Jump to content

Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα το εκανα σημερα με το δικο μου account αυτο που εχω στο s10 μου και δουλευε. Παλια δεν το εκανα τωρα ομως το εκανα και οντως δουλευει εχω premium youtube. Ο λογος που εβαλα το Link ειναι για να δειξω οτι οντως δουλευει ακομα και μετα απο 11 μηνες για οποιο θελει να κανει την συνδρομη μπορει.

 

Ο πρώτος μήνας είναι έτσι κι αλλιώς δωρεάν. Μήπως μπερδεύεσαι μ' αυτό?

 

edit: όντως ισχύει ακόμα. Αν πας μέσα από την εφαρμογή στο λογαριασμό σου, βγάζει ακόμα την προωθητική ενέργεια.

Edited by super_f
Link to comment
Share on other sites

Που το ξέθαψες αυτό;; Μπα μακάρι να έπαιρνα.... Δόξα τω Θεω δεν έχω παράπονο.. Τα buds ήταν δώρο της σαμι παρότι κάποιοι τότε δεν με πίστευαν ότι δέχτηκε να μ τα δώσουν ενώ δεν είχα κάνει προπαραγγελια... .. Το κινητό με δόσεις... Αφου πούλησα το s9plus κ με μείωση φόρου κ με εκπτωτικο κουπόνι Γερμανού.. Τώρα τα ρίχνω σε φωτογραφική κ σε φακούς...

Μάλλον τρολαρες για το οικονομικό αααν έχεις όλες αυτές τις συσκευές στην κατοχή σου οπότε εσύ πρέπει να παίρνεις 3000 το μήνα... Κ μακάρι να παίρνεις κ να τα χαίρεσαι

 

Άλλο πράμα οι φωτογραφικές μηχανές , άλλη αίσθηση άλλα Όλα! Το κυριότερο όπως έχει γίνει πια το πράμα είναι του σου αρέσει να κρατάς όταν φωτογραφίζεις ...."πρόσεχε" όμως γιατί κι αυτό το "άθλημα" είναι σαν τρύπιος κουβάς όταν αρχίζεις να αλλάζεις φακούς ;)

 

* έχω 5 dslr εκ των οποίων οι δύο είναι πραγματικοί δεινόσαυροι χα,χα, χα ...την έκφραση την είδα σε γειτονικό site Και πέθανα στο γέλιο. Πρόκειται για Fx format 1 κιλό πάει μόνο το σώμα Nikon D700 ...the Legend (σκέφτομαι να πάρω και μια τρίτη) όλες οι σημερινές είναι μπιχλιμπίδια μπροστά της...12 σούπερ Mpixel σε μεγάλο αισθητήρα 36×24 mm. Η 750 & η 500 από crop έχουν μείνει στο ράφι...αισίως έφτασα τα 12 φακουδάκια ✌

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Ο πρώτος μήνας είναι έτσι κι αλλιώς δωρεάν. Μήπως μπερδεύεσαι μ' αυτό?

 

edit: όντως ισχύει ακόμα. Αν πας μέσα από την εφαρμογή στο λογαριασμό σου, βγάζει ακόμα την προωθητική ενέργεια.

 

Καλημερα ακριβως γι αυτο το βρηκα και εβαλα το link. Δες και φωτο:

 

3.png

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα...

Είμαι σχεδόν στα πάντα, εκτός από την μπαταρία ίσως, κομπλέ με το s10+.

 

Με έχει πιάσει αυτή η φάση που θες να αλλάξεις συσκευή χωρίς λόγο...

 

Έχει κάποιος άποψη από huawei p30 pro?

 

Είχα δοκιμάσει πέρυσι το P20 pro δεν το μπόρεσα ούτε 2 εβδομάδες...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα...

Είμαι σχεδόν στα πάντα, εκτός από την μπαταρία ίσως, κομπλέ με το s10+.

 

Με έχει πιάσει αυτή η φάση που θες να αλλάξεις συσκευή χωρίς λόγο...

 

Έχει κάποιος άποψη από huawei p30 pro?

 

Είχα δοκιμάσει πέρυσι το P20 pro δεν το μπόρεσα ούτε 2 εβδομάδες...

 

Γιατί με την μπαταρία τι πρόβλημα έχεις?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα...

Είμαι σχεδόν στα πάντα, εκτός από την μπαταρία ίσως, κομπλέ με το s10+.

 

Με έχει πιάσει αυτή η φάση που θες να αλλάξεις συσκευή χωρίς λόγο...

 

Έχει κάποιος άποψη από huawei p30 pro?

 

Είχα δοκιμάσει πέρυσι το P20 pro δεν το μπόρεσα ούτε 2 εβδομάδες...

 

Την ιδια "βλακεια" εχω και εγω

Χαχαχα

Ειχα p30 pro

Μπαταρια καμια σχεση

Οσο και να το σκαλιζεις δεν μασαει πουθενα

Απλα το s10 plus μου αρεσε ενα κλικ περισσοτερο επειδη εχει πιο πλατια οθονη και λιγοτερo curved.

Link to comment
Share on other sites

Ο πρώτος μήνας είναι έτσι κι αλλιώς δωρεάν. Μήπως μπερδεύεσαι μ' αυτό?

 

edit: όντως ισχύει ακόμα. Αν πας μέσα από την εφαρμογή στο λογαριασμό σου, βγάζει ακόμα την προωθητική ενέργεια.

 

 

Ναι ισχύει, το έκανα όταν ήρθε το YouTube Premium στην Ελλάδα και είχα premium μέχρι τον Νοέμβριο δωρεάν.

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα...

 

Είμαι σχεδόν στα πάντα, εκτός από την μπαταρία ίσως, κομπλέ με το s10+.

 

 

 

Με έχει πιάσει αυτή η φάση που θες να αλλάξεις συσκευή χωρίς λόγο...

 

 

 

Έχει κάποιος άποψη από huawei p30 pro?

 

 

 

Είχα δοκιμάσει πέρυσι το P20 pro δεν το μπόρεσα ούτε 2 εβδομάδες...

Τα ίδια και εγώ έκανα τη μετάβαση από το 10 στο p30 pro

Μπαταρία με το σαμσουγκ έβγαζα 1 μέρα περίπου με 4 ώρες κάτι με το π30 βγάζω μιάμιση με 5 συν ώρες

Επίσης η σούπερ γρήγορη φορτιση του π30 λύνει χέρια... Έχεις πχ 23% το βάζεις στην πρίζα και σε 10 λεπτα έχεις πάει 60%.

Παλια ούτε εγώ μπορέσω ανά συνηθίσω το mate 10 τώρα έφτιαξε πολύ το ui και συνηθίζεται εύκολα

Link to comment
Share on other sites

Γιατί με την μπαταρία τι πρόβλημα έχεις?

 

Μου κρατάει οριακά μια μέρα με 3:20 οθόνη...

Link to comment
Share on other sites

Μου κρατάει οριακά μια μέρα με 3:20 οθόνη...
Με το S10e πιανω 7ωρες SOT και πανω... Με τροποποιησεις φυσικα... Μπες στο νημα του S9 και διαβασσ τον οδηγο ρυθμισεων του S-Wind

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μου κρατάει οριακά μια μέρα με 3:20 οθόνη...

 

Με S10+;;; Κάτι πηγαίνει στραβά τότε. Εγώ δεν έχω καταφέρει ποτέ να το κλείσω από μπαταρία σε μια μέρα και δεν υπάρχει περίπτωση να φτάσω στο 50% με λιγότερο από 3 ώρες SOT. Χωρίς υπερβολή, έχω σταματήσει να σκέφτομαι την μπαταρία. Δεν μπαίνω πλέον καν να δω χρόνους, νιώθω σιγουριά. Περίεργοι αυτοί οι χρόνοι που λες. Μήπως να έκανες καμιά επαναφορά εργοστασιακών και μετά τον γνωστό οδηγό;

Edited by super_f
Link to comment
Share on other sites

Με S10+;;; Κάτι πηγαίνει στραβά τότε. Εγώ δεν έχω καταφέρει ποτέ να το κλείσω από μπαταρία σε μια μέρα και δεν υπάρχει περίπτωση να φτάσω στο 50% με λιγότερο από 3 ώρες SOT. Χωρίς υπερβολή, έχει σταματήσει να σκέφτομαι την μπαταρία. Δεν μπαίνω πλέον καν να δω χρόνους, νιώθω σιγουριά. Περίεργοι αυτοί οι χρόνοι που λες. Μήπως να έκανες καμιά επαναφορά εργοστασιακών και μετά τον γνωστό οδηγό;

 

Λες να μπω στην διαδικασία αυτή?

Η αλήθεια σοβαρή επαναφορά δεν έχω κάνει ποτέ.. Και ας πέρασα στο 10αρι Android

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα... Εγώ τρώγομαι να το δώσω και να πάω σε note 10 plus....Η θα κάνω βλακεία... Καλά είμαι με το s10 plus....;; Έχουν αρκετές διαφορές...;?; Δεν το έψαξα γι αυτό...

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα... Εγώ τρώγομαι να το δώσω και να πάω σε note 10 plus....Η θα κάνω βλακεία... Καλά είμαι με το s10 plus....;; Έχουν αρκετές διαφορές...;?; Δεν το έψαξα γι αυτό...

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η μόνη διαφορά είναι το πενάκι, λίγο πιο γρήγορος επεξεργαστής, 4gb παραπάνω ραμ και το ufc 3.0.

 

May the power of Oneplus 7 Pro be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα... Εγώ τρώγομαι να το δώσω και να πάω σε note 10 plus....Η θα κάνω βλακεία... Καλά είμαι με το s10 plus....;; Έχουν αρκετές διαφορές...;?; Δεν το έψαξα γι αυτό...

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Τί να σου πω η σειρά note δεν με βόλεψε καθόλου προσωπικά... Πιο βαριά πιο χοντρή συσκευή στο χέρι.. Όποτε δοκίμασα πάλι πίσω στα S

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους..

Επειδή μου γεμίζει συνέχεια η εσωτερική μνήμη πως καθαρίζω μαζικά την μνήμη cache? Πρέπει να το κάνω με κλειστή τη συσκευή να μπει στο ρομποτακι;;

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα θέλω μια μικρή βοήθεια γιατί ψάχνω ψάχνω και δεν μπορώ να βρω που είναι η ρύθμιση στο κινητό έχω συνδέσει 1 ζευγάρι ασύρματα ακουστικά όταν με παίρνουν τηλέφωνο ακούω τον ήχο κλήσης και από το τηλέφωνο και από τα ακουστικά γίνετε να το ακούω μόνο από τα ακουστικά???

Ευχαριστώ

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Όποιος ενδιαφέρεται τα apks του good lock αναβαθμίστηκαν και δουλεύουν και πάλι κανονικά στο Android 10.
Προσοχή μόνο με το task changer γιατί η εφαρμογή της Πειραιώς δεν μου δούλευε κα έπρεπε να το απενεργοποιήσω

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Προσοχή μόνο με το task changer γιατί η εφαρμογή της Πειραιώς δεν μου δούλευε κα έπρεπε να το απενεργοποιήσω

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Κάνε ένα restart στο τηλέφωνο και ξαναδοκίμασε..
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, από το μεσημέρι προσπαθώ να ανοίξω ένα mms με μια εικόνα αλλά δεν βρίσκω άκρη.. Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος; μου λέει μέγεθος αρχείο, παταω να κάνω λήψη αλλά μετά δεν μπορώ να βρω την φωτογραφία..
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, από το μεσημέρι προσπαθώ να ανοίξω ένα mms με μια εικόνα αλλά δεν βρίσκω άκρη.. Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος; μου λέει μέγεθος αρχείο, παταω να κάνω λήψη αλλά μετά δεν μπορώ να βρω την φωτογραφία..

 

MMS;;; Που το θυμήθηκες;;;

 

Αν θυμάμαι καλά πρέπει να είσαι με data για να το λάβεις και όχι με WiFi.

Link to comment
Share on other sites

Όποιος ενδιαφέρεται τα apks του good lock αναβαθμίστηκαν και δουλεύουν και πάλι κανονικά στο Android 10.
Παραμενουν ομως region locked, ετσι; Δεν ειναι διαθεσιμα μεσω του Galaxy Store....

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παραμενουν ομως region locked, ετσι; Δεν ειναι διαθεσιμα μεσω του Galaxy Store....

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ναι δυστυχώς παραμένουν...
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και το update Φεβρουαρίου Edited by cookieman
Ο διάλογος μεταξύ ετεροφρόνων είναι αδύνατος και μεταξύ ομοδόξων περιττός..
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...