Jump to content

[S9/S9 Plus] Αξεσουάρ (Θήκες, Screen Protectors κ.τ.λ.)


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

10watt η ασύρματη φόρτιση. Πιθανόν να μην το βρίσκεις πουθενά, γιατί όταν κυκλοφόρησε, είπε η Samsung ότι υποστηρίζει 15. Όσοι reviewers το δοκίμασαν δεν μπόρεσαν να φορτίσουν πάνω από 10. Θυμάμαι είχε κυκλοφορήσει αρκετά η είδηση, οπότε ίσως το ψιλοέθαψαν το spec :lol:

 

Ωραίος, ευχαριστώ για την απάντησή σου!

 

Έχεις δοκιμάσει ασύρματη φόρτιση; Ρωτάω για το αν ζεσταίνεται το κινητό ώστε ο ασύρματος φορτιστής που θα αγοράσω, αν πρέπει να έχει και ανεμιστήρα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Οι περισσότεροι αυτόν είχαμε και έχουμε είναι μέχρι τα 10 watt όπως έγραψε παραπάνω το άλλο μέλος. Το καλοκαίρι έχει και δίνει ανεβασμένη θερμοκρασία εκεί κοντά στους 37 είχα δει σε s8 plus...το φθινόπωρο στο s20 plus μου έφτανε μέχρι 32 με 33 σε νορμάλ θερμοκρασία δωματίου, λογικά τώρα θα παίζει εκεί στους 30 περίπου. Είχα την επιλογή γρήγορη ασύρματη φόρτιση και όχι στην πολύ γρήγορη , αναφέρομαι στην περίπτωση του s20 plus.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Επαληθεύω κιόλας μετά από email που είχα στείλει στη Samsung εδώ και μέρες. 10w μου είπαν για το S8 και S9
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Γεια χαρα! Απο αυριο θα εχω στα χερια μου ενα μτχ s9 και θελω να του βαλω το dome. Καθεται καλα με την Spigen Liquid Air Armor που θελω να παρω ή θα σηκωνει το τζαμακι στις ακρες?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S9/S9 Plus] Αξεσουάρ (Θήκες, Screen Protectors κ.τ.λ.)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...