Jump to content

Xiaomi Mi 8 / Mi 8 SE


CharlessS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Στείλε μου αν μπορείς αυτό που κατέβασες να το κατεβάσω κ εγω

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-bsg/ [ MGC_6.1.021_MI8_V2b_plus3.apk ]

http://miblog.co/xiaomi-mi8-google-camera/

:respect:
Link to comment
Share on other sites

Στείλε μου αν μπορείς αυτό που κατέβασες να το κατεβάσω κ εγω

 

Εάν το κατέβασες από το link που έδωσε ο scorpio, apk είναι.

Mάλλον η εφαρμογή που έχεις για unzip το έχει συσχετίσει και το βλέπεις σαν zip

Κάνε δεξί click πάνω στο αρχείο, πάτα ιδιότητες και δες τι τύπος είναι. Εάν σου γράφει apk, πέρασε το στο κινητό και κάνε το εγκατάσταση

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, ζαχαρώνω το Mi 8 Pro. Το έχει πάρει κανείς να κάνει ένα μίνι review και επίσης από που;

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα ενδιαφέρομαι και εγώ να αγοράσω το Μ8 και να μπω στην παρέα σας, μπορεί να μου πει κανείς αν έχει αγοράσει από το Aliexpress που έχει την καλύτερη τιμή αυτή τη στιγμή . Τελωνεία και τα σχετικά εννοώ γιατι δεν βλεπω να εχει priority οπως αλλα site.

IPHONE 11 PRO MAX

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα ενδιαφέρομαι και εγώ να αγοράσω το Μ8 και να μπω στην παρέα σας, μπορεί να μου πει κανείς αν έχει αγοράσει από το Aliexpress που έχει την καλύτερη τιμή αυτή τη στιγμή . Τελωνεία και τα σχετικά εννοώ γιατι δεν βλεπω να εχει priority οπως αλλα site.

 

Φιλε αγορασε το απο Banggood και επελεξε pdm.Μην εμπιστεύεσαι το Ali για δεματα μεγαλης αξιας .Γνωμη μου παντα.Εσυ αποφασίζεις.

V10 for Vendetta
Link to comment
Share on other sites

Φιλε αγορασε το απο Banggood και επελεξε pdm.Μην εμπιστεύεσαι το Ali για δεματα μεγαλης αξιας .Γνωμη μου παντα.Εσυ αποφασίζεις.

 

Ευχαριστώ για την απάντηση, αν πουλαει κανείς από Θεσσαλονίκη, ας στείλει π.μ. να μην ενοχλούμε, αλλιώς αύριο θα το πάρω από banggood δεν ειναι για ρίσκα το τελωνείο.

IPHONE 11 PRO MAX

Link to comment
Share on other sites

Φίλε η βρες από καμία αγγελία να πουλάνε σφραγισμένα σε λογική τιμή

Η παρτο από Σκρουτζ

Δεν ξέρω αν αξίζει να το πάρεις 20 ευρώ πιο φτηνά και να περιμένεις 20 μέρες να έρθει !

Link to comment
Share on other sites

Φιλε αγορασε το απο Banggood και επελεξε pdm.Μην εμπιστεύεσαι το Ali για δεματα μεγαλης αξιας .Γνωμη μου παντα.Εσυ αποφασίζεις.

Τι είναι το pdm

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά ευχαριστώ για το λινκ της κεμερας όλα κομπλέ. Μια ερώτηση.. Όταν το φόρτισα για δεύτερη φορα το τηλ κ ο φορτιστής θερμανθηκε αρκετουτσικα. Μετά τα 65% και στα 80 έπεσε εντελώς η θερμοκρασία. Είναι φυσικό; Σε άλλο σπίτι δεν είχε ανέβει η θερμότητα σχεδόν καθολου, παίζουν ρόλο οι μπριζες μηπως;
Link to comment
Share on other sites

Αν πάρω από το Banggood η εγγύηση θα είναι δικιά τους.

Στην περίπτωση που πάθει κάτι το κινητό (εντός εγγύησης) με ποια μέθοδο θα το στείλω σ' αυτούς

για να μη μπλέξω με τελωνεία αλλά και με το θέμα της μπαταρίας;

Link to comment
Share on other sites

Φίλε η βρες από καμία αγγελία να πουλάνε σφραγισμένα σε λογική τιμή

Η παρτο από Σκρουτζ

Δεν ξέρω αν αξίζει να το πάρεις 20 ευρώ πιο φτηνά και να περιμένεις 20 μέρες να έρθει !

 

παιδια μη λενε λαθος πραγματα ... δεν ειναι 20ευρω η διαφορα. πηρα 320ε απο κινα το 128gb οταν εδω εχει 400.

καλυτερα 80ευρω για μπυρες και ας περιμενω 3 Σάββατα για να ερθει απο κινα

Link to comment
Share on other sites

Φίλε από αγγελία βρίσκει σφραγισμένο σίγουρα πιο χαμηλή τιμή

Ειδικά το 64αρι δεν αξίζει η αναμονή

Link to comment
Share on other sites

Φίλε από αγγελία βρίσκει σφραγισμένο σίγουρα πιο χαμηλή τιμή

Ειδικά το 64αρι δεν αξίζει η αναμονή

313€ το 6/64 στο banggood με κουπόνι

οι αγγελίες πλησιάζουν τιμές Bestprice

354€ στο MyGad με 2 χρόνια εγγύηση και δικό τους service

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα γνωρίζει κανείς κάποια gcam που να εχει και mirror στην μπροστά κάμερα??

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

H ψαλιδα της τιμης πλεον εχει κλεισει με την κινα. Ζυγιζεις την επιπλεον ταλαιπωρια που θα εχεις αν παθει κατι και αποφασιζεις.

 

Καλο αυτο με το my gad και τα 2 χρονια εγγυησης. Αν το ηξερα μπορει να το επαιρνα απο εκει. Αν και κοιτουσα κυριως καταστηματα στην Αθηνα για να ειναι κοντα μου για μεγαλυτερη ευκολια.

Link to comment
Share on other sites

Η χαμηλότερη τιμή που υπήρξε από Κίνα, αν δεν απατώμαι ήταν τα 275 ευρώ περίπου το Νοέμβρη? Θα τη δούμε μέσα στο Φλεβάρη λέτε πάλι?

 

Στάλθηκε από το G8441 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορείτε παιδιά κάποιος να μου απαντήσει αν κατά την φόρτιση στην αρχή θερμαίνει η συσκευή σας

Επίσης κάτι που παρατήρησα είναι το πολύ έντονο τρεμοπαισμα φωτός στο slow motion η όταν τραβάω κάποια πινακίδα με φωτισμό κάνει κάτι σαν κυματακια και τρεμοπαισμα. Τοχει κανείς άλλος;

Link to comment
Share on other sites

Είχε αναφερθεί σε προηγούμενα ποστ ότι κάποιες συσκευές παρουσίαζαν πρόβλημα με τον αισθητήρα δακτυλικού αποτυπώματος.

Συνεχίζει το πρόβλημα ή λύθηκε με κάποιο update?

Link to comment
Share on other sites

4G+ Τσιμισκή και Αριστοτέλους. Το κινητό κάνει aggregation μόνο στα 2600(band7) με cosmote.

 

https://ibb.co/0F1HNm5

Το ίδιο παρατήρησα και εγώ λ. Στρατού (Γαλλικό ινστιτούτο κοντά) , μόνο στο 2600 έδινε το 4g+

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...