Jump to content

[S9/S9 Plus] Αξεσουάρ (Θήκες, Screen Protectors κ.τ.λ.)


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το τζαμάκι με UV Glue που έχω βάλει (μόνος μου) έκατσε πολύ καλά, με άριστη απόκριση.

Χάνει οριακά σε αισθητική, ανάλογα και την θήκη που φοράς - σε "χοντρές" θήκες δεν φαίνεται σχεδόν καθόλου.

Με τον τρόπο χρήση (δουλειά κλπ) δεν ρισκάρω να μεινει χωρίς προστασία. Από τότε που ξεκίνησα να βάζω τζαμάκαι με UV νομίζω ότι έλυσα το πρόβλημα (το ίδιο και για το S7 edge)

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα σε όλους. Παρέλαβα κ γω αυτό το τζαμάκι που προτείνει ο 'bromonano2'. Το έβαλα 2 μέρες τωρα κ έχει κάτσει πολύ καλά. Την αλκανταρα την θήκη μπορούμε να την πλύνουμε ή θα την κλαιμε?
Πλύνε την άφοβα. Δοκιμασμένο καθημερινά.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Παρέλαβα κ γω αυτό το τζαμάκι που προτείνει ο 'bromonano2'. Το έβαλα 2 μέρες τωρα κ έχει κάτσει πολύ καλά. Την αλκανταρα την θήκη μπορούμε να την πλύνουμε ή θα την κλαιμε?

 

 

Θέλω να ξαναπαραγγείλω αλλά δε δουλεύει το link πια, έχουμε κάποιο πρόσφατο; :happy: Ρωτάω γιατί μέσα στο ali γίνεται χάος, έχει πολλά.

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να έχω ψάξει τόσες επιλογές όπως αρκετά παιδιά εδώ και μας δίνουν τα φώτα τους γιατί απλά είχα ησυχάσει με μια θήκη rugged armor από την spigen και μια ζελατίνα από την ίδια εταιρία όπου είναι σιλικόνης. Παρόλα αυτά να σας πω ότι βαρέθηκα την υφή της σιλικόνης άσε που ξεκίνησε να κίτρινίζει σε κάποια σημεία μετά από ένα 6μηνό και νόμιζα ότι πάω για οθόνη :X

Έβαλα το γυαλί από την ίδια εταιρεία πάρα πολύ εύκολα με πολύ καλή απόκριση σε όλη την οθόνη και μαζί με την θήκη πολύ καλή συνεργασία. Το ποσό καιρό θα είναι έτσι θα σας πω σε λίγο καιρό αλλά η αίσθηση είναι σαν να μην έχω βάλει τίποτα όσο είναι με την θήκη. Δεν έχει έξτρα κόλλες μόνο ότι έχει το γυαλί περιμετρικά.

 

Λοιπόν παιδιά επανέρχομαι με εντυπώσεις.

Δεν την προτείνω , μπάζει σκόνη στην κάμερα και ότι τρύπα έχει επάνω το κινητό. Ακόμα δεν έχω δει μέσα στην οθόνη. Αν και η απόκριση είναι τέλεια η ότι η η θήκη συνεργάζεται τελικά αυτό με ξενέρωσε.

Practice what you preach
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να ξαναπαραγγείλω αλλά δε δουλεύει το link πια, έχουμε κάποιο πρόσφατο; :happy: Ρωτάω γιατί μέσα στο ali γίνεται χάος, έχει πολλά.

 

Το λινκ δε δουλευει ναι. αλλα αυτο λογικα ειναι το ιδιο αποτι βλεπω. https://www.aliexpress.com/item/Vothoon-UV-Glass-For-Samsung-Galaxy-S8-S9-Plus-3D-Full-Glue-Screen-Protector-Tempered-Glass/32978965554.html?spm=2114.search0104.3.29.7cba28d15yjoGP&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_7_10065_10068_319_10059_10884_317_10887_10696_321_322_10084_453_10083_454_10103_10618_10304_10307_10820_10821_537_10302_536,searchweb201603_54,ppcSwitch_0&algo_expid=9dba142e-c0de-41ad-bfe7-43ac49d8d429-4&algo_pvid=9dba142e-c0de-41ad-bfe7-43ac49d8d429

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει δοκιμάσει κανείς τις μαγνητικές θήκες luphie 360?

Φαινονται πολύ καλές αλλά. Δεν ξέρω τι θα παίζει με το σήμα.....

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

nokia 3310 - nokia 5130 - sharp gx 25 - k750i - nokia e66 - nokia 5800 - motorola milestone - htc desire-iphone 3gs - ideos x5 - lg optimus black - lg optimus 2x - iphone 4 16gb - galaxy s2 - 4s - s3 - iphone5 - lg g2 - lumia 1020 - note 2 - note 3 - 5s - iphone 6 (asus fonepad 3g 8gb) - lg v10 black - s7 edge
Link to comment
Share on other sites

Ο Γερμανός έχει σε προσφορά (50%) πολλές επώνυμες θήκες για τα s9/s9 plus και επιστροφή 10% με κάρτες eurobank.

Στο site αρκετες δεν φαίνονται διαθέσιμες, αλλά άμα ρίξετε καμιά βόλτα από κοντά κάτι θα βρείτε.

Πήρα χθες μια τελευταία μαύρη alcantara για το s9+ στα 22,50 ευρώ από τον γερμανό στο golden hall:)

https://www.germanos.gr/product/samsung-thiki-alcantara-samsung-galaxy-s9/20371039/?fname=skuColor&fvalue=-128094434234796683

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Ωραία θήκη του δίνει φινέτσα και πιο ωραία σε φινίρισμα απ ότι η ίδια στην σειρά s8 plus & note 8 οι οποίες είναι λιγάκι πιο '' χνουδάτες '' πιο βελούδινες... Γούστα να μου πεις... Απόλαυσέ την, ωραίος συνδυασμός ✌️
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Προσφορά στο επίσημο site whitestone dome 50% κάτω με κωδικό προσφοράς EASTER50

https://mailchi.mp/a96371d869fd/whitestone-easter-egg-bomb-deals?e=3786a4bda4

Edited by poison21

ONE PLUS 9 PRO

Link to comment
Share on other sites

Προσφορά στο επίσημο site whitestone dome 50% κάτω με κωδικό προσφοράς EASTER50

https://mailchi.mp/a96371d869fd/whitestone-easter-egg-bomb-deals?e=3786a4bda4

Μόνο για το S9, όχι και για το plus.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

"Ταν ή επί τας"
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση, με την clear view δεν μπορώ να βλέπω τις ειδοποιήσεις χωρίς να σηκώνω το καπάκι; Μόνο ώρα και ημερομηνία δείχνει.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά Χριστός ανέστη.

 

Θελω μια βάση για το αυτοκίνητο που να πιάνει στο τζάμι μπροστά. Ούτε αεραγωγό ούτε τίποτα. Θέλω μια να μη ξεκολλάει ποτέ από το τζάμι... Δώστε κανένα link, προτιμώ από Ελλάδα γιατί την βιάζομαι λίγο..

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αυτη που είχα πάρει από τα τζάμπο που είναι σαν μεγάλο μανταλάκι την έχω μόνιμα εδώ και καιρό και κάνει μια χαρά την δουλειά της και πολύ φθηνή επίσης

[sIGPIC][/sIGPIC]

·۰•●_N1k0s_●•۰·

Link to comment
Share on other sites

Έχω δοκιμάσει μανταλάκι.. Δε κάνει δουλειά... Είχα μια με 30€ και το κινητό δε κουνιόταν σε καμία λακκούβα.. Τίποτα.. Ήταν άψογη.. Απλά μετά από 3 χρόνια στο τζάμι χάλασε η κόλλα που είχε πίσω που κολλάει στο τζάμι, σαν gel ήταν... Έπεσε και τέλος.. Και δε μπορώ να την ξαναβρώ..
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά Χριστός ανέστη.

 

 

 

Θελω μια βάση για το αυτοκίνητο που να πιάνει στο τζάμι μπροστά. Ούτε αεραγωγό ούτε τίποτα. Θέλω μια να μη ξεκολλάει ποτέ από το τζάμι... Δώστε κανένα link, προτιμώ από Ελλάδα γιατί την βιάζομαι λίγο..

Εγώ είχα πάρει αυτή σε μεγαλύτερο μέγεθος και μου βγήκε καλή.

 

Sent from my Galaxy S10

Link to comment
Share on other sites

Μετά από αρκετή ώρα ψάξιμο και αφού διάβασα μόνο καλές κριτικές πήρα αυτήν εδώ https://www.skroutz.gr/s/13517412/iOttie-Easy-One-Touch-Wireless-Fast-Charging-Dash-Windshield-Mount.html

 

Και γρήγορη ασύρματη φόρτιση και δε ξεκολλάει με τίποτα από το τζάμι και τη φτιάχνεις όπως θες.. Μόνο θετικά σχόλια διάβασα...

 

52€ Ελλάδα 18€ ebay.

Link to comment
Share on other sites

Μετά από αρκετή ώρα ψάξιμο και αφού διάβασα μόνο καλές κριτικές πήρα αυτήν εδώ https://www.skroutz.gr/s/13517412/iOttie-Easy-One-Touch-Wireless-Fast-Charging-Dash-Windshield-Mount.html

 

 

 

Και γρήγορη ασύρματη φόρτιση και δε ξεκολλάει με τίποτα από το τζάμι και τη φτιάχνεις όπως θες.. Μόνο θετικά σχόλια διάβασα...

 

 

 

52€ Ελλάδα 18€ ebay.

Όπως έγραψα και στο άλλο νήμα με γιες!

 

Καλή φαίνεται και σε συνδιασμό με τη φόρτιση θα σου λύσει τα χέρια.

Στείλε μας feedback μόλις παραλάβεις και δοκιμάσεις.

 

Sent from my Galaxy S10

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα.

Τα κινεζοτζαμάκια βγαίνουν ή τα παντρευόμαστε;

Το δικό μου έκανε μια χαρακιά, προσπάθησα να το βγάλω και δεν λέει να ξεκολήσει με τίποτα...

Φοβάμαι να το ζορίσω μην σπάσει και κάνει ζημιά στην οθόνη... :cry:

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα.

Τα κινεζοτζαμάκια βγαίνουν ή τα παντρευόμαστε;

Το δικό μου έκανε μια χαρακιά, προσπάθησα να το βγάλω και δεν λέει να ξεκολήσει με τίποτα...

Φοβάμαι να το ζορίσω μην σπάσει και κάνει ζημιά στην οθόνη... :cry:

 

Το Mrs mobile στο Γαλάτσι που τα τοποθετεί, τα αφαιρεί και δωρεάν. Θέλει να βγει με τον ίδιο τρόπο, με ζέσταμα..

Link to comment
Share on other sites

Το Mrs mobile στο Γαλάτσι που τα τοποθετεί, τα αφαιρεί και δωρεάν. Θέλει να βγει με τον ίδιο τρόπο, με ζέσταμα..

 

Ευχαριστώ φίλε, θα επικοινωνήσω μαζί τους!

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Πόσο πάει η αγορά μαζί με την τοποθέτηση στο MRS;

 

20€ έτοιμο τοποθετημένο. Και είναι φοβερό

Link to comment
Share on other sites

Καλή τιμή. Εγώ να πω την αμαρτία μου χρησιμοποιώ την μεμβράνη Invisible Defender που πιάνει και πίσω από το κινητό και δεν έχω κάποιο παράπονο. Συν ότι με 10 ευρώ η συσκευασία περιλαμβάνει 3 τεμάχια. Βέβαια δεν συγκρίνεται με το τζαμακι το οποίο θα το δοκιμάσω κάποια στιγμή.
Link to comment
Share on other sites

Το Mrs mobile στο Γαλάτσι που τα τοποθετεί, τα αφαιρεί και δωρεάν. Θέλει να βγει με τον ίδιο τρόπο, με ζέσταμα..

 

Tony, έπαθα σοκ με τα παιδιά στο MRS!

Φιλικοί, εξυπηρετικοί... με σκλάβωσαν λέμε!

Πολλά +++ απο μένα :)

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S9/S9 Plus] Αξεσουάρ (Θήκες, Screen Protectors κ.τ.λ.)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...