Jump to content

[S9/S9 Plus] Αξεσουάρ (Θήκες, Screen Protectors κ.τ.λ.)


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τα τζαμακια του MRS ταιριαζουν καλα με το original Samsung back cover και την Spiegen Hybrid? Γνωριζει κανεις?
phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τα τζαμακια του MRS ταιριαζουν καλα με το original Samsung back cover και την Spiegen Hybrid? Γνωριζει κανεις?

 

Εχω την Spigen rugged armor urban και την neo hybrid και ταιριάζουν μια χαρα, για τα original δεν ξέρω...

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Τα τζαμακια του MRS ταιριαζουν καλα με το original Samsung back cover και την Spiegen Hybrid? Γνωριζει κανεις?

 

Και εγώ με spigen neo hybrid, κάθεται τέλεια. Από ότι φαίνεται είναι case friendly το τζαμακι...

Link to comment
Share on other sites

Ποιον ασύρματο ταχύ φορτιστή θα προτείνατε και γιατί?

 

Τι εννοώ.

 

Επειδή βλέπω πολλές εκδόσεις samsung(Και μη) wireless charger μπορείτε να μου πείτε τι διαφορά έχει ο ένας από τον άλλον?

 

 

Π.χ. αν π.χ. αγοράσω τον φτηνότερο που δεν είναι samsung με 14 ευρώ τι διαφορά θα έχει από τον όποιο sasmsung wireless charger?

 

 

Θα αλλάζει η ταχύτητα της φόρτισης ή απλά αλλάζει η ποιότητα κατασκευής του κάθε φορτιστή?

Link to comment
Share on other sites

Εχει δοκιμάσει κανεις φακους εξτρα, wide angle, macro η fisheye να μας πει γνωμες κ εντύπωσεις ?? Πχ μάρκα, αν αξιζουν κτλ.
Link to comment
Share on other sites

Για όσους έχουν αυτή την Θήκη Clear View Standing να τους ρωτήσω αν γεμίσει σκόνη το κινητό?

 

 

Αν ναι έχετε να μου προτείνετε καμιά εναλλακτική θήκη που να προστατεύει και την πίσω αλλά και την μπροστά πλευρά του κινητού και να μην μαζεύει τόση σκόνη?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με την alcantara ποιο τζαμί κάθεται καλά; Panzer glass, white stone dome; Ποιο προτείνετε να πάρω;

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δημήτρης

...THE BRINGER OF RAIN...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με την alcantara ποιο τζαμί κάθεται καλά; Panzer glass, white stone dome; Ποιο προτείνετε να πάρω;

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εγώ την χρησιμοποιώ με το Whitestone και "κάθεται" τέλεια.

"Ταν ή επί τας"
Link to comment
Share on other sites

Εβαλα τζαμι απο το MRS Mobile στο Γαλατσι! Γενικα μου αφησαν πολυ καλη εντύπωση. Ομως 5 μερες μετα το τζαμι εκανε μια πολυ λεπτη φουσκαλα σαν γραμμη στο πλαι κατω δεξια.. το πηγα προχθες κ μου εβαλαν αλλο χωρις κοστος φυσικα.. Σημερα (2 μερες μετα) εκανε κατι αντίστοιχο πανω δεξιά στην γωνια.

Λετε θα ειναι υπερβολη να το ξαναπαω??

 

Η θηκη σίγουρα δεν το πεταει γιατι απεχει ικανοποιητική αποσταση απο τα τζαμι (Spigen neo hybrid)

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

Έχετε να μου προτείνετε μια θήκη για το κινητό(s9 plus) που να μην μαζεύει τόσο πολύ σκόνη όσο η clear view που έχω τώρα.
Link to comment
Share on other sites

Εβαλα τζαμι απο το MRS Mobile στο Γαλατσι! Γενικα μου αφησαν πολυ καλη εντύπωση. Ομως 5 μερες μετα το τζαμι εκανε μια πολυ λεπτη φουσκαλα σαν γραμμη στο πλαι κατω δεξια.. το πηγα προχθες κ μου εβαλαν αλλο χωρις κοστος φυσικα.. Σημερα (2 μερες μετα) εκανε κατι αντίστοιχο πανω δεξιά στην γωνια.

Λετε θα ειναι υπερβολη να το ξαναπαω??

 

Η θηκη σίγουρα δεν το πεταει γιατι απεχει ικανοποιητική αποσταση απο τα τζαμι (Spigen neo hybrid)

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Έχω το ίδιο τζάμι και την ίδια θήκη, εδώ και κανένα μήνα... Καμμία φουσκάλα, όλα τέλεια....

Μήπως (λέμε τώρα) το αφήνεις στον ήλιο ή πολύ ώρα μέσα στην τσέπη και με την υψηλή θερμοκρασία αυτών των ημερών μαλακώνει η κόλα; (μπορει να λέω και χαζομάρα, αλλά δεν μπορώ να φανταστώ κάτι άλλο)

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Έχω το ίδιο τζάμι και την ίδια θήκη, εδώ και κανένα μήνα... Καμμία φουσκάλα, όλα τέλεια....

 

Μήπως (λέμε τώρα) το αφήνεις στον ήλιο ή πολύ ώρα μέσα στην τσέπη και με την υψηλή θερμοκρασία αυτών των ημερών μαλακώνει η κόλα; (μπορει να λέω και χαζομάρα, αλλά δεν μπορώ να φανταστώ κάτι άλλο)

Οχι σε καμια περιπτωση... σε γραφειο με κλιματισμο δουλευω και οχι διπλα σε παραθυρο.. και τ κινητο ειναι ολη την ωρα ακουμπισμένο στο τραπεζι... αμα φταει η ζεστη δεν θελω να φανταστω τι θα γινει τωρα το καλοκαιρι....

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

Τα γυαλιά που βάζουμε με τη κόλλα, θέλουν ζέσταμα για να βγει; η βγαίνει αν το τραβήξω και όλα καλά; μου έκανε φουσκάλα σε ένα σημείο που προσπάθησα να το καθαρίσω από σκόνη στα πλάγια και νομίζω χάλασε η αφή
Link to comment
Share on other sites

Τα γυαλιά που βάζουμε με τη κόλλα, θέλουν ζέσταμα για να βγει; η βγαίνει αν το τραβήξω και όλα καλά; μου έκανε φουσκάλα σε ένα σημείο που προσπάθησα να το καθαρίσω από σκόνη στα πλάγια και νομίζω χάλασε η αφή

 

Μην τυχόν και το τραβήξεις... Υπάρχουν κόλες και κόλες... Με άλλες είσαι τυχερός και με άλλές καταστρέφεις την οθόνη...

Εγώ παραλίγο να την πατήσω, ευτυχώς με έκανε μάγκα το παληκάρι στο Γαλάτσι...

Θέλουν ζέσταμα με το ειδικό ledaki και πολύ υπομονή...

Θα έλεγα να την πας Γαλάτσι να το αφαιρέσουν και να σου περάσουν άλλο!

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Κάποιος να μου προτείνει μια θήκη για το s9+ που να μην γεμίζει σκόνη και να προστατεύει όλο το κινητό(Μπρος και πίσω) υπάρχει?
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς σε εμενα μετα και την 3η αποπειρα, το τζαμακι απο το μαγαζι στο γαλατσι αρνείται να κατσει σωστα στο S9+... παλι αρχιζει φουσκαλα πανω δεξιά και επισης στη μεση της οθόνης φαινεται ενα κυκλακι μικροσκοπικο με μαυρο περίγραμμα, μαλλον περασε σκονη (φαινεται κ με κλειστή οθονη)

Ευτυχως τα παιδια ειναι υπόδειγμα επαγγελματιών και αυριο θα παω για 4η φορα.. Ε αμα δεν κάτσει και τοτε τι να πω εγκαταλείπω..

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

Μα τι κανετε ρε φορουμιτες?

Στο καταστημα στο γαλατσι εαν βεβαια μιλαμε για το ιδιο που σου περνα τζαμακι με το λεντακι εδω και 6 μηνες δεν εχει ξεκολησει ,δεν εχει περασει σκονη ειναι σωμα εντελως .Μπας και βαζετε τιποτα θηκες σιλικονες οι οποιες ξεκολανε τις ακρες μετα απο χρηση λογο οτι ειναι στενες και το σπρωχνουν με αποτελεσμα να ξεκολαει ?

Μονο Air skin η θηκη σιλικονης που να αφηνει ενα μηδαμινο ελαχιστο περιθωριο ωστε να μην το πιεζει και ξεκολαει το τζαμι.

 

Air skin Spigen .

 

61612968_2234403646823696_5141208000865763328_o.jpg?_nc_cat=101&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ht=z-p3-scontent.fath5-1.fna&oh=30664b16177f20599ff51156be04064c&oe=5D8D21C3

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

Για το ιδιο καταστημα μιλαμε το οποιο ειναι εξαιρετικο.

Δεν ξερω γιατι ημουν τοσο ατυχος.. το προσεχω υπερβολικα το κινητο κ επισης η θηκη αφηνει αρκετο περιθοριο περιμετρικά (Spigen neo hybrid).

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by mobrol
phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση: έχω dome glass από τον Δεκέμβρη μου το ειχαν βαλει τα παιδια στο techface στο Αιγάλεω και κανένα πρόβλημα άλλα έχει γεμίσει γρατζουνιές από κλειδί και τέτοια και επειδή τώρα μένω Κρήτη Χανιά σκέφτομαι να αλλάξω τζαμακι. έχει δοκιμάσει κανείς το panzerglass (μίας και μονο κοτσοβολος και public παίζουν μονο εδω)καμία γνώμη μιας και βλέπω ότι Ούτε κόλλες Ούτε τίποτα δεν έχει και σκέφτομαι να το βάλω μόνος μου αξίζει ? η να παραγγείλω πάλι dome και μιας που δεν έχω εμπειρία να φοβάμαι μην το βάλω χάλια ? ευχαριστώ Edited by themis0009
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση: έχω dome glass από τον Δεκέμβρη μου το ειχαν βαλει τα παιδια στο techface στο Αιγάλεω και κανένα πρόβλημα άλλα έχει γεμίσει γρατζουνιές από κλειδί και τέτοια και επειδή τώρα μένω Κρήτη Χανιά σκέφτομαι να αλλάξω τζαμακι. έχει δοκιμάσει κανείς το panzerglass (μίας και μονο κοτσοβολος και public παίζουν μονο εδω)καμία γνώμη μιας και βλέπω ότι Ούτε κόλλες Ούτε τίποτα δεν έχει και σκέφτομαι να το βάλω μόνος μου αξίζει ? η να παραγγείλω πάλι dome και μιας που δεν έχω εμπειρία να φοβάμαι μην το βάλω χάλια ? ευχαριστώ

Επικοινωνησε με την εταιρια που το ειχες βαλει να σου στειλουν νεο.Εχει εφορου ζωης εγγυηση και απο γρατζουνιες το μονο που πληρωσα εγω στην περιπτωση μου ηταν 10 ευρω τα μεταφορικα μονο.

ONE PLUS 9 PRO

Link to comment
Share on other sites

Για το ιδιο καταστημα μιλαμε το οποιο ειναι εξαιρετικο.

Δεν ξερω γιατι ημουν τοσο ατυχος.. το προσεχω υπερβολικα το κινητο κ επισης η θηκη αφηνει αρκετο περιθοριο περιμετρικά (Spigen neo hybrid).

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φίλε φταει η θήκη σου που ξεκολλάει το τζαμακι. Είχα και εγώ την ίδια και μου ξεκολησε το dome.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φίλε φταει η θήκη σου που ξεκολλάει το τζαμακι. Είχα και εγώ την ίδια και μου ξεκολησε το dome.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η θήκη περα απο το οτι αφηνει αρκετό περιθώριο, τα ιδια τα παιδια στο μαγαζι επιβεβαίωσαν οτι η συγκεκριμενη δεν προκαλει θεμα.. Οπως κ να εχει μετα την 4η επισκεψη και αφου τους ειχε ερθει νεα παρτιδα, μου περασαν το τζαμι κ 5 μερες τωρα δεν εχει παρουσιασει τιποτα.. Ειπαν οτ μαλλον εφτιαγε η παρτιδα κ το καινουριο είναι λιγο πιο κοφτο στις γωνειες...

 

Μακαρι να συνεχισει ετσι..

 

Καμια θηκη slim αλλα και με καλη προστασία εχετε κατα νου? Γιατι η Neo Hybrid το κανει γουρουνι..

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

Καμια θηκη slim αλλα και με καλη προστασία εχετε κατα νου? Γιατι η Neo Hybrid το κανει γουρουνι..

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Κοίτα να δεις, πρέπει να το κάνει και λίγο γουρουνάκι για να το προστατέψει...

Είχα την Neo Hybrid και αφού ξέβαψε, την σούταρα και έβαλα την Spigen Rugged Armor Urban.

Πιστεύω ότι είναι πολύ κομψή - για τα γούστα μου... Δες την...

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S9/S9 Plus] Αξεσουάρ (Θήκες, Screen Protectors κ.τ.λ.)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...