Jump to content

Google Pixel 3 XL


panoramix77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπάρχει άραγε κάποιος που να μην το έχει αυτό το πρόβλημα?

Διαβάζω ότι διορθώθηκε στο update του Δεκεμβρίου αλλά δυστυχώς ξαναεμφανίστηκε. Και μάλλον πρέπει να είναι software θέμα, τουλάχιστον όπως το καταλαβαίνω εγώ.

 

Έχει δοκιμάσει κανένας κανά fix? Ας ενημερώσει...

 

Στάλθηκε από το Pixel 3 XL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

σε λιγες μερες μαλλον θα ειμαι υποψηφιος αγοραστης.τι γινεται με την enable dual sim?αυτο θα ενεργοποιηθει με το android Q?
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά αν έχει κανένας καμιά θήκη τέτοια και δεν την βάζει και θέλει να την πουλήσει ας μου στείλει ένα μνμ.

θήκη google pixel 3xl fabric case

Ευχαριστώωωωωωωωω από Αθήνα ε..

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά

Έχω την beta3 Και εγώ. όλα πάνε ρολόι...

 

2 Προβλήματα μήπως τα έχει λύσει κάποιος

 

1)δεν βλέπω πουθενά ρυθμίσεις esim.

2)δεν έχω καταφέρει με skvalex call recorder να δουλέψει η ηχογράφηση κλήσης. Ξέρω ότι από pie και μετά το έχει απενεργοποιήσει η γκούγκλε και θα το ενεργοποιήσει λέει αργότερα ξανά. Από όσο έψαξα είναι υποχρεωτικό το ξεκλείδωμα Bootloader καθώς και το root της συσκευής για να επιτευχθεί. Έλα μου όμως που το oem unlock είναι γκρι στις ρυθμίσεις προγραμματιστή και δεν μπορώ να το ξεκλειδώσω το ρημάδι. Και πέραν αυτού όταν το κάνεις unlock και root μετά θα έρχονται οι αναβαθμίσεις?

 

Ξέρει κανείς να πει με σιγουριά για να μπορώ να κάνω ηχογράφηση κλήσης? Δηλαδή ΔΕΝ με ενδιαφέρει τίποτε άλλο παρά μόνον αυτό. Αν υπάρχει λύσει δίχως ξεκλείδωμα Bootloader και root να το κάνω έτσι. Κάποια εφαρμογή εκτός του skvalex που έχει δοκιμάσει κάποιος?

 

Για βοηθήστε λίγο την κατάσταση οι ειδικοί εδώ μέσα

 

Ευχαριστώ παίδες...

Διαφήμιση χωρίς άδεια/spamming απαγορεύεται από τους ΟΠΧ. Αν θέλετε διαφήμιση επικοινωνήστε με το marketing@myphone.gr.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά

 

Έχω την beta3 Και εγώ. όλα πάνε ρολόι...

 

 

 

2 Προβλήματα μήπως τα έχει λύσει κάποιος

 

 

 

1)δεν βλέπω πουθενά ρυθμίσεις esim.

 

2)δεν έχω καταφέρει με skvalex call recorder να δουλέψει η ηχογράφηση κλήσης. Ξέρω ότι από pie και μετά το έχει απενεργοποιήσει η γκούγκλε και θα το ενεργοποιήσει λέει αργότερα ξανά. Από όσο έψαξα είναι υποχρεωτικό το ξεκλείδωμα Bootloader καθώς και το root της συσκευής για να επιτευχθεί. Έλα μου όμως που το oem unlock είναι γκρι στις ρυθμίσεις προγραμματιστή και δεν μπορώ να το ξεκλειδώσω το ρημάδι. Και πέραν αυτού όταν το κάνεις unlock και root μετά θα έρχονται οι αναβαθμίσεις?

 

 

 

Ξέρει κανείς να πει με σιγουριά για να μπορώ να κάνω ηχογράφηση κλήσης? Δηλαδή ΔΕΝ με ενδιαφέρει τίποτε άλλο παρά μόνον αυτό. Αν υπάρχει λύσει δίχως ξεκλείδωμα Bootloader και root να το κάνω έτσι. Κάποια εφαρμογή εκτός του skvalex που έχει δοκιμάσει κάποιος?

 

 

 

Για βοηθήστε λίγο την κατάσταση οι ειδικοί εδώ μέσα

 

 

 

Ευχαριστώ παίδες...

Για το main πρόβλημα σου δεν έχω άποψη.

 

Τα ηχεία σε εσένα παίζουν άψογα? Δεν είναι πρόβλημα αυτό? Εμένα με ενοχλεί αφάνταστα...

 

Στάλθηκε από το Pixel 3 XL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κάθε πρώτη Δευτέρα του μήνα έρχονται τα update.

 

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk

Σήμερα στης 22:00 περιμένουμε το update Ιουνίου;;χαχαχαχα

Ps.. έσκασε τώρα στο server της το update Ιουνίου

Edited by nikosz75013
«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα στης 22:00 περιμένουμε το update Ιουνίου;;χαχαχαχα

Ps.. έσκασε τώρα στο server της το update Ιουνίου

 

Βλεπω, θυμασαι καλα την ωρα! χαχαχαχ!

Link to comment
Share on other sites

Βλεπω, θυμασαι καλα την ωρα! χαχαχαχ!

 

Χαχαχαχα εννοείτε...... Καλά εδώ το θέμα είναι άδειο ε σχετικά με άλλα που χαζεύω.τι έγινε όλοι τα έδωσαν;

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Έλα ντε!!! Πολύ ησυχία όντως. Είναι που το τηλ πάει σφαίρα και δεν βγάζει προβλήματα. Οπότε δεν έχουμε τίποτα να πούμε
Link to comment
Share on other sites

Και στο pixel 2 xl, νεκρα...οποτε...παμε...10 λεπτα, ακομα. χαχαχαχα

Μάλλον πήγαν στο φόρουμ του S10+ χαχαχα

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Καμία συσκευή δεν είναι τέλεια, απλά μαθαίνουμε να ζούμε μαζί τους με τα κουσούρια τους.

 

Στάλθηκε από το Pixel 3 XL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Βλεπω, θυμασαι καλα την ωρα! χαχαχαχ!

 

Πω πω νταν 22.00 αυτά είναι. Κατεβάζω...

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Έγινε έχω την αίσθηση πιο speedατο το κινητό, αλλά το πρόβλημα με τον ήχο παραμένει.

 

Άλλο input από άλλους?

 

Στάλθηκε από το Pixel 3 XL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι, έχω βάλει την q, αλλά δεν μου ήρθε κάποιο update χτες. Πάω κανονικά system -> advanced -> update, κάνει τον έλεγχο και μου λέει ότι δεν υπάρχει κάποιο πρόσφατο update και το τελευταίο ήταν στις 5 Μαϊου
Link to comment
Share on other sites

Η beta το παίρνει με κάποια καθυστέρηση

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

 

Βγήκε η beta 4....

https://www.droid-life.com/2019/06/05/android-q-beta-4-now-available-for-pixel-devices/ άντε να την βάλει κανένας να μας πει..

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Έβαλε κανένας beta 4 τελικά;

Ψηνομουν να βάλω αλλά έχω μια τραπεζική εφαρμογή η οποία πιθανότατα δεν θα λειτουργεί, και αναγκαστικά θέλω να λειτουργεί γιατί είναι για δουλειά!

Πάντως απο τα reviews επιτέλους έκαναν σωστή την κάτω μπάρα για τα gestures, καθαρή αντιγραφή από apple.

 

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Google Pixel 3 XL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...