Jump to content

Samsung Galaxy Note 9


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτος ο οδηγός εχει γινει μοδα, αλλά πρακτικά ειναι εντελώς αχρηστος στα σαμσουνγκ.

Πετυχαινεις ακριβως το ιδιο αποτέλεσμα ητε με sabs, ητε με τις εφαρμογές που βγαίνουν για σαμσουνγκ που παγώνεις εφαρμογές. Ολες αυτες οι μέθοδοι δεν διαγραφουν πραγματικά εφαρμογές (αρα δεν κερδιζεις χωρο) τις κρύβουν όμως απο το λειτουργικό οπότε είναι σαν να μη ύπαρχουν. Δεν υπάρχει ΚΑΝΕΝΑΣ λογος σε σαμσουνγκ να παιδεύεσαι να κάνεις αυτο που δειχνει το βιντεο οταν οι αλλοι τρόποι είναι πανεύκολοι. Σε αλλα κινητα ομως εχεις μονο την επιλογή του βιντεο. Και πριν διαφωνήσει κανενας μαζι μου, 100% αυτο που γραφω ψαγμενα..

 

Για πες καμιά εφαρμογή έστω και με πληρωμή. Δεν με πειράζει. Αρκεί αν θέλω μετά να επαναφέρω κάτι να μπορώ

Link to comment
Share on other sites

Έσκασαν και τα καλά νέα :p :wink:

https://www.androidpolice.com/2018/08/27/samsung-releases-kernel-source-code-galaxy-note9-exynos-variant/

 

Βέβαια για αρχή εγώ θα ξεκινούσα με debloat και στην πορεία θα βλέπαμε ανάλογα και το τι θα προσφέρουν τα τσακάλια σε κοινότητα.

https://www.xda-developers.com/uninstall-carrier-oem-bloatware-without-root-access/

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

 

Ναι αυτό κάνω και εγώ γιατί θέλω να σβήσω μερικά apps ολοκληρωτικά. Οποιος θέλει έχω κάνει 2 tutorials στο Note8 thread. Πως μπαίνει το sabs και πως κάνουμε uninstall με adb. Στα Ελληνικά.

 

Sabs: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=465912

Debloater: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=465804

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Θα πας widget, εξειδικευμένες συντόμευσεις, bixby, bixby home.

Στο νοτε 8 αυτό, αλλά 100% το ιδιο ισχύει και στο 9.

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αυτος ο οδηγός εχει γινει μοδα, αλλά πρακτικά ειναι εντελώς αχρηστος στα σαμσουνγκ.

Πετυχαινεις ακριβως το ιδιο αποτέλεσμα ητε με sabs, ητε με τις εφαρμογές που βγαίνουν για σαμσουνγκ που παγώνεις εφαρμογές. Ολες αυτες οι μέθοδοι δεν διαγραφουν πραγματικά εφαρμογές (αρα δεν κερδιζεις χωρο) τις κρύβουν όμως απο το λειτουργικό οπότε είναι σαν να μη ύπαρχουν. Δεν υπάρχει ΚΑΝΕΝΑΣ λογος σε σαμσουνγκ να παιδεύεσαι να κάνεις αυτο που δειχνει το βιντεο οταν οι αλλοι τρόποι είναι πανεύκολοι. Σε αλλα κινητα ομως εχεις μονο την επιλογή του βιντεο. Και πριν διαφωνήσει κανενας μαζι μου, 100% αυτο που γραφω ψαγμενα..

 

Tο adb ουσιαστικά είναι απλά για να σβήσεις καμια δεκαρια apps άμα δεν θες να κανεις freeze. Γιατί με το sabs και ακόμα και με το titanium αν είσαι root και τις κανεις freeze, πάλι τρέχουν ένα σορό wakelocks από πίσω ας είναι freeze. Το 40% τρέχει στο λειτουργικό. Εγώ για παράδειγμα σβήνω απλά 15 critical apps που δεν θέλω. Και μετά βάζω και sabs και ένα youtube vanced, και το naptime και είμαστε ok. Tο facebook για παράδειγμα που δεν το χρησιμοποιώ. Θέλω να είναι πλήρης διεγραμενο ούτε απλά freeze γιατί πάλι τρέχει. Στο Note8 και στο Note9 έχω δει διαφορα σε ταχύτητα όταν έσβησα την σαβούρα τις samsung με adb. Δεν είναι να κάτσεις να κανεις όλο το κινητό debloat δεν αξίζει τον κόπο. Tο Amplify με έχει σώσει με τα freeze apps και τα wakelocks τους που τρέχουν. Aλλα τώρα που δεν είμαι root ξέρω πια τρέχουν τα θυμάμαι από το Note8.

Edited by asdfaster
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να δοκιμάσω και το Note 9 αφήνοντας πίσω το P20 PRO αλλά φοβάμαι μήπως πέσω σε αυτονομία... Παρόλο που στο YouTube οι μετρήσεις δείχνουν εκπληκτικές στην καθημερινή χρήση πολύ φοβάμαι ότι το Note ίσως να είναι πίσω από το P20 PRO σε θέμα αυτονομίας.

Με το Note 8 και την δική μου χρηση έβγαζα 35 ώρες με 4 ώρες οθόνη και υπόλοιπο 15% μπαταρία

Με το S9+ έβγαζα 40 ώρες με 4,5 οθόνη και υπόλοιπο 15% μπαταρία

Με το p20 pro βγάζω 48 ώρες με 5,5 ώρες οθόνη και υπόλοιπο 30% μπαταρία...

Τι λέτε παιδιά γιατί από τα δείγματα που ανεβάζετε είναι εντελώς διαφορετικά μοτίβα χρήσης και δεν βγάζω άκρη. Έτσι όπως τα βλέπω πιο πολύ απογοητετικα είναι πάρα ενθαρρυντικά...

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να δοκιμάσω και το Note 9 αφήνοντας πίσω το P20 PRO αλλά φοβάμαι μήπως πέσω σε αυτονομία... Παρόλο που στο YouTube οι μετρήσεις δείχνουν εκπληκτικές στην καθημερινή χρήση πολύ φοβάμαι ότι το Note ίσως να είναι πίσω από το P20 PRO σε θέμα αυτονομίας.

Με το Note 8 και την δική μου χρηση έβγαζα 35 ώρες με 4 ώρες οθόνη και υπόλοιπο 15% μπαταρία

Με το S9+ έβγαζα 40 ώρες με 4,5 οθόνη και υπόλοιπο 15% μπαταρία

Με το p20 pro βγάζω 48 ώρες με 5,5 ώρες οθόνη και υπόλοιπο 30% μπαταρία...

Τι λέτε παιδιά γιατί από τα δείγματα που ανεβάζετε είναι εντελώς διαφορετικά μοτίβα χρήσης και δεν βγάζω άκρη. Έτσι όπως τα βλέπω πιο πολύ απογοητετικα είναι πάρα ενθαρρυντικά...

Τα έχω και τα δύο φίλε. Προς το παρόν κάτσε εκεί που είσαι. Νομίζω με το Pro 20 θα μείνω. Μπαταρία δεν τρελάθηκα με το Note. Τα video review είναι με snapdragon. Μην μπερδεύεστε..

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να δοκιμάσω και το Note 9 αφήνοντας πίσω το P20 PRO αλλά φοβάμαι μήπως πέσω σε αυτονομία... Παρόλο που στο YouTube οι μετρήσεις δείχνουν εκπληκτικές στην καθημερινή χρήση πολύ φοβάμαι ότι το Note ίσως να είναι πίσω από το P20 PRO σε θέμα αυτονομίας.

Με το Note 8 και την δική μου χρηση έβγαζα 35 ώρες με 4 ώρες οθόνη και υπόλοιπο 15% μπαταρία

Με το S9+ έβγαζα 40 ώρες με 4,5 οθόνη και υπόλοιπο 15% μπαταρία

Με το p20 pro βγάζω 48 ώρες με 5,5 ώρες οθόνη και υπόλοιπο 30% μπαταρία...

Τι λέτε παιδιά γιατί από τα δείγματα που ανεβάζετε είναι εντελώς διαφορετικά μοτίβα χρήσης και δεν βγάζω άκρη. Έτσι όπως τα βλέπω πιο πολύ απογοητετικα είναι πάρα ενθαρρυντικά...

Ηρεμησε εσυ παλι...μια χαρα εισαι!παλι δοκιμες?αχορταγος πια!:lol::lol::p

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Μπαταρία δεν τρελάθηκα με το Note. Τα video review είναι με snapdragon. Μην μπερδεύεστε..

Από αυτά που έχω διαβάσει για το Ν8 το μεγαλύτερο ποσοστό εκεί έξω θεωρεί ότι με το exynos είναι λίγο καλύτερο από ότι με snapdragon.

Έχει αλλάξει κάτι φέτος με το Ν9?

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι πολύ που διαβάζω (όχι μόνο εδώ) για τη μεγάλη βελτίωση στη μπαταρία.

Είναι ο κυριότερος λόγος που θα κάνω τη μετάβαση από το κατά τα άλλα άψογο S9+, καθώς λόγω δουλειάς είμαι συνεχώς έξω και χρειάζομαι την ασφάλεια που προσφέρει η μεγάλη αυτονομία.

Προς το παρόν είμαι Ελλάδα για διακοπές αλλά με το που επιστρέφω Ντουμπάι πάω κατευθείαν σε Samsung store για trade in.

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να δοκιμάσω και το Note 9 αφήνοντας πίσω το P20 PRO αλλά φοβάμαι μήπως πέσω σε αυτονομία... Παρόλο που στο YouTube οι μετρήσεις δείχνουν εκπληκτικές στην καθημερινή χρήση πολύ φοβάμαι ότι το Note ίσως να είναι πίσω από το P20 PRO σε θέμα αυτονομίας.

Με το Note 8 και την δική μου χρηση έβγαζα 35 ώρες με 4 ώρες οθόνη και υπόλοιπο 15% μπαταρία

Με το S9+ έβγαζα 40 ώρες με 4,5 οθόνη και υπόλοιπο 15% μπαταρία

Με το p20 pro βγάζω 48 ώρες με 5,5 ώρες οθόνη και υπόλοιπο 30% μπαταρία...

Τι λέτε παιδιά γιατί από τα δείγματα που ανεβάζετε είναι εντελώς διαφορετικά μοτίβα χρήσης και δεν βγάζω άκρη. Έτσι όπως τα βλέπω πιο πολύ απογοητετικα είναι πάρα ενθαρρυντικά...

Έχοντας και τα δύο (ή βασικά μόνο το Note τώρα) το P20 θυμίζει ψεύτικο μπροστά στο Νοτe.

Προσωπικά τη διαχείριση μπαταρίας της Huawei τη βρίσκω πολύ κατώτερη σε σχέση με της Sammy.

Μια εβδομάδα με το ζόρι άντεξα το P20.

Αλλά εντάξει γούστα είναι αυτά.

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Οσοι τα δουλευετε ,σε ποιο mode τα εχετε; στο optimize ή στο full?
Optimized
Για πες καμιά εφαρμογή έστω και με πληρωμή. Δεν με πειράζει. Αρκεί αν θέλω μετά να επαναφέρω κάτι να μπορώ
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.powermanager.batteryaddon

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Θα πας widget, εξειδικευμένες συντόμευσεις, bixby, bixby home.

Στο νοτε 8 αυτό, αλλά 100% το ιδιο ισχύει και στο 9.

 

Αυτή η επιλογή που είναι που λες?

 

Widget του τηλ η του nova?

 

Σε κανένα από τα δύο δε βρίσκω κάτι παρόμοιο.

 

Το bixby δεν είναι από τις εφαρμογές που έχει shortcuts η widgets. Γι'αυτό δε μπορώ να βάλω ούτε gesture. Με sesame που είναι επί πληρωμής γίνεται δουλειά μόνο αλλά δε γουστάρω να βάλω ολόκληρο app για μια δουλειά.

me > you
Link to comment
Share on other sites

Έχοντας και τα δύο (ή βασικά μόνο το Note τώρα) το P20 θυμίζει ψεύτικο μπροστά στο Νοτe.

Προσωπικά τη διαχείριση μπαταρίας της Huawei τη βρίσκω πολύ κατώτερη σε σχέση με της Sammy.

Μια εβδομάδα με το ζόρι άντεξα το P20.

Αλλά εντάξει γούστα είναι αυτά.

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Optimizedhttps://play.google.com/store/apps/details?id=com.powermanager.batteryaddon

Αυτό για την διαχείριση γιατί το λες, εγώ είχα την εντύπωση ότι μάλλον ισχύει το αντιθετο, το P20 pro αν έχω καταλάβει καλά (γιατί δεν το έχω δουλέψει) έχει πολύ μεγαλύτερη αυτονομία από το s9+ που δεν δικαιολογείται από τα 500mah διαφορά στην μπαταρία. Όταν είχα το S8+ το μόνο μου παράπονο ήταν η αυτονομία και δεν νομίζω ότι έχει αλλάξει κάτι με το s9+. Αν συγκρίνουμε με το note 9 που έχουν ίδιες μπαταριες, οι μέχρι τώρα εντυπώσεις που έχω αποκομίσει είναι ότι σε καθημερινή χρήση σε αυτονομία πάλι θα είναι πίσω το note. Φυσικά όλα αυτά με κάθε επιφύλαξη, απλά αυτήν την εντύπωση μου έχουν αφήσει οι συσκευές της samsung, ότι στην διαχείριση μπαταρίας δεν είναι και ότι καλύτερο.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτό για την διαχείριση γιατί το λες, εγώ είχα την εντύπωση ότι μάλλον ισχύει το αντιθετο, το P20 pro αν έχω καταλάβει καλά (γιατί δεν το έχω δουλέψει) έχει πολύ μεγαλύτερη αυτονομία από το s9+ που δεν δικαιολογείται από τα 500mah διαφορά στην μπαταρία. Όταν είχα το S8+ το μόνο μου παράπονο ήταν η αυτονομία και δεν νομίζω ότι έχει αλλάξει κάτι με το s9+. Αν συγκρίνουμε με το note 9 που έχουν ίδιες μπαταριες, οι μέχρι τώρα εντυπώσεις που έχω αποκομίσει είναι ότι σε καθημερινή χρήση σε αυτονομία πάλι θα είναι πίσω το note. Φυσικά όλα αυτά με κάθε επιφύλαξη, απλά αυτήν την εντύπωση μου έχουν αφήσει οι συσκευές της samsung, ότι στην διαχείριση μπαταρίας δεν είναι και ότι καλύτερο.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το s8 plus είχε ίσως λίγο καλύτερη αυτονομία από S9 plus.

Από εκεί και πέρα την αυτονομία την καθορίζουν πολλοί παράγοντες, πχ οθόνη, επεξεργαστής κλπ..πχ το v30 με 3300 μου έβγαζε παραπάνω από mate 10 pro, αλλά η οθόνη του δεν ήταν και η πιο φωτεινή, άρα λοιπόν προφανώς ήθελε λιγότερη ενέργεια να δουλέψει αν το πάμε αναλογικά, συν ότι δεν είχε την καλύτερη απόκριση, ίσως γιατί δούλευαν πιο πολλοι οι αργοι πυρήνες και όχι οι δυνατοί.. Όλα αυτά είναι συνδυασμοί που δίνουν ένα αποτέλεσμα.. Αν κρίνω από το s7 edge η samsung για τα mah που δίνει, θεωρώ ότι δίνει και πολύ καλή αυτονομία αλλά όχι την μεγαλύτερη, αφού δίνει πολύ φωτεινές οθόνες ή φορτωμένο μενού και σχετικά γρήγορο.

Το note λοιπόν με τις 6.4 ίντσες θα έχει καλή αυτονομία.. Τώρα αν μπορεί να πάρει άλλο ένα 10% ίσως γίνεται ίσως όχι, δεν παύει όμως να είναι πληρέστατο πακέτο

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Οσοι τα δουλευετε ,σε ποιο mode τα εχετε; στο optimize ή στο full?

 

Οτανλες mode??για πες γιατι δν το καταλαβα ?:(

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Αααααα...αυτο??οκ!!ευχαριστω!;)

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η επιλογή που είναι που λες?

 

Widget του τηλ η του nova?

 

Σε κανένα από τα δύο δε βρίσκω κάτι παρόμοιο.

 

Το bixby δεν είναι από τις εφαρμογές που έχει shortcuts η widgets. Γι'αυτό δε μπορώ να βάλω ούτε gesture. Με sesame που είναι επί πληρωμής γίνεται δουλειά μόνο αλλά δε γουστάρω να βάλω ολόκληρο app για μια δουλειά.

 

Sesame χρησιμοποιώ εδώ και 1-1.5 χρόνο που βγήκε και είναι εξαιρετική και εξυπηρετική

Εμπλουτίζει τα shortcut από 3 στα 5 από ότι stock launcher και επιπλέον υποστηρίζει πολλές περισσότερες τρίτες η stock εφαρμογές από ότι μαμά η Sammy η και περισσότερες επιλογές διαθέσιμες να ορίσεις το περιεχόμενο των shortcut.

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Κάποια καλή εφαρμογή ν κλείνει με ένα tap την οθόνη?

Όχι free, όχι άλλον launcher

Εγώ δουλεύω αυτή φίλε

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iglint.android.screenlockpro

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς αν το App Starter είναι της Cosmote ή της Samsung ? Δεν βρίσκω κάτι σχετικό ψάχνοντας.

 

Από οτι είδα είναι της Cosmote. Την απεγκατέστησα.

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η επιλογή που είναι που λες?

 

Widget του τηλ η του nova?

 

Σε κανένα από τα δύο δε βρίσκω κάτι παρόμοιο.

 

Το bixby δεν είναι από τις εφαρμογές που έχει shortcuts η widgets. Γι'αυτό δε μπορώ να βάλω ούτε gesture. Με sesame που είναι επί πληρωμής γίνεται δουλειά μόνο αλλά δε γουστάρω να βάλω ολόκληρο app για μια δουλειά.

Παντα για nova μιλαμε. Πατας στην οθονη, επιλέγεις γραφικα στοιχεία, Τι έχει πανω πανω ο nova εκει? Γραφει: ενέργειες νοβα, εξειδικευμένες συντόμευσεις, κλπ

Επιλέγεις το 2ο, εξειδικευμένες συντόμευσεις.

Εκει σου βγαζει λιστα με ολες τις εφαρμογές και τις συντόμευσεις.. Προχώρας μεχρι να βρεις τη συντόμευση bixby home. Το πατάς και μεσα έχει διαφορες συντόμευσεις μια εκ των οποίων ειναι παλι bixby home. Το επιλέγεις και δημιουργηται στην οθόνη η συντόμευση / εικονίδιο που καθε φορα που το πατας τρέχει το Bixby home μεσα απο το nova launcher..

Ποιο περιγραφικά δεν μπορώ να στο κάνω.. :)

Αν κατι δεν βρίσκεις α) δεν έχεις το αγορασμένο nova, β) δεν το πιστεύω αλλά μηπως κάτι απο αυτα δεν εμφανίζεται στο note 9. Σε νοτε 8 δουλευει παντως. Το είχα αφαιρέσει και το ξανα εβαλα τωρα για να τεστάρω 100% οτι ειναι ακριβώς όπως τα γράφω.

Link to comment
Share on other sites

Παντα για nova μιλαμε. Πατας στην οθονη, επιλέγεις γραφικα στοιχεία, Τι έχει πανω πανω ο nova εκει? Γραφει: ενέργειες νοβα, εξειδικευμένες συντόμευσεις, κλπ

Επιλέγεις το 2ο, εξειδικευμένες συντόμευσεις.

Εκει σου βγαζει λιστα με ολες τις εφαρμογές και τις συντόμευσεις.. Προχώρας μεχρι να βρεις τη συντόμευση bixby home. Το πατάς και μεσα έχει διαφορες συντόμευσεις μια εκ των οποίων ειναι παλι bixby home. Το επιλέγεις και δημιουργηται στην οθόνη η συντόμευση / εικονίδιο που καθε φορα που το πατας τρέχει το Bixby home μεσα απο το nova launcher..

Ποιο περιγραφικά δεν μπορώ να στο κάνω.. :)

Αν κατι δεν βρίσκεις α) δεν έχεις το αγορασμένο nova, β) δεν το πιστεύω αλλά μηπως κάτι απο αυτα δεν εμφανίζεται στο note 9. Σε νοτε 8 δουλευει παντως. Το είχα αφαιρέσει και το ξανα εβαλα τωρα για να τεστάρω 100% οτι ειναι ακριβώς όπως τα γράφω.

Έψαχνα για ρυθμίσεις και δεν το έβρισκα, όχι για widget που μέσα θα έχει άλλο widget σαν τη μπαμπούσκα. Είσαι κιμπάρης, thanks
me > you
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.2 ερωτήσεις επειδή κατά πάσα πιθανότητα θα το έχω σύντομα.Αυτό με το ζέσταμα τι φάση,ανεβάζει αρκετά?Και τέλος αυτό που έγινε θέμα με δήθεν διαρροή φωτός στην οθόνη στην άκρη αριστερά ισχύει σε κάποιον?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 9

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...