Jump to content

OnePlus 6


TAZ_DEV
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

κομπλε παιδια.. εμφανιστηκαν.. !! αντε καλοριζικα μας...!!!

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ από τις 11 να το αγοράσω και δεν μπορώ.

Τώρα μου λέει οτι δεν μπορώ να ολοκληρώσω την παραγγελία επειδή έχω κάνει 5 orders το τελευταίο 24ωρο :rolleyes:

Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

Ετσι λειτουργει η εταιρεια απο πλευρας διαφημισης.

Εσκασαν ολα τα review και γεμισε το internet την προηγουμενη μερα κυκλοφοριας για να δημιουργησει κλιμα για να υπαρξει μεγαλο ενδιαφερον για το κινητο.

 

Εγω οπως και να εχει περιμενω αναγκαστικα να γινουν διαθεσιμα τα wireless bullets και αναλογως τις συνολικες εντυπωσεις και απο τον κοσμο θα πραξω αναλογα.Αν αποφασισω να το παρω σιγουρα θα ειναι το midnight black.

Link to comment
Share on other sites

μια απτα ιδια, κλειδωσε λεει απτα order κ δεν ειχα κανει κανενα!

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Tech Junkie - not curable
Link to comment
Share on other sites

όσοι κάνατε προσπάθειες και κόλλησε στο "place order" και δεν σας άφησε να πληρώσετε, δείτε στα orders.. εμένα μου είχε κρατήσει 5 προς πληρωμή ενώ πριν κόλλαγε συνέχεια και δεν μπορούσα να πληρώσω. οπότε επέλεξα το πρώτο που είχε καταχωρηθεί και το πλήρωσα με dispatch date αύριο
s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

Τώρα ήρθε το mail confirmation...

 

Στο my orders εμφανίστηκε η παραγγελία και μετά εξαφανίστηκε!

 

Μήπως να τους δώσουμε λίγο χρόνο να συνέρθουν;

Note 10+ 12/256, iPhone 12 Pro Max 512
Link to comment
Share on other sites

4 φορές έφτασα να ολοκληρώσω την παραγγέλια, και στην ανακατεύθυνση στο paypal "internal server erro 500"

 

τελος και τα κουπόνια. Λέει ότι χρησιμοποιήθηκαν.

Ηλίας

OnePlus 6 8/128GB Mirror Black :)

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ πάλευα 40 λεπτά και τελικά ολοκληρώθηκε.. Άντε να δούμε τώρα πότε θα μας έρθει. H βλακεία είναι ότι ξεκίνησα με Estimated dispatch 23 μαίου και τελικά κατάφερα να οκληρώσω παραγγελία με Estimated dispatch 25 μαίου. Edited by georgepao113
MOTOROLA MILESTONE,MOTOROLA RAZR i,MOTOROLA MOTO X 2nd gen,ONEPLUS 6
Link to comment
Share on other sites

μου έχει 8 χρεωμένα στο my orders και μετράει αντίστροφα και έχει ένα κόκκινο κουμπί "Pay Now", σε λίγο θα αρχίσει να τα ελευθερώνει. έχει κρατημένα και midnight black 8/128gb οπότε κάνετε refresh γιατί λογικά θα βγάλει κάποια διαθέσιμα Edited by equi
s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

η σελιδα orders ειναι άδεια

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

 

Σημαντικό

 

Κάνε refresh μέχρι να εμφανιστούν, από εκεί θα ολοκληρώσεις την παραγγελία

Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

Μετά απο μια ώρα αποτυχημένης προσπάθειας, κατάφερα να ολοκληρώσω την αγορά. Αφού έφτασα πριν την πληρωμή, μου έβγαλε μύνημα οτι έχω φτάσει το ημερήσιο όριο αγορών (5) και δε με άφηνε να προχωρησω!! Τελικά έκανα login με άλλο email και προχώρησε. Το καλό είναι οτι εντωμεταξύ έγινε ξανά διαθέσιμο το Midnight Black 8/128 όπου και το πρόλαβα :) ships in 6 days βέβαια....
Link to comment
Share on other sites

δυστυχως εγω εχασα το voucher που ειχα. με το να μην προχωρησει η πρωτη παραγγελια, πηγα και εκανα δευτερη που την ολοκληρωσα. Μιλησα με το τσατ μηπως μου εβαζα τον voucher σε αυτην που ολοκληρωθηκε σε μορφη refund αλλα δεν το δεχτηκαν.

 

το voucher θα μεινει στο λογαριασμο μου για μελλοντικη παραγγελια.

 

για την ιστορια mirror black 8/128:

 

Estimated dispatch:May 24, 2018

Estimated delivery:May 28, 2018

Link to comment
Share on other sites

μονο μεσω του site μπορουμε να το παραγγειλουμε?δεν θα διατεθει στην ελευθερη αγορα?

 

και τα amazon το έχουν

s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

Αργότερα θα βγει και σε κινέζικα sites αλλά εκεί με 1 χρόνο εγγύηση και δεν θα έχεις την υποστήριξη από το επίσημο site της OnePlus.
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να έγινε σκοτωμός πάντως από όλη την Ευρώπη.

Με δυσκολία και έπειτα από πολλές προσπάθειες ολοκληρώθηκε η παραγγελία 2 τεμαχίων 256/8.

Αύριο όπως φαίνεται θα το στείλουν.

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να έγινε σκοτωμός πάντως από όλη την Ευρώπη.

Με δυσκολία και έπειτα από πολλές προσπάθειες ολοκληρώθηκε η παραγγελία 2 τεμαχίων 256/8.

Αύριο όπως φαίνεται θα το στείλουν.

 

γνωστος μου στην Γερμανια το ιδιο λεει.. επεσε το συστημα δεν μπορουσε να ολοκληρωση την πληρωμη.. χαμος..!!! ξεπουλησαν αυτοι

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Σας έχει έρθει κανένα email επιβεβαίωσης αγοράς?? Από της παραγγελίες πάλι έφυγαν!
Μου ήρθε ένα email επιβεβαίωσης πληρωμής και είδα ότι έχουν δεσμεύσει τα λεφτά από τον λογαριασμό.

Το site θα υπολειτουργει σήμερα λόγω κίνησης, δοκίμασε σε μερικές ώρες που θα έχει στρώσει.

Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

Έχει φάει γενικότερο κόλλημα το σάιτ. Αν περίμενε στις παραγγελίες σας κάποια λεπτά εμφανίζονται, και σε αυτούς που έφτασαν στο τελευταίο βήμα χωρίς να μπορέσουν να πληρώσουν, και σε αυτούς που πλήρωσαν.

Το αν γίνουν όλα στην ώρα τους και στις εκτιμώμενες παραγγελίες είναι άλλο θέμα.

Ελπίζω να μην αρχίσει να ρίχνει άκυρα και στείλει κινητά μετά από βδομάδες με δωράκι για την καθυστέρηση ή τίποτα τέτοια.

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 6

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...