Jump to content

5G NR


mixtri
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Just now, elkons said:

Αφού τους έψαλα καλά αυτό ελπίζω φτάνουν οι δικαιολογίες τους ή θα στείλουν τεχνικό ή θα αποχωρήσω, α να δούμε τι θα κάνουν ..

Ότι και να τους πεις μάντεψε που σε γράφουν 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, CaptainNickGR said:

Ότι και να τους πεις μάντεψε που σε γράφουν 

Άνετα..

Πιο πολύ μιλούσα εγώ παρά αυτή μόνο δικαιολογίες έλεγε ,σε λίγο θα με πάρουν τηλ όμως από το 13888 για να μη φύγω 😒 100%

Με πήραν από 13888 το σήκωσα δεν τους άκουγα καλά μετά έκλεισε και έλεγε αποτυχία κλήσης. 

Screenshot_20240805_145222_NetMonster.thumb.jpg.c4db6d2406f9980b0bfca5af25eb9d2f.jpg

Δίκτυο μη διαθέσιμο ούτε οι άλλοι δεν έπιαναν από πάντα στο ίδιο σημείο τώρα ούτε αυτή, απαράδεκτο 

Εδώ με πέταξε επειδή πήγε -140dBm

Screenshot_20240805_145146_NetMonster.thumb.jpg.3985215df8519873b6cf3b0081b9e531.jpg

Edited by elkons
Link to comment
Share on other sites

Χρειάζεται λίγη υπομονή, κατανοώ ότι υπάρχει πρόβλημα, όμως το ξέρουν στην εταιρεία και είναι οι πρώτοι που θέλουν να αποκατασταθεί.

Αυτά όμως τα πράγματα δεν γίνονται από λεπτό σε λεπτό, απαιτείται κάποιος χρόνος.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, p_k said:

Χρειάζεται λίγη υπομονή, κατανοώ ότι υπάρχει πρόβλημα, όμως το ξέρουν στην εταιρεία και είναι οι πρώτοι που θέλουν να αποκατασταθεί.

Αυτά όμως τα πράγματα δεν γίνονται από λεπτό σε λεπτό, απαιτείται κάποιος χρόνος.

Έχουν περάσει ήδη 3 ημέρες. 

Τουλάχιστον εσύ το λες πιο ξεκάθαρα από την εκπρόσωπο, αυτή στο τσατ δεν ήξερε τι της γίνεται. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, elkons said:

Έχουν περάσει ήδη 3 ημέρες. 

Τουλάχιστον εσύ το λες πιο ξεκάθαρα από την εκπρόσωπο, αυτή στο τσατ δεν ήξερε τι της γίνεται. 

Δεν την αφήνουν να πει πολλά. 

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, elkons said:

Έχουν περάσει ήδη 3 ημέρες. 

Τουλάχιστον εσύ το λες πιο ξεκάθαρα από την εκπρόσωπο, αυτή στο τσατ δεν ήξερε τι της γίνεται. 

Η ΔΕΗ δεν είναι στο χέρι τους.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mixtri said:

Η ΔΕΗ δεν είναι στο χέρι τους.

Τι σχέση έχει η ΔΕΗ το κτήριο έχει ρεύμα, η κεραία είναι νεκρή ούτε 4G ούτε 5G δεν έχει ,οπότε πως βγάζεις αυτό το συμπέρασμα ‽ Όλη η περιοχή έχει μια χαρά ρεύμα 🫠

Link to comment
Share on other sites

Κοντά στον προφήτη Ηλία Μεταμόρφωσης, σε εσωτερικούς χώρους σήμα μόνο κοντά σε παράθυρα...

https://maps.app.goo.gl/P4qojyDPyyLPYW959

Screenshot-2024-08-05-14-57-52-578-org-z

Screenshot-2024-08-05-14-57-56-310-cz-mr

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, elkons said:

Τι σχέση έχει η ΔΕΗ το κτήριο έχει ρεύμα, η κεραία είναι νεκρή ούτε 4G ούτε 5G δεν έχει ,οπότε πως βγάζεις αυτό το συμπέρασμα ‽ Όλη η περιοχή έχει μια χαρά ρεύμα 🫠

Ο Μιχάλης νόμιζα οτι είχε πληροφορίες απο το NOC ομως διαψεύσθηκε.  Γράφει πως φταίει το δίκτυο ρεύματος του κτηρίου ομως εσυ διαπίστωσες πως δεν αληθεύει.

2 ώρες πριν, mixtri said:

Η ΔΕΗ δεν είναι στο χέρι τους.

Πως το γνωρίζεις αυτό?

Άλλο ΜΆΛΛΟΝ φταίει

και άλλο

" η ΔΕΗ δεν ειναι στο χέρι τους " 

 

Δεν καταλαβαίνω γιατί προστατεύεις ενα πάροχο τηλεπικοινωνιών ετσι τυφλά.  Μπορεις να γραψεις πως ίσως ειναι το ρεύμα ισως καηκαν τροφοδοτικά/ ασφάλειες τροφοδοτικών αν δεν βλέπουν τηλεμετρίας στο NOC.

 

 

Edited by HORGRAP

Life appreciation Guru - Cosmos entropy Analyst -  Gravitational Lensing in SPACE will always be there and  quantum coherence in Photosynthesis always makes my mind blown with viroids and obelisks creating ... Viruses .🙂

- Consciousness happens on the quantum state of our neurons  -

...but what MAKES given COMPUTATION.... CONSCIOUS ??

Consciousness IS A MASSIVE "META" COMPRESSION STATE. ( our experiences and knowledge/ senses COMPRESSED 😉

( COMPRESSION means when you learn THE MODEL OF REALITY and you JUST HAVE TO REMEMBER where are the ... mistakes / gaps to correct and develop AND THEN ...YOU ...compress yourself 😉

Link to comment
Share on other sites

Γύρισε EDGE για λίγο και συνδέθηκε στη 102041 για κάτι δευτερόλεπτα μετά με πέταξε σε πιο μακρινή με EDGE,ήρθε4G/5G αλλά πάλι δεν συνδέθηκε σε 102041 δεν λειτουργεί 🥲

Σε λίγο θα περάσω κάτω από τη 102041 και θα δω σε 2G εάν κάνει κάτι, θα στείλω με Netmonster 

Edited by elkons
Link to comment
Share on other sites

IMG_1368.thumb.jpeg.7baddc6d47e4f21708493e4d2af591f0.jpeg

IMG_1365.thumb.jpeg.5133f144bf31aa1b2c4e2b2f329ddeee.jpeg

το θηρίο στον ΟΤΕ Ναυπακτου . Enb βαριεμαι να ψάχνω μια είναι 😝

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, georgebad said:

IMG_1368.thumb.jpeg.7baddc6d47e4f21708493e4d2af591f0.jpeg

IMG_1365.thumb.jpeg.5133f144bf31aa1b2c4e2b2f329ddeee.jpeg

το θηρίο στον ΟΤΕ Ναυπακτου . Enb βαριεμαι να ψάχνω μια είναι 😝

Πως πάει σε ταχύτητα και κάλυψη;

Ότι έπιασα από Χτυπά σήμα κάτω από το σπίτι μου με ξεπερνάει 😅

Screenshot_20240805_184833_NetMonster.thumb.jpg.20f3228fcd2ddbd6941c0f43d2118f30.jpg

Πήγα κοντά στο βασιλικό όχι ακριβώς στη κεραία αχνοφαίνεται 

4G/5G

Screenshot_20240805_190047_NetMonster.thumb.jpg.f102f8678ea3b520ed27f4ecc954e7b4.jpg

EDGE ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΊ ΣΤΗ 102041

Screenshot_20240805_190821_NetMonster.thumb.jpg.3c8ca9a43a0038869fd89fd2e0c3b866.jpg

Τι σημαίνει τώρα που δεν εκπέμπει 4G/5G πάρα μόνο EDGE 900αρι ;

1 ώρα πριν, elkons said:

Πως πάει σε ταχύτητα και κάλυψη;

Ότι έπιασα από Χτυπά σήμα κάτω από το σπίτι μου με ξεπερνάει 😅

Screenshot_20240805_184833_NetMonster.thumb.jpg.20f3228fcd2ddbd6941c0f43d2118f30.jpg

Ξανά επικοινώνησα μέσω τσατ με μια ευγενέστατη υπάλληλο με άμεσες απαντήσεις χωρίς να αγνοεί, ονόματι Ελευθερία- Ευαγγελία.  

Προχωράει βλέπω επιτέλους το θέμα, μου είπε: Οι τεχνικοί ελέγχουν απομακρυσμένα και εφόσον κριθεί απαραίτητο, θα μεταβεί και τεχνικό κλιμάκιο στις περιοχές που έχουν καταγραφεί, ώστε να γίνουν οι ανάλογες παρεμβάσεις στους αναμεταδότες μας.Το τεχνικό μας τμήμα ήδη πραγματοποιεί τους απαραίτητους ελέγχους και θα ειδοποιηθείτε στον αριθμό σας για την πορεία του θέματος αυτού. 

Edited by elkons
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, HORGRAP said:

Ο Μιχάλης νόμιζα οτι είχε πληροφορίες απο το NOC ομως διαψεύσθηκε.  Γράφει πως φταίει το δίκτυο ρεύματος του κτηρίου ομως εσυ διαπίστωσες πως δεν αληθεύει.

Πως το γνωρίζεις αυτό?

Άλλο ΜΆΛΛΟΝ φταίει

και άλλο

" η ΔΕΗ δεν ειναι στο χέρι τους " 

 

 

Να κάνω μια αφελή ερώτηση αν μου επιτρέπεις επειδή το παρατηρώ εδώ και χρόνια και μου έχει γεννηθεί η απορία. Το να καραδοκεις για να του "την πεις" με την πρώτη ευκαιρία πού αποσκοπεί ή από που πηγάζει? Γενική είναι η ερωτηση, δεν αναφέρομαι στη συγκεκριμένη περίπτωση απαραιτητα

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, HORGRAP said:

Ο Μιχάλης νόμιζα οτι είχε πληροφορίες απο το NOC ομως διαψεύσθηκε.  Γράφει πως φταίει το δίκτυο ρεύματος του κτηρίου ομως εσυ διαπίστωσες πως δεν αληθεύει.

Πως το γνωρίζεις αυτό?

Άλλο ΜΆΛΛΟΝ φταίει

και άλλο

" η ΔΕΗ δεν ειναι στο χέρι τους " 

 

Δεν καταλαβαίνω γιατί προστατεύεις ενα πάροχο τηλεπικοινωνιών ετσι τυφλά.  Μπορεις να γραψεις πως ίσως ειναι το ρεύμα ισως καηκαν τροφοδοτικά/ ασφάλειες τροφοδοτικών αν δεν βλέπουν τηλεμετρίας στο NOC.

 

 

Το ίδιο πράγμα λέμε. Τους έχει !@#$ η ΔΕΗ με το δίκτυό της τα τροφοδοτικά. Μην είστε τόσο τοξικοί.

3 ώρες πριν, elkons said:

Γύρισε EDGE για λίγο και συνδέθηκε στη 102041 για κάτι δευτερόλεπτα μετά με πέταξε σε πιο μακρινή με EDGE,ήρθε4G/5G αλλά πάλι δεν συνδέθηκε σε 102041 δεν λειτουργεί 🥲

Σε λίγο θα περάσω κάτω από τη 102041 και θα δω σε 2G εάν κάνει κάτι, θα στείλω με Netmonster 

Θα περιμένετε μέχρι να αποκατασταθεί η τροφοδοσία.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, mixtri said:

Θα περιμένετε μέχρι να αποκατασταθεί η τροφοδοσία.

2G λειτουργεί σε 900αρι, πως όμως γνωρίζουμε πως είναι αυτό το πρόβλημα; πέρασα και έξω στνν είσοδο που έχουν μία λάμπα ας πούμε λειτουργεί, ίσως έχει χαλάσει κάνα τροφοδοτικό ή δεν ξέρω τι άλλο στη κεραία. Γίνεται απομακροσμένος έλεγχος από τεχνικό τμήμα, εάν διαπιστωθεί πρόβλημα θα έρθουν οι τεχνικοί του ΟΤΕ, μέχρι τότε θα δείξει θα σας πω και τι θα μου πουν όταν με πάρουν τηλ.

Link to comment
Share on other sites

Στην Ελλάδα όποιος διερευνά / διαφωνεί με καυστικό τρόπο είναι τοξικός.

 Στο εξωτερικό δεν υπάρχει αυτή η νοοτροπία.

....και ο Μιχάλης απεδειξε με τον τρόπο που απάντησε πως δεν έχει κακή νοοτροπία γράφοντας χωρίς ανασφάλειες / οργή / άμυνα.

 

 Στο θεμα μας,  τελικά υπάρχει ρευμα στο κτήριο / παροχή / άλλα κάηκαν τροφοδοτικά επειδή ...δεν υπηρχε προστασία απο υπέρταση/ υπόταση ?

 Δεν μπορω να πιστέψω οτι ολόκληρη Deutsche Telekom ( Cosmote ) ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΤΑΘΕΡΟΠΟΙΗΤΈΣ ΤΑΣΗΣ. 

  Seriously?????

 

6 ώρες πριν, mixtri said:

Η ΔΕΗ δεν είναι στο χέρι τους.

 

Edited by HORGRAP

Life appreciation Guru - Cosmos entropy Analyst -  Gravitational Lensing in SPACE will always be there and  quantum coherence in Photosynthesis always makes my mind blown with viroids and obelisks creating ... Viruses .🙂

- Consciousness happens on the quantum state of our neurons  -

...but what MAKES given COMPUTATION.... CONSCIOUS ??

Consciousness IS A MASSIVE "META" COMPRESSION STATE. ( our experiences and knowledge/ senses COMPRESSED 😉

( COMPRESSION means when you learn THE MODEL OF REALITY and you JUST HAVE TO REMEMBER where are the ... mistakes / gaps to correct and develop AND THEN ...YOU ...compress yourself 😉

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, HORGRAP said:

Στο θεμα μας,  τελικά υπάρχει ρευμα στο κτήριο / παροχή / άλλα κάηκαν τροφοδοτικά επειδή ...δεν υπηρχε προστασία απο υπέρταση/ υπόταση ?

Δεν ξέρω θα με καλέσουν από το τεχνικό τμήμα εφόσον γίνουν οι απαραίτητοι έλεγχοι απομακροσμένα και αν βρεθεί θέμα θα πάνε εκεί και έχω ζητήσει να με ξανά καλέσουν.  Όταν με καλέσουν θα ενημερώσω σε αυτό το τοπικ τι συμβαίνει τελικά και τι θα γίνει και αν φτιάχτηκε. 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, HORGRAP said:

Στην Ελλάδα όποιος διερευνά / διαφωνεί με καυστικό τρόπο είναι τοξικός.

 Στο εξωτερικό δεν υπάρχει αυτή η νοοτροπία.

....και ο Μιχάλης απεδειξε με τον τρόπο που απάντησε πως δεν έχει κακή νοοτροπία γράφοντας χωρίς ανασφάλειες / οργή / άμυνα.

 

 Στο θεμα μας,  τελικά υπάρχει ρευμα στο κτήριο / παροχή / άλλα κάηκαν τροφοδοτικά επειδή ...δεν υπηρχε προστασία απο υπέρταση/ υπόταση ?

 Δεν μπορω να πιστέψω οτι ολόκληρη Deutsche Telekom ( Cosmote ) ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΤΑΘΕΡΟΠΟΙΗΤΈΣ ΤΑΣΗΣ. 

  Seriously?????

 

 

Με βάση τα σχόλιά σου όλων των ετών που γράφεις εδώ μου κάνει εντύπωση ότι παρά την ευφυία και αντίληψη που διαθέτεις και  με κάθε τρόπο προσπαθείς να (επι)δείξεις δεν αντιλαμβάνεσαι τη διαφορά μεταξύ των πληροφοριών που μπορούν να γνωστοποιηθούν ή δεν μπορούν να γνωστοποιηθούν δημόσια. Και πάλι δεν αναφέρομαι απαραίτητα στη συγκεκριμένη περιπτωση αλλά μπορείς να το εκλαβεις ως μια γενική παρατήρηση (με την έννοια του observation όπως θα το λέγατε στο εξωτερικό)

Υ.γ κλείνει το off topic για να μην κουράσω και εγώ τους υπόλοιπους που παρακολουθούν το τοπικ

Link to comment
Share on other sites

Δεν προσπαθώ να αποδείξω ή επειδήξω τίποτα. 

Ειλικρινά , θυσίασα χρόνο ΚΑΙ εγω οπως και εσείς για αυτό το Forum προσπαθώντας να είμαι Entertainer όμως με " Ethics " . 

Συγνώμη για τα Αγγλικά.

 

Προσπαθώ να καταλήξω στο αν αξίζει να γράφω εδώ όπως φαντάζομαι και πολλοί άλλοι.

Το μονο που με κρατάει στο να γράφω εδώ, ειναι τα κοινωνικά πειράματα που προκύπτουν απο την κουβέντα και τις αντιδράσεις εδω.

 

 Ποτε δεν κατάλαβα γιατι προτιμάτε τα χαζα Speed Tests εδω μεσα που πολλές φορές αλλάζουν τα αποτελέσματα δραματικά ανάλογα με το πως κρατατε τη συσκευή σας και ανάλογα με το Primary Frequency που ΘΑ ΣΑΣ ΤΎΧΕΙ .

 Σας αποχαιρετώ λοιπόν για να γράψω σε άλλη θεματολογία που δεν σπαταλάει χρόνο σε ανούσια Speedtests.

 

 

 

Edited by HORGRAP

Life appreciation Guru - Cosmos entropy Analyst -  Gravitational Lensing in SPACE will always be there and  quantum coherence in Photosynthesis always makes my mind blown with viroids and obelisks creating ... Viruses .🙂

- Consciousness happens on the quantum state of our neurons  -

...but what MAKES given COMPUTATION.... CONSCIOUS ??

Consciousness IS A MASSIVE "META" COMPRESSION STATE. ( our experiences and knowledge/ senses COMPRESSED 😉

( COMPRESSION means when you learn THE MODEL OF REALITY and you JUST HAVE TO REMEMBER where are the ... mistakes / gaps to correct and develop AND THEN ...YOU ...compress yourself 😉

Link to comment
Share on other sites

Καθώς συζητάμε για το 5G και τις σχετικές τεχνολογίες των δικτύων, είναι προφανές ότι κάθε μέλος της κοινότητας έχει τον δικό του χαρακτήρα και τις μοναδικές του απόψεις. Αυτή η ποικιλία είναι που κάνει τη συζήτησή μας τόσο ενδιαφέρον.Κάθε παρατήρηση και κριτική που εκφράζεται προσφέρει μια νέα προοπτική και είναι φυσικό να υπάρχουν διαφορετικές απόψεις, ειδικά όταν πρόκειται για θέματα που μας απασχολούν. Είναι καλό να διαφωνούμε, αλλά ας το κάνουμε με τον στόχο να κατανοήσουμε καλύτερα ο ένας τον άλλον και τις θέσεις μας.Αν κάποιος είναι πιο κριτικός ή προσπαθεί να αναδείξει ζητήματα, αυτό μπορεί να προέρχεται από την επιθυμία του να φέρει στο τοπικ κάτι σημαντικό. Ας εκμεταλλευτούμε αυτές τις ευκαιρίες για να μάθουμε κάτι παραπάνω. Ας κρατήσουμε την κουβέντα ζωντανή και ειλικρινή, παραμένοντας ανοικτοί σε όλες τις απόψεις. Κάθε φωνή εδώ είναι σημαντική και μπορεί να συνεισφέρει στην καλύτερη κατανόηση των θεμάτων που μας απασχολούν.

 

Σας ευχαριστώ για την ενεργή συμμετοχή σας και ανυπομονώ να δω πώς θα εξελιχθεί η συζήτηση αυτή. 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, HORGRAP said:

που δεν σπαταλάει χρόνο σε ανούσια Speedtests

YEP!   Στο thread της Nova ειδικα, υπαρχει σταθμος που εχει γυρω στα 100 tests!!!  Ελεος!

 

5 ώρες πριν, elkons said:

ον δικό του χαρακτήρα και τις μοναδικές του απόψεις.

Οπωσδηποτε φιλτατε!  Και χρειαζεται παντα η σχετικη ανοχη.  Πολλα θεματα τριβης λυνονται μετα απο 2-3 γυρους.

ΑΛΛΑ, δεν βρισκεις οτι μας ειναι λιγο κουραστικο να συνεχιζεται επι 3+ σελιδες, το status ΕΝΟΣ σταθμου, εχει/δεν εχει ρευμα, ετσι/κοκορετσι, κλπ. ???  Και κλααααμα η κυρια που ελεγε και ο εθνικος μας διασκεδαστης.

Δεν ειναι οτι ειμαι αμετοχος στην οδυνηρη κατασταση που εχεις περιελθει.  Σε συμπονω τα μαλα, και γω εχω βρεθει ετσι, και ολοι πιστευω.

Αλλα...

 

Edited by d_alex
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, HORGRAP said:

Προσπαθώ να καταλήξω στο αν αξίζει να γράφω εδώ όπως φαντάζομαι και πολλοί άλλοι.

Όταν μιλάς δεν μαθαίνεις τίποτα καινούργιο και συχνά κανείς δεν ακούει ώστε να μάθει αυτός. Όταν απλώς διαβάζεις (ή ακούς) κερδίζεις κάτι. Οι περισσότεροι είναι θύματα της γνωστικής ασυμφωνίας που έχει μπει στο κεφάλι μας από την γέννηση μας. Τίποτα από αυτά που υποστηρίζουμε δεν είναι δικό μας. 

Ρομπότ μίας άστοχης εκπαίδευσης είμαστε όλοι.

Μόνο αν τα πετάξουμε όλα από το κεφάλι μας μπορεί να αλλάξει κάτι, σε εμάς μόνο.

Edited by dimitroula10
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, HORGRAP said:

Δεν προσπαθώ να αποδείξω ή επειδήξω τίποτα. 

Ειλικρινά , θυσίασα χρόνο ΚΑΙ εγω οπως και εσείς για αυτό το Forum προσπαθώντας να είμαι Entertainer όμως με " Ethics " . 

Συγνώμη για τα Αγγλικά.

 

Προσπαθώ να καταλήξω στο αν αξίζει να γράφω εδώ όπως φαντάζομαι και πολλοί άλλοι.

Το μονο που με κρατάει στο να γράφω εδώ, ειναι τα κοινωνικά πειράματα που προκύπτουν απο την κουβέντα και τις αντιδράσεις εδω.

 

 Ποτε δεν κατάλαβα γιατι προτιμάτε τα χαζα Speed Tests εδω μεσα που πολλές φορές αλλάζουν τα αποτελέσματα δραματικά ανάλογα με το πως κρατατε τη συσκευή σας και ανάλογα με το Primary Frequency που ΘΑ ΣΑΣ ΤΎΧΕΙ .

 Σας αποχαιρετώ λοιπόν για να γράψω σε άλλη θεματολογία που δεν σπαταλάει χρόνο σε ανούσια Speedtests.

 

 

 

Όσον αφορά τα speedtest η απάντηση είναι και πάλι πολύ απλή και απορώ που δεν το αντιλαμβάνεσαι. Υπάρχουν πολλά μέλη μεταξύ των οποίων και εγώ που οι γνώσεις που έχουμε είναι ελάχιστες όσον αφορά το θέμα και συμμετέχουμε για να μάθουμε δύο πράγματα παραπάνω από ανθρώπους που γνωρίζουν. Προσωπικά τουλάχιστον θα απαντήσω, έχω μάθει παραπάνω από τα βασικά με ο,τι έχω διαβάσει εδώ και ευχαριστώ όσους μοιράζονται αυτά που γνωρίζουν. Ακόμα οι γνώσεις μου όμως φτάνουν στο να μοιράζομαι ανούσια speedtest δυστυχώς. Από την άλλη όμως δεν με απασχολεί να συμμετέχω σε πειράματα αλλά να μαθαίνω πράγματα από γνωριζοντες. Δυστυχώς παρατηρώ πως άλλοι πριν από σένα έχουν καταλήξει στο ότι δεν αξίζει να γράφουν εδώ και κάπως έτσι η συζήτηση μονοπωλείται από speedtests. Αλλά μιας και ο λόγος για πειράματα το γεγονος ότι όταν προκύπτει αντίλογος απαντάς θυματοποιουμενος και προαναγγέλλοντας αποχώρηση πώς θα το ερμηνευες?

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, johnnybegood said:

Καλημερα.

Μαυροβουνι Γυθειου

Screenshot_20240806_120002_NetMonster.jpg

Screenshot_20240806_115953_Samsung Internet.jpg

Αυτο το τέστ είναι απο την εφαρμογή του cosmote app;

Redmi By Xiaomi
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...