Jump to content

OnePlus 6


TAZ_DEV
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν με συμφερει εμενα το video αυτο γιατι δεν εχω μετοχες στην Samsung.

 

Ειχα αναφερει πιο πισω οτι ειμαι υποψηφιος αγοραστης του κινητου και απο την στιγμη που σε γενικες γραμμες μιλαμε για ενα Oneplus5t με γυαλι και Notch περιμενω πολλα απο την καμερα μιας και στην ουσια ειναι το μονο πραγμα που μενει για να δουμε βελτιωσεις/αλλαγες απο την προηγουμενη σειρα.

 

Απο οσα review εχω δει το συμπερασμα ειναι το ιδιο για την καμερα. Good but not great.

 

Δεν θα παω να δωσω 560-600ευρω για ενα κινητο και να περιμενω με update να φτιαξουν τα οποια θεματα μπορει να εχει η καμερα.

 

Και αυτο για το auto focus το εχω δει να ξανααναφερεται και απο αλλους.

 

Ποιος σε υποχρέωσε να δώσεις 600 για το op? Μπορείς να πας στο mate 10 pro που έβαλες την τιμή πριν, μια χαρά είναι τα 480. Αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί συνεχίζεις να γράφεις εδώ αφού δεν σου κάνει το κινητό.

Link to comment
Share on other sites

 

Εδω ένα review κάμερας και απο οτι βλέπω τα πάει πολυ καλα.

 

Μπορει να μην ξεπερνάει κάποιες ναυαρχίδες αλλά εγώ βλέπω μια πολύ καλή κάμερα.

Δειτε και αυτό

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά χωρίς να είμαι σχετικός.

Συμφωνείτε με τους πόντους όπως τους δίνει στο 2ο βίντεο?

σας εδωσα 2 ενα που το βαζει στο νερο ο τρελος αυτος και ενα αλλο σε συγκριση με καμερα >iphone x...

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ποιος σε υποχρέωσε να δώσεις 600 για το op? Μπορείς να πας στο mate 10 pro που έβαλες την τιμή πριν, μια χαρά είναι τα 480. Αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί συνεχίζεις να γράφεις εδώ αφού δεν σου κάνει το κινητό.

 

Εγραψα εγω πουθενα πιο πισω οτι το mate 10 pro ειναι καλυτερο?Το ανεφερα οτι υπαρχει και αυτο αυτη την στιγμη στην αγορα καθαρα απο πλευρας ανταγωνισμου.Αν περιμενα απο τους γνωστους youtubers να τα αναφερουν αυτα που μονο τις γνωστες μαρκες τυπου(samsung,huawei,google)ξερουν,σωθηκαμε.

 

Τι μανια που εχετε ορισμενοι(σε βαθμο fanboy) να θελετε μονο να γραφονται αυτα που σας συμφερουν?

Επισης δεν καταλαβα το αλλο.

Δικαιωμα μου δεν ειναι αν θα σχολιασω στο θεμα αυτο ή οχι?

Δικαιωμα μου δεν ειναι να ειμαι προβληματισμενος απο το Oneplus6 απο πλευρας του τι νεο φερνει στο τραπεζι σε σχεση με το 5τ(απο πλευρας του οτι δεν ειναι ακομα διαθεσιμο στην αγορα)?

Επισης δεν ειναι πιθανο τελευταια στιγμη αν διαβασω πολυ καλα σχολια χρηστων να καταλληξω να το αγορασω αν οχι τωρα αλλα αργοτερα στην πορεια,καινουργιο ή μεταχειρισμενο.Αρα υποδειξεις για το που θα γραφει ο καθενας και που οχι,καλο ειναι να μην υπαρχουν.

Link to comment
Share on other sites

Ωρες ώρες αυτό απορώ και εγω. Γιατι μπαίνετε κάποιοι μέσα σε ένα φόρουμ για ένα κινητό που δεν σας ενδιαφέρει βρίσκεται τα αρνητικά και αρχίζετε το κράξιμο. Καμια συσκευή δεν είναι τέλεια ούτε το δικό σου.

Για βίντεο ψάξε και βρες μόνος σου αφού μπήκες στον κόπο να μας γράψεις εδώ.

Φυσικά και δεν είναι τέλεια καμία συσκευή. Ούτε έκραξα πουθενά απλά ανέφερα αυτά που έπρεπε να αναβαθμίσουν και δεν το έκαναν. Εσείς προσπαθητε να πείσετε μάλλον τους εαυτούς σας οτι η συσκευή αυτή μπορεί να χτυπήσει τις ναυαρχίδες και μακάρι να μπορούσε αλλά δεν το κάνει. Σε όλα τα reviews λένε ότι η κάμερα είναι μια χαρά για τα λεφτά της. Τίποτα περισσότερο και απέχει πολύ από τις ναυαρχίδες. Και ότι το κινητό είναι άριστο για τα χρήματα που κοστίζει και μέχρι εκεί, ότι δίνεις παίρνεις. Επίσης δεν κατάλαβα απαγορεύεται να γράφονται διάφορες γνώμες; εδώ γράφονται μόνο τα θετικά της συσκευής;

 

Send from my Galaxy S9+

Λάζαρος..

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Πολυ ευχαριστως αν και αναφερθηκε και πιο πισω και μισο λεπτο να βαλω και timestamp για να δεις σε τι ακριβως αναφερομαι.

 

 

Στο δευτερο λεπτο εχει το θεμα με το auto focus.

Και στο 7:25 εχει τις φωτογραφιες σε low light .

Αυτο που ξενερωσα την ζωη μου ειναι στο 7:50 με το ρομποτακι που η διαφορα ειναι μερα με την νυχτα.

 

 

Σε ευχαριστώ πολύ για το λινκ. Δεν είχα δει όταν το ποσταρανε. Για τις δικές μου ανάγκες τα πήγε πολύ καλά. Σαφώς και είναι ανώτερο το s9+ μην τρελαθούμε κιόλας.

 

Είμαι σίγουρη ότι τα θενατακια με το auto focus θα λυθούν με updates.

 

Αν μπορούσες να μου δώσεις και το λινκ με την μπαταρία.

 

Σχεδόν είμαι βέβαια ότι αύριο τέτοια ώρα θα βάζω παραγγελία για το μεγάλο μοντέλο μάλλον.

 

Εκεί που θα δυσκολευτώ θα είναι η θήκη που θα διαλέξω. Είμαι σε δίλημμα να πάρω την flip που με έχει καταβολεψει με το oneplus x.

 

Και δεν ξέρω αν αξίζει τον κόπο να πάρω και έξτρα καλώδιο

Nokia 3210 - Nokia 8310 - Sony Ericsson K750i - Huawei Ideos X5 U8800 - Neo N003 - Umi X2 - Asus Zenfone 2 464 - OnePlus X - Oneplus 6 8/256 & Oneplus Nord:O
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο βίντεο αν και αναξιόπιστη η σχέση του με την One plus.

Αυτός δεν είναι που έσπασε το συμβόλαιο και ανέβασε νωρίτερα το 5t??

Μπορει να μην ξεπερνάει κάποιες ναυαρχίδες αλλά εγώ βλέπω μια πολύ καλή κάμερα.

Δειτε και αυτό

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και δεν είναι τέλεια καμία συσκευή. Ούτε έκραξα πουθενά απλά ανέφερα αυτά που έπρεπε να αναβαθμίσουν και δεν το έκαναν. Εσείς προσπαθείτε να πείσετε μάλλον τους εαυτούς σας οτι η συσκευή αυτή μπορεί να χτυπήσει τις ναυαρχίδες και μακάρι να μπορούσε αλλά δεν το κάνει. Σε όλα τα reviews λένε ότι η κάμερα είναι μια χαρά για τα λεφτά της. Τίποτα περισσότερο και απέχει πολύ από τις ναυαρχίδες. Και ότι το κινητό είναι άριστο για τα χρήματα που κοστίζει και μέχρι εκεί, ότι δίνεις παίρνεις. Επίσης δεν κατάλαβα απαγορεύεται να γράφονται διάφορες γνώμες; εδώ γράφονται μόνο τα θετικά της συσκευής;

 

Send from my Galaxy S9+

Λάζαρος..

Σε πολλά χτυπάει άνετα τις άλλες ναυαρχίδες αυτό είναι σίγουρο δεν προσπαθώ να πείσω τον εαυτό μου για κάτι.

Επισης δεν είδα κανέναν να λέει ότι απέχει πολύ η κάμερα απο τις ναυαρχίδες.

Link to comment
Share on other sites

 

Εδω ένα review κάμερας και απο οτι βλέπω τα πάει πολυ καλα.

 

Τα δειγματα που ειδα στο βιντεο ειναι ασυλληπτα για κινητο τηλεφωνο.

Υποψιν οτι φοραει τον ολοκαινουριο σενσορα της Sony imx 549 ...μου φαινεται.

Η καμερα ειναι εκτος συναγωνισμου...ο δευτερος απεχει πολυ

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ για το λινκ. Δεν είχα δει όταν το ποσταρανε. Για τις δικές μου ανάγκες τα πήγε πολύ καλά. Σαφώς και είναι ανώτερο το s9+ μην τρελαθούμε κιόλας.

 

Είμαι σίγουρη ότι τα θενατακια με το auto focus θα λυθούν με updates.

 

Αν μπορούσες να μου δώσεις και το λινκ με την μπαταρία.

 

Σχεδόν είμαι βέβαια ότι αύριο τέτοια ώρα θα βάζω παραγγελία για το μεγάλο μοντέλο μάλλον.

 

Εκεί που θα δυσκολευτώ θα είναι η θήκη που θα διαλέξω. Είμαι σε δίλημμα να πάρω την flip που με έχει καταβολεψει με το oneplus x.

 

Και δεν ξέρω αν αξίζει τον κόπο να πάρω και έξτρα καλώδιο

 

Για την μπαταρια απο εδω που εχει κανει και ωραια συγκριση μεταξυ πολλων μοντελων.Δεν δινω τοση βαση στα νουμερα γιατι η χρηση του καθενος ειναι διαφορετικη αλλα κραταω το τελικο αποτελεσμα που ειναι και λογικο μιας και το κινητο εχει αισθητα μεγαλυτερη οθονη

https://www.tomsguide.com/us/oneplus-6,review-5438.html

 

Επισης ανεβηκε αρθρο στο gsmarena σχετικα με το Oneplus6 και την ασυρματη φορτιση

https://www.gsmarena.com/the_company_opens_up_about_why_the_oneplus_6_doesnt_have_wireless_charging-news-31192.php

We don't really feel the need to add wireless charging. We're not going to add a feature just for the sake of it,"

the company points to the increased complexity (and price) of adding support for wireless charging.

 

Αυτο το αναφερω καθαρα για το ενδεχομενο του 6Τ αν θα εχει και αυτο δηλαδη.

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σε πολλά χτυπάει άνετα τις άλλες ναυαρχίδες αυτό είναι σίγουρο δεν προσπαθώ να πείσω τον εαυτό μου για κάτι.

Επισης δεν είδα κανέναν να λέει ότι απέχει πολύ η κάμερα απο τις ναυαρχίδες.

 

Γιαυτο και οπως ειπα και πιο πισω περιμενω να ακουσω γνωμες απο τον ιδιο τον κοσμο μιας και ουτως ή αλλως μαλλον θα ριξω παραγγελια στα bullets που θα ειναι διαθεσιμα απο αρχες του μηνα και αρα οπως και να εχει θα περιμενω σιγουρα.

Edited by Fulgore1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ποτέ δεν περνώ στα σοβαρά τα reviews στο ίντερνετ, γιατί ο καθένας από αυτούς έχει και τα δικά του συμφέροντα... Εγώ θα περιμένω τις πρώτες γνώμες από τους κατόχους και τότε θα έχω αποψη.....
Link to comment
Share on other sites

Για κάψιμο εγκεφαλικών κυττάρων, προσωπικά το διάβασα όλο γιατί εστιάζει στο βασικό ζητούμενο για εμένα που μου έχει λείψει από εποχή Nexus:

 

https://www.xda-developers.com/oneplus-6-speed-gaming-review/

s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

Σε πολλά χτυπάει άνετα τις άλλες ναυαρχίδες αυτό είναι σίγουρο δεν προσπαθώ να πείσω τον εαυτό μου για κάτι.

Επισης δεν είδα κανέναν να λέει ότι απέχει πολύ η κάμερα απο τις ναυαρχίδες.

THE ONEPLUS 6 CAMERA DOESN’T HOLD UP TO THE BEST PHONES AVAILABLE

 

Compared to last year’s OnePlus 5 or 5T, the OnePlus 6’s camera is a step up: images are sharper and have more detail, especially in low light. The camera app opens quickly and has a logical, easy-to-follow interface. But the portrait mode is just as gimmicky as before, and while the new slow-motion video modes are nice to have, I don’t really see myself ever using them.

But if you compare it to something like Google’s Pixel 2, a Samsung S9, or a Huawei P20 Pro, the OnePlus 6 images don’t hold up. Colors are nice and exposure is generally accurate, but the pictures have a gritty, over-sharpened look to them, especially when you zoom in. Even though the OnePlus 6 has both automatic and manual HDR modes, it doesn’t do as a good of a job pulling detail out of shadows or replicating what my eye can see as Google’s Pixel, and it can’t touch the Huawei for low-light image capture. The pictures just lack the “wow” factor that the best smartphone cameras all have.

 

The 16-megapixel front camera is similar: it’s good at exposure and color, but it oversharpens images in an unpleasant way. There’s a “beautification” mode slider that will turn your face into a watercolor painting if you want, but I left that off. The front camera doesn’t have the portrait mode effects the rear camera has, but OnePlus tells me it is planning to add them in a forthcoming software update.

None of this is to say the camera is bad — it’s actually quite good, especially for the OnePlus 6’s price — but it’s where you’ll see the biggest gap between the OnePlus 6 and more expensive smartphones.

GOOD STUFF

 

Large, vibrant display

 

Great software experience

 

Very fast performance

 

Reliable battery life

 

BAD STUFF

 

GOOD STUFF

 

Large, vibrant display

 

Great software experience

 

Very fast performance

 

Reliable battery life

 

BAD STUFF

 

Average camera

 

No support for Verizon or Sprint

 

Not truly water resistant

 

It’s big and slippery, with no option for a smaller model

 

No support for Verizon or Sprint

 

Not truly water resistant

 

It’s big and slippery, with no option for a smaller model

 

 

 

https://www.theverge.com/2018/5/21/17369956/oneplus-6-review-phone-android-phone-price-specs

 

Send from my Galaxy S9+

Λάζαρος..

 

----- προσθήκη μηνύματος 117 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εγώ ποτέ δεν περνώ στα σοβαρά τα reviews στο ίντερνετ, γιατί ο καθένας από αυτούς έχει και τα δικά του συμφέροντα... Εγώ θα περιμένω τις πρώτες γνώμες από τους κατόχους και τότε θα έχω αποψη.....
Ναι όπως των κατόχων του 5τ που με το στανιο κάποιοι το έβγαζαν ότι έχει τρομερή κάμερα λίγο πίσω από pixel και πάνω από mate 10 :D

 

Send from my Galaxy S9+

Λάζαρος..

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

[/color]Ναι όπως των κατόχων του 5τ που με το στανιο κάποιοι το έβγαζαν ότι έχει τρομερή κάμερα λίγο πίσω από pixel και πάνω από mate 10 :D

 

Send from my Galaxy S9+

Λάζαρος..

 

Καλά και αυτό ισχύει, απλά υπάρχουν και αντικειμενικοί εδώ μέσα...

Link to comment
Share on other sites

THE ONEPLUS 6 CAMERA DOESN’T HOLD UP TO THE BEST PHONES AVAILABLE

 

Compared to last year’s OnePlus 5 or 5T, the OnePlus 6’s camera is a step up: images are sharper and have more detail, especially in low light. The camera app opens quickly and has a logical, easy-to-follow interface. But the portrait mode is just as gimmicky as before, and while the new slow-motion video modes are nice to have, I don’t really see myself ever using them.

But if you compare it to something like Google’s Pixel 2, a Samsung S9, or a Huawei P20 Pro, the OnePlus 6 images don’t hold up. Colors are nice and exposure is generally accurate, but the pictures have a gritty, over-sharpened look to them, especially when you zoom in. Even though the OnePlus 6 has both automatic and manual HDR modes, it doesn’t do as a good of a job pulling detail out of shadows or replicating what my eye can see as Google’s Pixel, and it can’t touch the Huawei for low-light image capture. The pictures just lack the “wow” factor that the best smartphone cameras all have.

 

The 16-megapixel front camera is similar: it’s good at exposure and color, but it oversharpens images in an unpleasant way. There’s a “beautification” mode slider that will turn your face into a watercolor painting if you want, but I left that off. The front camera doesn’t have the portrait mode effects the rear camera has, but OnePlus tells me it is planning to add them in a forthcoming software update.

None of this is to say the camera is bad — it’s actually quite good, especially for the OnePlus 6’s price — but it’s where you’ll see the biggest gap between the OnePlus 6 and more expensive smartphones.

GOOD STUFF

 

Large, vibrant display

 

Great software experience

 

Very fast performance

 

Reliable battery life

 

BAD STUFF

 

GOOD STUFF

 

Large, vibrant display

 

Great software experience

 

Very fast performance

 

Reliable battery life

 

BAD STUFF

 

Average camera

 

No support for Verizon or Sprint

 

Not truly water resistant

 

It’s big and slippery, with no option for a smaller model

 

No support for Verizon or Sprint

 

Not truly water resistant

 

It’s big and slippery, with no option for a smaller model

 

Ε αφού το λένε ΚΑΙ αυτοί πρέπει να είναι χάλια η κάμερα.

Μηπως να ψάχνομαι για s9+

Edited by teosard
Link to comment
Share on other sites

Σε κάθε καινούρια κυκλοφορία oneplus τα ίδια γράφονται.

 

Είναι ξεκάθαρο πως όποιος μπορεί να διαθέσει τα λεφτά για το τωρινό flaghship της Samsung, τον ενδιαφέρει η κάμερα και δεν τον πειράζει το skin της τότε ναι ξεκάθαρα πάει εκεί.

 

Όποιος είναι οριακά στα λεφτά, θέλει τον τελευταίο επεξεργαστή, καθαρό android και δεν τον ενοχλεί που δεν θα έχει την καλύτερη κάμερα πάει στο oneplus.

 

Απλά είναι τα πράγματα δεν χρειάζεται να τα κάνουμε περίπλοκα.

Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

Και εδώ για ρουτ οποίος οποία ενδιαφέρεται......χαχαχαααα

 

https://forums.oneplus.com/threads/oneplus-6-unlock-bootloader-flash-twrp-root-nandroid-efs-backup-more.836005/

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Από τα πιο αξιόπιστα σε reviews κινητών https://www.theverge.com/2018/5/21/17369956/oneplus-6-review-phone-android-phone-price-specs

 

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε κάθε καινούρια κυκλοφορία oneplus τα ίδια γράφονται.

 

Είναι ξεκάθαρο πως όποιος μπορεί να διαθέσει τα λεφτά για το τωρινό flaghship της Samsung, τον ενδιαφέρει η κάμερα και δεν τον πειράζει το skin της τότε ναι ξεκάθαρα πάει εκεί.

 

Όποιος είναι οριακά στα λεφτά, θέλει τον τελευταίο επεξεργαστή, καθαρό android και δεν τον ενοχλεί που δεν θα έχει την καλύτερη κάμερα πάει στο oneplus.

 

Απλά είναι τα πράγματα δεν χρειάζεται να τα κάνουμε περίπλοκα.

Φιλε μου η δυνατότητα υπάρχει άλλα σαμσουνγκ δεν ξαναπαίρνω. To μόνο καλό που έχει είναι κάμερα,.. Αν είχε pure android θα ηταν day one αγορά από εμένα και το καλύτερο flaghship

Link to comment
Share on other sites

Όταν είχε βγεί το 1+5t είχε σταυροφόρους εδώ μέσα που προσπαθούσαν να με βγάλουν τρελό.

Ότι η κάμερα ήταν εξαιρετική και συγκρίνοντας την με pixel με Samsung.

Ανέβαζαν και φώτο το πόσο καλές ήταν.

Μα το είχα στα χέρια μου οι φώτο ήταν μέτριες και η κάμερα είχε θέμα.

Που καταλήγω , οι αντικειμενικοί εδώ μέσα είναι μετρημένοι στα δάχτυλα του ενός χεριού.

Εύχομαι η κάμερα να είναι καλή μήπως μας κάνουν και εμάς κάποιο update και βελτιώσουν λίγο την κάμερα.

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εφόσον όλοι ασχολείστε και σας νοιάζει τόσο πολύ το θέμα κάμερα και παράλληλα εφόσον λίγο πολύ οι περισσότεροι "πειράζετε" τις συσκευές με root ξεκλειδωματα κλπ, γιατί δεν βάζετε την Google camera για καλύτερα αποτελέσματα;

 

Τουλάχιστον σε όσες λειτουργίες δουλεύει σωστά και στις υπόλοιπες χρησιμοποιείστε την stock. Δεν βλέπω τον λόγο αυτής της αντιπαράθεσης ούτε τον λόγο της αναβάθμισης από το 5 να πω εγώ, στο 6, τοσο απαραίτητη. Μόνο για μια κάμερα δεν υπάρχει λόγος σίγουρα.

 

Σε τελική ανάλυση, ας δώσει κανείς ακόμα λιγότερα και ας πάρει Mi Note 3 που έχει ανώτερη φωτογραφική από 5/5T.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου η δυνατότητα υπάρχει άλλα σαμσουνγκ δεν ξαναπαίρνω. To μόνο καλό που έχει είναι κάμερα,.. Αν είχε pure android θα ηταν day one αγορά από εμένα και το καλύτερο flaghship

 

Μια από τα ίδια και εγώ.

Το ιδανικό για μένα είναι το pixel 2xl αλλά έχω ξενερώσει με αυτά που διαβάζω για την οθόνη, την απουσία της θύρας ακουστικών που είναι πολύ σημαντικό για μένα και την τιμή.

Μπορώ να τα δώσω τα λεφτά αλλά δεν νομίζω οτι αξίζει τόσα, οπότε παίρνω το oneplus που συμφέρει περισσότερο.

Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

Μια από τα ίδια και εγώ.

Το ιδανικό για μένα είναι το pixel 2xl αλλά έχω ξενερώσει με αυτά που διαβάζω για την οθόνη, την απουσία της θύρας ακουστικών που είναι πολύ σημαντικό για μένα και την τιμή.

Μπορώ να τα δώσω τα λεφτά αλλά δεν νομίζω οτι αξίζει τόσα, οπότε παίρνω το oneplus που συμφέρει περισσότερο.

Μαζι σου, άντε αν βάλω στην ακρη τα μειονεκτήματα οθόνης - jack του pixel 2xl εμένα δεν μου αρέσει και εμφανισιακά.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 6

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...