Jump to content

Samsung Galaxy Note 9


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν ισχύει αυτό ...

8.1, με cosmote, wifi calling on και η ηχογράφηση δουλεύει άψογα

Εμένα μου γράφει η ηχογράφηση σε κλήση από wifi δεν θα γραφτεί.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου γράφει η ηχογράφηση σε κλήση από wifi δεν θα γραφτεί.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Είπα να κατεβάσω κι εγώ την εφαρμογή για να δοκιμάσω. 6d1ec6e3a96ec3e1711c8091cb68aff7.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αντιμετωπίζω κάτι εντελώς άκυρο. Για κάποιο λόγο έχουν αλλάξει οι ήχοι στις ειδοποιήσεις. Μου άλλαξε ο ήχος στο messenger στο Facebook στην αναφορά παράδοσής μηνυμάτων και γενικά σε ότι αφορά τις ειδοποιήσεις . Σήμερα το πρωί έπαιζα με το Bixby και από τότε έχουν αλλάξει οι ήχοι. Καμία ιδέα;

 

Send from Samsung Note 9

Link to comment
Share on other sites

Αντιμετωπίζω κάτι εντελώς άκυρο. Για κάποιο λόγο έχουν αλλάξει οι ήχοι στις ειδοποιήσεις. Μου άλλαξε ο ήχος στο messenger στο Facebook στην αναφορά παράδοσής μηνυμάτων και γενικά σε ότι αφορά τις ειδοποιήσεις . Σήμερα το πρωί έπαιζα με το Bixby και από τότε έχουν αλλάξει οι ήχοι. Καμία ιδέα;

 

Send from Samsung Note 9

Χα,χα, στο άσχετο άλλαξε κι εμένα στο messenger σε note 8! Χα,χα το άλλαξα χειροκίνητα και όλα καλά. Περίεργο...

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

When the going gets tough,the tough get going...
Link to comment
Share on other sites

Αντιμετωπίζω κάτι εντελώς άκυρο. Για κάποιο λόγο έχουν αλλάξει οι ήχοι στις ειδοποιήσεις. Μου άλλαξε ο ήχος στο messenger στο Facebook στην αναφορά παράδοσής μηνυμάτων και γενικά σε ότι αφορά τις ειδοποιήσεις . Σήμερα το πρωί έπαιζα με το Bixby και από τότε έχουν αλλάξει οι ήχοι. Καμία ιδέα;

 

Send from Samsung Note 9

Οκ το βρήκα. Για κάποιο λόγο είχε αλλάξει ο ήχος της ειδοποίησης. Το άκυρο είναι ότι άλλαξε και ο ήχος των μηνυμάτων στο messenger. Έχει επιλογή βέβαια να τον αλλάξεις από την εφαρμογή. Αυτό υπήρχε η τώρα το έβαλαν;

 

Send from Samsung Note 9

 

----- προσθήκη μηνύματος 69 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Χα,χα, στο άσχετο άλλαξε κι εμένα στο messenger σε note 8! Χα,χα το άλλαξα χειροκίνητα και όλα καλά. Περίεργο...

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αυτή η επιλογή υπήρχε η τώρα την έβαλαν;

 

Send from Samsung Note 9

Link to comment
Share on other sites

Οκ το βρήκα. Για κάποιο λόγο είχε αλλάξει ο ήχος της ειδοποίησης. Το άκυρο είναι ότι άλλαξε και ο ήχος των μηνυμάτων στο messenger. Έχει επιλογή βέβαια να τον αλλάξεις από την εφαρμογή. Αυτό υπήρχε η τώρα το έβαλαν;

 

Send from Samsung Note 9

 

----- προσθήκη μηνύματος 69 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αυτή η επιλογή υπήρχε η τώρα την έβαλαν;

 

Send from Samsung Note 9

 

Υπηρχε πολυ καιρο τωρα. :)

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Υπηρχε πολυ καιρο τωρα. :)
Δε το είχα πάρει χαμπάρι! Χαχαχα

 

Send from Samsung Note 9

Link to comment
Share on other sites

Αντιμετωπίζω κάτι εντελώς άκυρο. Για κάποιο λόγο έχουν αλλάξει οι ήχοι στις ειδοποιήσεις. Μου άλλαξε ο ήχος στο messenger στο Facebook στην αναφορά παράδοσής μηνυμάτων και γενικά σε ότι αφορά τις ειδοποιήσεις . Σήμερα το πρωί έπαιζα με το Bixby και από τότε έχουν αλλάξει οι ήχοι. Καμία ιδέα;

 

Send from Samsung Note 9

 

Χα,χα, στο άσχετο άλλαξε κι εμένα στο messenger σε note 8! Χα,χα το άλλαξα χειροκίνητα και όλα καλά. Περίεργο...

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αυτό με τον messenger το έπαθα και εγώ. Και ο ήχος που είχε βάλει δεν υπήρχε στη λίστα με τους διαθέσιμους. Είχε μάλιστα ένα όνομα καθαρά αριθμητικό της μορφής 4234236773

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με τον messenger το έπαθα και εγώ. Και ο ήχος που είχε βάλει δεν υπήρχε στη λίστα με τους διαθέσιμους. Είχε μάλιστα ένα όνομα καθαρά αριθμητικό της μορφής 4234236773
Ακριβώς! Έτσι ήταν και σε εμένα. Αυτό το Facebook πάντως πάει από το κακό στο χειρότερο ...

 

Send from Samsung Note 9

Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλημέρα μήπως ξέρετε να μου πείτε τι φορτιστή να αγοράσω για να φορτίζω το τηλέφωνο απροβληματιστα; το φορτίζω με ένα φορτιστή της Samsung και έχω βάλει ανταπτορακι μου έγραψε ότι η φόρτιση είναι αργή και το έχω στην φόρτιση 3 ώρες και είναι στο 50%
Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλημέρα μήπως ξέρετε να μου πείτε τι φορτιστή να αγοράσω για να φορτίζω το τηλέφωνο απροβληματιστα; το φορτίζω με ένα φορτιστή της Samsung και έχω βάλει ανταπτορακι μου έγραψε ότι η φόρτιση είναι αργή και το έχω στην φόρτιση 3 ώρες και είναι στο 50%

 

Θα απενεργοποιησης την γρήγορη φόρτιση και θα το φορτίζεις με τον δικό του φορτιστή... Σε 1,5 ώρες θα εχει φόρτιση και θα είσαι μια χαρά...

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Θα απενεργοποιησης την γρήγορη φόρτιση και θα το φορτίζεις με τον δικό του φορτιστή... Σε 1,5 ώρες θα εχει φόρτιση και θα είσαι μια χαρά...

Φίλε μου σ ευχαριστώ για την απάντηση την γρήγορη φόρτιση που πάμε για να την απενεργοποιησουμε;

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου σ ευχαριστώ για την απάντηση την γρήγορη φόρτιση που πάμε για να την απενεργοποιησουμε;
Ρυθμίσεις - Διαχείριση Συσκευής - Μπαταρία. Πατάς τις 3 κουκίδες πάνω δεξιά - Σύνθετες Ρυθμίσεις και θα το βρεις.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω μια ερώτηση!

 

Υπάρχει τρόπος να βάλω κατευθείαν themes στον nova launcher? Πχ minimal, colorful, super Mario κλπ. Βλέπω στο YouTube φτιάχνουν ένα ένα τα χρώματα, τα fonts και φρικαρω δε το έχω καθόλου με τα εικαστικά.

 

Αν όχι υπάρχει κάποιος Launcher που να μου δίνει έτοιμα themes?

 

Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για πόσα χρόνια θα δίνει η samsung update? Βλέπω πχ ότι στο oneplus 6t θα δίνουν 2 χρόνια αναβαθμίσεις update και άλλον 1 χρόνο για security patches μόνο.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για πόσα χρόνια θα δίνει η samsung update? Βλέπω πχ ότι στο oneplus 6t θα δίνουν 2 χρόνια αναβαθμίσεις update και άλλον 1 χρόνο για security patches μόνο.

 

Το S7 που είχε κυκλοφορήσει με Android 6 έχει πάρει και την android 8 και από ότι διάβασα θα πάρει και την 9 που προφανούς θα είναι και η τελευταία... Αντίστοιχα και το A5 του 2017... Οπότε σίγουρα 2 major android updates ισως και 3 οπότε μιλάμε για περισσότερο από 3 χρόνια κατοχή συσκευης και μετα αραιά και που security updates....

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για πόσα χρόνια θα δίνει η samsung update? Βλέπω πχ ότι στο oneplus 6t θα δίνουν 2 χρόνια αναβαθμίσεις update και άλλον 1 χρόνο για security patches μόνο.

 

Στο προηγούμενο ευρωπαικό note (4) που κυκλοφόρησε και έχουμε εικόνα (γιατί ακόμα το 8 είναι φρέσκο), έγινε αυτό που λες με την oneplus.

Πήρε 2 εκδόσεις Android (από 4 πήγε 6) και στα security ξεπέρασε τα 3 χρόνια.

Link to comment
Share on other sites

Είναι 18:50 Σάββατο απόγευμα και το ΝΟΤΕ 9 έχει 35% μπαταρία δηλαδή λέει 6 ώρες και 17 λεπτά ακόμα.

 

Φεύγετε απ το σπίτι χωρίς φορτιστή, power bank και μετασχηματιστή της ΔΕΗ ή οχι;

 

Εδώ σας Θέλω!

Νοτάκιας από τα γενοφάσκια του.
Link to comment
Share on other sites

Είναι 18:50 Σάββατο απόγευμα και το ΝΟΤΕ 9 έχει 35% μπαταρία δηλαδή λέει 6 ώρες και 17 λεπτά ακόμα.

 

Φεύγετε απ το σπίτι χωρίς φορτιστή, power bank και μετασχηματιστή της ΔΕΗ ή οχι;

 

Εδώ σας Θέλω!

 

Ναι αμε απλα οταν γυρισεις ας πουμε 12-1 σπιτι θα εισαι στο 10-15 ας πουμε.:p

 

Εγω δεν θα φορτιζα εκτος ξερω οτι θα κανω βαρβατη χρηση επομενως γρηγορη φορτιση σε 40 λεπτα να παει 90-100 και την κανω :lol:

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος που να έχει το εργαλείο με snap εδώ παιδιά;

 

 

 

Νίκος P20 pro

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Με έκπληξη ανακάλυψα ότι δεν σε αφήνει να κάνεις εγγραφή 1080p @ 60fps πάνω από δέκα λεπτά;!

Για ποιον λόγο; Αν δεν κάνω λάθος στο S7 δεν είχα τέτοιο περιορισμό.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 9

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...