έχει η εργοστασιακή παρόλο που γρατσουνιέται και μόνο που την κοιτάς. Νομίζεις ότι αγγίζεις το τζάμι της συσκευής.

Υπάρχει γι'αλλαγή με διαφορετικό camera cutout.

 

Και από τζάμι το καλύτερο είναι by far το Dome (παρόλα τα σποραδικά προβλήματα που μπορεί να έχει).

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Η Ringke έχει άθλια υφή, είναι σα να πιάνεις ένα πλαστικό κακής ποιότητας, και το χέρι δε γλυστρά εύκολα. Ήμουν ο πρώτος που τη δοκίμασε πριν αρκετούς μήνες και την πέταξα στο 3ημερο.

 

Αν ανατρέξετε στα προηγούμενα posts έχω ανεβάσει feedback μιας κι έχω δοκιμάσει σχεδόν τα πάντα.

 

Το καλύτερο feeling το έχει η εργοστασιακή παρόλο που γρατσουνιέται και μόνο που την κοιτάς. Νομίζεις ότι αγγίζεις το τζάμι της συσκευής.

Υπάρχει γι'αλλαγή με διαφορετικό camera cutout.

 

Και από τζάμι το καλύτερο είναι by far το Dome (παρόλα τα σποραδικά προβλήματα που μπορεί να έχει).

 

Είναι σαν να μιλάμε για τελείως διαφορετικό προϊόν, ή έχουμε τόσο διαφορετική άποψη. ;)

Επίσης η ringke αν περαστεί 100% σωστά είναι σχεδόν αόρατη.

 

Όσο για την εργοστασιακή έναντι της γνήσιας samsung που πωλείτε στα καταστήματα νομίζω πέραν του camera cutout πιάνει και διαφορετική επιφάνεια στην οθόνη.

Άσε που σε 6 δοκιμές (3 πακέτα samsung μεμβρανες) δεν κατάφερα σε καμία να κολλήσω τα πλαϊνά.

 

Τυχαίο? Να υπάρχει τόσο πρόβλημα με την κόλλα αν ξεφύγεις 0.1mm στο κεντραρισμα?

Δεν ξέρω..

 

Αν το δακτυλικο δούλευε σφαίρα και στο Dome θα είχαμε πολλά άτομα ησυχάσει από την αναζήτηση προστασίας και δοκιμών.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Είναι σαν να μιλάμε για τελείως διαφορετικό προϊόν, ή έχουμε τόσο διαφορετική άποψη. ;)

Επίσης η ringke αν περαστεί 100% σωστά είναι σχεδόν αόρατη.

 

Όσο για την εργοστασιακή έναντι της γνήσιας samsung που πωλείτε στα καταστήματα νομίζω πέραν του camera cutout πιάνει και διαφορετική επιφάνεια στην οθόνη.

Άσε που σε 6 δοκιμές (3 πακέτα samsung μεμβρανες) δεν κατάφερα σε καμία να κολλήσω τα πλαϊνά.

 

Τυχαίο? Να υπάρχει τόσο πρόβλημα με την κόλλα αν ξεφύγεις 0.1mm στο κεντραρισμα?

Δεν ξέρω..

 

Αν το δακτυλικο δούλευε σφαίρα και στο Dome θα είχαμε πολλά άτομα ησυχάσει από την αναζήτηση προστασίας και δοκιμών.

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7816292#post7816292

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7816963#post7816963

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7818045#post7818045

 

 

Πάντως, ναι, ισχύει αυτό για τις aftermarket της Sammy. Κι εγώ 3 πακέτα και ουσιαστικά καμία δε μπόρεσα να βάλω 100% σωστά.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Μετά από αρκετές ημέρες με την Spigen Neo Flex, θα έλεγα ότι έχει πολλά θετικά, αλλά πάσχει ακριβώς εκεί που δεν θα έπρεπε, στην αίσθηση, αν και αυτό είναι αναμενόμενο. Καλύπτει τέλεια την οθόνη, δεν ξεκολλάει καθόλου, το "ρυτίδιασμα" που είχα αναφέρει πρακτικά δεν υπάρχει πλέον, έχει πολύ καλή διαφάνεια και η επιφάνειά της πράγματι φαίνεται να έχει ιδιότητες "αυτοϊασης", δεν χαράσσεται καθόλου εύκολα.

Δυστυχώς όμως, πιάνεις πλαστικό. Κρατάει κολλημένο επάνω της οτιδήπότε την ακουμπήσει-δακτυλικά αποτυπώματα, ίχνη από την επαφή με μάγουλο/αυτί-καθαρίζει με αρκετή προσπάθεια και το δάχτυλο δεν γλιστράει όσο απαλά θα έπρεπε πάνω της. Από την στιγμή που πρέπει να προφυλάξω την οθόνη με κάτι το πλαστικό, την προτιμώ από την εργοστασιακή, αλλά πολύ θα ήθελα να βγει, επιτέλους, κάποιο γυαλί που να συνεργάζεται απόλυτα σωστά με το δακτυλικό.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως εχει γινει πολυπλοκο το θεμα τα τελευταια χρονια με τζαμακια - μεμβρανες....

Στo S8 δοκιμασα τα παντα εκτος Dome. Το μονο που με καλυψε η Spigen Neo Flex...

 

Παμε στο S10e.....

Εργοστασιακη: Σε 10 μερες γεματη γρατζουνιες πολυ ορατες....

 

Spigen Neo Flex. Με απογοητευσε. Απεκτησε γρατζουνια απο ακρη σε ακρη χωρις φυσικα να .... αυτοιαθει και γεμιζε δαχτυλιες... Κατωτερη του S8 που επι μηνες δεν ειχα αμυχη...

 

Spigen Tempere Glass..Κακο... Χαμηλης ποιοτητας. Σαν να μην ειχε καθολου επιστρωση για δαχτυλιες και κακη ευκρινεια, εβλεπες τελιτσες λες και ηταν των 2 ευρω....

 

Whitestone Dome: Αψογο για 1μιση μηνα. Δεν απεκτησε αμυχη, δεν καταλαβαινες οτι εχεις τζαμακι... μεχρι που ξερασε η κολλα εσωτερικα πανω στο τζαμακι στη μεση της οθονης.....

 

Cellular Line Tempered Glass. Αψογη αφη και ευκρινεια. 1 μηνα μετα εχει αποκτησει αραχνιες ορατες μονο υπο φως με κλειστη οθονη...

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως εχει γινει πολυπλοκο το θεμα τα τελευταια χρονια με τζαμακια - μεμβρανες....

Στo S8 δοκιμασα τα παντα εκτος Dome. Το μονο που με καλυψε η Spigen Neo Flex...

 

Παμε στο S10e.....

Εργοστασιακη: Σε 10 μερες γεματη γρατζουνιες πολυ ορατες....

 

Spigen Neo Flex. Με απογοητευσε. Απεκτησε γρατζουνια απο ακρη σε ακρη χωρις φυσικα να .... αυτοιαθει και γεμιζε δαχτυλιες... Κατωτερη του S8 που επι μηνες δεν ειχα αμυχη...

 

Spigen Tempere Glass..Κακο... Χαμηλης ποιοτητας. Σαν να μην ειχε καθολου επιστρωση για δαχτυλιες και κακη ευκρινεια, εβλεπες τελιτσες λες και ηταν των 2 ευρω....

 

Whitestone Dome: Αψογο για 1μιση μηνα. Δεν απεκτησε αμυχη, δεν καταλαβαινες οτι εχεις τζαμακι... μεχρι που ξερασε η κολλα εσωτερικα πανω στο τζαμακι στη μεση της οθονης.....

 

Cellular Line Tempered Glass. Αψογη αφη και ευκρινεια. 1 μηνα μετα εχει αποκτησει αραχνιες ορατες μονο υπο φως με κλειστη οθονη...

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Συμφωνώ για το spigen tempered glass,

Συμφωνώ με τις γρατζουνιες της εργοστασιακής,

Για την neo flex έχω λίγο αντίθετη άποψη,

Όσο για το Dome μου έχει τύχει αυτό που λες αλλά από τα πρώτα 24ωρα και στις άκρες όχι στο κέντρο.

Ότι Dome έχω βάλει και στα πρώτα 24ωρα ήταν εντάξει έτσι και έμεινε για μήνες.

Δεν κρατάω συνήθως συσκευές πάνω από 3-4 μήνες, αλλά στο s9 plus της συζύγου πάνω από 6 μήνες το Dome δείχνει τόσο καλό όσο την πρώτη ημέρα που το έβαλα.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά .

Εγώ είμαι πολύ ευχαριστημένος με την εργοστασιακή αλλά έχει γεμίσει γρατσουνιές όπως λέτε .

Υπάρχει περίπτωση να βρω κάπου να την αντικαταστήσω με την ίδια ακριβώς ;

Ευχαριστώ

The sky moves on sideways
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω τζαμακι που δουλεύει αρκετά καλά το αποτύπωμα.. Κ έχω κ την led Cover view γιατί το καπάκι οι πανέξυπνοι της σαμι δεν βάλανε να κλείνει με ένα μικρό μαγνήτη κ το φοβάμαι αν μ πέσει μην ανοίξει οπότε το κρατάω το τζάμι

 

Δεν μας λες και εμάς ποιο είναι αυτό το τζαμακι που δουλεύει καλά το δαχτυλικό στην οθόνη να το ξέρουμε και εμείς?? :p

 

Καλημέρα παιδιά .

Εγώ είμαι πολύ ευχαριστημένος με την εργοστασιακή αλλά έχει γεμίσει γρατσουνιές όπως λέτε . Υπάρχει περίπτωση να βρω κάπου να την αντικαταστήσω με την ίδια ακριβώς ;

Ευχαριστώ

 

Αυτήν την ερώτηση έχω και εγώ. Αν πάμε π.χ στην smartec δεν μπορούν να μας βάλουν ένα ίδιο original screen protector εάν τους το ζητήσουμε? :worry:

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Δεν μας λες και εμάς ποιο είναι αυτό το τζαμακι που δουλεύει καλά το δαχτυλικό στην οθόνη να το ξέρουμε και εμείς?? :p

 

 

Των δέκα ευρώ είναι... Θα ρωτήσω ποιας μάρκας είναι

Έχει κάτσει άρκετα καλά.. Στην αρχή δεν μου έπιανε το αποτύπωμα μετά όταν πήγα σπίτι ξεκίνησε να δουλεύει κομπλέ

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως το εργοστασιακό screen protector τα έφτυσε και σε μενα και ειμαι προς αναζητηση νεου.Αποτι φαινεται τιποτε δεν ειναι σαν κι αυτο σε αισθηση και έχω μπλέξει με τα παραπάνω post.

Μπορει καποιος να μου πει ποιο να βαλω τελικά?

Θελω δακτυλικό αποτύπωμα να λειτουργει και αίσθηση να γλυστραει το χέρι στην επιφάνεια.Ζηταω πολλα?:D:D:D

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

S7  SM-G 930F

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως το εργοστασιακό screen protector τα έφτυσε και σε μενα και ειμαι προς αναζητηση νεου.Αποτι φαινεται τιποτε δεν ειναι σαν κι αυτο σε αισθηση και έχω μπλέξει με τα παραπάνω post.

 

Μπορει καποιος να μου πει ποιο να βαλω τελικά?

 

Θελω δακτυλικό αποτύπωμα να λειτουργει και αίσθηση να γλυστραει το χέρι στην επιφάνεια.Ζηταω πολλα?:D:D:D

Samsung aftermarket screen protector.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως το εργοστασιακό screen protector τα έφτυσε και σε μενα και ειμαι προς αναζητηση νεου.Αποτι φαινεται τιποτε δεν ειναι σαν κι αυτο σε αισθηση και έχω μπλέξει με τα παραπάνω post.

Μπορει καποιος να μου πει ποιο να βαλω τελικά?

Θελω δακτυλικό αποτύπωμα να λειτουργει και αίσθηση να γλυστραει το χέρι στην επιφάνεια.Ζηταω πολλα?:D:D:D

 

Για να προτείνουμε την ποιο "σωστή" επιλογή,

Θα πρέπει να μας πεις αν χρησιμοποιείς θήκη, ποια είναι αυτή.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Εγω σε screen protector εχω χρησιμοποιήσει το x-one και μου φαίνεται αρκετά καλό. Είναι σκληρό και έχει μια αίσθηση τζαμιού. Θεωρείται πολύ ανθεκτικό.

Παλαιότερα σε note 9 είχα χρησιμοποιήσει ringke με καλά αποτελέσματα. Και τα δύο στοιχίζουν 10-15€ έκαστο

 

Στάλθηκε από το SM-G973F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Gilles smiles!
Link to comment
Share on other sites

Για να προτείνουμε την ποιο "σωστή" επιλογή,

Θα πρέπει να μας πεις αν χρησιμοποιείς θήκη, ποια είναι αυτή.

Χρησιμοποιω μια θηκη διαφανη που περικλειει τη συσκευη απο το πλάι και πίσω (φυσικα).

Την αγορασα απο Κωτσόβολο 10 εωρω https://www.kotsovolos.gr/site/mobile-phones-gps/mobile-phones/thikes-kiniton-tilefonon/196119-redshield-samsung-galaxy-s10-transparent-case

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

S7  SM-G 930F

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, τα τζαμάκια στα λειτουργεί απ΄ότι βλέπω το δαχτυλικό είναι αυτά που έχουν τη τρύπα κάτω...όσο να'ναι φαίνονται κάπως...καμιά άλλη πρόταση; έχω ακόμα την εργοστασιακή όλα οκ και βιβλίο που προστατεύεται ως ένα βαθμό αλλά εν όψει διακοπών σκέφτομαι να βάλω πίσω θήκη οπότε μια έξτρα προστασία είναι επιβεβλημένη...
Link to comment
Share on other sites

Τελικα έβαλα την official Samsung ζελατινα,με 15 ευρω σε σετ των δύο.

Τοποθετήθηκε τελεια,με τη βοήθεια της παρεχόμενης σπάτουλας έφυγαν και οι ελάχιστες φυσαλλίδες που προέκυψαν κατα την τοποθέτηση,ενω το ξεκλείδωμα με το αποτύπωμα γινεται χωρις καμμιά δυσκολία σε σχεση με πριν.

Απομενει να τη δουμε απο ανθεκτικότητα τι παίζει...

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

S7  SM-G 930F

Link to comment
Share on other sites

Τελικα έβαλα την official Samsung ζελατινα,με 15 ευρω σε σετ των δύο.

 

Τοποθετήθηκε τελεια,με τη βοήθεια της παρεχόμενης σπάτουλας έφυγαν και οι ελάχιστες φυσαλλίδες που προέκυψαν κατα την τοποθέτηση,ενω το ξεκλείδωμα με το αποτύπωμα γινεται χωρις καμμιά δυσκολία σε σχεση με πριν.

 

Απομενει να τη δουμε απο ανθεκτικότητα τι παίζει...

Αναμένουμε εντυπώσεις . Αν δεν γρατσουνιεται όπως η εργοστασιακή νομίζω είναι μονόδρομος έστω για τυπική προστασία

 

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αναμένουμε εντυπώσεις . Αν δεν γρατσουνιεται όπως η εργοστασιακή νομίζω είναι μονόδρομος έστω για τυπική προστασία

 

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δείχνει σαφώς πιο ανθεκτική ενώ η αίσθηση αφής είναι άψογη.

Έκατσε τέλεια πάνω στη συσκευή και ξεκλειδώνει χωρίς κανένα μα κανένα πρόβλημα!

Με 15 ευρώ παίρνεις δύο.

Είναι value for money σίγουρα.

Θα δούμε ωστοσο και μετά τις διακοπές σε λίγες μέρες αν συνεχίζει να είναι σε καλή κατάσταση ....

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

S7  SM-G 930F

Link to comment
Share on other sites

Τελικα έβαλα την official Samsung ζελατινα,με 15 ευρω σε σετ των δύο.

Τοποθετήθηκε τελεια,με τη βοήθεια της παρεχόμενης σπάτουλας έφυγαν και οι ελάχιστες φυσαλλίδες που προέκυψαν κατα την τοποθέτηση,ενω το ξεκλείδωμα με το αποτύπωμα γινεται χωρις καμμιά δυσκολία σε σχεση με πριν.

Απομενει να τη δουμε απο ανθεκτικότητα τι παίζει...

Μπορείς να μας πεις που τις βρήκες;

Εγώ είμαι ικανοποιημένος με την official ζελατίνα της Sammy. Εξάλλου την φοράω με την Led Cover View, οπότε βλέπω πως μου αντέχει περισσότερο καιρό από ότι να το είχα εντελώς γυμνό.

Samsung Galaxy S10 (G973F)

Samsung Galaxy S7 Edge (G935F)

Samsung Galaxy S4 (GT-i9506)

Samsung Galaxy SII (GT-i9100)

Samsung Galaxy S Plus (GT-i9001)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S10 series] Αξεσουάρ (θήκες, screen protectors etc.)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...