Jump to content

Huawei Mate 20 Pro


CPR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κατεβάζει τώρα την .238
Μόλις πέρασε. Από Κωτσοβολο με sim Vodafone.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Άραγε η 9.1 θα γίνει διαθέσιμη?

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Τα πράγματα είναι δυσοίωνα για τους Αμερικάνους βασικά και όχι για την Huawei, μην σπέρνετε (σπέρνουμε) άδικα τον πανικό.

Δείτε εδώ την πιο ορθή τοποθέτηση που διάβασα μέσα στην μαυρίλα που επικρατεί σε όλα τα blogs - sites - fb, κτλ ---->>> https://www.doctorandroid.gr/2019/05/huawei-vs-usa-google.html?spref=fb&fbclid=IwAR1-huF8utvsVVvX9Ibh6hLkrJnhmnRXuufEHnWUGr4fNQXEjBWUO1WR6y8

 

δεν ειναι τοσο απλα τα πραγματα πλεον εχει φαει μπαν και απο την arm ετσι ουτε sock μπορει να κατασκευάσει ουτε να πάρει κάποιο άλλο καθος ολα ειναι αμερικανικης ιδιοκτησίας....

 

ακομη και σε ολα της τα 4g 5g κλπ και ρουτερσ εχει arm ολα αυτα κοβονται...

Link to comment
Share on other sites

πηρα και εγω αναβαθμιση!

παρεπιπτοντως απο κυπρο ειμαι σημερα το πρωι πηρα τηλεφωνο στην cyta επειδη απο εκει αγορασα την συσκευη για να δω μπας και ξερουν κατι πιο επισημο αλλα τιποτα στα πολλα μου ειπε οτι οι μπομποι στις κεραιες τους ειναι huawei τωρα δεν ξερω αν ειναι μερος του μαρκετινγκ εγω ειπα καταλαβα: o τραμπας ακουει τι λεω απο το ακρωτηρι απο τους αγγλους τωρα ακουει και ο Σι Τζινπίνγκ απο κινα!!

κλαιω τα λεφτα μου !!

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι τοσο απλα τα πραγματα πλεον εχει φαει μπαν και απο την arm ετσι ουτε sock μπορει να κατασκευάσει ουτε να πάρει κάποιο άλλο καθος ολα ειναι αμερικανικης ιδιοκτησίας....

 

 

 

ακομη και σε ολα της τα 4g 5g κλπ και ρουτερσ εχει arm ολα αυτα κοβονται...

Με πρόλαβες, αυτό διάβασα πριν λίγο και δυστυχώς μιλάμε για αρκετά βαρύ και επικίνδυνο κλίμα πλέον για το μέλλον των επόμενων συσκευών τους γενικότερα.

 

Ευελπιστώ σε κωλοτούμπα και αναστροφή της απόφασης για το καλό όλων και κυρίως του τελικού καταναλωτή.

 

PS. Εξαιρετική συσκευή παρεμπιπτόντως, να τα λέμε κι αυτά.

 

 

Sent from my Galaxy S10

Link to comment
Share on other sites

Με πρόλαβες, αυτό διάβασα πριν λίγο και δυστυχώς μιλάμε για αρκετά βαρύ και επικίνδυνο κλίμα πλέον για το μέλλον των επόμενων συσκευών τους γενικότερα.

 

Ευελπιστώ σε κωλοτούμπα και αναστροφή της απόφασης για το καλό όλων και κυρίως του τελικού καταναλωτή.

 

PS. Εξαιρετική συσκευή παρεμπιπτόντως, να τα λέμε κι αυτά.

 

 

Sent from my Galaxy S10

 

 

ουσιαστικά ο ντραπ τα εχει με οτιδιποτε απο την κινα απλα ξεκινισε απο τους μεγαλους

επόμενες μπορεί να είναι xiaomi group και oppo group(one plus vivo) (αν τα μπαναρουν με τον ιδιο τροπο απλα θα τα εξαφανισει)

 

στο τελος θα εχουμε δυο επιλογες samsung/iphone και οποιος μενει αμερικη αντε κανα Pixlel (lg/ht/sony) δεν υπαρχουν ποια στην πραξη

Link to comment
Share on other sites

Ποιος θα πάρει κινητό χωρίς google services;

Εγώ με τίποτα πάντως :) έχουμε φάει τέτοιο φακέλωμα από google που μάλλον κινητό χωρίς αυτήν κατά 99% θα μας είναι άχρηστο.

Άσχημα τα πράγματα απ ότι φαίνεται αν και πιστεύω ότι θα βρεθεί λύση χορεύοντας η Χαβάη στους ρυθμούς του τραμπ.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

Άσχημα τα πράγματα απ ότι φαίνεται αν και πιστεύω ότι θα βρεθεί λύση χορεύοντας η Χαβάη στους ρυθμούς του τραμπ.

 

Αυτό που λες δεν πρόκειται να συμβεί με τίποτα.

Αν θα βρεθεί λύση, θα υπάρξουν υποχωρήσεις και από τις 2 πλευρές. Ίσως η μία να κάνει περισσότερες από την άλλη, αλλά να χορέψει η Huawei στους ρυθμούς του Trump, δεν υπάρχει περίπτωση.

 

Sent from my Huawei Mate P20 Pro using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω για εσάς πάντως εγώ θα το κρατήσω μέχρι να τελειώσει η υποστήριξή του (τέτοιο πλήρες κινητό δεν συναντάς συχνά) και μετά πάμε για άλλα.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας.

Τα πράγματα είναι απλά.....αν φύγει η Huawei από το παιχνίδι χάσανε οι ίδιοι οι Αμερικάνοι.

Όπως είπαν και οι προηγούμενοι με λίγα λόγια.... είναι σαν να θέλεις να τιμωρήσεις τον γείτονά σου και για να διακόψεις το ρεύμα στο διαμέρισμά του, κατεβάζεις τον γενικό της πολυκατοικίας.Πόσο θα το αφήσεις κατεβασμένο αφού η κίνηση αυτή θα σε επηρεάσει και εσένα?

Δεν θα γίνει τίποτα.Χτύπημα κάτω από την ζώνη είναι για να χτυπήσουν την εταιρεία και να τις φρενάρουν τις πωλήσεις.Είναι πλεόν ο οικονομικός πόλεμος που γίνετε στις χώρες.Σε 1 μήνα άντε 2 μήνες το πολύ θα έρθουν όλα τα πράγματα στην ομαλότητα.Το πιο πιθανό είναι να μην πωλούνται στην Αμερική.Μόνο αυτό.

Και όσον αφορά της Huawei το ''android store'' είναι στα σκαριά χρόνια τώρα και θα το πλάσαρε μελλοντικά.¨Οσο επιτυχία έχει στα κινητά τόσο επιτυχία θα έχει και στο ηλεκτρονικό της κατάστημα που θα βγάλει στο μέλλον για να κοντράρει το play store μια που είναι η Νο1 χώρα κατασκευής δικτύων και το γνωστό 5G έχει πίσω το όνομά της.

Το επόμενο τηλέφωνο μου θα είναι πάλι Huawei, καλημέρες!:cool:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω για εσάς πάντως εγώ θα το κρατήσω μέχρι να τελειώσει η υποστήριξή του (τέτοιο πλήρες κινητό δεν συναντάς συχνά) και μετά πάμε για άλλα.

 

Παρομοίως. Αν δεις δε σε αγγελίες όλοι πουλάνε. Και σε κανονική τιμή. Να φύγει το πρόβλημα από μένα και να πάει σε σένα. Σου λέει κάποιος θα τσιμπησει

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που λες δεν πρόκειται να συμβεί με τίποτα.

Αν θα βρεθεί λύση, θα υπάρξουν υποχωρήσεις και από τις 2 πλευρές. Ίσως η μία να κάνει περισσότερες από την άλλη, αλλά να χορέψει η Huawei στους ρυθμούς του Trump, δεν υπάρχει περίπτωση.

 

Sent from my Huawei Mate P20 Pro using Tapatalk

 

ΟΚ πείτε γνώμες αλλά μην είστε κάθετοι, όλοι άσχετοι ήμαστε και πετάμε τις μακ@κ1ες μας, να διάβαζαν Κινέζοι και τραμπ θα γελούσαν :lol:

 

Μακάρι να μην γίνει τίποτα γιατί απλά δεν υπάρχει αυτή τη στιγμή καλύτερο κινητό, ψάχνω το επόμενο σε περίπτωση που πρέπει να το χαιρετήσω και έχω αρχίσει να απογοητεύομαι, στο επόμενο Pixel ελπίζω :confused:

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

Θα τα βρουν πιστεύω.δεν συμφέρει κανέναν αυτή η κίνησή.

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Θα τα βρουν πιστεύω.δεν συμφέρει κανέναν αυτή η κίνησή.

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

+1.000 ✌ ....

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Άραγε θα δώσει την9.1?

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Παιδες καλησπερα μολις χτυπησα παραγγελια mate 20 pro απο eshop sta 649 με τιμολογι

ο θα γλυτωσω το φπα.Θελω να μου προτεινεται με λινκ προστασια οθονη να καθεται τελεια κ να ειναι γερη κ να εχει τελεια αισθηση στο τηλ.Ευχαριστω...

Link to comment
Share on other sites

Παιδες καλησπερα μολις χτυπησα παραγγελια mate 20 pro απο eshop sta 649 με τιμολογι

 

ο θα γλυτωσω το φπα.Θελω να μου προτεινεται με λινκ προστασια οθονη να καθεται τελεια κ να ειναι γερη κ να εχει τελεια αισθηση στο τηλ.Ευχαριστω...

Τζάμπα το πήρες

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, σε εσάς στο Mate 20 Pro λειτουργεί ΚΑΙ το VoLTE ΚΑΙ το VoWiFi με την Cosmote; Η μόνο το VoLTE; Ρυθμίσεις για το VoWiFi έχετε;

 

Στάλθηκε από το EVR-AL00 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

και για της συσκευές που είναι και τώρα σε υπηρεσία απλά εδώ θα σταματήσουν τα updates και πιστοποίηση από την google στο store που σημαίνει τραπεζικές εφαρμογές κλπ θα κοπούν (οποίες απαιτούν πιστοποίηση )

 

Οι developers στελνουν update στο playstore και οσες συσκευες εχουν access σε playstore ανανεωνουν τις εφαρμογες. Πως ακριβως θα σου σταματησει η google την προσβαση στο playstore του κινητου σου; Μονο αν σου στειλει ενα software update του Android με το οποιο θα απεγκαθιστα το Appstore. Και να το κανει γιατι να το ανανεωσεις; Οι υπαρχουσες συσκευες δεν θα εχουν κανενα θεμα περα απο το να μην παρουν αλλες αναβαθμισεις, αν δεν αλλαξει κατι.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Θα τα βρουν πιστεύω.δεν συμφέρει κανέναν αυτή η κίνησή.

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Κι εγω το ιδιο πιστευω. Απλα πρεπει να περιμενουμε να "τελειωσει" ο Τραμπ. Η μελανια ως φαινεται δεν κανει καλη δουλεια.

Edited by Georgio81
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...