Jump to content

Google Pixel 3 XL


panoramix77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σας. Είμαι σε beta 3 εδώ και καιρό. Χθες μου βγάζει ενημέρωση για beta 4, πατάω λήψη και επειδή ήταν αργά το βράδυ, το αφήνω να κάνει μόνο του αναβάθμιση. Το πρωί ξυπνάω, το τηλέφωνο ανοιχτό αλλά ακόμη στη beta 3. Πατάω ενημέρωση και μου λέει ότι είναι ενημερωμένο!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας. Είμαι σε beta 3 εδώ και καιρό. Χθες μου βγάζει ενημέρωση για beta 4, πατάω λήψη και επειδή ήταν αργά το βράδυ, το αφήνω να κάνει μόνο του αναβάθμιση. Το πρωί ξυπνάω, το τηλέφωνο ανοιχτό αλλά ακόμη στη beta 3. Πατάω ενημέρωση και μου λέει ότι είναι ενημερωμένο!!!
Μήπως λόγω των πολλών χρηστών που είχαν bootloop και έπρεπε να κάνουν factory reset την κατέβασαν?

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Προς το παρόν πάντως υπάρχει επίσημη παύση της ενημέρωσης λόγω αρκετών προβλημάτων στην εγκατάσταση και bootloop.

Οπότε υπομονή..

 

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τελικά όλα εντάξει με beta 4?

Όσοι την έχουν δουλεύουν όλα κανονικά;

Κρασαρουν εφαρμογές πχ; Ή κάτι άλλο ασυνήθιστο;

 

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω κάνει αίτηση από χθες βράδυ αλλά ακόμα δε μου έχει έρθει να την κατεβάσω
"There's a story still unread"
Link to comment
Share on other sites

Εχει σταματησει το rollout της beta 4 λογω bootloops κλπ.

 

UPDATE:

https://www.androidpolice.com/2019/06/11/some-pixel-phones-are-bootlooping-on-q-beta-4-but-a-factory-reset-fixes-things/

Edited by FoT1s
Link to comment
Share on other sites

Beta 4 Running!!!
Οι εφαρμογές σου όλες παίζουν κανονικά; (Και οι τραπεζικές αν έχεις ).

 

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Nai κανονικά.. Πειραιώς και Εθνική και Alpha.

 

Έχει κανένα lag; Ανταπόκριση οθόνης καλή;

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Nai κανονικά.. Πειραιώς και Εθνική και Alpha.

 

Μήπως έχεις και Cosmote TV Go και Netflix να μου πεις αν λειτουργούν κανονικα?

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Λίγο off-topic αλλά μια που δεν έχουμε ακόμα topic για το 4, η Google έκανε κάτι περίεργο. Βγήκε και αποκάλυψε μόνη της το P4 (την πίσω πλευρά δηλαδή) για να προλάβει τα leaks που άρχισαν να βγαίνουν.

 

http://pbs.twimg.com/media/D84Zw6UUYAACz7j.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Beta 4 Running!!!
Το πρόβλημα με τον ήχο παραμένει?

 

Τα gestures πως σου φαίνονται? Κολλάνε?

 

Καμιά αλλαγή στον launcher?

 

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Λίγο off-topic αλλά μια που δεν έχουμε ακόμα topic για το 4, η Google έκανε κάτι περίεργο. Βγήκε και αποκάλυψε μόνη της το P4 (την πίσω πλευρά δηλαδή) για να προλάβει τα leaks που άρχισαν να βγαίνουν.

 

 

 

http://pbs.twimg.com/media/D84Zw6UUYAACz7j.jpg

 

 

 

Δεν υπάρχει λογική σε αυτό που έκανε.

Το μόνο που μου έρχεται στο μυαλό, είναι να προλάβει σχεδιαστικά τα iphone που από αυτά που έχουν διαρρεύσει, πίσω είναι ίδια με το πίξελ.

Δηλαδή μόλις βγουν τα καινούρια iphone επίσημα, θα βγει να πει η google κοιτάξτε μας αντέγραψαν από το σχέδιο που δείξαμε τον Ιούνιο !

 

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

https://techblog.gr/mobile/google-pixel-4-xl-renders-deichnoyn-ton-pithano-teliko-schediasmo-me-diafano-led-logo-sto-piso-meros/

 

Ποσο πανεμορφο...αν πραγματικα ειναι πολυ κοντα ετσι στην τελικη σχεδιαση...

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
https://techblog.gr/mobile/google-pixel-4-xl-renders-deichnoyn-ton-pithano-teliko-schediasmo-me-diafano-led-logo-sto-piso-meros/

 

Ποσο πανεμορφο...αν πραγματικα ειναι πολυ κοντα ετσι στην τελικη σχεδιαση...

 

Αυτό που ανέβασες είναι ένα redesigning του πως θα ήθελε κάποιος fan της εταιρίας να είναι η συσκευή, με αλλά λόγια... καμία σχέση με τη πραγματικότητα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που ανέβασες είναι ένα redesigning του πως θα ήθελε κάποιος fan της εταιρίας να είναι η συσκευή, με αλλά λόγια... καμία σχέση με τη πραγματικότητα.

 

Μαλλον, δεν διαβασες καλα τι ακριβως εγραψα για τον σχεδιασμο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει λογική σε αυτό που έκανε.

Το μόνο που μου έρχεται στο μυαλό, είναι να προλάβει σχεδιαστικά τα iphone που από αυτά που έχουν διαρρεύσει, πίσω είναι ίδια με το πίξελ.

Δηλαδή μόλις βγουν τα καινούρια iphone επίσημα, θα βγει να πει η google κοιτάξτε μας αντέγραψαν από το σχέδιο που δείξαμε τον Ιούνιο !

 

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk

 

Και να προλάβει όλα τα leaks, πέρσι είχε γίνει χαμός με τους Ρώσους που είχαν το τηλέφωνο καιρό πριν κτλ.

Απλά είναι εξαιρετικά νωρίς για να το κάνει, εκτός κι αν πάει την κυκλοφορία πιο νωρίς, κάτι που δεν φαίνεται να ισχύει.

Αυτό το πράμα με τις πολλές κάμερες είναι άσχημο αισθητικά, αλλά αν είναι να δούμε ακόμα καλύτερες φωτογραφίες χαλάλι του.

Πιο πολύ με χαλάει ότι δεν βλέπω το 2-tone. Τους συνδυασμούς χρωμάτων. Το Panda στο P2 ήταν πανέμορφο.

Link to comment
Share on other sites

Nai κανονικά.. Πειραιώς και Εθνική και Alpha.
Σου παίζει το winbank της Πειραιώς? Εμένα σε 2XL μόλις πατάω είσοδος κάνει reboot η εφαρμογή.

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σου παίζει το winbank της Πειραιώς? Εμένα σε 2XL μόλις πατάω είσοδος κάνει reboot η εφαρμογή.

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Και εδώ το ίδιο.

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

,ρε παιδιά έκανα σήμερα ένα φορμάτ και πάω να βάλω το Instagram και μου λέει η έκδοση αυτή δεν είναι συμβατή με την συσκευή σας .καλά τι σκ κάνουν εκει η προγραμματιστές
«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Google Pixel 3 XL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...