Jump to content

Xiaomi Mi A2 Lite


nikosxeng3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

λέτε η 10αρα που θα πάρουμε θα είναι καλύτερη;

 

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

 

Σίγουρα θα έχει κάποιες βελτιώσεις και θα εξαλείψει κάποια bugs αλλά πιστεύω ότι θα φέρει και κάποια καινούρια. Το θέμα είναι αυτά τα bugs να είναι λιγότερα από τη προηγούμενη έκδοση...

aka Αντώνης

Motorola Moto G32 6/128

TCL 20L+

TCL 10L

TCL TAB 10s WiFi

Google Nexus 7 2013 LTE by Asus

Samsung Galaxy Tab Pro 10.1 Lineage OS 14.1

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σίγουρα θα έχει κάποιες βελτιώσεις και θα εξαλείψει κάποια bugs αλλά πιστεύω ότι θα φέρει και κάποια καινούρια. Το θέμα είναι αυτά τα bugs να είναι λιγότερα από τη προηγούμενη έκδοση...
ήθελα να ήξερα γιατί τόσο καιρό που έχει βγει η 9 και βλέπουν αυτά τα bug γιατί δεν βγάζουν διορθωτική πχ 9.ΧΧ έκδοση;; πόσο με ενοχλεί που πληρώνουμε για κάτι και μας γράφουν οι εταιρείες κανονικά!

 

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

λέτε η 10αρα που θα πάρουμε θα είναι καλύτερη;

 

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

 

καλα ας βγει πρώτα και ας την πάρουμε και το συζητάμε τότε.:lol:

Nokia 3210//Nokia 7110 //Nokia 5210 //Nokia 8310 //Nokia N-Gage //SE K700i //SE W800i //SE W550i //SE K850i //SE Aino //Nokia 206 DS //Lumia 435 DS //Moto G4 Play 2/16 // Mi A2 Lite 4/64 // 1+ Nord 8/128 // 1+ 11 16/256

Link to comment
Share on other sites

καλα ας βγει πρώτα και ας την πάρουμε και το συζητάμε τότε.:lol:

 

Μα έχει βγει ήδη beta έκδοση και είναι σίγουρο ότι θα τη πάρουμε...

aka Αντώνης

Motorola Moto G32 6/128

TCL 20L+

TCL 10L

TCL TAB 10s WiFi

Google Nexus 7 2013 LTE by Asus

Samsung Galaxy Tab Pro 10.1 Lineage OS 14.1

Link to comment
Share on other sites

Μα έχει βγει ήδη beta έκδοση και είναι σίγουρο ότι θα τη πάρουμε...

 

δεν αντιλέγω, απλά δεν θα την πάρουμε νωρίς και θα έχει τα θεματάκια της όπως η 9αρα τωρα.

Nokia 3210//Nokia 7110 //Nokia 5210 //Nokia 8310 //Nokia N-Gage //SE K700i //SE W800i //SE W550i //SE K850i //SE Aino //Nokia 206 DS //Lumia 435 DS //Moto G4 Play 2/16 // Mi A2 Lite 4/64 // 1+ Nord 8/128 // 1+ 11 16/256

Link to comment
Share on other sites

πριν λίγο το βάζω για φόρτιση και μετά από 2 λεπτά παρατηρώ δεν άναβε το λεντ. και ξαφνικά κάνει επανεκκίνηση. τι δι@ολο;;

 

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά πως απενεργοποιειται όταν με το που γίνεται μια κλήση και δεν την απαντήσω δονείται 2 φορές εάν το έχω στην δόνηση η ακούγεται ένας διπλός ήχος εάν το έχω δυνατά. το ίδιο κάνει και στο redmi note 4 snapdragon της γυναίκας!

 

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

https://banggood.app.link/83Xtj3AYfY

 

Οποίος έχει Bangood app να μπει σε αυτό το λινκ πρέπει να μαζευτούμε 6 άτομα και κάποιος τυχαία θα κερδίσει αυτό το κινητό.Αν είναι βλακεια πείτε το μου δεν κατάλαβα τι μου βγάζουν μπροστά.

Link to comment
Share on other sites

Έχω παίξει σε πολλά τέτοια του banggood, το τηλέφωνο το κερδίζει ένας από τα χιλιάδες τέτοια group, πιο εύκολα θα πιάσεις το Τζόκερ πάρα αυτό.

 

Στάλθηκε από το PRO 6 Plus μου μέσω Tapatalk

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Έχω παίξει σε πολλά τέτοια του banggood, το τηλέφωνο το κερδίζει ένας από τα χιλιάδες τέτοια group, πιο εύκολα θα πιάσεις το Τζόκερ πάρα αυτό.

 

Στάλθηκε από το PRO 6 Plus μου μέσω Tapatalk

 

Αα καλά... Ευχαριστώ για την διευκρίνηση,όποιος θέλει ας μπει τώρα που το έφτιαξα,άλλη φορά δεν το δοκιμάζω.

Link to comment
Share on other sites

Σε εσάς που κάνει το animation του assistant στο home button όταν το πατάτε, έχετε τη γλώσσα τηλεφώνου στα αγγλικά;

Ρωτάω γιατί διάβασα ότι για να εμφανίζει αυτό το animation, πρέπει η βασική γλώσσα τηλεφώνου να είναι στα αγγλικά (ή σε μια από τις το έχεις που υποστηρίζει ο assistant). Το έβαλα στα αγγλικά και από τότε το έχω μόνιμα αυτό το animation (ενώ πριν δε το είχα μόνιμα)

Το θέμα μου είναι ότι έχω δει τηλέφωνα διαφόρων εταιρειών, που τρέχουν 9, να έχουν αυτό το animation και στην ελληνική γλώσσα...!

Edited by atillas24

aka Αντώνης

Motorola Moto G32 6/128

TCL 20L+

TCL 10L

TCL TAB 10s WiFi

Google Nexus 7 2013 LTE by Asus

Samsung Galaxy Tab Pro 10.1 Lineage OS 14.1

Link to comment
Share on other sites

Σε εσάς που κάνει το animation του assistant στο home button όταν το πατάτε, έχετε τη γλώσσα τηλεφώνου στα αγγλικά;

Ρωτάω γιατί διάβασα ότι για να εμφανίζει αυτό το animation, πρέπει η βασική γλώσσα τηλεφώνου να είναι στα αγγλικά (ή σε μια από τις το έχεις που υποστηρίζει ο assistant). Το έβαλα στα αγγλικά και από τότε το έχω μόνιμα αυτό το animation (ενώ πριν δε το είχα μόνιμα)

Το θέμα μου είναι ότι έχω δει τηλέφωνα διαφόρων εταιρειών, που τρέχουν 9, να έχουν αυτό το animation και στην ελληνική γλώσσα...!

 

Το δοκίμασα μόλις μιας και εγω το είχα απορία και απλά το είχα ξεχάσει. Στα αγγλικά ναι κάνει το animation στα ελληνικά όχι.

Nokia 3210//Nokia 7110 //Nokia 5210 //Nokia 8310 //Nokia N-Gage //SE K700i //SE W800i //SE W550i //SE K850i //SE Aino //Nokia 206 DS //Lumia 435 DS //Moto G4 Play 2/16 // Mi A2 Lite 4/64 // 1+ Nord 8/128 // 1+ 11 16/256

Link to comment
Share on other sites

Έχει κάποιος από εσάς θέμα με μαύρα glitch καρέ στην οθόνη ;κυρίως με χρήση YouTube αν το έχεις και σε night mode είναι πιο έντονο.
εννοείς τρεμοπαιγμα της οθόνης; εάν ναι το κάνει σε εμένα σε κάποιες περιπτώσεις! καιρό τώρα

 

Στάλθηκε από το Mi A2 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει κάποιος από εσάς θέμα με μαύρα glitch καρέ στην οθόνη ;κυρίως με χρήση YouTube αν το έχεις και σε night mode είναι πιο έντονο.

 

ναι το κάνει και σε μένα

Link to comment
Share on other sites

Έχει κάποιος από εσάς θέμα με μαύρα glitch καρέ στην οθόνη ;κυρίως με χρήση YouTube αν το έχεις και σε night mode είναι πιο έντονο.

 

πλεον το θεωρω φυσιολογικο να το κάνει και μου κάνει εντύπωση τις φορές που λειτουργεί κανονικά:lol::lol::lol::lol::lol:

Nokia 3210//Nokia 7110 //Nokia 5210 //Nokia 8310 //Nokia N-Gage //SE K700i //SE W800i //SE W550i //SE K850i //SE Aino //Nokia 206 DS //Lumia 435 DS //Moto G4 Play 2/16 // Mi A2 Lite 4/64 // 1+ Nord 8/128 // 1+ 11 16/256

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, ξέρει κανείς που μπορώ να βρω για αγορά τη σκούρα θήκη που είχε μέσα το κινητό;; Ή έστω μια αντίστοιχη, σκούρα, στο ίδιο στυλ. Μέσω του skroutz και των φωτογραφιών δε μπορώ να καταλάβω ποια μπορεί να είναι ίδια

aka Αντώνης

Motorola Moto G32 6/128

TCL 20L+

TCL 10L

TCL TAB 10s WiFi

Google Nexus 7 2013 LTE by Asus

Samsung Galaxy Tab Pro 10.1 Lineage OS 14.1

Link to comment
Share on other sites

Εχει βρει κανεις εφαρμογη για το κινητο που κανει fade out η οθονη κατα το κλειδωμα;

 

Στάλθηκε από το Mi A2 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

έδωσα στην γυναίκα μου το Redmi Note 4 snapdragon και τωρα όπου πάμε έχει καλύτερο σήμα! είμαστε σ Παιανία σε μια κατασκήνωση για τον μικρο εγώ παλεύω με edge και εκείνη έχει 4g. χάλια!

 

Στάλθηκε από το Mi A2 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επειγον. Υπηρχε ενας τροπος να κανει μηδενισμο εργοστασιακων δεδομενων με τα πληκτα εντασης ενεργοποιησης; θυμάται κανεις;

 

----- προσθήκη μηνύματος 108 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επειγον. Υπηρχε ενας τροπος να κανει μηδενισμο εργοστασιακων δεδομενων με τα πληκτα εντασης ενεργοποιησης; θυμάται κανεις;

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Επειγον. Υπηρχε ενας τροπος να κανει μηδενισμο εργοστασιακων δεδομενων με τα πληκτα εντασης ενεργοποιησης; θυμάται κανεις;

 

----- προσθήκη μηνύματος 108 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επειγον. Υπηρχε ενας τροπος να κανει μηδενισμο εργοστασιακων δεδομενων με τα πληκτα εντασης ενεργοποιησης; θυμάται κανεις;

 

Αν δε κάνω λάθος, αφού είναι η κλειστή συσκευή, κρατάς πατημένο το powerκαι το volume down. Αφού ανοίξει η συσκευή αφήνεις το power και συνεχίζεις να κρατάς πατημένο το volume down μέχρι να μπει στο recovery menu. Από εκεί και πέρα θα τα καταλάβεις...

aka Αντώνης

Motorola Moto G32 6/128

TCL 20L+

TCL 10L

TCL TAB 10s WiFi

Google Nexus 7 2013 LTE by Asus

Samsung Galaxy Tab Pro 10.1 Lineage OS 14.1

Link to comment
Share on other sites

Με vol up + power δοκίμασε να δεις αν μπαίνει σε recovery

 

Στάλθηκε από το PRO 6 Plus μου μέσω Tapatalk

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Με vol up + power δοκίμασε να δεις αν μπαίνει σε recovery

 

Στάλθηκε από το PRO 6 Plus μου μέσω Tapatalk

 

Κλεινη και ξανανοιγει. Εβαλε ενα μοτιβο το πιτσιρικι και δε μπορω να το δουλεψω.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...