Jump to content

5G NR


mixtri
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

58 minutes ago, cmvr said:

Παραλία Φούρκας δεν κάνει ούτε speedtest 

Παραλία φούρκας εγώ είχα N78 όταν είχα πάει με 400-500 mbps

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, cmvr said:

Παραλία Φούρκας δεν κάνει ούτε speedtest 

Έχει τέρμα κάλυψη εκεί. Αποκλείεται.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Έχει τέρμα κάλυψη εκεί. Αποκλείεται.

Είναι μερικές φορές που σκαλώνει και ούτε ιστοσελίδα δεν λέει να φορτώσει. Και μετά πετάει σε 4G.

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mixtri said:

Έχει τέρμα κάλυψη εκεί. Αποκλείεται.

Και εγώ αυτό νόμιζα και απογοητεύτηκα. 

2 ώρες πριν, georgebad said:

Παραλία φούρκας εγώ είχα N78 όταν είχα πάει με 400-500 mbps

Δεν ξέρω τι παίζει N78 γιοκ. 

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, georgebad said:

Έχει Ν78 εκεί; Αναβάθμιση παντού;;

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, zurabi_97 said:


Είναι μερικές φορές που σκαλώνει και ούτε ιστοσελίδα δεν λέει να φορτώσει. Και μετά πετάει σε 4G.

Κάτι παίζει με το bearer. Αυτό δεν έχει να κάνει με την κάλυψη.

6 ώρες πριν, cmvr said:

Και εγώ αυτό νόμιζα και απογοητεύτηκα. 

Δεν ξέρω τι παίζει N78 γιοκ. 

Έχει κανονικά Ν78. Παντού στην περιοχή. 

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, mixtri said:

Κάτι παίζει με το bearer. Αυτό δεν έχει να κάνει με την κάλυψη.

Έχει κανονικά Ν78. Παντού στην περιοχή. 

Εγώ n78 δεν είδα όπου πήγα.

Τώρα στο πάρκινγκ στην παραλία Φούρκας (σκάλα Φούρκας)

IMG_20220716_085232.thumb.jpg.c551a3e827f20d26e19351247d91faf9.jpg

Δεν είναι περίεργο;

 

Ένα κλικ ποιο πανω στην πλατεία λίγο καλύτερα αλλά όχι τρέλα πράγματα.

8530853698.png

 

Εχθές το βράδυ είχε πάνω στην πλατεία  με κόσμο

8527339940.png

 

Μέτρησα και σε ένα σημείο μόνο λες και είχαν μόνο σε αυτό το κομμάτι χωρίς κόσμο αυτό αλλά ήταν για μια φορά μετά τα υπόλοιπα μετριότητες όπως τα παραπάνω.

8526978832.png

 

Μήπως έχουν βλάβη ; 

 

Καλάνδρα τα ίδια μέσα στο χωριό , Ποσείδι τα ίδια Σκιώνη τα ίδια και μιλάμε ότι δεν γίνεται χαμός από τουρίστες όπως η Ελλάδα.

Μόνο Χανιώτη ήταν λίγο καλύτερα αλλά έκει γίνεται χαμός από κόσμο οπότε έχουν καλύτερες υποδομές.

 

Στο δεύτερο πόδι Νέο Μαρμαρά είδα και  700αρα σουρσιμο και εκεί στην παραλία τους 

IMG_20220716_085942.thumb.jpg.384195ac587836ef0fbfc611f8f69620.jpg

 

Μέσα στον Μαρμαρά είχε αυτό

IMG_20220716_090231.thumb.jpg.14b88ddb125c50178eb806d73ee912d4.jpg

 

Από 20 έως 88 mbps .

 

Μόνο στο πολύ κέντρο της νικητής είδα μια φορά να νορμάλ γκάζια αλλά όταν έφυγες για 100 μέτρα έπεφταν στα 60 με 80.

8526357889.png

 

Αντίθετα από το λιμάνι προς στις παραλίες του νοτιά  που έχει τα μαγαζιά είχε μόνο 4G ένα κλικ παρακάτω δηλαδή με πολύ κόσμο. 22 με 50.

Γενικά στο δεύτερο πόδι όπου πήγα ήταν καλύτερη η κατάσταση στο πρώτο πόδι δεν ενθουσιάστηκα μάλλον απογοητεύτηκα. Να είχε και τον τρελό κόσμο που δεν έχει θα έλεγα λογικό.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, cmvr said:

Εγώ n78 δεν είδα όπου πήγα.

Τώρα στο πάρκινγκ στην παραλία Φούρκας (σκάλα Φούρκας)

IMG_20220716_085232.thumb.jpg.c551a3e827f20d26e19351247d91faf9.jpg

Δεν είναι περίεργο;

 

Ένα κλικ ποιο πανω στην πλατεία λίγο καλύτερα αλλά όχι τρέλα πράγματα.

8530853698.png

 

Εχθές το βράδυ είχε πάνω στην πλατεία  με κόσμο

8527339940.png

 

Μέτρησα και σε ένα σημείο μόνο λες και είχαν μόνο σε αυτό το κομμάτι χωρίς κόσμο αυτό αλλά ήταν για μια φορά μετά τα υπόλοιπα μετριότητες όπως τα παραπάνω.

8526978832.png

 

Μήπως έχουν βλάβη ; 

 

Καλάνδρα τα ίδια μέσα στο χωριό , Ποσείδι τα ίδια Σκιώνη τα ίδια και μιλάμε ότι δεν γίνεται χαμός από τουρίστες όπως η Ελλάδα.

Μόνο Χανιώτη ήταν λίγο καλύτερα αλλά έκει γίνεται χαμός από κόσμο οπότε έχουν καλύτερες υποδομές.

 

Στο δεύτερο πόδι Νέο Μαρμαρά είδα και  700αρα σουρσιμο και εκεί στην παραλία τους 

IMG_20220716_085942.thumb.jpg.384195ac587836ef0fbfc611f8f69620.jpg

 

Μέσα στον Μαρμαρά είχε αυτό

IMG_20220716_090231.thumb.jpg.14b88ddb125c50178eb806d73ee912d4.jpg

 

Από 20 έως 88 mbps .

 

Μόνο στο πολύ κέντρο της νικητής είδα μια φορά να νορμάλ γκάζια αλλά όταν έφυγες για 100 μέτρα έπεφταν στα 60 με 80.

8526357889.png

 

Αντίθετα από το λιμάνι προς στις παραλίες του νοτιά  που έχει τα μαγαζιά είχε μόνο 4G ένα κλικ παρακάτω δηλαδή με πολύ κόσμο. 22 με 50.

Γενικά στο δεύτερο πόδι όπου πήγα ήταν καλύτερη η κατάσταση στο πρώτο πόδι δεν ενθουσιάστηκα μάλλον απογοητεύτηκα. Να είχε και τον τρελό κόσμο που δεν έχει θα έλεγα λογικό.

Κάτι παίζει με τη συσκευή σου. Λυπάμαι. Όλες οι περιοχές που αναφέρεις έχουν αρκετή Ν78 αλλά το κινητό σου αποτυγχάνει να κάνει attach μάλλον όταν δεν είσαι δίπλα στο σταθμό. Τι συσκευή έχεις;

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mixtri said:

Κάτι παίζει με τη συσκευή σου. Λυπάμαι. Όλες οι περιοχές που αναφέρεις έχουν αρκετή Ν78 αλλά το κινητό σου αποτυγχάνει να κάνει attach μάλλον όταν δεν είσαι δίπλα στο σταθμό. Τι συσκευή έχεις;

Μια χαρά πιάνει n78 η συσκευή μου Xiaomi Mi10T (Αθήνα θερίζει) αγόρασμενη από ελληνική αντιπροσωπεία. Και με της παρέας τις συσκευές που είναι διπλής με τριπλής αξίας τα ίδια έπιαναν. 

Edited by cmvr

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Πάλι οι συσκευές ευθύνονται; 

 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μιχάλη , μην είσαι τοσο σίγουρος.   Μπορεί να υπάρχουν παρεμβολές ή αρνητικό SNR  σε κάποιο απο τα UPSTREAM ( απο την συσκευή προς το σταθμο βασης )  .

Αν και συνήθως φταίει η συσκευή εαν έχει πέσει αρκετές φορές κάτω και έχει διασταλεί η επαφη του TRANSMISSION. (  ΜΠΟΡΕΙ Η ΣΥΣΚΕΥΉ ΝΑ ΕΧΕΙ 5 ΓΡΑΜΜΈΣ ΣΗΜΑ ΚΑΙ ΤΟ EIRP της να έχει πεσει σε χαμηλά miliwatt. ( Αρα θα λειτουργεί εξω στο δρόμο κοντα σε κεραίες καλα ....συνήθως)

Υπάρχουν συσκευές που μετά τον πρωτο μήνα αν τις ξεχάσεις σε κανενα αυτοκίνητο με τη ζέστη ή αν πέσουν κατω καμποσες φορες δεν μπορουν να στείλουν σημα με ισχύ.

Αν η συσκευή δεν μπορει να στειλει ....οι 5 γραμμές σήμα δεν έχουν νόημα.

Την είχα πατήσει παλια ετσι με LG G5  ( GPS και cellular κεραίες χαλασαν με διαστολή απο ζεστή)

POCO ( Η μια Cellular κεραία απο τις 2)

SMASUNG ( Μετα απο αφαίρεση περιμετρικού καλύμματος στο A52 )

Γι'αυτό ΕΠΙΜΈΝΩ οτι ενα δίκτυο κινητής τηλεφωνίας πρεπει να κανει DRIVE TESTS και να υπολογίζει στον χαρτη κάλυψης με βαση τις ...απλες φτηνες συσκευές που εχουν χειρότερο SNR και χειρότερη ισχύ εκπομπής ΚΑΙ ΟΧΙ με εικονικούς υπολογισμούς χωρίς Offset.

Η Cosmote το κάνει σωστα ΣΥΝΉΘΩΣ.

Κατεβάστε Netmonster apk και δειξτε την επομενη φορα Screenshot . Ειμαι πολύ περίεργος να δω τα νουμερα σε τέτοια περίπτωση.

Edited by HORGRAP

Life appreciation Guru - Cosmos entropy Analyst -  Gravitational Lensing in SPACE will always be there and  quantum coherence in Photosynthesis always makes my mind blown with viroids and obelisks creating ... Viruses .🙂

- Consciousness happens on the quantum state of our neurons  -

...but what MAKES given COMPUTATION.... CONSCIOUS ??

Consciousness IS A MASSIVE "META" COMPRESSION STATE. ( our experiences and knowledge/ senses COMPRESSED 😉

( COMPRESSION means when you learn THE MODEL OF REALITY and you JUST HAVE TO REMEMBER where are the ... mistakes / gaps to correct and develop AND THEN ...YOU ...compress yourself 😉

Link to comment
Share on other sites

Καλά τώρα συγκρίνεις και εσύ lg που με το καλημέρα σας,καίγονταν οι πλακέτες και έπεφταν σε bootloop..

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, mixtri said:

Κάτι παίζει με τη συσκευή σου. Λυπάμαι. Όλες οι περιοχές που αναφέρεις έχουν αρκετή Ν78 αλλά το κινητό σου αποτυγχάνει να κάνει attach μάλλον όταν δεν είσαι δίπλα στο σταθμό. Τι συσκευή έχεις;

Ειδικά στο Ποσείδι είχα πολύ καλές  ταχύτητες , άλλωστε η 103022 είναι ακριβώς από πάνω . Όλες αυτές οι περιοχές φούρκα ποσειδι κτλπ , καλύπτονται από την 103022 . Μήπως έχουν βλάβη ;

Edited by georgebad
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, cmvr said:

Μια χαρά πιάνει n78 η συσκευή μου Xiaomi Mi10T (Αθήνα θερίζει) αγόρασμενη από ελληνική αντιπροσωπεία. Και με της παρέας τις συσκευές που είναι διπλής με τριπλής αξίας τα ίδια έπιαναν. 

Καλά μη παίρνεις όρκο, κι εμένα η xiaomi σε nsa χαζά κάνει. Δε μπορεί να κάνει attach (nsa disconnected) και θέλει flight mode and back.

Η κάλυψη στην περιοχή που αναφέρεις είναι άριστη. Εκτός αν όντως κάποιος ανταγωνιστής έχει βάλει μάπα radios made in china χωρίς φίλτρα και παρεμβάλλουν τα υπόλοιπα.

43 minutes ago, georgebad said:

Ειδικά στο Ποσείδι είχα πολύ καλές  ταχύτητες , άλλωστε η 103022 είναι ακριβώς από πάνω . Όλες αυτές οι περιοχές φούρκα ποσειδι κτλπ , καλύπτονται από την 103022 . Μήπως έχουν βλάβη ;

Δεν υπάρχει αυτό που λέει ο μπαμπης. Έχει ν78 στην περιοχή. Αν είναι βλάβη ή αναβάθμιση δε το ξέρω. 

2 ώρες πριν, p_k said:

Πάλι οι συσκευές ευθύνονται; 

 

Ειδικά σε nsa είναι αρκετά σύνηθες να κλείνουν το timer και να μην μπορούν να κάνουν access σε drx mode. Flight mode and back helps.

52 minutes ago, bbbb said:

Καλά τώρα συγκρίνεις και εσύ lg που με το καλημέρα σας,καίγονταν οι πλακέτες και έπεφταν σε bootloop..

Τα xiaomi είναι εξαιρετικά ευαίσθητα σε θερμοκρασίες στο rf τους. Μην κοιτάς τον @p_kπου κουβαλάει ανεμιστήρα μαζί του για να το ψύχει και κάνει τεστ κάτω από τις κεραίες όταν δε τις κλείνουν για οικονομία ρεύματος άλλα δίκτυα.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, Chrischal1908 said:

Έχει Ν78 εκεί; Αναβάθμιση παντού;;

Έχω να δω 4G από κάτι micro στην Θεσσαλονίκη τελευταία φορά πριν κάνα 5-6 ημέρες . Δεν υπάρχει η δουλειά που έχει γίνει . N78 στα πολυσύχναστα (και μη)μέρη στα νησιά , στην Αθήνα όπως είπα δεν αποσυνδέθηκα από n78 , και επιτελους μέσα στο πλοίο μπορείς να βλέπεις fullhd ταινίες χωρίς κολλήματα και ιστορίες . 6Ca ΠΑΝΤΟΥ και δεν νιώθει τίποτα . Το μόνο που θεωρώ να κοιτάξουν όλες οι εταιρίες ειναη να καλύψουν την διαδρομή Αθήνα Θεσσαλονίκη με τρένο . Σε πολλά σημεία είσαι εκτός δικτύου και σε αλλά με πολύ λίγο σημα 

Edited by georgebad
Link to comment
Share on other sites

Ας λάβει λοιπόν υπόψη της η Cosmote ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΥΣΚΕΥΈΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΚΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΆ με το   D R X   και packet loss και ας ρυθμίσει διαφορετικά τα thresholds.

Ειναι ωρα για να παιξει λιγο το R & D της Ericsson και της Cosmote με όλη αυτή την " μάζα " συνδρομητών.

Δείτε λιγο και τα KPIs , δεν βλάπτει.

fig3. wo C-DRX vs. w C-DRX.en.jpg

Life appreciation Guru - Cosmos entropy Analyst -  Gravitational Lensing in SPACE will always be there and  quantum coherence in Photosynthesis always makes my mind blown with viroids and obelisks creating ... Viruses .🙂

- Consciousness happens on the quantum state of our neurons  -

...but what MAKES given COMPUTATION.... CONSCIOUS ??

Consciousness IS A MASSIVE "META" COMPRESSION STATE. ( our experiences and knowledge/ senses COMPRESSED 😉

( COMPRESSION means when you learn THE MODEL OF REALITY and you JUST HAVE TO REMEMBER where are the ... mistakes / gaps to correct and develop AND THEN ...YOU ...compress yourself 😉

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, georgebad said:

Ειδικά στο Ποσείδι είχα πολύ καλές  ταχύτητες , άλλωστε η 103022 είναι ακριβώς από πάνω . Όλες αυτές οι περιοχές φούρκα ποσειδι κτλπ , καλύπτονται από την 103022 . Μήπως έχουν βλάβη ;

Δεν έχει κάποιο πρόβλημα

Link to comment
Share on other sites

Το eNb : 103029 και οχι το 103022 ομως εξυπηρετεί απίστευτα μεγάλο εύρος περιοχών παραλιακά και ίσως δεν λαμβάνει υπόψη την ισχύ EIRP των ΣΥΣΚΕΥΏΝ που ειναι αρκετά περιορισμένη στις μέρες μας .

Ευτυχώς που υπαρχει το Carrier Aggregation και οι συσκευές διαλέγουν χαμηλές μοαντες για Transmitting. Ομως τι γίνεται αν ΠΟΛΛΈΣ συσκευές διαλεξουν biased χαμηλη μπάντα?  Υπερφόρτωση , SNR στον ΠΆΤΟ και DRX unsynchronized απο τις φτηνες συσκευές...και οχι μόνο.

Edited by HORGRAP

Life appreciation Guru - Cosmos entropy Analyst -  Gravitational Lensing in SPACE will always be there and  quantum coherence in Photosynthesis always makes my mind blown with viroids and obelisks creating ... Viruses .🙂

- Consciousness happens on the quantum state of our neurons  -

...but what MAKES given COMPUTATION.... CONSCIOUS ??

Consciousness IS A MASSIVE "META" COMPRESSION STATE. ( our experiences and knowledge/ senses COMPRESSED 😉

( COMPRESSION means when you learn THE MODEL OF REALITY and you JUST HAVE TO REMEMBER where are the ... mistakes / gaps to correct and develop AND THEN ...YOU ...compress yourself 😉

Link to comment
Share on other sites

Και στην Δράμα την ίδια συμπεριφορά έχω με την N78. Εδώ και λίγες μέρες είναι disconnected ενώ με επανεκκίνηση πιάνει για λίγο την N78 αλλά μετά από λίγα λεπτά φεύγει. 

Ενώ παλιά ίδια συσκευή ίδιο μέρος μια χαρά είχε. 

Screenshot_2022-07-16-14-55-50-11_852d9ab5d1afb8981047556cdc8c5f40.jpg

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

@Notus @mixtri Μην ορκίζεστε

Μου μυρίζει μαζική αλλαγή παραμέτρων.

Ολο πειράζουν τα Gurus της Cosmote.  Ολοι θέλουν να γίνουν R&D Lab.

Οτι δουλεύει ικανοποιητικά δεν το πειράζουμε παλικάρια 🙂

Αν θέλουμε να παίξουμε ή να βρούμε το Peak Performance παίζουμε με μια μονο περιοχη και για μεγαλο διάστημα για να μαζέψουμε στο σακί πολλά KPIs.

Τουλάχιστον η Κόκκινη δεν αγγιζει settings εδω και χρόνια. Δεν νοιάζονται ( ... κράτησαν DRX misconfigured  🙂

Edited by HORGRAP

Life appreciation Guru - Cosmos entropy Analyst -  Gravitational Lensing in SPACE will always be there and  quantum coherence in Photosynthesis always makes my mind blown with viroids and obelisks creating ... Viruses .🙂

- Consciousness happens on the quantum state of our neurons  -

...but what MAKES given COMPUTATION.... CONSCIOUS ??

Consciousness IS A MASSIVE "META" COMPRESSION STATE. ( our experiences and knowledge/ senses COMPRESSED 😉

( COMPRESSION means when you learn THE MODEL OF REALITY and you JUST HAVE TO REMEMBER where are the ... mistakes / gaps to correct and develop AND THEN ...YOU ...compress yourself 😉

Link to comment
Share on other sites

Εγώ με iPhone ποτέ δεν είχα θέμα ναmα συνδεθώ στην n78 . Ακόμα και σε δύσκολες συνθήκες με πολύ κακό SNR 

Link to comment
Share on other sites

Μου θυμίζει την εποχή που έλεγα για τα χάλια στην Ξάνθη και Κομοτηνή και κάποιοι με έβγαζαν τρελό 🤣🤣🤣🤣🤣

Στα μέρη που αναφερα και στην Χαλκιδική n78 δεν είδα πουθενά ούτε με τα ακριβότερα τηλέφωνα της παρέας ούτε από το γνωστό 5G mifi που έχω.

Τώρα απορίας άξιο Μιχάλη έχεις περάσει από την περιοχή αυτές τις ημέρες και είδες να έχει N78 ; Τόσο δηλαδή δεν είδαμε όλοι στις συσκευές μας; Δοκίμασα και flight mode και επανεκκίνησεις. Στην παρέα που ζητούσα συνέχεια τα τηλέφωνα τους στο τέλος με ζάλιζαν παράτα τα δίκτυα και πάμε για μπάνιο 🤣🤣🤣🤣🤣

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Και ποιος ο λόγος να μην λες την αλήθεια; Τουλάχιστον από τα ποστ σου διαχρονικά, βλέπω ότι είσαι αντικειμενικός.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, cmvr said:

Μου θυμίζει την εποχή που έλεγα για τα χάλια στην Ξάνθη και Κομοτηνή και κάποιοι με έβγαζαν τρελό 🤣🤣🤣🤣🤣

Στα μέρη που αναφερα και στην Χαλκιδική n78 δεν είδα πουθενά ούτε με τα ακριβότερα τηλέφωνα της παρέας ούτε από το γνωστό 5G mifi που έχω.

Τώρα απορίας άξιο Μιχάλη έχεις περάσει από την περιοχή αυτές τις ημέρες και είδες να έχει N78 ; Τόσο δηλαδή δεν είδαμε όλοι στις συσκευές μας; Δοκίμασα και flight mode και επανεκκίνησεις. Στην παρέα που ζητούσα συνέχεια τα τηλέφωνα τους στο τέλος με ζάλιζαν παράτα τα δίκτυα και πάμε για μπάνιο 🤣🤣🤣🤣🤣

Τι να πω δεν ξέρω . 
Ποσειδι στις 5/7 τι μπορεί να άλλαξε από τότε (και μάλιστα σε σημείο με κακή κάλυψη λόγο σκίασης)

https://drive.google.com/file/d/1QUnP_BlMHBXrUAJBw0L2oN0x56ENsPaD/view?usp=drivesdk

 

https://www.speedtest.net/my-result/i/5181723403

 

Σκάλα φούρκας

https://drive.google.com/file/d/1BNhvIeOunIWj1h7iKfH7qOwcOpd-f7S6

https://www.speedtest.net/my-result/i/5184257652

Ναι μέσα στην φουρκα έχει κάποια προβλήματα στην κάλυψη αλλά έβγαζα 40-50 mbps

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...