Jump to content

Samsung Galaxy Watch


PETROSLEON
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εμένα έκανε το απίστευτο... Πριν από κάτι μήνες έκανε fail το τεστ (*#0*#) στο βαρόμετρο. Το άφησα από αμέλεια να το στείλω Smartec. Τώρα διαπίστωσα ότι αλτίμετρο και βαρόμετρο δουλεύουν και το τεστ βγάζει pass... :wacko:

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Εμένα έκανε το απίστευτο... Πριν από κάτι μήνες έκανε fail το τεστ (*#0*#) στο βαρόμετρο. Το άφησα από αμέλεια να το στείλω Smartec. Τώρα διαπίστωσα ότι αλτίμετρο και βαρόμετρο δουλεύουν και το τεστ βγάζει pass... :wacko:
"Εφτιαχνε "μετά από επανεκκίνηση προσωρινά . Δεν αποκλείεται όμως να πήρες update αυτό τον καιρό και να διορθώθηκε.

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθω να βρω το 3 ανοιχτο καπου για να το χαζεψω μπας και το αγοράσω , αλλα κανένα πλαισιο δεν το εχει ανοιξει..

Περιμένουν να δωσει καποιος τα λεφτα που ζητάνε χωρις καν να ριξει μια ματιά στο ρολόι , απίστευτοι τύποι

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθω να βρω το 3 ανοιχτο καπου για να το χαζεψω μπας και το αγοράσω , αλλα κανένα πλαισιο δεν το εχει ανοιξει..

Περιμένουν να δωσει καποιος τα λεφτα που ζητάνε χωρις καν να ριξει μια ματιά στο ρολόι , απίστευτοι τύποι

 

Για το καλό μας το κάνουν.... σε λίγο θα πέσει -100€

Edited by pchrono
Link to comment
Share on other sites

Για το καλό μας το κάνουν.... σε λίγο θα πέσει 100€

 

 

αυτο το σε λίγο περιμένουμε ... αιντε να δουμε ποτε θα ερθει η στιγμη

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθω να βρω το 3 ανοιχτο καπου για να το χαζεψω μπας και το αγοράσω , αλλα κανένα πλαισιο δεν το εχει ανοιξει..

Περιμένουν να δωσει καποιος τα λεφτα που ζητάνε χωρις καν να ριξει μια ματιά στο ρολόι , απίστευτοι τύποι

 

Περιστερι :happy:

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο!!! Τζάμπα! Καλορίζικο. Περιμένουμε εντυπώσεις

 

Μπορεις να μου πεις πως ειναι δυνατον να το παρεις 100€? οταν σημερινη τιμη ειναι 249 στα επισημα καταστηματα?

Που τις βρισκεται αυτες τις τιμες και τις γραφετε? Με ζαλησαν τα @@%$ στο καταστημα ποτε θα πεσει στα 100€.... ΠΟΤΕ!!

Ειναι δυνατον ρολοι με τιμη αρχικη στα 349 να πεσει στα 249 και επειδη ερχεται το 3 να το χαρισω στα 100€?

Κουλαρετε λιγο με τις τιμες καθως ΔΕΝ γνωριζετε απο εμποριο και ο εμπορας-καταστηματαρχης δεν ειναι ιδρυμα να το αγοραζει με 200 και να το πουλαει 100€! τι νομιζετε οτι κερδιζει ενα καταστημα απο ενα ρολοι???

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να μου πεις πως ειναι δυνατον να το παρεις 100€? οταν σημερινη τιμη ειναι 249 στα επισημα καταστηματα?

Που τις βρισκεται αυτες τις τιμες και τις γραφετε? Με ζαλησαν τα @@%$ στο καταστημα ποτε θα πεσει στα 100€.... ΠΟΤΕ!!

Ειναι δυνατον ρολοι με τιμη αρχικη στα 349 να πεσει στα 249 και επειδη ερχεται το 3 να το χαρισω στα 100€?

Κουλαρετε λιγο με τις τιμες καθως ΔΕΝ γνωριζετε απο εμποριο και ο εμπορας-καταστηματαρχης δεν ειναι ιδρυμα να το αγοραζει με 200 και να το πουλαει 100€! τι νομιζετε οτι κερδιζει ενα καταστημα απο ενα ρολοι???

 

Παιδιά.... ήρεμα. Να τα πάρουμε από την αρχή γιατί μπερδευτήκαμε. Εγω ξεκίνησα να λέω παρα πάνω στο φίλο πως δεν χρειάζεται να βιαστεί για το watch 3, επειδή απο 500 σχεδόν που είχε, θα έπεφτε -100€ δηλαδή 400€. Τώρα έτσι όπως το έγραψα έγινε σπασμένο τηλέφωνο.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά.... ήρεμα. Να τα πάρουμε από την αρχή γιατί μπερδευτήκαμε. Εγω ξεκίνησα να λέω παρα πάνω στο φίλο πως δεν χρειάζεται να βιαστεί για το watch 3, επειδή απο 500 σχεδόν που είχε, θα έπεφτε -100€ δηλαδή 400€. Τώρα έτσι όπως το έγραψα έγινε σπασμένο τηλέφωνο.

 

Δεν ήταν ανάγκη να το διευκρινήσεις... είχε πλάκα η κουβέντα μέχρι τώρα χαχαχχααχ.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ήταν ανάγκη να το διευκρινήσεις... είχε πλάκα η κουβέντα μέχρι τώρα χαχαχχααχ.

 

Εισαι Θεός!!!!!

 

Υ.Γ. το καλύτερο ήταν η ειρωνεία για τα 50€ χαχαχαχα

Edited by pchrono
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τι γίνετε κάνα update στο watch μας θα δώσει η Sammy η καλά κρασιά και μήνας έχει 9.. :wacko:

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Εισαι Θεός!!!!!

 

Υ.Γ. το καλύτερο ήταν η ειρωνεία για τα 50€ χαχαχαχα

 

Φιλε τυφλος ΔΕΝ ειμαι ουτε ηλιθιος!! στα 100 εγραψες οτι θα πεσει ΑΣΧΕΤΑ μετα εσυ που πηγες και το τροποποιησες!!!

Στη παραθεση μου φενεται το τι εγραψες.

Δεν θα με πειραζε να μου ελεγες "ΟΚ λαθος εγραψα" αλλα εσυ αντι να το πεις συνεχισες μαζι με τον αλλο την κοροιδεμα.

 

Τελος το off topic απο εμενα, ζητω συγνωμη απο τους υπολοιπους που φυγαμε απο το θεμα.

Edited by sc1ent1st
Link to comment
Share on other sites

Φιλε τυφλος ΔΕΝ ειμαι ουτε ηλιθιος!! στα 100 εγραψες οτι θα πεσει ΑΣΧΕΤΑ μετα εσυ που πηγες και το τροποποιησες!!!

Στη παραθεση μου φενεται το τι εγραψες.

Δεν θα με πειραζε να μου ελεγες "ΟΚ λαθος εγραψα" αλλα εσυ αντι να το πεις συνεχισες μαζι με τον αλλο την κοροιδεμα.

 

Τελος το off topic απο εμενα, ζητω συγνωμη απο τους υπολοιπους που φυγαμε απο το θεμα.

 

Ναι! Τροποποιησα το 100 και το έκανα -100 για να μην μπερδεύεσαι. Όταν ειρωνεύεσαι να είσαι έτοιμος να δεχτείς κριτική.

Link to comment
Share on other sites

Ναι! Τροποποιησα το 100 και το έκανα -100 για να μην μπερδεύεσαι. Όταν ειρωνεύεσαι να είσαι έτοιμος να δεχτείς κριτική.

 

Αστο ρε φιλε.... αστο ειλικρινα ...τυπους με το πληκτρολογιο παραμασχαλα τους εχω σιχαθει... εκανες λαθος επρεπε να το κοψεις ΑΜΕΣΑ και οχι με τον τροπο σου. εχω δει και αλλες δημοσιεύσεις σου...στον ιδιο τονο.

 

Moderator σε παρακαλω διαγραψε τα οτι εχω γραψει και ασε μονο του φιλου.

Αποχωρω απο το θεμα.

Link to comment
Share on other sites

Αστο ρε φιλε.... αστο ειλικρινα ...τυπους με το πληκτρολογιο παραμασχαλα τους εχω σιχαθει... εκανες λαθος επρεπε να το κοψεις ΑΜΕΣΑ και οχι με τον τροπο σου. εχω δει και αλλες δημοσιεύσεις σου...στον ιδιο τονο.

 

Moderator σε παρακαλω διαγραψε τα οτι εχω γραψει και ασε μονο του φιλου.

Αποχωρω απο το θεμα.

Εσύ αρπάζεσαι και ακόμα και τώρα δεν κατάλαβες ότι μιλάμε για το watch 3....

Link to comment
Share on other sites

Αστο ρε φιλε.... αστο ειλικρινα ...τυπους με το πληκτρολογιο παραμασχαλα τους εχω σιχαθει... εκανες λαθος επρεπε να το κοψεις ΑΜΕΣΑ και οχι με τον τροπο σου. εχω δει και αλλες δημοσιεύσεις σου...στον ιδιο τονο.

 

Moderator σε παρακαλω διαγραψε τα οτι εχω γραψει και ασε μονο του φιλου.

Αποχωρω απο το θεμα.

Στο καλό πάντως γιατί εγώ έχω σιχαθεί τους τύπους που έχουν άδικο και επιμένουν. Σε σωστότατα ελληνικά έγραψε ο φίλος:

Για το καλό μας το κάνουν.... σε λίγο θα πέσει 100€

Δεν έγραψε «θα πέσει στα 100€». Για όσους γνωρίζουν έστω και λίγα ελληνικά, δεν χρειαζόταν καν διόρθωση. Έλεος...

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Έχω πρόβλημα με το active 2. Στην αρχή φαινόταν να μην είναι συνδεδεμένο με το τηλέφωνο (note10+) ενώ ήταν. Μετά δεν μπορούσα να αλλάξω watch face. Ρουφάει την μπαταρία σε μισή μέρα. Του έκανα reset πάλι τα ίδια. Δεν ξέρω τι σκάλωμα έχει φάει...

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχω πρόβλημα με το active 2. Στην αρχή φαινόταν να μην είναι συνδεδεμένο με το τηλέφωνο (note10+) ενώ ήταν. Μετά δεν μπορούσα να αλλάξω watch face. Ρουφάει την μπαταρία σε μισή μέρα. Του έκανα reset πάλι τα ίδια. Δεν ξέρω τι σκάλωμα έχει φάει...

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Απεγκατάσταση την galaxy wearable εφαρμογή απο το note και την εγκαθιστάς ξανά

Edited by pchrono
Link to comment
Share on other sites

Λες να φταίει και η εφαρμογή ε; Το κάνω και βλέπουμε. Ευχαριστώ!

 

Την ξαναεγκατέστησα. Δεν μου κάνει pairing το τηλέφωνο με το ρολόι με τίποτα...

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Edited by Cadfael
Link to comment
Share on other sites

Λες να φταίει και η εφαρμογή ε; Το κάνω και βλέπουμε. Ευχαριστώ!

 

Την ξαναεγκατέστησα. Δεν μου κάνει pairing το τηλέφωνο με το ρολόι με τίποτα...

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

 

Σε ταλαιπωρώ αλλά ως τελευταία λύση να ξανά έκανες reset το ρολόι...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...