Jump to content

Huawei P20 Pro


a40ntistos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αργότερα θα έχει πέσει κι η τιμη μεταπώλησης του s9+ σου, οπότε όλα σχετικά είναι ;)

Εγώ θα το δοκιμάσω με αυτή την προσφορά

 

Βουρ Βαγγέλη.... Εγώ το πήρα σφραγισμένο από φίλο που δούλευει κοτσοβολο.... Αυτός το πήρε promo από την Huawei 533€ και εγώ έδωσα αλλά 170 plus.... Σφραγισμένο μαύρο...

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

779 στο ταμειο το P20 pro και 100 ευρω δωροεπιταγη.

Εχει ερθει ενημερωτικο newsletter, παλι με "limited" παραληπτες, οποτε παρε τηλ στην εξυπηρετηση πελατων και διεκδικησε κι εσυ το σχετικο email, με τον αντιστοιχο κωδικο.

 

Δεν το λεω αυτο μονο για μενα απλα επειδη ξερω οτι οι περισσοτερες αλυσιδες ειναι για σφαλιαρες με τις ''κρυφες''εκπτωσεις(αναφερθηκε και πιο πισω για το Πλαισιο),το καλυτερο θα ηταν να λεμε για προσφορες κυριως οταν ειναι επισημες χωρις κρυφα newsletters,κουπονια κλπ

 

Οπως βλεπεις και ο παραπανω συμφορουμιτης που το αγορασε το κινητο τι θα παει να πει τωρα στο Πλαισιο.

Οτι του εγραψαν καποιοι σε ενα forum οτι δινετε εκπτωσει λογω κρυφου newsletter?

Link to comment
Share on other sites

Δεν το λεω αυτο μονο για μενα απλα επειδη ξερω οτι οι περισσοτερες αλυσιδες ειναι για σφαλιαρες με τις ''κρυφες''εκπτωσεις(αναφερθηκε και πιο πισω για το Πλαισιο),το καλυτερο θα ηταν να λεμε για προσφορες κυριως οταν ειναι επισημες χωρις κρυφα newsletters,κουπονια κλπ

 

Οπως βλεπεις και ο παραπανω συμφορουμιτης που το αγορασε το κινητο τι θα παει να πει τωρα στο Πλαισιο.

Οτι του εγραψαν καποιοι σε ενα forum οτι δινετε εκπτωσει λογω κρυφου newsletter?

 

Αυτό δεν είναι καθόλου κρυφό.

Αν πας σε οποιαδήποτε αλυσίδα σήμερα θα το πάρεις 779 και 100 επιταγή...

Link to comment
Share on other sites

Αργότερα θα έχει πέσει κι η τιμη μεταπώλησης του s9+ σου, οπότε όλα σχετικά είναι ;)

Εγώ θα το δοκιμάσω με αυτή την προσφορά

Σωστά μιλάς Βαγγέλη αλλά αυτή τη στιγμή δεν δίνω σε καμία περίπτωση το s9 είναι ότι ποιο πλήρες (ακόμη και στην μπαταρία που μου βγάζει μέρα έστω και λίγο οριακά) έχει περάσει από τα χέρια μου. Σκεφτόμουν να το πάρω να το δουλέψω κάνα 2 βδομάδες και να το "στείλω" αλλά δεν ξέρω πόσο θα μου στοιχήσει όλο αυτό και αυτό με κρατάει πίσω. Είμαι σε δίλημμα. Όταν παραλάβεις περιμένουμε εντυπώσεις και συγκριτικό με s9.

 

Send from my Galaxy S9+

Λάζαρος..

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Πλέον σε όλες τις αλυσίδες (plaisio, mediamarkt, public) δίνουν 200€ εκτός Κοτσωβολου προς το παρόν.

Σε κάποιες θέλουν λίγο πίεση αλλά τελικά την δίνουν.

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

Ενημερωτικά έκλεισα την 1η φόρτιση με 34 ώρες λειτουργίας αρκετό σκάλισμα - στήσιμο με 90% wifi & 10% 4g, 1 ώρα τηλεφωνικές κλήσεις, καμία 50αρια φωτογραφίες, ανοιχτοί όλοι οι συγχρονισμόι εκτός των backup, ανοιχτά συνεχώς Facebook, messanger, Twitter, Viber, Instagram με αρκετή λειτουργία το κάθε ένα, στήσιμο και τσεκάρισμα του kodi, igo GPS, sygic τελικά έκλεισε η συσκευή με 7 ώρες και 56 λεπτά οθόνη....

1η φόρτιση και η αυτονομία είναι πολύ πιο πάνω τουλάχιστον από το S9+ που με αντίστοιχη χρήση μετά από 20 φορτίσεις έβγαζα maximum 4,5 ώρες οθόνη... Περιμένω να δω πως θα εξελιχθεί στις επόμενες φορτίσεις και μετά θα ανεβάσω στατιστικά και αντίστοιχα συγκριτικά με S9+

 

Το θέμα "φωτογραφία" βρίσκεται σε άλλο επίπεδο δεν έχω ξαναδεί κάτι παρόμοιο στους περισσότερους τομείς... 3Χ,5Χ ζουμ εξωπραγματικο, night mode χωρίς τρίποδο, εντάξει εδώ οι βραδυνές είναι μίλια μπροστά από τον ανταγωνισμό και γενικά η κάμερα με άφησε με ανοιχτό το στόμα χωρίς να είμαι και κανένας ιδικός.

Το πρόγραμμα μετάφρασης απλά εκπληκτικό.

Η ένδειξη υπολοίπου μπαταρίας του hands free Bluetooth ήταν κάτι που δεν το είχα ξαναδεί... Πολύ χρήσιμο έξτραδακι

Το notch προσωπικά εμένα μου αρέσει πολύ και θα το ήθελα να υπάρχει σε όλες τις εφαρμογές

Ήχος πολύ καλός και καθαρός αλλά όχι σαν του S9+

Ποιότητα λήψης σήματος κορυφαίο όπως και ακουστικό - GPS... Wifi πολύ καλό, σταθερό εφάμιλλο του s9+

Ποιότητα κατασκευής και κράτημα στο χέρι θεωρώ ότι είναι στα επίπεδα του S9+

Δακτύλικο αποτύπωμα στα γνωστά επίπεδα της Huawei δηλαδή καλύτερο, σωστότερο και ταχύτερο απλά δεν υπάρχει

Navigation gestures στο πλήκτρο μπροστά ότι ακριβώς επιθυμούσα, το είχα συνηθίσει από το Mate 10.

 

Γενικός μια πολύ καλή υλοποίηση από την Huawei, μπράβο της που ανεβάζει τον ανταγωνισμό ώστε αύριο να περιμένουμε καλύτερες και πιο καινοτόμες συσκευές

Edited by tsiglas
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Τελικα δεν αντεξα και τσιμπησα κι εγω τη συσκευη!

 

Πρωτες πολυ γρηγορες εντυπωσεις:

Απιστευτης εκτασης huawei bloatware το οποιο μαλιστα δεν αφαιρειται εντελως

Επιτελους επιπεδου flahship οθονη, καμια σχεση με την μετρια του mate 10 pro

Ποιοτικοτατα ηχεια, επιπεδου iPhone X και S9+ (πολυ καλυτερα απο mate 10 pro)

Καλο ρολλαρισμα και αψογο multitasking

Πανεμορφο στον twilight χρωματισμο

Πολλα υποσχομενη μπαταρια

Τελικα το δακτυλικο μπροστα παραμενει η καλυτερη λυση μεχρι να ερθει το ενσωματωμενο μεσα σε οθονη

Καμερα θα εχω εντυπωσεις τις επομενες μερες

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Η ένδειξη υπολοίπου μπαταρίας του hands free Bluetooth ήταν κάτι που δεν το είχα ξαναδεί... Πολύ χρήσιμο έξτραδακι

Είναι μια λειτουργία που προστέθηκε απο Google σε stock Android 8.1.

Θετικό οτι την ενσωμάτωσε η Huawei οπως υπάρχει σε OnePlus εξίσου με 8.1

Σε αντίθεση με την τραγική Sammy που απουσιάζει εντελώς τετοιο feature που ακομα το ios εχει και οι μπετοβλακες κορεατες όχι.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Τελικα δεν αντεξα και τσιμπησα κι εγω τη συσκευη!

 

Πρωτες πολυ γρηγορες εντυπωσεις:

Απιστευτης εκτασης huawei bloatware το οποιο μαλιστα δεν αφαιρειται εντελως

Επιτελους επιπεδου flahship οθονη, καμια σχεση με την μετρια του mate 10 pro

Ποιοτικοτατα ηχεια, επιπεδου iPhone X και S9+ (πολυ καλυτερα απο mate 10 pro)

Καλο ρολλαρισμα και αψογο multitasking

Πανεμορφο στον twilight χρωματισμο

Πολλα υποσχομενη μπαταρια

Τελικα το δακτυλικο μπροστα παραμενει η καλυτερη λυση μεχρι να ερθει το ενσωματωμενο μεσα σε οθονη

Καμερα θα εχω εντυπωσεις τις επομενες μερες

 

Σύμφωνο με όλα τα παραπάνω 100%

Το πήρα και εγώ επιτέλους

Φοβερή συσκευή

Edited by john74
Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνο με όλα τα παραπάνω 100%

Το πήρα και εγώ επιτέλους

Φοβερή συσκευή

 

Με γεια φιλε Γιαννη!

Ειναι εξαιρετικο, εχει καποιες παραξενιες βεβαια (π.χ. δεν μπορεις να αλλαξεις ηχο ειδοποιησης στο viber εκτος κι αν δεν εχω βρει εγω τον τροπο).

Περιμενα περισοτερη δουλεια στην AOD, αλλα παραμενει εντελως basic...

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Με γεια φιλε Γιαννη!

Ειναι εξαιρετικο, εχει καποιες παραξενιες βεβαια (π.χ. δεν μπορεις να αλλαξεις ηχο ειδοποιησης στο viber εκτος κι αν δεν εχω βρει εγω τον τροπο).

Περιμενα περισοτερη δουλεια στην AOD, αλλα παραμενει εντελως basic...

Να συμπληρώσω και την έλλειψη ασύρματης φόρτισης που για ακόμη μια φορά για ανεξήγητο λόγο δεν την έβαλε.

Παρεμπιπτόντως καλορίζικο σε όλους.

 

Send from my Galaxy S9+

Λάζαρος..

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Είναι μια λειτουργία που προστέθηκε απο Google σε stock Android 8.1.

Θετικό οτι την ενσωμάτωσε η Huawei οπως υπάρχει σε OnePlus εξίσου με 8.1

Σε αντίθεση με την τραγική Sammy που απουσιάζει εντελώς τετοιο feature που ακομα το ios εχει και οι μπετοβλακες κορεατες όχι.

 

Μήπως παίζουν ρόλο και τα Bluetooth ακουστικά ?

Εχω ενα Νοκια παλιότερο Bluetooth (Stereo): BH-604, που δεν βγάζει ένδειξη μπαταρίας ούτε σε Nougat ούτε σε Oreo, ενώ ενα πιο καινούργιο Bluetooth : Optoma NuForce Be6i, βγάζει ένδειξη μπαταρίας και στο Nougat και στο Oreo.

(Συσκευή Nougat εχω το Lenovo P2 σε έκδοση 7.0 και Oreo το Huawei P20 pro)

 

Με γεια φιλε Γιαννη!

Ειναι εξαιρετικο, εχει καποιες παραξενιες βεβαια (π.χ. δεν μπορεις να αλλαξεις ηχο ειδοποιησης στο viber εκτος κι αν δεν εχω βρει εγω τον τροπο).

Περιμενα περισοτερη δουλεια στην AOD, αλλα παραμενει εντελως basic...

 

Έλλειψη και ξεχωριστής ρύθμισης στην ένταση των ειδοποιήσεων.. πάει μονο παρέα με την ένταση ήχου κλήσης.

Edited by qosmio
Link to comment
Share on other sites

Με γεια φιλε Γιαννη!

Ειναι εξαιρετικο, εχει καποιες παραξενιες βεβαια (π.χ. δεν μπορεις να αλλαξεις ηχο ειδοποιησης στο viber εκτος κι αν δεν εχω βρει εγω τον τροπο).

Περιμενα περισοτερη δουλεια στην AOD, αλλα παραμενει εντελως basic...

 

Ευχαριστώ πολύ επίσης και σε εσένα

User interface ok με Nova Launcher το μαζεύω άρα κανένα πρόβλημα εκεί

Viber με ήχο κλήση δεν το αλλάζω εγώ σε κανένα κινητό πάντα μαμά το αφήνω

Γενικά είναι μια συσκευή που αξίζει έως και 600 ευρώ

Κάνει τα πάντα

Wireless charging μου είναι αδιάφορο επίσης

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

1) Το θέμα "φωτογραφία" βρίσκεται σε άλλο επίπεδο δεν έχω ξαναδεί κάτι παρόμοιο στους περισσότερους τομείς... 3Χ,5Χ ζουμ εξωπραγματικο, night mode χωρίς τρίποδο, εντάξει εδώ οι βραδυνές είναι μίλια μπροστά από τον ανταγωνισμό και γενικά η κάμερα με άφησε με ανοιχτό το στόμα χωρίς να είμαι και κανένας ιδικός.

 

2) Ήχος πολύ καλός και καθαρός αλλά όχι σαν του S9+

 

3) Ποιότητα κατασκευής και κράτημα στο χέρι θεωρώ ότι είναι στα επίπεδα του S9+

 

4) Δακτύλικο αποτύπωμα στα γνωστά επίπεδα της Huawei δηλαδή καλύτερο, σωστότερο και ταχύτερο απλά δεν υπάρχει

Navigation gestures στο πλήκτρο μπροστά ότι ακριβώς επιθυμούσα, το είχα συνηθίσει από το Mate 10.

 

Γενικός μια πολύ καλή υλοποίηση από την Huawei, μπράβο της που ανεβάζει τον ανταγωνισμό ώστε αύριο να περιμένουμε καλύτερες και πιο καινοτόμες συσκευές

 

Τα είχα γράψει στις προηγούμενες σελίδες. Γιατί κάποιοι τόσο εδώ αλλά κυρίως στο παραδίπλα νήμα (του S9+), αναρωτιούνται ΤΙ καλύτερο έχει το P20 Pro από το S9 plus.

 

Είχα γράψει ότι έχει συγκλονιστικές κάμερες. Η διαφορά είναι σε "ειδικές" συνθήκες όπως λες και εσύ.

 

Ο ήχος είναι σαφώς ανώτερος του Mate 10 pro. Δεν έχει να πούμε κάτι παραπάνω. Του S9 plus είναι καλύτερα τα ηχεία και πιο δυνατά.

 

Στο 3) η ποιότητα κατασκευής του Huawei είναι ένα κλικ καλύτερη από αυτή των Samsung κατά τη γνώμη μου. Και επίσης να τονίσουμε και τις επιλογές της υλοποίησης. Δηλαδή ότι σαν την επίπεδη οθόνη, ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ. Εντάξει, οι edge οθόνες ήταν ένα ωραίο feature ειδικά στην τέλεια υλοποίησή του στο S7 Edge που είχα, αλλά πλέον με 18:9 αναλογία, δεν έχουν το ίδιο κράτημα με φλατ κατασκευές. Εμένα το κόψιμο στις άκρες πλέον με ενοχλεί. Ενώ τα P20 Pro & iPhoneX που έχουν μπομπέ περίβλημα, είναι εξαιρετικά.

 

 

4) Για το δαχτυλικό είχα γράψει ότι τελικά ΔΕΝ ΠΕΘΑΝΕ. Μπράβο στη Huawei. Τίποτα σαν αυτό. Ή βγάλτε υλοποίηση λειτουργικού επιπέδου iOS στο iPhoneΧ ή αφήστε το πλήκτρο εμπρός. Πραγματικά ένας από τους λόγους που πήρα το P20 Pro, ο δεύτερος βασικά μετά τις κάμερες, ήταν το touchpad εμπρός.

 

 

Μπράβο στη Huawei για τις απανωτές συσκευάρες που βγάζει. Προσωπικά δεν έχει ξαναγίνει να πάω σε 2η σερί συσκευή ίδιου κατασκευαστή και να μην είναι μάρκας Samsung...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.... Ευτυχής κάτοχος εδώ και μερικές μέρες και εγώ.... Η μετάβαση έγινε από το πιστό πλην γερασμένο πλέον LG g4. Παρόλο που στα χαρτιά έχει έλλειψης σε σχέση με τον ανταγωνισμό σε κάποιους τομείς στην καθημερινή χρήση είναι απροβληματιστο... Επίσης είναι πολύ όμορφο (το έχω πάρει σε midnight Blue).

Η κάμερα είναι σε άλλο επίπεδο και πρώτη φορά, μιας και ασχολούμαι χρόνια με τη φωτογραφία και έχω στην κατοχή μου καλές μηχανές, μπορώ να συγκρίνω καλή φωτογραφική με κινητο ακόμα και σε δύσκολες συνθήκες....

Γιάννης Χανιά....
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους τους κατοχους του κινητου, σας νεος κατοχος σε λιγες μερες και εγω (δεν αντεξα με την προσφορα των 100+100 ευρω μειον), τι προτεινεται απο θεμα θηκης για το κινητο? Προτασεις εννοεται και απο εξωτερικο γιατι απο εδω Ελλαδισταν μαλλον θα μας γδαρουν πιστευω...
Link to comment
Share on other sites

Κατοχος απο χθες το απογευμα και του P20 PRO..... και πλεον P20 PRO και ΜΑΤΕ 10 PRΟ ετοιμα για συγκριση στα χερια μου.

Ειπα να κανω ενα τεστ τα δυο κινητα σε πολυ δυσκολες συνθηκες φωτισμου να δω εαν υπαρχουν σημαντικες διαφορες !

 

Οσο πεφτει λοιπον το σκοταδι το P20 PRO αρχειζει και δειχνει τα δοντια του. Σε συνθηκες ημερας με καλο φωτισμο ασημαντες οι διαφορες μεταξυ των δυο, το βραδυ ομως....... το P20 PRO παιζει μπαλα μονο του !!!!!!

 

http://i67.tinypic.com/xpo47d.jpg

 

http://i65.tinypic.com/14sfodf.jpg

 

http://i63.tinypic.com/5efqdd.jpg

 

http://i64.tinypic.com/210knj7.jpg

HTC HD2 --> HTC ONE --> LG G2 --> SONY XPERIA L --> LG G2 --> Note 4 Snapdragon 805 --> SONY XPERIA M --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM BLACK 32GB --> NOKIA 220 --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM GOLD 32GB --> LG G5 32GB GOLD --> NOKIA 220 --> HUAWEI MATE 9 4/64GB MHA-L09 GRAY --> HUAWEI MATE 10 PRO 6/128GB BLA-L29 GRAY --> MATE 40 PRO 8/256GB NOH-NX9 BLACK
Link to comment
Share on other sites

Μήπως παίζουν ρόλο και τα Bluetooth ακουστικά ?

Εχω ενα Νοκια παλιότερο Bluetooth (Stereo): BH-604, που δεν βγάζει ένδειξη μπαταρίας ούτε σε Nougat ούτε σε Oreo, ενώ ενα πιο καινούργιο Bluetooth : Optoma NuForce Be6i, βγάζει ένδειξη μπαταρίας και στο Nougat και στο Oreo.

(Συσκευή Nougat εχω το Lenovo P2 σε έκδοση 7.0 και Oreo το Huawei P20 pro)

 

Έλλειψη και ξεχωριστής ρύθμισης στην ένταση των ειδοποιήσεων.. πάει μονο παρέα με την ένταση ήχου κλήσης.

Σταθμη μπαταριας μπηκε σε stock android με 8

Με 8.1 προστεθηκε και ποσοστο εξισου.

Καποιοι OEM ειχαν βαλει και απο 7./7.1 οπως Huawei και Oneplus στα δικα τους.

Σε Samsung δεν εχει καθολου.

 

Κοιτα αν εχεις απο την εποχη του Νωε ακουστικο λογικο να μην βγαζει σταθμη και ποσοστο μπαταριας.

 

Σε εμενα με sbh20/80/tone platinium 1100/zolo liberty+ και wi-1000x βγαζει με 8.1 και μπαρα και ποσοστο.

Με 8 εβγαζε μονο μπαρα.

 

Εννοείται ο μη διαχωρισμός ήχων είναι έλλειψη.

Επίσης η πολύ φτωχή υλοποίηση AOD.

Η ελλειψη off screen και on screen gestures οπως και gesture navigation με αφη στην οθονη.

Να βαλω και το αναχρονιστικο,παλιομοδιτικο και ξεπερασμενο αισθητικα UI να δεσει το γλυκο.

Εξισου τερμα αναρχια στην δομηση του μενου,χανεσαι μεσα χωρις λογο και αιτια.

 

Και βέβαια στα μείον η ελλειψη 3.5 θυρας και ασύρματη φόρτιση(εβαλε που εβαλε γυαλί επρεπε να βαλει υποστήριξη σε ασύρματη φόρτιση) οπως και μη υποστήριξη Bluetooth 5.0.

 

Μισες δουλειες απο Huawei κλασικα.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια.Ενδιαφερομαι να το αγορασω .Ειχα s7 edge ,s8 ,s8 plus Και τωρα εχω ενα xiaomi Mi note 3.Με ενδιαφερει το κινητο να μην κολλαει πουθενα,η μπαταρια, με ενδιαφερει να εχει δυνατη ανοιχτη ακροσαση αλλα και ακουστικο να ακουω καλα και καθαρα τον αλλο.

 

Τα εχει αυτα;

 

Υ.Γ. Επισης η προσφορα που ακουω απο πλαισιο 100 + 100 ευρω τι ακριβως ειναι ; ισχυει ακομη;

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια.Ενδιαφερομαι να το αγορασω .Ειχα s7 edge ,s8 ,s8 plus Και τωρα εχω ενα xiaomi Mi note 3.Με ενδιαφερει το κινητο να μην κολλαει πουθενα,η μπαταρια, με ενδιαφερει να εχει δυνατη ανοιχτη ακροσαση αλλα και ακουστικο να ακουω καλα και καθαρα τον αλλο.

 

Τα εχει αυτα;

 

Υ.Γ. Επισης η προσφορα που ακουω απο πλαισιο 100 + 100 ευρω τι ακριβως ειναι ; ισχυει ακομη;

 

Τα εχει ολα φιλε μου.... Εκτελει το κινητο απλα.

HTC HD2 --> HTC ONE --> LG G2 --> SONY XPERIA L --> LG G2 --> Note 4 Snapdragon 805 --> SONY XPERIA M --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM BLACK 32GB --> NOKIA 220 --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM GOLD 32GB --> LG G5 32GB GOLD --> NOKIA 220 --> HUAWEI MATE 9 4/64GB MHA-L09 GRAY --> HUAWEI MATE 10 PRO 6/128GB BLA-L29 GRAY --> MATE 40 PRO 8/256GB NOH-NX9 BLACK
Link to comment
Share on other sites

Πλέον σε όλες τις αλυσίδες (plaisio, mediamarkt, public) δίνουν 200€ εκτός Κοτσωβολου προς το παρόν.

Σε κάποιες θέλουν λίγο πίεση αλλά τελικά την δίνουν.

 

Ισχυει αυτο,βεβαια το ''λιγο πιεση''το αφηνω ασχολιαστο οπως και το γεγονος οτι δεν αναφερεται πουθενα στο site τους.Αρα καλη τυχη :)

Edited by Fulgore1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.... Ευτυχής κάτοχος εδώ και μερικές μέρες και εγώ.... Η μετάβαση έγινε από το πιστό πλην γερασμένο πλέον LG g4. Παρόλο που στα χαρτιά έχει έλλειψης σε σχέση με τον ανταγωνισμό σε κάποιους τομείς στην καθημερινή χρήση είναι απροβληματιστο... Επίσης είναι πολύ όμορφο (το έχω πάρει σε midnight Blue).

Η κάμερα είναι σε άλλο επίπεδο και πρώτη φορά, μιας και ασχολούμαι χρόνια με τη φωτογραφία και έχω στην κατοχή μου καλές μηχανές, μπορώ να συγκρίνω καλή φωτογραφική με κινητο ακόμα και σε δύσκολες συνθήκες....

Μιας και το ανέφερες είμαι και εγώ κάτοχος του γερασμενου g4 και το σκέφτομαι σοβαρά για το 20 pro. Αναρωτιέμαι αν οι διαφορές σε επιδόσεις που βλέπεις σε κάνουν να αισθάνεσαι δικαιωμένος όσον αφορά τη ν αγορά του συγκεκριμένου μοντέλου.

 

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P20 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...