Jump to content

Huawei Mate 20 Pro


CPR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

O Nova launcher σού δίνει τη δυνατότητα μόνο να κλειδώσεις την συσκευή με double tap, μέσω των gestures.

 

Έτσι το έχω ρυθμισμένο, αλλά σπάνια το χρησιμοποιώ, διότι η original flip cover το κλείνει το κινητό κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Zητας από το μαγαζί, να σου στείλουν το imei στο email σου, και παίρνει τηλέφωνο στην Αθήνα Huawei, όπου ρωτάς ,, έχει εγγύηση ; Τα κινέζικα είναι 300€ φθηνότερα, με εγγύηση αλλά στο Hong Kong.

(Με εξαπάτησαν σε κινητό άλλης εταιρείας...).

 

Για να ζητήσω ιμει το κινητό πρέπει να είναι σε στοκ; γιατί τα περισσότερα μαγαζιά στο σκρουτζ κ best price το φέρνουν με προπαραγγελια κ αφού το πληρώσεις.

Σ αυτή την περίπτωση πως μπορώ να τσεκάρω από που είναι το τηλέφωνο;

Edited by patrik
Link to comment
Share on other sites

Στην χειρότερη περίπτωση, όταν θα το παραλάβεις σπίτι σου, ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΕΙΣ την συσκευασία, προτού το τσεκαρεις με Αθήνα.

Εμένα μου είπαν, ότι αφού το άνοιξα δεν μπορώ να το επιστρέψω, , είχα προσφύγει στον συνήγορο του καταναλωτή, δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος,, με συνέστησαν να κάνω μήνυση,, λεφτά για δικαστήρια ;;;;!!

 

Η επικοινωνία με το μαγαζί να γίνει εγγράφως ,, με email,, όχι τηλεφωνικά, όπου πρέπει να ηχογραφήσει με ΤΗΝ συγκατάθεση του μαγαζιού.

Στο εμαιλ θα γράψεις ότι θέλει το κινητό να έχει εγγύηση στην Ελλάδα, ότι θα το ελέγξει με την αντιπροσωπεία, και ότι δεν θέλει κινητό Ασίας, το οποίο θα το επιστρέψει,,, και να σε απαντήσουν με email, γραπτά δηλαδή,, ώστε να μπορεί να προσφύγει στον συνήγορο του καταναλωτή.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παρέλαβα προχθές. Δεν ήταν σε στοκ οταν παρήγγειλα. Ήρθε σε 1 εβδομάδα.

Είχα συνεννοηθεί με το κατάστημα (δεν ξέρω αν επιτρέπεται να πω ποιό) μόλις παραλάβουν και πριν το στείλουν να με πάρουν τηλ να μου δώσουν s/n και imei.

Όντως με πήραν. Απο το s/n είδα οτι είναι του 19 (για όσους δεν ξέρουν, το 4ο-8ο ψηφίο του s/n είναι η ημ/νια κατασκευής. Πχ ΧΧΧΧΧ19315**** είναι 15/3/2019).

Τσέκαρα και το imei στο site της Huawei και έχει EU εγγύηση (κανονικά και ελληνικής αντιπροσωπείας) μέχρι το 2021. Οπότε τους είπα και το έστειλαν.

Οταν το πήρα το ανοιξα και έτρεξα το Device Info HW πριν κάνω update (γιατι πλέον δεν δείχνει αν είναι LG ή BOE) και όλα κομπλέ, ΒΟΕ.

 

Έβαλα T-Max αλλά όπως είπε ένα φίλος πιο πάνω, θέλει ακρίβεια 1/10 του χιλιοστού.

Το τραπέζι έγερνε μάλλον τόσο όσο. Απειροελάχιστα ίσα για να γλυστρήσει το τζαμάκι (όχι η κόλλα) ένα τσικ και να μου το πετάξει την επόμενη μέρα η spigen.

Στη οποία μετά το έβαλα απο πάνω (χωρίς κόλλα φυσικά αφού το αφαίρεσα) και κάθεται πιο τσίμα τσίμα και απο τον Παύλο Τσίμα.

Οπότε δεν υπάρχει περίπτωση να μπει σωστά με το μάτι.

Αύριο θα παραλάβω άλλο T-Max και θα δοκιμάσω να το βάλω ΜΕ τη θήκη (αφού δεν δίνουν καλούπι όπως στα samsung οι γιούφτοι).

Θα σας ενημερώσω αν πέτυχε ή όχι και με ποιό τρόπο το έκανα.

Edited by Theiosbill
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας. Να σας ρωτησω και μην γελασετε..... Επειδή ποτε δεν εχω χρησιμοποιησει τα δεδομενα κινητης τηλεφωνίας...τι ρυθμίσεις χρειαζεται ωστε οταν καπου δεν εχω wifi να συνδέομαι από κει; Εννοειται οτι θα εχω στη καρτα μου δωρεαν MB.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας. Να σας ρωτησω και μην γελασετε..... Επειδή ποτε δεν εχω χρησιμοποιησει τα δεδομενα κινητης τηλεφωνίας...τι ρυθμίσεις χρειαζεται ωστε οταν καπου δεν εχω wifi να συνδέομαι από κει; Εννοειται οτι θα εχω στη καρτα μου δωρεαν MB.

 

Οι ρυθμίσεις συνήθως κατεβαίνουν αυτόματα και το μόνο που θα κάνεις είναι να κατεβάσεις την κουρτίνα (swipe down) απο την κορυφή της οθόνης και να ενεργοποιήσεις τα δεδομένα.

Έπειτα αυτόματα όταν δεν θα είσαι συνδεδεμένος σε WiFi αυτό θα γυρνάει σε δεδομένα κινητής (θα το καταλαβαίνεις αφού δίπλα στην ένδειξη για την ένταση σήματος θα σου εμφανίζει το 4g 3g ανάλογα τον τύπο δικτύου που έχει συνδεθεί εκείνη την στιγμή.

Όταν θα συνδεθείς σε κάποιο WiFi τότε αυτόματα θα γυρνάει σε WiFi χρήση και η ένδειξη 4g 3g θα σβήνει.

Σε περίπτωση που τα mb θα τα έχεις σε δεύτερη κάρτα και η πρώτη κάρτα δεν έχει καθόλου mb τότε μέσα από τις ρυθμίσεις dualsim θα ορίσεις ως default κάρτα δεδομένων αυτήν που έχει τα mb και φυσικά θα απενεργοποιήσεις το dual 4g έτσι ώστε τα δεδομένα να δουλεύουν μόνο από την μία κάρτα (αυτήν που όρισες).

Αν οποιαδήποτε στιγμή θες να κλείσεις τα δεδομένα απλά κατεβάζοντας την κουρτίνα απενεργοποιεις τα δεδομένα κινητής.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Οι ρυθμίσεις συνήθως κατεβαίνουν αυτόματα και το μόνο που θα κάνεις είναι να κατεβάσεις την κουρτίνα (swipe down) απο την κορυφή της οθόνης και να ενεργοποιήσεις τα δεδομένα.

Έπειτα αυτόματα όταν δεν θα είσαι συνδεδεμένος σε WiFi αυτό θα γυρνάει σε δεδομένα κινητής (θα το καταλαβαίνεις αφού δίπλα στην ένδειξη για την ένταση σήματος θα σου εμφανίζει το 4g 3g ανάλογα τον τύπο δικτύου που έχει συνδεθεί εκείνη την στιγμή.

Όταν θα συνδεθείς σε κάποιο WiFi τότε αυτόματα θα γυρνάει σε WiFi χρήση και η ένδειξη 4g 3g θα σβήνει.

Σε περίπτωση που τα mb θα τα έχεις σε δεύτερη κάρτα και η πρώτη κάρτα δεν έχει καθόλου mb τότε μέσα από τις ρυθμίσεις dualsim θα ορίσεις ως default κάρτα δεδομένων αυτήν που έχει τα mb και φυσικά θα απενεργοποιήσεις το dual 4g έτσι ώστε τα δεδομένα να δουλεύουν μόνο από την μία κάρτα (αυτήν που όρισες).

Αν οποιαδήποτε στιγμή θες να κλείσεις τα δεδομένα απλά κατεβάζοντας την κουρτίνα απενεργοποιεις τα δεδομένα κινητής.

Κοιτα να δεις φιλε μου.Εχω μία καρτα με αριθμό της Qcard και αυτη σε καθε σχεδον ανανεωση δινει δωρο 500mb πχ.Ποτε δεν τα εχω χρησιμοποιησει.Μία φορα που δεν ειχα wifi ανοιξα kai συνδεσα τα δεδομενα κινητης τηλεφωνίας,μου εφαγε χρηματα απο την καρτα....Μου ειχε ερθει και ειδοποιηση.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα να δεις φιλε μου.Εχω μία καρτα με αριθμό της Qcard και αυτη σε καθε σχεδον ανανεωση δινει δωρο 500mb πχ.Ποτε δεν τα εχω χρησιμοποιησει.Μία φορα που δεν ειχα wifi ανοιξα kai συνδεσα τα δεδομενα κινητης τηλεφωνίας,μου εφαγε χρηματα απο την καρτα....Μου ειχε ερθει και ειδοποιηση.

 

Μήπως αυτά τα 500mb έχουν ισχύ 1μηνα κι εσύ πήγες να τα δουλέψεις τον 2ο μήνα;

Παντός για το πρόβλημα σου αυτό (ότι σου έφαγε χρήματα) θα πρέπει να μιλήσεις στο νήμα της qcard ή με την ίδια την q.

Σιγουρέψου όμως πρώτα μέσα από την εφαρμογή της q αν έχεις διαθέσιμα mb για χρήση κι έπειτα ενεργοποίησε τα, serfare λίγο σε μερικές σελίδες και μετά δες στην εφαρμογή αν σου μειώθηκαν τα διαθεσιμα mb. Αν δεν σου μειώθηκαν και σου έφαγε χρήματα τότε μιλά με την q να το κοιτάξουν.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Μήπως αυτά τα 500mb έχουν ισχύ 1μηνα κι εσύ πήγες να τα δουλέψεις τον 2ο μήνα;

Παντός για το πρόβλημα σου αυτό (ότι σου έφαγε χρήματα) θα πρέπει να μιλήσεις στο νήμα της qcard ή με την ίδια την q.

Σιγουρέψου όμως πρώτα μέσα από την εφαρμογή της q αν έχεις διαθέσιμα mb για χρήση κι έπειτα ενεργοποίησε τα, serfare λίγο σε μερικές σελίδες και μετά δες στην εφαρμογή αν σου μειώθηκαν τα διαθεσιμα mb. Αν δεν σου μειώθηκαν και σου έφαγε χρήματα τότε μιλά με την q να το κοιτάξουν.

Οχι ηταν στο μηνα...Θα κανω αυτο που λες να δω τι γινεται. Ευχαριστω.

edit: εκλεισα το wifi kaι ανοιξα τα δεδομενα,αλλα δεν μπαινω στο ιντερνετ. Εχω για ενα μηνα 1000mb δωρεαν....

Edited by giorgos1966

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παρέλαβα προχθές. Δεν ήταν σε στοκ οταν παρήγγειλα. Ήρθε σε 1 εβδομάδα.

Είχα συνεννοηθεί με το κατάστημα (δεν ξέρω αν επιτρέπεται να πω ποιό) μόλις παραλάβουν και πριν το στείλουν να με πάρουν τηλ να μου δώσουν s/n και imei.

Όντως με πήραν. Απο το s/n είδα οτι είναι του 19 (για όσους δεν ξέρουν, το 4ο-8ο ψηφίο του s/n είναι η ημ/νια κατασκευής. Πχ ΧΧΧΧΧ19315**** είναι 15/3/2019).

Τσέκαρα και το imei στο site της Huawei και έχει EU εγγύηση (κανονικά και ελληνικής αντιπροσωπείας) μέχρι το 2021. Οπότε τους είπα και το έστειλαν.

Οταν το πήρα το ανοιξα και έτρεξα το Device Info HW πριν κάνω update (γιατι πλέον δεν δείχνει αν είναι LG ή BOE) και όλα κομπλέ, ΒΟΕ.

 

Έβαλα T-Max αλλά όπως είπε ένα φίλος πιο πάνω, θέλει ακρίβεια 1/10 του χιλιοστού.

Το τραπέζι έγερνε μάλλον τόσο όσο. Απειροελάχιστα ίσα για να γλυστρήσει το τζαμάκι (όχι η κόλλα) ένα τσικ και να μου το πετάξει την επόμενη μέρα η spigen.

Στη οποία μετά το έβαλα απο πάνω (χωρίς κόλλα φυσικά αφού το αφαίρεσα) και κάθεται πιο τσίμα τσίμα και απο τον Παύλο Τσίμα.

Οπότε δεν υπάρχει περίπτωση να μπει σωστά με το μάτι.

Αύριο θα παραλάβω άλλο T-Max και θα δοκιμάσω να το βάλω ΜΕ τη θήκη (αφού δεν δίνουν καλούπι όπως στα samsung οι γιούφτοι).

Θα σας ενημερώσω αν πέτυχε ή όχι και με ποιό τρόπο το έκανα.

Θεωρώ ακατόρθωτο να μη σου τρέξει κόλλα.. θα κολλήσεις κ τη θήκη.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην ομάδα. Πρόσφατα κάτοχος της συσκευής προερχόμενος από P20 pro και έχω κάποιες ερωτήσεις.

1. Πως μπορώ να δω με την τελευταία έκδοση του λογισμικό ποια οθόνη φοράω;

2. Που βρίσκω την σουίτα παιχνιδιών που είχε στο pro για κάποιες εφαρμογές για να δίνει το κινητό τα μέγιστα σε αυτές;

3. Έχετε και εσείς θέματα με τον αισθητήρα δαχτυλικων; Πολλές φορές δεν πιάνει.

Ευχαριστώ.

Edited by palavas1986
Link to comment
Share on other sites

Οχι ηταν στο μηνα...Θα κανω αυτο που λες να δω τι γινεται. Ευχαριστω.

edit: εκλεισα το wifi kaι ανοιξα τα δεδομενα,αλλα δεν μπαινω στο ιντερνετ. Εχω για ενα μηνα 1000mb δωρεαν....

 

Στο σήμα της κινητής σου εμφάνισε 4g ή 3g;

Αν όχι τότε πιθανόν δεν έχει ενεργοποιηθεί το apn.

Ρυθμισεις- Ασύρματα και δίκτυα-Δίκτυα κινητής-Πατάς στην επιλογή για τα APN και πατάς σε αυτό που είναι για το Internet.

Αν δεν σου έχει κανένα τότε πατάς τις 3 τελίτσες κι επιλέγεις για επαναφορά. Αυτό απλά θα ξανακατεβασει τις επιλογές κι έπειτα θα επιλέξεις το Internet.

Αν όλα είναι επιλεγμένα αλλά παρόλα αυτά δεν εμφανίζει το 4g 3g η τα εμφανίζει χωρίς να έχεις Internet τότε μιλά με την q μήπως κάτι φταίει στην γραμμή.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Όλα εντάξει, απλά δεν είχα τικαρει την Περιαγωγή Δεδομένων. Όταν το τικαρισα δούλεψε κανονικά. Υπάρχει κάποια ρύθμιση να βάζω όριο εγώ τον μήνα πόσα mb δωρεάν να καταναλωνω; Έτσι να μην ξεχάσω και μου φάει λεφτά από την κάρτα, όταν τελειώσουν.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Όλα εντάξει, απλά δεν είχα τικαρει την Περιαγωγή Δεδομένων. Όταν το τικαρισα δούλεψε κανονικά. Υπάρχει κάποια ρύθμιση να βάζω όριο εγώ τον μήνα πόσα mb δωρεάν να καταναλωνω; Έτσι να μην ξεχάσω και μου φάει λεφτά από την κάρτα, όταν τελειώσουν.

 

Περιαγωγή είναι όταν η κάρτα είναι ξένης χώρας και γι'αυτο ίσως σου έτρωγε χρήματα γιατί πολλές φορές τα mb δεν ισχύουν στο roaming (περιαγωγή). Αν δεις και σου τρώει χρήματα αντί τα mb σου τότε μιλά οπωσδήποτε με την q.

Ρυθμισεις-Ασύρματα και δίκτυα-Χρήση δεδομένων, εκεί βάζεις όριο και θα σου δείχνει και πόσα καταναλώνεις. Απλά αν θες σαν όριο τα 500 εσύ εδώ βαλε λιγότερα όπως 450 γιατί δεν είναι ακριβέστατη η μέτρηση. Ακόμα δες μήπως η εταιρεία έχει να σε ειδοποιεί με SMS όταν φτάσεις στο 80%.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Περιαγωγή είναι όταν η κάρτα είναι ξένης χώρας και γι'αυτο ίσως σου έτρωγε χρήματα γιατί πολλές φορές τα mb δεν ισχύουν στο roaming (περιαγωγή). Αν δεις και σου τρώει χρήματα αντί τα mb σου τότε μιλά οπωσδήποτε με την q.

Ρυθμισεις-Ασύρματα και δίκτυα-Χρήση δεδομένων, εκεί βάζεις όριο και θα σου δείχνει και πόσα καταναλώνεις. Απλά αν θες σαν όριο τα 500 εσύ εδώ βαλε λιγότερα όπως 450 γιατί δεν είναι ακριβέστατη η μέτρηση. Ακόμα δες μήπως η εταιρεία έχει να σε ειδοποιεί με SMS όταν φτάσεις στο 80%.

Κλείνω το wifi.Aνοιγω τα Δεδομένα Κινητης τηλεφωνίας. Παω να σερφαρω και δεν εχει συνδεση. Ανοίγω και την Περιαγωγή Δεδομένων και ετσι συνδεομαι κανονικα. Εν τω μεταξυ ελεγξα και τα mb kai αφαιρέθηκαν καποια απο τον λογαριασμό χωρις να πειραχτουν τα υπολοιπα χρηματα. Αρα πρεπει να εχω και την Περιαγωγή ανοιγμένη; Το αλλο που μου συνεστησες για τον ελεγχο ενταξει το ρυθμισα.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Κλείνω το wifi.Aνοιγω τα Δεδομένα Κινητης τηλεφωνίας. Παω να σερφαρω και δεν εχει συνδεση. Ανοίγω και την Περιαγωγή Δεδομένων και ετσι συνδεομαι κανονικα. Εν τω μεταξυ ελεγξα και τα mb kai αφαιρέθηκαν καποια απο τον λογαριασμό χωρις να πειραχτουν τα υπολοιπα χρηματα. Αρα πρεπει να εχω και την Περιαγωγή ανοιγμένη; Το αλλο που μου συνεστησες για τον ελεγχο ενταξει το ρυθμισα.

 

Μάλλον έτσι δουλεύει η q αλλά εσύ καλού κακού μιλά με την q να σιγουρευτείς.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, έβαλα την δεύτερη T-Max όπως είπα.

Έβαλα αντικολλητικο χαρτί περιμετρικά και έβαλα το κινητό στη θήκη. Κόλλησα το τζάμι, έκανα λίγο "ψήσιμο" ίσα για να μη φύγει βγάζοντας τη θήκη.

Εβγαλα τη θήκη, σκούπισα τις κόλλες που περίσσευαν και τέλειωσα το "ψήσιμο".

Η αλήθεια είναι οτι με παίδεψε περισσότερο απο όσο περίμενα, αλλά τουλάχιστον έκατσε ολόσωστα και δεν το σπρώχνει η θήκη.

Πάντως αυτή η κόλλα ρε φίλε καρκίνος σκέτος. Έτσουξαν τα μάτια μου.

Edited by Theiosbill
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας. Παρέλαβα προχθές ένα μαύρο από σκρουτζομαγαζο ευρωπαϊκό, νομίζω για Ολλανδία προοριζόταν. Μετάβαση από mate 10 pro το οποίο παρέμεινε στη σύζυγο. Έχω πάθει πλάκα, δεν χορταίνω να χαζεύω την οθόνη. Εύκολη μεταβαση φυσικά λόγο του mate. Έτρεξα την εφαρμογή device info hw για να δω οθόνη αλλά μου δείχνει oled, amoled διότι είχα κάνει τα update και όχι την μάρκα. Δεν το γνώριζα. Βέβαια έχει s/n n19 οπότε τι να πω, εύχομαι να μην είμαι γκαντέμης. Έβαλα τζαμακι σε γνωστό μαγαζάκι στο κέντρο, Αθήνα κ έκατσε κουτί μαζί με θηκουλα . Με κόλλα. Βέβαια βλέπω κάνα δυο σημαδακια κ σκάω μου έρχεται να το βγάλω να δω αν είναι πάνω στην οθόνη η τπτ σκουπιδακια που έμειναν από κάτω. Για τα λεφτά που το πήρα δεν νομίζω να υπάρχει καλύτερη επιλογή. Καλώς σας βρήκα λοιπόν.
Link to comment
Share on other sites

https://consumer.huawei.com/us/support/warranty-query/

 

 

Το αποτύπωμα με το τζαμακι που έβαλες, δουλέυει ;

Εννοείς ότι έχουν περάσει σκουπιδακια,, η. , είναι από το τζαμακι ;

Link to comment
Share on other sites

Το αποτύπωμα δουλεύει κανονικά. Δεν έχω θέμα. Ίσως λέω όταν έβαλε την κόλλα να πήρε από κάτω κανα δύο σκουπιδακια. Η να μη είχε καθαρίσει καλά την οθόνη πριν κ να έμειναν . Δεν ξέρω. Πάντως μπροστά ήμουνα κ χάζευα. Κ επειδή είμαι ψείρας τώρα σκάω.
Link to comment
Share on other sites

https://play.google.com/store/apps/details?id=hibernate.v2.testyourandroid

Κατέβασε , και επέλεξε το monitor color,, θα έχει διαφορά χρώματα,, φαίνονται στην οθόνη σκουπιδακια, ;

Link to comment
Share on other sites

Έτσι πως το βλέπω τώρα δεν τα βλέπω εύκολα με τα χρώματα. Όταν επάνω στην οθόνη αντανακλά φως , τότε τα βλέπω καλά . Είναι 2-3. Τεσπα. Θα δω. Μπορεί να το ξηλωσω να μου φύγει αν κ ταίριαξε άψογα με αυτή την θήκη. Όλα καλά..Βλεποντας κ κάνοντας. Έβαλα το sn στο link της huawei που έστειλες και όλα καλά. Επιβεβαίωση Ευρωπαϊκό μοντέλο.
Link to comment
Share on other sites

Η κίνηση είναι να πας στο μαγαζάκι που το πέρασαν, να το κοιτάξουν,, sorry για την υπόδειξη.
Link to comment
Share on other sites

Τι σορρυ λες ρε συ. Δίκαιο έχεις. Το σκέφτηκα κ εγώ. Θα έχουν δει αυτοί ένα σορό. Με την πρώτη ευκαιρία θα πεταχτώ.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, έχει προσπαθήσει κανένας από εσάς να περάσει google pay υπηρεσίες; Πήγα να κατεβάσω την εφαρμογή από το play store και μου έβγαλε την ένδειξη ότι η συγκεκριμένη εφαρμογή δεν υποστηρίζεται στη συσκευή μου.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...