Jump to content

Huawei P20 Pro


a40ntistos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι εννοείς? Γράφει μόνο την μια μεριά? Πάτησες αναπαραγωγή? Please δώσε απάντηση γιατί από αυτό εξαρτάται αν θα το αγοράσω ή όχι. Thanks
Η αναπαραγωγή προχωρά κανονικά, αλλά δεν ακούγεται τίποτα. Δεν ξέρω τι μπορεί να φταίει.

 

 

Nikos P20 Pro

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Διάβασα κάπου ότι σε 8.x oreo δεν θα γίνετε ηχογράφηση.

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το τσέκαρα. Γράφει κανονικά και ακούς και τον συνομιλητή σου σούπερ. Νικόλα κάτι έχεις κάνει λάθος μάλλον.

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το τσέκαρα. Γράφει κανονικά και ακούς και τον συνομιλητή σου σούπερ. Νικόλα κάτι έχεις κάνει λάθος μάλλον.

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Οκ και εδώ. Με μια επανεκκίνηση έστρωσε και εδώ.

 

Nikos P20 Pro

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Άσχετο, δεν είχα ποτέ huawei και μου αρέσει πολύ αυτό το κινητό... ειναι τόσο κακό το ui σε σχέση με του s7 edge που έχω τώρα?

Όταν έρχεται μήνυμα στο messenger ανάβει η οθόνη?

Link to comment
Share on other sites

Έφτιαξα ένα unboxing για να πάρετε μια ιδέα.

 

Βαγγέλη επιβεβαιώνω ότι εχει οθόνη με ανομοιομορφία. Πιστεύω ότι αρκετοί δεν θα το καταλάβουν αλλά ναι υπάρχει.

 

Πέρα από αυτό βλεπω μια πολύ καλη υλοποίηση σε κάμερα, δαχτυλίκο, ξεκλείδωμα με πρόσωπο.

 

Τα υπόλοιπα με τον καιρό.

 

Εξακολουθω να λέω ότι η συσκευή θα πάει απάτη αν δεν γίνει καμιά σοβαρή προσφορά.

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

Έφτιαξα ένα unboxing για να πάρετε μια ιδέα.

 

Βαγγέλη επιβεβαιώνω ότι εχει οθόνη με ανομοιομορφία. Πιστεύω ότι αρκετοί δεν θα το καταλάβουν αλλά ναι υπάρχει.

 

Πέρα από αυτό βλεπω μια πολύ καλη υλοποίηση σε κάμερα, δαχτυλίκο, ξεκλείδωμα με πρόσωπο.

 

Τα υπόλοιπα με τον καιρό.

 

Εξακολουθω να λέω ότι η συσκευή θα πάει απάτη αν δεν γίνει καμιά σοβαρή προσφορά.

 

Ωραίος Γιώργο.

Επειδή εσύ ξέρεις καλά σε τι αναφέρομαι, δεν πλησιάζω μόνο και μόνο για αυτό το λόγο.

Εννοείται πως δεν θα πουλήσει τίποτα μέχρι να γίνει κάποια προωθητική ενέργεια...

Link to comment
Share on other sites

Έφτιαξα ένα unboxing για να πάρετε μια ιδέα.

 

Βαγγέλη επιβεβαιώνω ότι εχει οθόνη με ανομοιομορφία. Πιστεύω ότι αρκετοί δεν θα το καταλάβουν αλλά ναι υπάρχει.

 

Πέρα από αυτό βλεπω μια πολύ καλη υλοποίηση σε κάμερα, δαχτυλίκο, ξεκλείδωμα με πρόσωπο.

 

Τα υπόλοιπα με τον καιρό.

 

Εξακολουθω να λέω ότι η συσκευή θα πάει απάτη αν δεν γίνει καμιά σοβαρή προσφορά.

Καλημέρα, όταν λες ανομοιόμορφια;;
Link to comment
Share on other sites

Αληθεια τωρα ,αυτο το φοβερο κινεζικο των 900ε δεν παιρνει καρτα sd και εχει bt 4? Δεν μπορω να καταλαβω γιατι αντιγραφουν ρις ******** της apple
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, όταν λες ανομοιόμορφια;;

 

 

Διαφορετικη θερμοκρασια λευκου ή/και uneven uniformity brightness σε μερος της οθονης.

Το 99,9% δεν θα καταλαβει τιποτα, αλλα για καποιους αρρωστους λεπτολογους, κανει τη διαφορα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν παίρνει καρτα SD???

 

Οχι δεν εχει.Μονο στο p20 lite.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αληθεια τωρα ,αυτο το φοβερο κινεζικο των 900ε δεν παιρνει καρτα sd και εχει bt 4? Δεν μπορω να καταλαβω γιατι αντιγραφουν ρις ******** της apple

Δεν νομιζω να παιζει ρολο η apple . Απλα δεν εβαλαν ουτε υποδοχη sd , ουτε για ακουστικα (εχει ανταπτορα), ουτε bluetooth 5.0:!:

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

Ωραίος Γιώργο.

Επειδή εσύ ξέρεις καλά σε τι αναφέρομαι, δεν πλησιάζω μόνο και μόνο για αυτό το λόγο.

Εννοείται πως δεν θα πουλήσει τίποτα μέχρι να γίνει κάποια προωθητική ενέργεια...

Ήδη το πλαίσιο σε φίλο του έκανε δώρο επιταγή 200€ μείον το ΦΠΑ του βγήκε 522€..... Νομίζω ότι είναι σούπερ.....
Link to comment
Share on other sites

Ένα θέμα που με ανησυχεί είναι με το bt (Bose wireless) και την αναπαραγωγή μουσικής. Σχεδόν δεν ακούγεται καθόλου. Με την ομιλία όλα σούπερ, αλλά όταν θέλω να ακούσω μουσική σχεδόν δεν ακούγεται τίποτα.

d255a1274868cc8f1db54c3a0ebab8e3.jpg

 

 

Νίκος OnePlus 5t

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Και την 256 sd που εχω τι να την κανω ? Στο A8 2018 η το S9 plus που εxω συνολο μαζι εσωτερικη - εξωτερικη εχω περιπου 300GB. Δεν μπορω να πεσω τωρα στα 100GB . Τελος παντων κακως δεν εχει υποδοχη . Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

Με 128 gb στάνταρ εσωτερικό χώρο δεν πιστεύω πως τίθεται θέμα έλλειψης χώρου.

Στο 95% των χρηστων ναι σιγουρα ομως οταν ζητας για τον κινεζο 900 ε βαλε και μερικα βασικα ,νομιζω παραδοθηκε πολυ σημασια σε αυτην την εταιρεία και την ειδε ασχημα

Link to comment
Share on other sites

Πήγα σήμερα στο πλαίσιο και η καρδιά ♥ μου ήρθε στη θέση της. Έχω το mate 10 pro και τα έβαλα δίπλα δίπλα με το p 20 pro. Τρία πράγματα που παρατήρησα με έκαναν να ερωτευτώ πιο πολύ το Mate 10 pro. 1)αυτό το home button με ξενέρωσε απίστευτα. Τόσα χρόνια στη Samsung το σκυλοβαρεθηκα, ξανά πάλι ήμαρτον. 2)το mate είναι πιο φαρδύ και σου δίνει καλύτερη οπτική αίσθηση. 3)αυτό το notch τι χρειαζόταν δεν το καταλαβαίνω. Όταν έχεις το mate 10 pro περιμένεις να κάνεις wow με το καινούργιο αλλά δεν!!! Εδώ έφυγα παρεξηγημένος και στραβομιλησα και στον security στην πόρτα. Για μένα έπρεπε να πάρουν το Mate και να κάνουν τα εξής. 1)Να βάλουν υποδοχή για ακουστικά κανονική 2)θηρα υποδοχής για επέκταση αποθηκευτικου χώρου) 3)ασύρματη φόρτιση 4)fingering button πίσω όπως το mate 5)τριπλη κάμερα σε ένα σετ και όχι 2 και ο ψωριαρης χώρια. 6)αντε και το notch έτσι για το καινούργιο του πράγματος.7) μπαταρία 4500 και όχι πάλι 4000.Τοτε ναι θα έκανα wow.
Link to comment
Share on other sites

Αν δεις τις φώτο πάντως που βγάζει ειδικά με το zoom θα πεις wow! Όχι ότι το mate έχει να ζηλέψει, αλλά με το p20 pro φαίνεται να πήγε τη φωτογραφία ένα βήμα παραπέρα η Huawei.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος απο χθες του μαύρου..

κριτηρια αγοράς το fingerprint μπροστά για να το δουλεώ με gestures και να μην βλέπω τα soft android buttons στο κάτω μέρος της οθόνης,

η ικανοποιητική μπαταρία (5100 είχα στο Lenovo P2)

και κυρίως η κάμερα γιατί τραβάω συνέχεια φωτό :-)

 

Θετική εκπληξη η θήκη μέσα, εκπληκτικό και το τηλέφωνο προς το παρόν.

 

Μόνο μου παράπονο οτι στο twin apps έχει πολύ λίγες εφαρμογές και όχι όλες όπως είχα στο Lenovo P2. Η λύση είναι να φτιαξω private space που δεν με ενθουσιάζει και ιδιαίτερα... δοκίμασα και κάποια tweak μέσω adb αλλά σε αυτή την έκδοση EMUI δεν δουλεύουν..

Να δώ σήμερα μπαταρία, αμα με βγάζει μια μέρα θα είμαι σουπερ ευχαριστημένος.

Link to comment
Share on other sites

Διαφορετικη θερμοκρασια λευκου ή/και uneven uniformity brightness σε μερος της οθονης.

Το 99,9% δεν θα καταλαβει τιποτα, αλλα για καποιους αρρωστους λεπτολογους, κανει τη διαφορα.

Το ψάχνω απο το πρωί με πρόγραμμα για την οθόνη που αλλάζει χρώματα, είδα βίντεο το έδειξα σε πόσους στην δουλειά κανεννας δεν παρατηρεί τίποτα.
Link to comment
Share on other sites

Το ψάχνω απο το πρωί με πρόγραμμα για την οθόνη που αλλάζει χρώματα, είδα βίντεο το έδειξα σε πόσους στην δουλειά κανεννας δεν παρατηρεί τίποτα.
Τα ίδια κι εγώ..

Δεν μπορώ να παρατηρήσω κάτι.

 

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P20 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...