Jump to content

OnePlus 6


TAZ_DEV
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ θα πω την δικιά μου εκδοχή γύρω από μερικά προβλήματα που έχουν να κάνουνε με το software... Λοιπόν μέχρι και πέρυσι η 1+ έβγαζε μι; συσκευή τον Ιούνιο, και μια τον Νοέμβριο... Μετά από παράπονα του στυλ ότι περνάνε 5 μήνες και απαξιώνει την κάθε σκέτη αριθμητικά συσκευή για λόγο του Τ, το οποίο όμως κανει μεγαλύτερο κύκλο, σχεδόν διπλάσιο, αποφάσισε φέτος να μοιράσει το χρονικό διάστημα παρουσιάζοντας την σκέτη συσκευή (6) ένα μήνα πιο γρήγορα, με αποτέλεσμα ΙΣΩΣ να μην είχανε ολοκληρώσει το στήσιμο όπως θα θέλανε, και γιαυτό έχει μερικές δυσλειτουργίες που όμως είμαι βέβαιος ότι σε μελοντικη αναβάθμιση θα λυθούν...

Εγώ αυτό πιστεύω, και υπάρχει λογική.... Αλλά και έτσι το 6αρι είναι τούμπανο, ίσως το πιο γρήγορο,με καλή καμερα και σε πολύ ανταγωνιστική τιμή....

Όλα τα άλλα που γράφονται γύρω από κάμερες,face unlock κλπ κλπ είναι κουβέντα να κάνουμε....

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Kαλημερα παιδια ,

δυο γρηγορες ερωτησεις

 

1)Να προτιμησω paypal ή κάρτα για την αγορα του OnePlus 6 ?

2)Mirror Black ή Midnight Black ?

 

1) PayPal

2) το χρώμα είναι καθαρά θέμα γούστου... Εγώ π. Χ θα έπερνα το Midnight Black... Αλλά είναι δικιά μου επιλογή... Εσύ θα το πάρεις, και εσύ πρέπει να ξέρεις τι σου κανει πιο πολύ...

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα παιδια ,

δυο γρηγορες ερωτησεις

 

1)Να προτιμησω paypal ή κάρτα για την αγορα του OnePlus 6 ?

2)Mirror Black ή Midnight Black ?

 

Paypal και καθαρισες!

Link to comment
Share on other sites

Ετοιμο το rootαρισμα σε 3 λεπτακια. Τωρα περιμενω recovery και καμμια rom να παιξουμε!

Καλημέρα μήπως μπορείς να μου στείλεις τον οδηγό για ροοτ καποιο λινκ ?

Link to comment
Share on other sites

Φίλος που το πήρε μου είπε ότι ο Launcher πήρε ένα update και πρόσθεσαν την επιλογή να κλειδώνει η οθόνη με Double tap όπως τα LG, Nova Launcher...
Link to comment
Share on other sites

Φίλος που το πήρε μου είπε ότι ο Launcher πήρε ένα update και πρόσθεσαν την επιλογή να κλειδώνει η οθόνη με Double tap όπως τα LG, Nova Launcher...

 

Εδώ και καιρό εχει προστεθεί η επιλογή, από την έκδοση 2.3.3, τώρα είμαστε στην έκδοση 2.4

Link to comment
Share on other sites

Ναι παιδιά οκ να μην είναι τελείως ασφαλές αλλά όχι και να ανοίγει με το πρόσωπο αλλού για πλάκα...η με το πρόσωπο καλυμμένο!!! απογοήτευση θα έλεγα!! καθαρή κίνηση εντυπωσιασμού από την one plus Χωρίς ουσία!!

Αν ισχύουν όλα τα παραπάνω μιλάμε για μεγάλη απατεωνιά της OP. Το μόνο που μου προκαλεί εντύπωση είναι ότι με το 5t δεν είχαν αναφερθεί τέτοια προβλήματα .

Παιδιά μην το αγοράσετε το κινητό είναι μάπα.

Μην ακούτε τι λένε εδω μέσα το oneplus 6 είναι μια αποτυχία :lol:

Link to comment
Share on other sites

Φίλος που το πήρε μου είπε ότι ο Launcher πήρε ένα update και πρόσθεσαν την επιλογή να κλειδώνει η οθόνη με Double tap όπως τα LG, Nova Launcher...
https://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=76600961

 

Ακολουθείς κατά γράμμα ότι λέει εδώ και τέλος

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μήπως μπορείς να μου στείλεις τον οδηγό για ροοτ καποιο λινκ ?

 

τον οδηγό στον στέλνουμε άμα πάθη bootloop η οτιδήποτε ξέρεις να το επαναφέρεις?

Link to comment
Share on other sites

τον οδηγό στον στέλνουμε άμα πάθη bootloop η οτιδήποτε ξέρεις να το επαναφέρεις?

 

δυσκολα, ειχα κανει ενα παλιο κινητο μονο ροοτ αλλα πριν 2-3 χρονια οποτε δεν εχω εμπειρια..

Link to comment
Share on other sites

δυσκολα, ειχα κανει ενα παλιο κινητο μονο ροοτ αλλα πριν 2-3 χρονια οποτε δεν εχω εμπειρια..
Οπότε καταλαβαίνεις ότι όταν δεν υπάρχει εμπειρία ,καλύτερα να μην ασχοληθείς καν. Και στοκ είναι μια χαρά το κινητό. Επίσης ,γιατί να το κάνεις ρουτ;

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κανείς που να έκανε μετάβαση απο note 8 να μας πει εντυπώσεις?

 

Eγώ έχω και Note8 και One plus 6. Kοίτα σε οθόνη θα χασεις λιγάκι. H samsung πάντα θα έχει τις top OLED. Kαι μετά τα Iphone μετά τα huawei και μετά oi υπόλοιπoι. Aλλα δεν θα εχεις θέμα θα την αγαπήσεις σίγουρα είναι μια παρα πολύ καλή oled. Σε ταχύτητα θα είσαι δυο τικ πιο γρήγορος. Oύτε το Note8 εχει lag ούτε το One plus. Απλά στο πέρασμα τον μηνών δεν θα πέσεις ποτε σε ταχύτητα θα είσαι πάντα όπως την πρώτη μέρα με το One plus, σε αντίθεση με το Note8 που θα πέσει κάπος σε ταχύτητα μετά από 5-6 μήνες, αλλα όχι τίποτα τραγικό... Oλα τα νεα κινητά είναι τέρατα ταχύτητας. Σε μπαταρία προς το παρόν μην ακούς κανένα. Γιατί μόλις γεμίσει apps και modes και settings τότε θα γεμίσεις και wakelcoks. Και πρέπει να περάσει 1-2 μήνες full χρήσης. Τότε θα δούμε τι αντέχει να σηκώσει. Είναι νωρίς για να ξέρουμε. Oλα τα κινητά μετά τους 2 πρώτους μήνες δείχνουν τι αντέχουν και ποσο καλά είναι σε μπαταρία. Tότε που έχουν ωριμάσει από την χρήση μας. Προς το παρόν θα βλέπεις μεγάλα screen times από όλους μας. Που θα εξαφανιστούν σε 1-2 μήνες. Aλλα σίγουρα θα εχεις 1 ώρα και 15 λεπτά extra στην χειρότερη περίπτωση σε σχέση με το Note8. Aρα θα εχεις πολύ καλή μπαταρία πιστεύω σίγουρα. Σε θερμοκρασίες και τα 2 είναι πολύ καλά. Σε pure android vs non pure android το One plus ειναι top. Eνώ το Note8 είναι tragic λόγο Bloatware. Αμα το αφαίρεσης το Bloatware του Note8 είτε εχεις root είτε όχι τότε είναι και αυτό top. Για εμενα είναι καλύτερο τοτε το touchwiz. Διότι προσφέρει πολλά περισσότερα και χωρίς bloadware. Αλλα θέλει κόπο και κάνα τρίωρο 100%. Aν όχι τότε είναι καλύτερο το one plus. Aν σε ενδιαφέρει το root τότε πας σε one plus. Aμα όμως κανεις root το Note8 είναι εξίσου καλο. Eπειδή το έχω root είναι καμια σχέση με stock. Eχει top μπαταρία όπως και το one plus. Aρα και τα 2 είναι καλά για root. Το one plus θα έχει καλύτερο support σε root στο XDA πιστεύω 100%. Tώρα η κάμερα που ενδιαφέρει πόλους. Eίναι πολύ απλό. Σε pics ημέρας,μεσημέρι,απόγευμα, βγάζει ίδια με Note8 αλλα χάνι λίγο λεπτομέρεια και χρώμα. Σε βραδινές χάνι πάλι λεπτομέρεια και έχει λίγο κόκκο παραπάνω. Αυτό όμως δεν σημαίνει ότι δεν είναι καλή. Θα πάρει και updates που θα την κάνουν ακριβώς ίδια με Note8. Εγώ πιστεύω θα κάλυψη και απαιτητικούς χρηστες. Tώρα αν αξίζει από Note8 να πας σε one plus. Για εμενα δεν αξίζει. Κάτι θα χασεις κάτι θα κερδίσεις. Eίναι σαν να πας από s8 σε s9 και από Note8 σε Note9. Aλλα αν πας από one plus 5t σε one plus 6 νομίζω αξίζει. Kαι πάλι εγώ δεν θα το έκανα. Kαι τα 2 κινητά είναι πολύ καλά και πολύ σωστά φτιαγμένα και απροβλημάτιστα. Kανένα δεν έχει μεγάλες έλλειψης αλλα και ούτε χάσμα που να υστερεί η να υπερτερεί για να αξίζει την μετάβαση κατ εμε. Tο one plus έχει τρομερή τιμή ενώ το Note8 είναι για γέλια. Aν αγόραζα τώρα κινητό. Kατά 70% θα έπαιρνα one plus. Για να μπορώ να πάρο και το one plus 7 στο μέλλον. Kάτι που θα είναι 100% καλύτερο από το Note8 σε όλα.

Edited by asdfaster
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ εδώ με note 8 ταυτόχρονα. Συμφωνώ στα περισσότερα με τα παραπάνω, αν και στη κάμερα παρατηρώ περισσότερη λεπτομέρεια με το OnePlus λόγω megapixel.

Κατά τα άλλα αν αξίζει να αλλάξεις κινητό ή όχι; Αν έχεις το μικρόβιο αξίζει,αν όχι με τίποτα. Δεν θα πεις αυτό το wow που ίσως είπες μόλις είδες και έπιασες το note. Επίσης σε βίντεο που είδα φουλ ανάλυση το note έχει αρκετή διαφορά σε εικόνα, σε σημείο που μένεις άφωνος με τα χρώματα και την καθαρότητα της. Σε καθημερινή χρήση δεν θα δεις διαφορά στην οθόνη γενικά.

 

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μην το αγοράσετε το κινητό είναι μάπα.

Μην ακούτε τι λένε εδω μέσα το oneplus 6 είναι μια αποτυχία :lol:

 

Ωχ συγνώμη ρε συ , μόνο τα καλά λέμε εδώ ξέχασα . Ελα πάμε όλοι μαζί με το 3 με το 2 με το 1 το oneplus 6 είναι το καλύτερο κινητό όλων των εποχών και αλήθεια δεν θα το ξανά κάνω , όταν είναι να πάρω κινητό θα ρωτάω μόνο εσένα

 

ΥΓ (προς σοβαρούς ανθρώπους ) .Τα ακουστικά ακόμα coming soon λένε , έχουμε ιδέα ποτέ θα βγουν; γιατί λέω να τα παραγγείλω μαζί .

Επίσης για όποιον έχει carbon bumper , τι λέει από διαστάσεις ;

Link to comment
Share on other sites

Eγώ έχω και Note8 και One plus 6. Kοίτα σε οθόνη θα χασεις λιγάκι. H samsung πάντα θα έχει τις top OLED. Kαι μετά τα Iphone μετά τα huawei και μετά oi υπόλοιπoι. Aλλα δεν θα εχεις θέμα θα την αγαπήσεις σίγουρα είναι μια παρα πολύ καλή oled. Σε ταχύτητα θα είσαι δυο τικ πιο γρήγορος. Oύτε το Note8 εχει lag ούτε το One plus. Απλά στο πέρασμα τον μηνών δεν θα πέσεις ποτε σε ταχύτητα θα είσαι πάντα όπως την πρώτη μέρα με το One plus, σε αντίθεση με το Note8 που θα πέσει κάπος σε ταχύτητα μετά από 5-6 μήνες, αλλα όχι τίποτα τραγικό... Oλα τα νεα κινητά είναι τέρατα ταχύτητας. Σε μπαταρία προς το παρόν μην ακούς κανένα. Γιατί μόλις γεμίσει apps και modes και settings τότε θα γεμίσεις και wakelcoks. Και πρέπει να περάσει 1-2 μήνες full χρήσης. Τότε θα δούμε τι αντέχει να σηκώσει. Είναι νωρίς για να ξέρουμε. Oλα τα κινητά μετά τους 2 πρώτους μήνες δείχνουν τι αντέχουν και ποσο καλά είναι σε μπαταρία. Tότε που έχουν ωριμάσει από την χρήση μας. Προς το παρόν θα βλέπεις μεγάλα screen times από όλους μας. Που θα εξαφανιστούν σε 1-2 μήνες. Aλλα σίγουρα θα εχεις 1 ώρα και 15 λεπτά extra στην χειρότερη περίπτωση σε σχέση με το Note8. Aρα θα εχεις πολύ καλή μπαταρία πιστεύω σίγουρα. Σε θερμοκρασίες και τα 2 είναι πολύ καλά. Σε pure android vs non pure android το One plus ειναι top. Eνώ το Note8 είναι tragic λόγο Bloatware. Αμα το αφαίρεσης το Bloatware του Note8 είτε εχεις root είτε όχι τότε είναι και αυτό top. Για εμενα είναι καλύτερο τοτε το touchwiz. Διότι προσφέρει πολλά περισσότερα και χωρίς bloadware. Αλλα θέλει κόπο και κάνα τρίωρο 100%. Aν όχι τότε είναι καλύτερο το one plus. Aν σε ενδιαφέρει το root τότε πας σε one plus. Aμα όμως κανεις root το Note8 είναι εξίσου καλο. Eπειδή το έχω root είναι καμια σχέση με stock. Eχει top μπαταρία όπως και το one plus. Aρα και τα 2 είναι καλά για root. Το one plus θα έχει καλύτερο support σε root στο XDA πιστεύω 100%. Tώρα η κάμερα που ενδιαφέρει πόλους. Eίναι πολύ απλό. Σε pics ημέρας,μεσημέρι,απόγευμα, βγάζει ίδια με Note8 αλλα χάνι λίγο λεπτομέρεια και χρώμα. Σε βραδινές χάνι πάλι λεπτομέρεια και έχει λίγο κόκκο παραπάνω. Αυτό όμως δεν σημαίνει ότι δεν είναι καλή. Θα πάρει και updates που θα την κάνουν ακριβώς ίδια με Note8. Εγώ πιστεύω θα κάλυψη και απαιτητικούς χρηστες. Tώρα αν αξίζει από Note8 να πας σε one plus. Για εμενα δεν αξίζει. Κάτι θα χασεις κάτι θα κερδίσεις. Eίναι σαν να πας από s8 σε s9 και από Note8 σε Note9. Aλλα αν πας από one plus 5t σε one plus 6 νομίζω αξίζει. Kαι πάλι εγώ δεν θα το έκανα. Kαι τα 2 κινητά είναι πολύ καλά και πολύ σωστά φτιαγμένα και απροβλημάτιστα. Kανένα δεν έχει μεγάλες έλλειψης αλλα και ούτε χάσμα που να υστερεί η να υπερτερεί για να αξίζει την μετάβαση κατ εμε. Tο one plus έχει τρομερή τιμή ενώ το Note8 είναι για γέλια. Aν αγόραζα τώρα κινητό. Kατά 70% θα έπαιρνα one plus. Για να μπορώ να πάρο και το one plus 7 στο μέλλον. Kάτι που θα είναι 100% καλύτερο από το Note8 σε όλα.
Και εγώ εδώ με note 8 ταυτόχρονα. Συμφωνώ στα περισσότερα με τα παραπάνω, αν και στη κάμερα παρατηρώ περισσότερη λεπτομέρεια με το OnePlus λόγω megapixel.

Κατά τα άλλα αν αξίζει να αλλάξεις κινητό ή όχι; Αν έχεις το μικρόβιο αξίζει,αν όχι με τίποτα. Δεν θα πεις αυτό το wow που ίσως είπες μόλις είδες και έπιασες το note. Επίσης σε βίντεο που είδα φουλ ανάλυση το note έχει αρκετή διαφορά σε εικόνα, σε σημείο που μένεις άφωνος με τα χρώματα και την καθαρότητα της. Σε καθημερινή χρήση δεν θα δεις διαφορά στην οθόνη γενικά.

 

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ και τους δύο για τον χρόνο σας και την βοήθεια σας. Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω κάποιο παράπονο αλλά δυστυχώς ή ευτυχώς έχω το μικρόβιο το 3μηνου - 4μηνου για αλλαγή συσκευής έτσι για την δοκιμή. Θα το σκεφτώ και θα περιμένω λίγο να το πάρει κανένας φίλος να το δω και live γιατί προς το παρόν ότι διαβάζω και ό,τι βλέπω στο YouTube είναι η εμπειρία μου από την συσκευή.

 

Στάλθηκε από το Samsung Galaxy Note 8

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ωχ συγνώμη ρε συ , μόνο τα καλά λέμε εδώ ξέχασα . Ελα πάμε όλοι μαζί με το 3 με το 2 με το 1 το oneplus 6 είναι το καλύτερο κινητό όλων των εποχών και αλήθεια δεν θα το ξανά κάνω , όταν είναι να πάρω κινητό θα ρωτάω μόνο εσένα

 

ΥΓ (προς σοβαρούς ανθρώπους ) .Τα ακουστικά ακόμα coming soon λένε , έχουμε ιδέα ποτέ θα βγουν; γιατί λέω να τα παραγγείλω μαζί .

Επίσης για όποιον έχει carbon bumper , τι λέει από διαστάσεις ;

5 Ιουνίου νομίζω για τα ακουστικά . Σκέφτομαι να τα πάρω και εγώ.

Την carbon bumber εχω φίλε είναι καλύτερη επιλογή πιστεύω γιατί σου καλύπτει όλο το κινητο και μια χαρά από διαστάσεις λεπτή.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

5 Ιουνίου νομίζω για τα ακουστικά . Σκέφτομαι να τα πάρω και εγώ.

Την carbon bumber εχω φίλε είναι καλύτερη επιλογή πιστεύω γιατί σου καλύπτει όλο το κινητο και μια χαρά από διαστάσεις λεπτή.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

2 Ιουνίου.. θα τα τσιμπήσω κ γω μαλλον

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα και εγώ παραγγελιά αφού είμαι απόλυτα ευχαριστημενος από το 3Τ

Στο Track Now όταν το πατάω μου βγάζει UPS

Σε κανέναν άλλον γιατί βλέπω ότι λέτε για DHL

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μην το αγοράσετε το κινητό είναι μάπα.

Μην ακούτε τι λένε εδω μέσα το oneplus 6 είναι μια αποτυχία :lol:

 

Κανείς δεν είπε ότι είναι μάπα, απλά έχει έλειψεις σε σχέση με άλλες ναυαρχίδας, αλλά στην τιμή του είναι από τις καλύτερες προτάσεις στο σύνολο... Και πραγματικά πολλά fanboys έχει αυτό το topic... Όσα :lol: και να βάλεις, δυστυχώς δεν είσαι αντικειμενικός....

Link to comment
Share on other sites

Άλλη μια ερώτηση , επειδή ακουστικά θα πάρω και για έναν φίλο που δεν έχει OP για ταχεία φόρτιση θα χρειαστώ και έξτρα φορτιστή ή περιλαμβάνεται στο πακέτο ;
Link to comment
Share on other sites

Άλλη μια ερώτηση , επειδή ακουστικά θα πάρω και για έναν φίλο που δεν έχει OP για ταχεία φόρτιση θα χρειαστώ και έξτρα φορτιστή ή περιλαμβάνεται στο πακέτο ;

 

Περιλαμβάνεται

Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

Κανείς δεν είπε ότι είναι μάπα, απλά έχει έλειψεις σε σχέση με άλλες ναυαρχίδας, αλλά στην τιμή του είναι από τις καλύτερες προτάσεις στο σύνολο... Και πραγματικά πολλά fanboys έχει αυτό το topic... Όσα :lol: και να βάλεις, δυστυχώς δεν είσαι αντικειμενικός....

Εγώ δεν είμαι αντικειμενικός? Να δω τι άλλο θα διαβάσω σήμερα.

Χθες και προχθές ασχολουμασταν με την κάμερα και το πόσο κακή ειναι. Σήμερα πάμε να πιαστουμε με το Face unlock που στο κάτω κάτω κανένας δεν είπε οτι είναι ασφαλές.Το τοπικ δεν έχει fanboys αλλά μαζεύει fanboys (άλλων εταιριών). Δεν το συνεχίζω τα παιδιά πιο πίσω asdfaster και gesvts πιστεύω τα είπαν όλα.

Link to comment
Share on other sites

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

https://www.phonearena.com/reviews/OnePlus-6-vs-Samsung-Galaxy-S9_id4527

 

εδώ πάντως στα δικά μου μάτια οι φωτογραφίες του op6 σε χαμηλό φωτισμό στις περισσότερες περιπτώσεις μου φαινονται ανωτερες απο αυτες του s9

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα κάποιο mod για ρύθμιση του notch ανά app.θελω δλδ να διαλέγω σε ποιο app θα έχω notch και σε ποιο όχι. Η ρύθμιση που έχει το τηλέφωνο δεν μου αρκει

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Περιλαμβάνεται

 

Νομίζω πως όχι.. μόνο καλώδιο έχει μέσα....!!

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 6

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...