Jump to content

Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κ θα συμφωνησω κ γω... Θεωρω πως εκτος απο φουλ Alagαριστη η pie, ισως ειναι κ πρακτικα ΟΤΙ καλυτερο εχει βγαλει η samsung εως τωρα...ελπίζω να μην τα σκατωσει στην πορεια! Edited by XP130TD
Link to comment
Share on other sites

Το pure android είναι της πλάκας, φτωχό και άσχημο - άχρωμο στα ίδια επίπεδα με το oxygen os. Για το ios τι να γράψω αυτό ανήκει πλέον στην παλαιολιθικη εποχή γερασμένο και ξεπερασμένο.

 

Λάζαρος..

Στάλθηκε από το S10+

Μπερδεύεσαι η είσαι άσχετος.

Το Oxygen έχει native dark mode εδώ και πολλές εκδόσεις όταν Sammy απέκτησε μόνο με one UI.

Κσι stock android θα αποκτήσει με Android Q.

Oxygen έχει full screen on/off screen gesture με δεκάδες επιλογές στο χρήστη εδώ και πολλές εκδόσεις όταν Sammy μόλις με one UI έβαλε 1-2 και αυτά ημιτελές πχ double tap λειτουργεί μόνο στο ξύπνημα οθόνης όχι στο σβήσιμο ούτε από home ούτε lock screen.

 

Τόσα χρόνια ούτε ένα απόλυτα αξιόπιστα μαμημενο wake up screen σε notification να υπάρχει.

 

Τα gesture navigation της Sammy είναι για τα μπάζα στη κυριολεξία συναγωνιζετσι τα άχρηστα του stock android που φαίνεται η Google θα βάλει μυαλό με Q και θα είναι περισσότερο στυλ iPhone και oneplus και άλλων Κινέζων.

 

Oxygen έχει unlimited accent color customization που δεν βρίσκεις ούτε σε Sammy ούτε stock android, και εδώ με Q η Google φαίνεται να βάζει και αυτή μερικώς customization σε accent color.

 

Σε Oxygen σου δίνει επιλογή customized finger sensor σε Sammy όχι.

 

Και φυσικά όλα τα features σε Oxygen δουλεύουν εξαιρετικά και όχι μπακαλιστικα όπως πχ edge lighting σε Sammy δουλεύει ανάλογα τα κέφια του και όποτε το θυμηθεί.

 

Άρα δεν φτάνει μόνο να δίνει ο οποιοδήποτε κάνα feature αλλά και να δουλεύει σωστά.

 

Και φυσικά με Oxygen λόγο της ελευθερίας του μπορείς να του αλλάξεις τα Παναγία τα μάτια στο σύνολο του UI εφόσον είσαι και root που Sammy ούτε στον αιώνα των άπαντα θα μπορείς.

 

Το μόνο σωστό που έγραψες και συμφωνώ ότι το ios είναι παλαιολιθικο λες και είμαστε εποχή Νώε.

 

Είτε δουλέψεις ios είτε Nokia dumb phone σχεδόν δεν θα καταλάβεις ότι υπάρχει διαφορά :lol:

 

Φυσικά έχει και κάποια features που έχει Sammy και δεν υπάρχουν σε stock η Oxygen και μπράβο της και εγώ τα επικροτώ αλλά η διαφορά μόνο χαωδες δεν είναι αλλά είναι στυλ κάπου ένας κερδίζει κάπου ο άλλος ειδικά σε σχέση με Oxygen, το stock android ναι είναι πιο φτωχό αλλά με Q θα αλλάξει αρκετά.

 

Και μην ξεχνάς stock android και Pixel έχεις απόλυτη ελευθερία στο λογισμικό δηλαδή root άρα οποιονδήποτε χρήστης θελήσει μπορεί να αποκτήσει πολλά features από αυτά έχει Sammy η και παραπάνω

 

Άρα η όποια διαφορά πάυει να υφίσταται.

 

 

 

Sent from my V1821A using Tapatalk

Edited by XP130TD

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Μπερδεύεσαι η είσαι άσχετος.

Το Oxygen έχει native dark mode εδώ και πολλές εκδόσεις όταν Sammy απέκτησε μόνο με one UI.

Κσι stock android θα αποκτήσει με Android Q.

Oxygen έχει full screen on/off screen gesture με δεκάδες επιλογές στο χρήστη εδώ και πολλές εκδόσεις όταν Sammy μόλις με one UI έβαλε 1-2 και αυτά ημιτελές πχ double tap λειτουργεί μόνο στο ξύπνημα οθόνης όχι στο σβήσιμο ούτε από home ούτε lock screen.

 

Τόσα χρόνια ούτε ένα απόλυτα αξιόπιστα μαμημενο wake up screen σε notification να υπάρχει.

 

Τα gesture navigation της Sammy είναι για τα μπάζα στη κυριολεξία συναγωνιζετσι τα άχρηστα του stock android που φαίνεται η Google θα βάλει μυαλό με Q και θα είναι περισσότερο στυλ iPhone και oneplus και άλλων Κινέζων.

 

Oxygen έχει unlimited accent color customization που δεν βρίσκεις ούτε σε Sammy ούτε stock android, και εδώ με Q η Google φαίνεται να βάζει και αυτή μερικώς customization σε accent color.

 

Σε Oxygen σου δίνει επιλογή customized finger sensor σε Sammy όχι.

 

Και φυσικά όλα τα features σε Oxygen δουλεύουν εξαιρετικά και όχι μπακαλιστικα όπως πχ edge lighting σε Sammy δουλεύει ανάλογα τα κέφια του και όποτε το θυμηθεί.

 

Άρα δεν φτάνει μόνο να δίνει ο οποιοδήποτε κάνα feature αλλά και να δουλεύει σωστά.

 

Και φυσικά με Oxygen λόγο της ελευθερίας του μπορείς να του αλλάξεις τα Παναγία τα μάτια στο σύνολο του UI εφόσον είσαι και root που Sammy ούτε στον αιώνα των άπαντα θα μπορείς.

 

Το μόνο σωστό που έγραψες και συμφωνώ ότι το ios είναι παλαιολιθικο λες και είμαστε εποχή Νώε.

 

Είτε δουλέψεις ios είτε Nokia dumb phone σχεδόν δεν θα καταλάβεις ότι υπάρχει διαφορά :lol:

 

Φυσικά έχει και κάποια features που έχει Sammy και δεν υπάρχουν σε stock η Oxygen και μπράβο της και εγώ τα επικροτώ αλλά η διαφορά μόνο χαωδες δεν είναι αλλά είναι στυλ κάπου ένας κερδίζει κάπου ο άλλος ειδικά σε σχέση με Oxygen, το stock android ναι είναι πιο φτωχό αλλά με Q θα αλλάξει αρκετά.

 

Και μην ξεχνάς stock android και Pixel έχεις απόλυτη ελευθερία στο λογισμικό δηλαδή root άρα οποιονδήποτε χρήστης θελήσει μπορεί να αποκτήσει πολλά features από αυτά έχει Sammy η και παραπάνω

 

Άρα η όποια διαφορά πάυει να υφίσταται.

 

 

 

Sent from my V1821A using Tapatalk

Alex δεν θα μπω σε αντιπαράθεση για το αν μπερδεύομαι η είμαι που μπορεί και να είμαι άσχετος. Δεν ανέφερα πουθενά για double tap για ρουτ κτλ. Εγώ μιλάω για το ui της συσκευής που όπως και να το κάνουμε το one είναι πολύ μπροστά και τρέχει νεράκι. Επίσης οπτικά είναι πανέμορφο πολύ καλά και αναλυτικά μεταφρασμένο. Το oxygen οπτικά τουλάχιστον είναι ένα ξερό ui. Τώρα ανά παρηχε κάποιες ευκολίες από πριν λίγο μετράει για μένα. Εγώ μιλάω για το τώρα, στο παρελθόν έκραξα άπειρες φορές το τραγικό προηγούμενο λογισμικό της Samsung. Τώρα όμως είναι το ποιο ολοκληρωμένο τουλάχιστον για ένα μέσω καθημερινό χρήστη. Αν είναι να κάτσω να κάνω ρουτ και να ξανασχεδιασω όλο το skin του τηλεφώνου συγνώμη αλλά δεν θα το κάνω ποτέ. Δεν πετάω έτσι το χρόνο μου.

Χρόνια Πολλά Χριστός ανέστη σε όλους!

 

Λάζαρος..

Στάλθηκε από το S10+

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Alex δεν θα μπω σε αντιπαράθεση για το αν μπερδεύομαι η είμαι που μπορεί και να είμαι άσχετος. Δεν ανέφερα πουθενά για double tap για ρουτ κτλ. Εγώ μιλάω για το ui της συσκευής που όπως και να το κάνουμε το one είναι πολύ μπροστά και τρέχει νεράκι. Επίσης οπτικά είναι πανέμορφο πολύ καλά και αναλυτικά μεταφρασμένο. Το oxygen οπτικά τουλάχιστον είναι ένα ξερό ui. Τώρα ανά παρηχε κάποιες ευκολίες από πριν λίγο μετράει για μένα. Εγώ μιλάω για το τώρα, στο παρελθόν έκραξα άπειρες φορές το τραγικό προηγούμενο λογισμικό της Samsung. Τώρα όμως είναι το ποιο ολοκληρωμένο τουλάχιστον για ένα μέσω καθημερινό χρήστη. Αν είναι να κάτσω να κάνω ρουτ και να ξανασχεδιασω όλο το skin του τηλεφώνου συγνώμη αλλά δεν θα το κάνω ποτέ. Δεν πετάω έτσι το χρόνο μου.

Χρόνια Πολλά Χριστός ανέστη σε όλους!

 

Λάζαρος..

Στάλθηκε από το S10+

 

 

Κοίταξε η ένσταση μου ήταν στα του "φτωχού" και της "πλάκας"που ανέφερες και σου ανέφερα παραδείγματα που κάθε άλλο παρά ισχύει.

 

Στην καλαισθησια,ομορφιά και μοντέρνο σχεδιασμό του one UI ουδείς εξέφρασε αντίθετη άποψη απεναντιας είναι άψογα σχεδιασμένο και δομημένο.

 

Σε αυτό το θέμα η Sammy όντως έκανε ουσιωδες βήμα σε σχέση με πρόσφατο παρελθόν.

 

Και ναι για ένα μέσο χρήστη θα το καλύψει σε μεγάλο βαθμό,αλλά δεν είμαστε όλοι στη κατηγορία του μέσου χρήστη η και για το θέσω και αλλιώς ο καθένας δίνει βαρύτητα σε πράγματα που ενδεχομένως Sammy να μην τους καλύπτει όσα βήματα εμπρός να έκανε.

 

Τώρα το ότι εσύ δεν θα κάτσεις να ασχοληθείς με root και τις extra δυνατότητες του και επιλογές που σου δίνει είναι σεβαστό και δική σου επιλογή όμως δεν αναιρεί την ελευθερία ως επιλογή σε σχέση με κάποιον άλλον χρήστη που πιθανό να θέλει αξιοποιησει αυτή τη δυνατότητα.

 

Χρόνια πολλά σε όλους.

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε γυαλιά με polarized φακούς και προφανώς δε βλέπετε την οθόνη οφείλεται στο screen protector.

Αν το βγάλετε όλα θα είναι εξαιρετικά.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κ χρόνια πολλά!!

 

Μπορεί κάποιος να βάλει ένα σκρινσοτ από το gallery, να δω πως δείχνει μια φωτογραφια; Εγώ τραβάω σε 3:4 και τις δείχνει έτσι

 

Εσείς σε τι αναλογία βγάζετε φωτο; f7ef6c1b7460d5489277a7ffed915e18.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Λογικό είναι να δείχνει έτσι σε 4:3. Εγώ τραβάω με το σκεπτικό ότι θα τις δω άνετα σε οθόνες υπολογιστών ή τηλεοράσεις, οπότε επιλέγω 16:9.

 

Sent from my SM-G970F

Link to comment
Share on other sites

Πήγα πρόσφατα και εκτύπωσα φωτογραφίες κ ήταν σούπερ ότι έβλεπα στην οθόνη . Κ είχα τραβήξει λίγο απτην παρέλαση 25μαρτιου σε 4k το πέταξα στην TV την 4k με φλασακι κ έπαθα πλάκα με την ποιότητα εικόνας κ ήχου.. Πολύ δυνατό εργαλείο. Μέχρι να ρθει το αναδιπλωμενο σε πιο λογική τιμή κ δίχως παιδικές ασθενειες θα μείνω με το εργαλειακι

Αν κ το noteli που θα έρθει φουριόζο με 4500 μπαταρια 4 κάμερες κ το μαγικό πενάκι κ ίσως 5g θα είναι αξιοζήλευτο...

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Σε 16:9 χάνετε σε ποιότητα όμως, και διαπιστώνεται εύκολα κάνοντας zoom in στη φωτό. Και είναι απόλυτα λογικό γιατί πέφτουν τα megapixel στα 9.6 από 12 που είναι σε 4:3.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Χάνεις σε ποιότητα ή σε ωφέλιμο χώρο; Έχω την εντύπωση πως απλά στο 16:9 γίνεται crop από το 4:3. Δηλαδή το ίδιο ποιοτικά βλέπεις, αλλά μικρότερη επιφάνεια. Δηλαδή δεν περίπτωση που τραβάς σε portrait mode έχεις σε 16:9 χάσει πάνω και κάτω από ένα κομμάτι συγκριτικά με 4:3. Όπως είναι λογικό η πληροφορία που έχει καταγραφεί είναι λιγότερη, για αυτό και μικρότερος ο αριθμός των mpixels. Ωστόσο αυτό που βλέπεις στο κέντρο δεν έχει διαφορά στην ποιότητα, και προβάλεται καλύτερα σε 16:9 οθόνες.

 

Sent from my SM-G970F

Link to comment
Share on other sites

Ο υπερευρυγωνιος τα σπάει όπως και οι υπολοιποι φακοί. . Τράβηξα φώτο με 18 άτομα απτά 2 μέτρα και μας πήρε όλους με ρωτούσαν θα βγούμε κ μεις από εδώ πέρα στην άκρη. Χα χα

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Πάντως επειδή το είδα live από φιλο χτες στην ανάσταση δεν εντυπωσιαστήκαμε από τις βραδινές. Θέλει επείγοντος update να φτιάξει κάπως γιατί από stock δεν λέει πολλά... Μου είπε ότι είχε βάλει και ένα gcam αλλά το έβγαλε γιατί κρασάρε λέει δεν ξέρω παραπάνω

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πάντως επειδή το είδα live από φιλο χτες στην ανάσταση δεν εντυπωσιαστήκαμε από τις βραδινές. Θέλει επείγοντος update να φτιάξει κάπως γιατί από stock δεν λέει πολλά... Μου είπε ότι είχε βάλει και ένα gcam αλλά το έβγαλε γιατί κρασάρε λέει δεν ξέρω παραπάνω

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Οταν λες οτι δεν εντυπωσιαστηκατε απο τις βραδινες,σε σχεση με ποια αλλα κινητα εγινε το μετρο συγκρισης?

Αν για παραδειγμα εγινε σε σχεση με κανενα pixel3xl ή καποιο συγκεκριμενο μοντελο Huawei,λογικο.

Αν περιμενατε να δειτε τιποτα εξωπραγματικες νυχτερινες φωτογραφιες,τοτε ειναι λογικο να μην εντυπωσιαστηκατε.

 

Για παραδειγμα αν καποιος εχει Redmi κινητο και παει στο S10,σιγουρα θα εντυπωσιαστει(σε σχεση με το δικο του κινητο)στην οθονη και στον ηχο ας πουμε.

Link to comment
Share on other sites

Οταν λες οτι δεν εντυπωσιαστηκατε απο τις βραδινες,σε σχεση με ποια αλλα κινητα εγινε το μετρο συγκρισης?

 

Αν για παραδειγμα εγινε σε σχεση με κανενα pixel3xl ή καποιο συγκεκριμενο μοντελο Huawei,λογικο.

 

Αν περιμενατε να δειτε τιποτα εξωπραγματικες νυχτερινες φωτογραφιες,τοτε ειναι λογικο να μην εντυπωσιαστηκατε.

 

 

 

Για παραδειγμα αν καποιος εχει Redmi κινητο και παει στο S10,σιγουρα θα εντυπωσιαστει(σε σχεση με το δικο του κινητο)στην οθονη και στον ηχο ας πουμε.

 

 

Σε σχέση με το δικό μου καταρχήν(xs Max). Σε αρκετές λήψεις έχανε σε λεπτομέρεια ακόμη και εκεί που έδειχνε (τις περισσότερες φορές) πιο φωτεινό. Μου έκανε εντύπωση.

Με της γυναίκας (s9+) ήταν σίγουρα ένα κλικ πιο πάνω αλλά όχι σε σημείο να βλέπεις τρελή διαφορά.

Να σου πω την αλήθεια το περίμενα πιο δυνατό. Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο ότι όλες οι λήψεις έγιναν χωρίς να πειραχθει καμία ρύθμιση

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά δεν είναι ντροπή να βγάζουμε κ με φλας φωτογραφίες που είναι πολύ καλό. Έχω ανεβάσει από youtube για gcam που για σκοτάδι έχει ρυθμίσεις κάνει θαύματα στο σκοτάδι

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Το φλας είναι καλό να το χρησιμοποιείς αν βγάζεις πολύ κοντινά κάτι πολύ συγκεκριμένο. Αν θες να βγάλεις πχ μια κάπως μακρινή δεν κάνει δουλειά

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το φλας είναι καλό να το χρησιμοποιείς αν βγάζεις πολύ κοντινά κάτι πολύ συγκεκριμένο. Αν θες να βγάλεις πχ μια κάπως μακρινή δεν κάνει δουλειά

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Αν ψάξεις παραπισω έχω βάλει gcam με ρυθμίσεις από youtube. Ούτε κρασαρει ούτε τίποτα αλλά είναι μόνο για πολύ χαμηλό σκοτάδι. Είναι ακριβώς ότι πρέπει για αυτό το κινητό... Επίσης όταν πατάς πάνω στο εικονίδιο του βάζεις νυχτερινή με νέο εικονίδιο οπότε σε πάει κατευθείαν εκεί όταν ανοίγεις gcam. Μόνο η σούπερ ταχεία φόρτιση λείπει από αυτή τη συσκευή που είναι θέμα χρόνου να έρθει κ αυτό αν κ η υπάρχουσα δείχνει καλή φόρτιση όταν τη χρειαστείς κ πρέπει να φύγεις αν βρεθείς σε ανάγκη αλλά βγάζει εύκολα το 24ωρο..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Με της γυναίκας (s9+) ήταν σίγουρα ένα κλικ πιο πάνω αλλά όχι σε σημείο να βλέπεις τρελή διαφορά.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Λογικο ειναι αυτο,ετσι συμβαινει με ολες τις τελευταιες ναυαρχιδες αν τις συγκρινεις μεταξυ τους.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Σε μια προσπαθεια να κρατηθεί το παρόν νήμα καθαρό και πιο λειτουργικό, η κουβέντα για τις αντίστοιχες συσκευές με Snapdragon 855 chip μεταφέρθηκε σε νέο θέμα. Θα παρακαλέσω οτιδήποτε σχετικό με αυτό, όπως εμπειρίες, συγκριτικά κλπ να γίνονται σε εκείνο.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=477174

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε γυαλιά με polarized φακούς και προφανώς δε βλέπετε την οθόνη οφείλεται στο screen protector.

Αν το βγάλετε όλα θα είναι εξαιρετικά.

Αυτό το σχόλιο θυμήθηκα σήμερα που το δοκίμασα με το δικό μου S10.

Το mate 20Pro μπορούσα να το λειτουργήσω με τα γυαλιά, αλλά μόλις πήρα το δικό μου κινητό στα χέρια έγιναν τα πάντα μωβ!!!

Dynamic Amoled και Polarized φακούς: Stay Away!!!!

Samsung Galaxy S10 (G973F)

Samsung Galaxy S7 Edge (G935F)

Samsung Galaxy S4 (GT-i9506)

Samsung Galaxy SII (GT-i9100)

Samsung Galaxy S Plus (GT-i9001)

Link to comment
Share on other sites

Το pure android είναι της πλάκας, φτωχό και άσχημο - άχρωμο στα ίδια επίπεδα με το oxygen os. Για το ios τι να γράψω αυτό ανήκει πλέον στην παλαιολιθικη εποχή γερασμένο και ξεπερασμένο.

 

 

Λάζαρος..

Στάλθηκε από το S10+

 

Για κάποιους ειναι οτι καλυτερο υπαρχει σε smartphone.. Μιλαω για τα x, xs, xs max με τα gestures απο θεμα αίσθησης κ το ποσο λειτουργικά ειναι.. Βλέποντας τα στο xs max καθε αλλο απο ξεπερασμένα μου φαίνονται.. Στο λεω εγω που ειμαι σε δίλλημα xs max κ p30 pro που στο τελευταίο το μονο που με χαλάει λιγο ειναι το ui.. Κ το s10+ ειναι κ αυτο μια απο τις πιο δυνατες συνολικά συσκευές.. Στο Android μαζι με το p30 pro αυτη την στιγμη παιζουν μπάλα μονες τους..

Link to comment
Share on other sites

Όχι βρε δεν είναι θέμα της dynamic amoled, αφού το έγραψα, είναι θέμα του screen protector.

Βγάλτε το και θα βρείτε την υγεία σας.

 

----- προσθήκη μηνύματος 32 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αυτό το σχόλιο θυμήθηκα σήμερα που το δοκίμασα με το δικό μου S10.

Το mate 20Pro μπορούσα να το λειτουργήσω με τα γυαλιά, αλλά μόλις πήρα το δικό μου κινητό στα χέρια έγιναν τα πάντα μωβ!!!

Dynamic Amoled και Polarized φακούς: Stay Away!!!!

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Eπειδη καποια παιδια εχουν τα buds θα ηθελα να ρωτησω αν αξιζουν για την τιμη τους. Ειδικα τωρα που τα λευκα στο skroutz επεσαν στα 120 ευρω. Με ενδιαφερει κυριως η ποιοτητα ηχου. Σορρυ που ρωταω για θεμα εκτος S10...
Link to comment
Share on other sites

Eπειδη καποια παιδια εχουν τα buds θα ηθελα να ρωτησω αν αξιζουν για την τιμη τους. Ειδικα τωρα που τα λευκα στο skroutz επεσαν στα 120 ευρω. Με ενδιαφερει κυριως η ποιοτητα ηχου. Σορρυ που ρωταω για θεμα εκτος S10...
..Για να σε βοηθήσω εμένα στην αρχή δε μου άρεσε ο ήχος.. αλλαξα όμως λαστιχακια.. παρέχονται.. Και με καλή εφαρμογή στ αυτι είδα σαφή βελτίωση.. ηχητικα εννοώ..

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...