Jump to content

Xiaomi Mi 8 / Mi 8 SE


CharlessS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το παραγγείλατε κ γω σε μπλέ 352 από bangood. Άντε να δούμε πότε θα έρθει.
Φίλε μου να σε ρωτήσω ποια έκδοση πηρες γιατί έδωσα παραγγελία και εγώ πριν 2 μέρες στο banngood και μου την ακύρωσαν γιατί δεν έχουν στοκ και θα ξαναεχουν σε 2 εβδομάδες πάλι.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Φίλε μου να σε ρωτήσω ποια έκδοση πηρες γιατί έδωσα παραγγελία και εγώ πριν 2 μέρες στο banngood και μου την ακύρωσαν γιατί δεν έχουν στοκ και θα ξαναεχουν σε 2 εβδομάδες πάλι.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Την 6/64 global

Link to comment
Share on other sites

Έχω κάνει την παραγγελία εδώ και λίγες μέρες και είναι σε κατάσταση preorder..μου γράφει ship(η κάπως έτσι) after 24 August.Θα ήθελα μια γνώμη..Στις 13 Σεπτεμβρίου μπαίνω για ένα χειρουργείο στο γόνατο και για ένα μήνα τουλάχιστον θα είμαι off.Πιστεύετε ότι θα προλάβει να έρθει ως τότε ή να την ακυρώσω?Δεν έχω κάποιον να πάει στο ταχυδρομείο και βασικά δεν ξέρω αν γίνεται κιόλας να πάει κάποιος άλλος να παραλάβει αντί για μένα.
Link to comment
Share on other sites

Με τη κατανάλωση μπαταρίας πως τα πάτε;; Είναι φυσιολογικό από το πρωί που βγήκε από το φορτιστή να έχει πέσει στο 86% χωρίς να το έχω χρησιμοποιήσει σχεδόν καθόλου;;
Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις κάνει 3 κύκλους φόρτισης και δεν εχει στρώση τότε όχι δεν είναι φυσιολογικό μάλλον κάποια εφαρμογή σου το δημιουργεί.
Link to comment
Share on other sites

Με τη κατανάλωση μπαταρίας πως τα πάτε;; Είναι φυσιολογικό από το πρωί που βγήκε από το φορτιστή να έχει πέσει στο 86% χωρίς να το έχω χρησιμοποιήσει σχεδόν καθόλου;;

 

Εκτός από τους κύκλους φόρτισης, ρόλο παίζει το τι τρέχει από πίσω, αν είναι ενεργοποιημένα gps, 4g,bt και το κυριότερο το τι σημα έχεις.

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο θέμα έχω κι εγώ ρε παιδιά. Μιας εβδομάδας είναι το κινητό και η μπαταρία πέφτει πολύ γρήγορα όταν δεν το χρησιμοποιώ. Χωρίς χρήση χάνει περίπου 1% ανά 9 λεπτά... Έχετε κάτι να προτείνετε? Κάτι δεν πάει καλά...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά,

Το 64ri βγήκε σε προσφορά από το e-shop 489.90 για όποιον το θέλει από Ελλάδα. Επειδή βλέπω ότι του λείπουν αρκετά πράγματα (IR blaster, wireless charging etc.) για flagship και ενδιαφέρομαι να το πάρω, όσοι το έχετε σας έχει βγει καλό?

Link to comment
Share on other sites

Tο e-shop εάν δε κάνω λάθος κάνει μόνο του εισαγωγή, δε παίρνει από την επίσημη αντιπροσωπεία, οπότε προσοχή με το θέμα εγγυήσεως.

Used: LG G2 - Nexus 5 - Motorola moto g (2014) - Samsung Galaxy S5 - LG G3 32Gb - LG G Flex 2 - LG G3 16Gb - Samsung Galaxy S6 32Gb - LG G4 32 Gb - Xiaomi redmi note 3 pro - Huawei P9 - Huawei P9 lite - Honor 7 lite - Samsung S7 edge -

Samsung S8 - Xiaomi Redmi Pro - Honor 8 - Samsung S7 - Honor 8 pro - Xiaomi Mi Mix 2 - Samsung Note 8 - Xiaomi redmi note 5 - Huawei P20 pro Now: Xiaomi mi8

Link to comment
Share on other sites

Tο e-shop εάν δε κάνω λάθος κάνει μόνο του εισαγωγή, δε παίρνει από την επίσημη αντιπροσωπεία, οπότε προσοχή με το θέμα εγγυήσεως.

Δεν κάνεις κανένα λάθος.

Έτσι είναι.

Τα επίσημα σημεία πώλησης που δίνουν συσκευές με εγγύηση infoquet είναι ΜΟΝΟ ΑΥΤΑ

Σε όλα τα υπόλοιπα παίρνεις την εγγύηση του εκάστοτε μαγαζιού.

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή κάρτα sd δεν παίρνει που είναι dual ? Στην μία θέση εννοώ
Ο Χορτιάτης είναι ΚΙΤΡΙΝΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Banggood

 

Xiaomi Mi8 Mi 8 Global Version 6.21 inch 6GB RAM 128GB ROM Snapdragon 845 Octa core 4G Smartphone - Blue 393,21€ με Priority Direct Mail

 

Link: https://goo.gl/XLpEMr

 

Coupon: 8BGM8128GLO

 

Το λινκ είναι affiliate απο China Tech King GR

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή κάρτα sd δεν παίρνει που είναι dual ? Στην μία θέση εννοώ

 

Όχι φίλε δεν παίρνει κάρτα μνήμης

Link to comment
Share on other sites

Έχω κάνει την παραγγελία εδώ και λίγες μέρες και είναι σε κατάσταση preorder..μου γράφει ship(η κάπως έτσι) after 24 August.Θα ήθελα μια γνώμη..Στις 13 Σεπτεμβρίου μπαίνω για ένα χειρουργείο στο γόνατο και για ένα μήνα τουλάχιστον θα είμαι off.Πιστεύετε ότι θα προλάβει να έρθει ως τότε ή να την ακυρώσω?Δεν έχω κάποιον να πάει στο ταχυδρομείο και βασικά δεν ξέρω αν γίνεται κιόλας να πάει κάποιος άλλος να παραλάβει αντί για μένα.

 

Κάποιος που το παρήγγειλε από Κίνα?Πόσες μέρες έκανε περίπου?

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος που το παρήγγειλε από Κίνα?Πόσες μέρες έκανε περίπου?
το έχω παραγγείλει στις 4 Αυγούστου και μου ήρθε tracking number την ίδια μέρα , οπότε υπέθεσα ότι ξεκίνησε το ταξίδι.

Αλλά σήμερα που γράφω αυτό το post, δεν έχω δει καμιά κίνηση σχετικά με το που βρίσκεται αυτή τη στιγμή !

Όπως καταλαβαίνεις, στέλνουν ηλεκτρονικά την εντολή αποστολής στην dhl, παίρνουν και μας στέλνουν το tracking number, και με τα χρήματα μας παραγγέλνουν και πληρώνουν την συσκευή στον προμηθευτή τους, και την στέλνουν με την ησυχία τους μέσα στα χρονικά περιθώρια που τους δίνει το PayPal.

Δηλαδή αν το παραλάβω αρχές Σεπτέμβρη θα πρέπει να είναι και ευχαριστημένος.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το έχω παραγγείλει στις 4 Αυγούστου και μου ήρθε tracking number την ίδια μέρα , οπότε υπέθεσα ότι ξεκίνησε το ταξίδι.

Αλλά σήμερα που γράφω αυτό το post, δεν έχω δει καμιά κίνηση σχετικά με το που βρίσκεται αυτή τη στιγμή !

Όπως καταλαβαίνεις, στέλνουν ηλεκτρονικά την εντολή αποστολής στην dhl, παίρνουν και μας στέλνουν το tracking number, και με τα χρήματα μας παραγγέλνουν και πληρώνουν την συσκευή στον προμηθευτή τους, και την στέλνουν με την ησυχία τους μέσα στα χρονικά περιθώρια που τους δίνει το PayPal.

Δηλαδή αν το παραλάβω αρχές Σεπτέμβρη θα πρέπει να είναι και ευχαριστημένος.

 

Έχω παραγγείλει άλλη μια φορά από Bangood xiaomi band 3 και ήρθε σε 10 μέρες,αλλά κινητό δεν έχω παραγγείλει ποτέ από Κίνα δεν ξέρω αν είναι διαφορετικη διαδικασία.Με αυτά που μου λες όμως τζάμπα το παρήγγειλα,δεν παίζει να το χω με τίποτα μέχρι 10-11 Σεπτεμβρίου. :/

Link to comment
Share on other sites

330€ Original ROM Global MI 8

 

https://es.aliexpress.com/store/product/Original-ROM-Global-Xiao-mi-tel-fono-mi-8-mi-8-64-GB-Snapdragon-845-Octa/2815066_32897878617.html

 

Γνωρίζεις κανείς το κατάστημα;

Edited by kiriakosk
Link to comment
Share on other sites

330€ Original ROM Global MI 8

 

https://es.aliexpress.com/store/product/Original-ROM-Global-Xiao-mi-tel-fono-mi-8-mi-8-64-GB-Snapdragon-845-Octa/2815066_32897878617.html

 

Γνωρίζεις κανείς το κατάστημα;

θες να κλάψεις αγοραζοντάς το από το ali ??????

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

έκανα σημερα την μετάβαση απο Mi Max και το κινητό μου φαίνεται μινιατούρα ,:-) κατα τα αλλα κανω συγκρισεις στην καμερα του 8 με το μαξ και νομιζω οτι τραβουσα φωτογραφιες απο κινητο του 2005... Απίστευτο εργαλειο
Link to comment
Share on other sites

έκανα σημερα την μετάβαση απο Mi Max και το κινητό μου φαίνεται μινιατούρα ,:-) κατα τα αλλα κανω συγκρισεις στην καμερα του 8 με το μαξ και νομιζω οτι τραβουσα φωτογραφιες απο κινητο του 2005... Απίστευτο εργαλειο
Καλορίζικο φίλε μου. Πιστεύω θα το καταευχαριστηθεις.!

 

Mate the 10 pro be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

θες να κλάψεις αγοραζοντάς το από το ali ??????

Οχι ρε, ειμαι και ευαίσθητος :lol::lol::lol:

 

Μήπως παίζει καμιά αποστολή απο Ισπανία, για αυτό ρωτάω...

 

Αν και ιδανικά χαρακτηριστικά για τις ανάγκες μου έχει το Oppo R17 Pro με εξαίρεση την μεγάλη οθόνη

Ειμαι μεταξύ ΜΕΙΖU 16, MI 8 και POCO F1 Armoured Edition και αρχίζω να ψάχνομαι σιγα-σιγά

Edited by kiriakosk
Link to comment
Share on other sites

το έχω παραγγείλει στις 4 Αυγούστου και μου ήρθε tracking number την ίδια μέρα , οπότε υπέθεσα ότι ξεκίνησε το ταξίδι.

Αλλά σήμερα που γράφω αυτό το post, δεν έχω δει καμιά κίνηση σχετικά με το που βρίσκεται αυτή τη στιγμή !

Όπως καταλαβαίνεις, στέλνουν ηλεκτρονικά την εντολή αποστολής στην dhl, παίρνουν και μας στέλνουν το tracking number, και με τα χρήματα μας παραγγέλνουν και πληρώνουν την συσκευή στον προμηθευτή τους, και την στέλνουν με την ησυχία τους μέσα στα χρονικά περιθώρια που τους δίνει το PayPal.

Δηλαδή αν το παραλάβω αρχές Σεπτέμβρη θα πρέπει να είναι και ευχαριστημένος.

 

Δεν νομίζω να ισχύει αυτό που γράφεις....

Έχω την εντύπωση ότι δεν τους πληρώνει άμεσα το PayPal...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...